Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2008., 16:41   #31
SiGhT
kretil (kreten+debil)
 
SiGhT's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 44
posto sam firski vlasnik 3870, nisam niti bio u prilici instalirat 7.xx drivere nego odma 8.1 i do sada nisam primjetio nikakve probleme. 3dmark06 nesto manje od 10000 no to je najmanje vazno. Igre rade ok, sve se cini u redu.
SiGhT je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 18:09   #32
BunaC
Premium
Moj komp
 
BunaC's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 22
Sa 7.11 bilo sve super,sa 7.12 također,a sad sa 8.1 boje su u k*rcu u FireFox-u kao i kod večine ostalih programa
ali bar nemam kvadratić
BunaC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2008., 20:37   #33
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Ovi 8.1 su srot driveri, crysis baca artefakte, meni je zahebano spori, itd....
najbolji driveri su omega bazirani na 7.12 catalystima.
cak mi je 7.11 crysis zahebaval, baca neka svijetla na oblacima, ma njesra. Da nema omege, neznam...

ovi su srot.
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 20:58   #34
Omega
Premium
Moj komp
 
Omega's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,224
neznam zasto se bunite u vezi 8.1
driveri su sasvim ok... igre rade normalno, cak mi je i witcher napokon proradio kako treba

@daytripper
jel ti mozda ikad palo na pamet da je crysis shrot igra?
__________________
Casemodd logs : Dragon Storm, Kali, Entourage


Complete Case Painting Guide
Omega je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 21:04   #35
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
...je da..samo je dobila preko 90% u 10tak časopisa..koje sam ja našao na netu..kao masterpiece...ali mi smo najpametniji..tradicionalno..zato smo eksperti..pa pljujmo...Crysis je po meni zakon igra..i multiplayer je začudo funkcionalan..a to šta smo cigani..pa kupujem(o) piratske igre.. ne govorim sad o crysisu bilo je i u CoD4 pljuvanja..ruši se..bla bla..puca ovo puca ono..sve osim puške puca na kraju..da skratim..to šta smo cigići..nitko ne razmišlja 1%...

ja imam original 350kn krajsis, 3870 grafu i nafrljen 6750 na 3.2ghz...i vidi čuda radi igra preko 35 frejmova na high..1280x1024 2xaa,4xaf...i nitko se ne buni.. zašto bi neka igra bila šrot..pa ne pucaju texture radi nje same..nego radi drivera..

no vratimo se temi...tko vidi neku razliku između zadnja 4 ketalista..je po meni nobelovac...ozbiljno..osim kako čujemo pada u 3d čmarku...i još par gluposti..šta se debiliziraju i brejkaju....umjesto da se isprave..

zaključak..svi na omege......ili na catalyste 7.11...i ni mrdac dalje..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 21:22   #36
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,280
Jel neko možda probal Crysis bez instaliranog CCCa, navodno je on krivac za dosta bugiranja u igri? Ja osobno nisam imal problema sa niti jednim, od 7.11 do 8.1.fix1 ... al ja opet nisam igral Crysis . Ut3, BioShock, GOW, Witcher, COD4 te sve starije igre mi nisu radile problema. Evo, jedino mi UT2003 baci grešku na AA box, sa bilo kojim drugim AA modom je OK.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 21:29   #37
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
...je da..samo je dobila preko 90% u 10tak časopisa..koje sam ja našao na netu.
Uplati mi na račun 10.000 jura, pošalji brinetu iz banke da napravimo plan kako potrošiti te novce i ja igri dam 100%.

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
a to šta smo cigani..pa kupujem(o) piratske igre.
ja imam original 350kn krajsis, 3870 grafu i nafrljen 6750 na 3.2ghz.
Zamisli ti to, kažeš svi redom cigani po toj formuli. Pa i ja kupujem orginale, pa opet imam mišljenje da je Crysis napuhani poluproizvod isforsiran od strane EA, Intela, nVidije i Microsofta. Da su igru ostavili u onom stanju kakva je bila u posljednjim beta testiranjima, rijetki bi joj našli zamjerke, ali gospoda žele zaraditi pa sad imaju to kaj imaju.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 21:31   #38
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,345
ja sam isprobavao crysis sa 7.11 i 7.12, samo display driver i ATT, igra je bacala artefakte svaki puta nakon što bih upalio neku drugu igru pa ponovo crysis, tada bi pomagao samo reinstall drivera

