Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.05.2007., 12:06   #31
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,493
Ako sjediš u autu na parkiralištu šta te ima koji K pitati. Može ti eventualno tražiti osobnu. Pa nisu oni bogovi hebote. Što se tiče pregleda vozila kakve su to gluposti. Pa postoji neka "intima tj. privatnost". Prva pomoć, trokut i te gluposti i bok, nema šta on drugo za gledati.
Uglavnom budite samo ljubazni i nemojte se ukočiti, ne budete imali problema sa policijom. I naravno NIKAD nemojte lagati!
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 13.05.2007., 12:14   #32
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Citiraj:
Autor -POP- Pregled postova
Ako sjediš u autu na parkiralištu šta te ima koji K pitati. Može ti eventualno tražiti osobnu.
O vjeruj mi omže te pitati, Komek i ja smo sjedili i pili SOK i lik tražio prvo osobne, damo mu i onda kao čiji je ovo auto, kaže komek moj, i onda lik tražio dokumente, pa mu je dao, ja mu ne bi dao, nek sere koliko hoće ali to me nema pravo tražit kad stojim, jer to znači npr. ja čekam starog u autu, sjedim na vozačevom mjestu čisto bzvz i lik me sad ide to tražit, ma nabijem ja njega, jer po tome nitko tko nema vozačku nesmije sjedit na vozačevom mjestu..

Trebali bi svi dobro proučit zakone vezane uz policiju a ne da rade majmune od nas jer ne znamo to sve..
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2007., 12:30   #33
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Trebali bi svi dobro proučit zakone vezane uz policiju a ne da rade majmune od nas jer ne znamo to sve..
e baš to...samo gdje ima tih zakona?


i jedno malo nevezano pitanje uz ovu temu:
Moze li se ici ovih dana u Bosnu samo s osobnom, tj. bez putovnice.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
J@nos_Herc je offline  
Staro 13.05.2007., 12:37   #34
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Mene ovo ne kaci, ali znam da su murjaci relativno popustljivi i humani, ne znam vozaca kojem bar jednom nisu progledali kroz prste.
Koliko bi bilo isplakanih suza ( ) da se pridrzavaju slova zakona ko pijan plota ?

Budite zahvalni da vecina ipak gleda kroz prste, ne da pljujete one koji su "kreteni" i rade ono za sto su placeni...
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline  
Staro 13.05.2007., 12:52   #35
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,437
po meni kretenizam je ograničavati vožnju iza 23h, nije problem u tome što se vozi iza 23h, nego je problem u tome šta se vozi brzo i pijano. e pa kako u sloveniji svi voze 50 kroz naselja? ha? i najveće face stisnu kočnicu... lijepo kazne povećat i gotovo... svi sretni...

budale će i ovako i onako vozit poslije 11, briga njih. a ja ako trebam bacit curu doma, ili mamu na posao - ne smim...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline  
Staro 13.05.2007., 13:12   #36
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
jedino šta me zanima, netko mi bacio bubu u uho, ako imam A kategoriju već 2 godine, jel ima možda kakva rupa u zakonu, pa da mi automatski dopusti vožnju poslije 23, ili moram čekat ipak da opet prođe 2godine?
Ovako, znam za slučaj mog frenda. Položio je A kategoriju prije svih ti zakona, imao već 3 godine voznog iskustva nakon što je položio B kategoriju, kada je išao podizati vozačku, nabacili mu testnu i upao je pod zakon za "mlade vozače".

Inače, što se tiče zakona, nije on mene naučio kako da se ja vozim po pravilima, već se stari naučio da se ne nateravam, jer sam ja nakon polaganja vozačke fino vozio još dobrih 3-4 mjeseca sa starim pored sebe, a tek onda dobio auto da ga mogu sam vozit. Eto, već vozim više od godinu i pol solo, napravio sam slolidnu kilometražu i nikada se nisam naganjao i vozio slalom ko Janica po cestama. Ja sam uvijek za onu - ako ti se negdje žuri, kreni ranije. Najčešće i mladi stradavaju zato što neznaju granice svojih automobila. Bome ne znam niti ja sa 2 godine vožnje istog auta kada će me on moći izvuć iz "škara", a kamoli neki koji vozi jednog od 200KS.
Ali i to pravilo sa konjažom je isto malo blesavo. Pa ti možeš ubiti nekoga i sa 60KS i sa 200KS. Ali ajde, ipak su češći slučajevi da ljudi ginu od jačih autiju...

Čak i sada nakon 2 godine kad sam dobio punu vozačku, najčešće sam doma do pola 12 ili 12. Jednostavno se naučiš da ne moraš ići svugdje sa autom, pogotovo ako se ide kamo van piti.

P.S. Pogledajte samo koji puta onu "Policijsku kontrolu" na RTL-u, pa ćete vidjeti kakve sve oni hvataju
Istina da takvih sve manje hvataju, a ćešće nahebu ovi što idu prema zakonu...
Vuco je offline  
Staro 13.05.2007., 13:21   #37
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Samo da se pohvalim... ovaj tjedan mi istiće vozačka i dobivam prvu pravu Točnije 19.05.2007 bu mi 2 godine otkako sam položio! U tih dvije godine me nisu niti jednom zaustavili, znaći nisam imao nikakvih "loših" iskustava s policajcima!

Također se slažem da je banana zakon za poslije 23 sata vožnju...