slični problemi su uočeni na nekim drugim X1950pro karticama i na 2900GT
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 22:02   #39
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Meni sa AIW X1900, sve medium, 1440x reza radi sve kak treba.
8.1 sam skinuo ali sam lijen instalirati...
1.1 patch.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 22:33   #40
zlikovski
Mutant Year Zero
Moj komp
 
zlikovski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 506
Probao sam sve verzije catalysta na Ati 3850.
Catalyst 7.12 i 8.1 rade nestabilno, krahaju se u windowsima, zbrčkaju boje u firefoxu i imam onaj bijeli kvadratić na ikoni od "my computer".
Sa 8.1 verzijom imao sam i 2 smrznuta zelena ekrana.
Ostajem na 7.11 koji rade bez greške dok ne naprave poštene drivere.

@Jelc
Gdje ti je nestala DFI? vidim neku Foxcon ploču
zlikovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2008., 22:33   #41
Fug33
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: OS
Postovi: 412
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
...je da..samo je dobila preko 90% u 10tak časopisa..koje sam ja našao na netu..kao masterpiece...
ti casopisi nisu skoro nikakva referenca kad uzmes u obzir da ti casopisi zive od reklama koje sponzoriraju izdavaci samih igara

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
ali mi smo najpametniji..tradicionalno..zato smo eksperti..pa pljujmo...
radje cu vjerovati iskustvu samih korisnika nego recenzijama u casopisima
pa ako se vecina gejmera slaze da je igra sranje onda vjerojatno i je sranje.

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Crysis je po meni zakon igra..i multiplayer je začudo funkcionalan..
crysis je po tebi zakon igra? prvo pljujes po nama sto seremo po igri
i onda ti kazes da je igra zakon

zasto bih tvoje misljenje bilo vrijednije od tudjeg? tebi je zakon igra, a svi koji se ne slazu s tim su cigani
gg

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
a to šta smo cigani..pa kupujem(o) piratske igre.. ne govorim sad o crysisu bilo je i u CoD4 pljuvanja..ruši se..bla bla..puca ovo puca ono..sve osim puške puca na kraju..da skratim..to šta smo cigići..nitko ne razmišlja 1%...
zamisli mi smo cigani i ne podrzavamo EA koji je drugi najveci izdavac igara na svijetu i izdavac sa najvecim profitom od svih ostalih izdavaca
po meni EA ni ne zasluzuje neki support, posto su unistili bezbroj fransiza
zadnja u nizu je simcity (simcity societies? da li bas simsi moraju biti u 90% EA igara?)
svake godine izdaju jedno te isto sa malim preinakama i onda se cude piratstvu (fifa, nba, nascar, need for speed, etc)

i btw nisam vidio nikoga da pljuje po COD4, igra je izvrsna i svi se slazu u tome

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
ja imam original 350kn krajsis, 3870 grafu i nafrljen 6750 na 3.2ghz...i vidi čuda radi igra preko 35 frejmova na high..1280x1024 2xaa,4xaf...i nitko se ne buni.. zašto bi neka igra bila šrot..pa ne pucaju texture radi nje same..nego radi drivera..
zvucis kao da samo pokusavas opravdati 350kn koje si dao za samu igru

i texture pucaju zato sto developeri nisu imali dovoljno vremena/znanja/novaca/beta testera da optimiziraju engine za vecinu grafickih kartica a ne zato sto su driveri za graficke kartice srot (developeri igara optimiziraju engine za trenutne drivere na trzistu, a ne da cekaju buduce wunder drivere koji bi to trebali napraviti umjesto njih)

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
zaključak..svi na omege......ili na catalyste 7.11...i ni mrdac dalje..
ni mrdac dalje? di dalje? da li su 8.1 neki napredak u driverima?
osim sto nisu ispravili bug oko boja u windowsima koji se proteze od 7.12 verzije, pojavilo se jos bugova (onaj kvadratic na desktopu - ne znam kako je to uopce moglo promaci testerima i novi bugovi koji su se pojavili u crysisu instalacijom 8.1 drivera - masovna usporavanja i glitchevi na odredjenim dijelovima)

p.s.
postovat cu te malo vise (unatoc tome sto si me nazvao ciganom) ako uspijes/uopce hoces odgovoriti na sve ovo sto sam napisao i pri tom budes kvotao ispravno

uzivaj
Fug33 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 09:48   #42
HD3850
Premium
Moj komp
 
HD3850's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 314
Citiraj:
Autor daytripper Pregled postova
Ovi 8.1 su srot driveri, crysis baca artefakte, meni je zahebano spori, itd....
najbolji driveri su omega bazirani na 7.12 catalystima.
cak mi je 7.11 crysis zahebaval, baca neka svijetla na oblacima, ma njesra. Da nema omege, neznam...

ovi su srot.
Isto je i kod mene i sa 7.11 i sa ovim novim 8.1...jedino mi je sa 7.12 sve ok koje sad i imam instalirane bas zbog tih sranja u crisysu. Nisam probavao omega drivere jer nemam nikakvih iskustava sa njima
HD3850 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 09:53   #43
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Crysis je malo "zeznuta igra". Recimo meni je na 7600gt i DNA driverima pokazivala neke zelene crte uvijek kada bi se pojavio onaj smedi oblak na horizontu uvijek kada bi pogledao u njega.

Cuj, crysis na 7.11 u lijevvom uglu baca nekakva svjetla i meni je spor kao puz. Isprobano sa ccc i bez njega.
Uglavnom, omega mi sad najstabilnije radi, meni mi leti u crysis-u dok mi je u 7.11, 8.1 spor ko puž.

Mozda bi trebali neke plavuše dopelati u ati odjel za izradu drivera, ali tek nakon završenog zadatka.
malo motivacije...
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 10:13   #44
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Uplati mi na račun 10.000 jura, pošalji brinetu iz banke da napravimo plan kako potrošiti te novce i ja igri dam 100%.


Zamisli ti to, kažeš svi redom cigani po toj formuli. Pa i ja kupujem orginale, pa opet imam mišljenje da je Crysis napuhani poluproizvod isforsiran od strane EA, Intela, nVidije i Microsofta. Da su igru ostavili u onom stanju kakva je bila u posljednjim beta testiranjima, rijetki bi joj našli zamjerke, ali gospoda žele zaraditi pa sad imaju to kaj imaju.

bez uvrede..danas na X1900 je i half-life2 napuhani poluproizvod....HW zahtjevi igre nisu mjerilo da se igra proglasi šrotom...na čisto prosječnoj konfi od 4-5 tisuća kuna igra radi savršeno..prema tome..

..ne vodim se ja postocima u bezveznim časopisima..samo mi je to toliko kretenski recimo..sad netko kaže WoW je smeće...a ja ono...ok,da super..jedan od 50 milijuna ili milijun od 50 kaže da je smeće..i onda je...

a Crysis obično pljuje onaj kome šteka..isto kad i CoD4...igra,igra..i onda se igra zbrejka..tip poludi..dođe tu i igra ne valja....nek kupi original, stavi patch..i uzme grafu..a ne sa 7600GT pljuvati po svemu..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 10:17   #45
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
@Fug...tržište na kojem je 90% softvera piratsko..je cigansko..pa lijepo bez uvrede..i ti,i ja..i ti,skupa sa mnom..

Crysis..objasnio sam..kome šteka..taj pljuje..meni ne puca ništa..osim puške..nikakve texture..

časopisi? glupo mjerilo..moguće..ali ima brdo user-review siteova..pa nisu baš svi tamo EA developeri..i špije iz intela,nvidije,ms-a....

tko bi te iskvotao..3 dana mi za to treba..

moje mišljenje je ful nebitno..al je u razini tvojeg..pa i tebi cheers....
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 10:59   #46
Fug33
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: OS
Postovi: 412
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
@Fug...tržište na kojem je 90% softvera piratsko..je cigansko..pa lijepo bez uvrede..i ti,i ja..i ti,skupa sa mnom..
tako odmah kazi
a ne da ispada da smo mi cigani a ti svetac sto si kupio original crysis

i nase trziste je puno "cigana" sa razlogom
da li doista obitelj sa prosjecnom hrvatskom placom si moze izdvajati 350-400kn za PC igre i preko 400kn za konzolaske igre? i moze, ali ne redovito
zato vecina ljudi ima 2-3 komada originalnog softvera kod kuce a sve ostalo piratluk

ako microsoft kinezima moze smanjiti cijenu original softvera (windowsa viste npr) na 1 dolar zbog velikog piratstva onda vjerojatno moze i u drugim siromasnijim zemljama bez znacajnijih gubitaka

btw srbija je proglasena zemljom sa najvecom stopom piratstva u svijetu, a njima su cijene skoro kao i kod nas sto se tice original softvera..

tako da ne mozes kriviti ljude, nego multi-milijarderske kompanije koje se ugl fokusiraju na veca trzista, a na sva ostala lupe genericke cijene pa ko kupi kupi

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Crysis..objasnio sam..kome šteka..taj pljuje..meni ne puca ništa..osim puške..nikakve texture..
ja igram na 1680x1050 na high detaljima od 25-35FPSa, dakle igrivo je, ali za FPS daleko od onoga kako bi trebalo ici

ne pljujem po igri zbog bugova - za to sam siguran da ce developeri drivera ispraviti

mogao bih crysis usporediti sa colin mcrae dirtom

dirt sam presao 70% igre igrajuci je kao arkadu na tipkovnici
eh onda kad sam presao karijeru, odlucih igrati samo championship (di vozis samo rally staze, kao u prijasnjim colinima) sa dual analog gamepadom

tu mi je sva zabava koju mi je dotad pruzala igra prestala
posto sam odlucio vise ne obracati pozornost na grafiku i neke druge elemente nego sam odlucio pristupiti samoj igri kao rally voznji

nula bodova, katastroflano ponasanje auta u zavojima, katastrofalna podrska za gamepadove (sensitivity prevelik, nikakve opcije ne pomazu) uninstall u roku od 1min

ista stvar i sa crysisom, kad jednom prijedjes preko grafike, fizike i svih ostalih fancy kerefeka i odlucis se ozbiljno posvetiti igri, jednostavno se razocaras
Fug33 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:06   #47
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
cini mi se da ste otisli u offtopic(sa crysisom i piratskim igrama). Catalysti 8.1 daju nesto manje bodova u 3dmarku, imaju bug sa tim bijelim kvadraticem, ali ne znam kakvo se to mijenjanje boja vama javlja? imam firefox i boje su sasvim normalne. sve igre rade dobro, nisam jos primjetio nikakavo pucanje tekstura ili divljanje boja (kao na 7.11). Sad, da li ce vama crysis letjeti na 35 fps ili na 11 fps ovisi o konfi koju imate, a ne do drivera. Sa omegom mozete dobiti oko 5 frameova vise ali ne i 20.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:10   #48
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor zlikovski Pregled postova
@Jelc
Gdje ti je nestala DFI? vidim neku Foxcon ploču
Pa ja sam na AM2 već 8-9 mjeseci, samo sam bio lijen sig promjenit
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:14   #49
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
...za promjenu,jedno on-topic pitanje od mene....da li je netko primjetio u zadnjih 4-5 Release note-ova uvijek iste igre ispravljaju..i iznova izgleda bugiraju driverima..i tako u nedogled..dobiješ ovo..a grune još 5 stvari..pa idući super-turbo-ultra hotfix sredi stvar..i tako non-stop...

..bar kod catalysta...kojih je najbolja verzija omega..ili XG Xtreme..


ma dobro..fug..krajzis je ionako 3D mark igra..upravo zbog HW zahtjeva nikad neće biti nešto turbo-popularna..i igriva..ali kako i ti kažeš,to su ukusi..nekome je sve super..a tematika igre i priča koma...

da...dirt...i meni razočaranje..svi hvale,a ja isto mislim da je nula bodova..


još jedno pitanje..da li je moguće da instaliranjem najnovijih catalysta malo starije kartice..konkretno ne 2XXX i 3XXX serija..znači ostale..počnu biti problematične u igrama..hoću reći..da dolazi do tih pucanja textura...na kojim konkretno karticama..X19XX ? X16XX?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:20   #50
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
bez uvrede..danas na X1900 je i half-life2 napuhani poluproizvod....HW zahtjevi igre nisu mjerilo da se igra proglasi šrotom...na čisto prosječnoj konfi od 4-5 tisuća kuna igra radi
Aaha ja sam half-life2 igro na max sve..sad 9600pro,athlon 3000+ i 512 rama ddr1 naravno pa nemoj pričat gluposti...
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:22   #51
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Aaha ja sam half-life2 igro na max sve..sad 9600pro,athlon 3000+ i 512 rama ddr1 naravno pa nemoj pričat gluposti...

..smisao za humor na takvoj razini..čitaj..sarkazam..stekneš kad si punoljetan..ili oko 20te godine..tako da LOL-aj negdje drugo.......

moram te razočarati na 9200 sam ju prešao isto na medium/high...tako da...

kad skužiš foru...onda kvotaj...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:35   #52
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Pa nisam uopće skužijo sarkazam (iako sam postao punoljetan nedavno )
Jer su meni Source i doom3 engine najbolji današnjice, možda tu i spada fear..ali crysis (tj. sandbox) ilineke simulacije to je za smijati se...
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:46   #53
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Kako je na x1900 Half life 2 zahtjevan? Pa ide preko 130 fpsa na 1200x1600 sve na max!
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:47   #54
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ok. sve je to divno i krasno, samo kaj smo zaspamali cijeli thread o novim driverima.
Mislim da bi spike o Crysisu trebali lagano prebaciti u odgovarajući thread na podforumu Igre a ne tu...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:50   #55
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor pipe Pregled postova
Kako je na x1900 Half life 2 zahtjevan? Pa ide preko 130 fpsa na 1200x1600 sve na max!
sheby..poznate se?

ovo je smijalica..staviš 8.1..imaš 500 3D čmarkova manje..clockam proc..imam 500 markova manje....da,dobro ste pročitali....e moja nvidia...kakva je to optimizacija u korist 8800tki u 3dmarku06...to je presmiješno...

najbolje koristiti 7.11,ili omegu...može i XG..doduše malkice su stariji..ne znam zadnje kad su postali..baš ću vidjeti..isto tenk od drivera...

ma taj crytek..to je tech-demo..ali dobra je to igra kažem ti..nekome dobra za izbjegavati...ja ju uredno prelazim i širim mržnju na multiplayeru ....


joooj dosta OT...catalysti 8.1....smeće,anyone?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:56   #56
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ok. sve je to divno i krasno, samo kaj smo zaspamali cijeli thread o novim driverima.
Mislim da bi spike o Crysisu trebali lagano prebaciti u odgovarajući thread na podforumu Igre a ne tu...

nema frke chief..postavio sam baš par pitanja u vezi 8.1..release noteova, kompatibilnosti sa starijim karticama..i no-reply..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 16:38   #57
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
bez uvrede..danas na X1900 je i half-life2 napuhani poluproizvod..
Defintivno, dok je AMD šrot koji se zahvaljujući Intelovoj dobroj volji održava na tržištu, tek tolko da ovima nije dosadno - da imaju nekog s kim se mogu poigravati.
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
HW zahtjevi igre nisu mjerilo da se igra proglasi šrotom...na čisto prosječnoj konfi od 4-5 tisuća kuna igra radi savršeno..prema tome..
Kad pogledaš cijeli razvojni put igre, skužil budeš da su ono kaj Crysis planirano trebal biti i ono kaj je Crysis postal prek noći i više nego dovoljni razlozi da se igru nazove poluproizvodom - ne šrotom. Crysis se fino i detaljno da podesiti za ugodno igranje na većini konfiguracija, ali da igru nisu isforsirali kao Novog Mesiju, kak sam i rekel, rijetki bi joj našli zamjerke.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2008., 22:47   #58
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Evo trenutno imam Omega drivere bazirane na 7.12 i rješen je problem s čudnim bojama u Firefoxu. Uključio sam ClearType.
Znači desni klik na desktop Properties->Appearance->Effects
Promijenite: Use the following method to smooth edges of screen fonts" u ClearType. Klik na OK i Apply.
Doduše nije sasvim sve ok, ali je manje primjetno. Iznad alatne trake gore lijevo se vidi malo crvenkasto, ali mislim da je problem u monitoru, nešto slično je bilo i prije.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 22:48   #59
Xenomorph
Arroyo settler
Moj komp
 
Xenomorph's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: .::Zagreb::.
Postovi: 316
@Raven_1 ovo je totalno ok.Thnx
__________________


Xenomorph je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2008., 15:21   #60
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
7.12 driveri-izvadio AIW, stavio 3870 i sve radi ok.
Budem probao sutra i 8.1...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na