Jedino mi nije jasan zakon za snagu vozila! Zakon kaže da nemreš voziti preko 100 konja vozilo... Na koj način onda recimo kamijondžije kao mladi vozači smiju voziti kamione koji imaju nekoliko stotina konja? Jel taj zakon utjeće na njih ili ne? Ako utjeće to je onda bezveze jer ti ljudi gube dvije godine radnog staža jer nemreju voziti kamion, što je banana! Osim ako sam polupao lončiće
Bartuc je offline  
Staro 13.05.2007., 13:32   #38
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,437
hmm, oni ionako kada polože isto dobiju C1, testnu, koja ograničava na mislim 3.5T vozila... ili tako nešto... isto imaju limit kolike kamione smiju vozit...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline  
Staro 13.05.2007., 13:35   #39
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Dobro meni jos samo treba 6 mj da mi to istekne i vozim auto od 103 hp ne podrzavam taj 23h ali ostale podrzavam zakone, cuj ovo moj frend je vozio za vrijeme tog roka voziom bwm 3 150 + hp i mečku okanca 200+ konja +1 konj i policija ga je zaustavila xy puta i NITI jednom nije najj zbog snage auta samo zbog pojasa.
Vejita je offline  
Staro 13.05.2007., 13:38   #40
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
O ja mu ne bi dao, nek sere koliko hoće ali to me nema pravo tražit kad stojim,
Neznam odakle si ovo izvukao, pa nisu policajci vidoviti da znaju da je auto tvoj ili tvog oca!! Sto ako je auto ukraden ili slicno?? Sve zakone mozete pronaci na mup-ovoj sluzbenoj stranici(Zakon o policiji i Zakon i sigurnosti prometa na cestama).
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2007., 13:47   #41
Boopsy
Premium
Moj komp
 
Boopsy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
i najveće face stisnu kočnicu... lijepo kazne povećat i gotovo... svi sretni...
Eto ja sam protiv da se povecaju kazne zato sto to smatram da ne bi niti jedne stvari rijesilo. Eto jucer zaustavljen direktor t-šrota zbog voznje jednosmjernom u krivom smijeru i onda se njemu "zbog ne imanja para" ne naplati kazna. Jadniku je bilo tesko dati par stotina kuna. Da si ga oderao za 10k kuna ni tada mu ne bi bilo puno i opet bi to ponovio, a bas me zanima kako bi ti platio kaznu za od 10k kuna.

Ja sam protiv bilo kakvog povecanja kazni, ja sam samo za provodenje postojeceg zakona na svima jednako ili u ovisnosti primljene plaće.

Edit : Ipak su Mudriniću su oprostili brijem da Bulji ne bi .
__________________
C2D e6320, AC freezer Pro
Asus P5B Deluxe wifi
Sapphire 2900Pro
HDD Hitachi 80Gb
4x1Gb DDR2 800
Corsair 450

Zadnje izmijenjeno od: Boopsy. 13.05.2007. u 14:08.
Boopsy je offline  
Staro 13.05.2007., 13:51   #42
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Boopsy Pregled postova
Ja sam protiv bilo kakvog povecanja kazni, ja sam samo za provodenje postojeceg zakona na svima jednako ili u ovisnosti primljene plaće.
Po finskom modelu

Da su pustili bulju ( iako ne moze voziti nakon suceljavanja sa mojim ventom ) nakon sto je presao punu pri izlasku iz HOTO tornja, sve stima, ali ako puste mudrinica onda nevalja...

Dokle god ce nasi polijajci glumiti medvjedice dobra srca, normalno da ce se krsiti zakoni na cestama.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline  
Staro 13.05.2007., 14:07   #43
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Samo da se pohvalim... ovaj tjedan mi istiće vozačka i dobivam prvu pravu Točnije 19.05.2007 bu mi 2 godine otkako sam položio!
hehe, meni na taj isti datum bude 1.god...i onda još "samo" jednu godinu...
a šta ces...

e da, zna li tko jel se može u Bosnu samo s osobnom?

hvala
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
J@nos_Herc je offline  
Staro 13.05.2007., 15:24   #44
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
kak su sad svi super-pametni kad treba kenjat po represivnim zakonima, a kad nekome pogine netko blizak jer ga/ju je ubio/la vozač/ica od 18 godina s nabrijanim autom, onda svi kenjaju "kak se to moglo desit, odakle mu/joj takav auto". ili naslov u novinama "klinac se napio i zaspao za volanom vraćajući se iz noćnog kluba". e pa drušvance, ako ikada budem polagao vozački, rado ću 2 godine poštivati "glupe" zakone, ako to znači da će netko dovoljno glup da sjedne za volan pijan, biti maksimalno kažnjen. ili da će neki klinac koji u 3 u noći u subotu polupijan vozi sebe i pun auto frendova/ica morati objašnjavati starcima zakaj moraju platit kaznu za sve moguće prekršaje i doći po njih 6 pijanih u policijsku stanicu. velim, ako će se ovo nastaviti provoditi, rado ću poštivati "glupi" zakon.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 13.05.2007., 15:24   #45
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 8,014
Nema li Svedska cini mi se zakone o visini prometnih prekrsaja vezano uz dnevnicu? Nije odredjena placa u valuti nego u dnevnici. Imas placu recimo 10 000 kn znaci ,20-22 radnih dana u mjesecu ,500 kn dnevnica= Kazna npr. 10 dnevnica. Pa da vidis neke glavatore koji imaju placu 100000 kn i slicno.
Inace,ovo do 23h postujem. Ionako satitsika pokazuje da najvise mladih vozaca i sto je najbitnije MLADIH LJUDI KOJI SE S NJIMA NALAZE U AUTU!!!!!! gine izmedju 23 i 06 ujutro.
spawn je offline  
Staro 13.05.2007., 15:26   #46
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,493
Citiraj:
Autor J@nos_Herc Pregled postova
e da, zna li tko jel se može u Bosnu samo s osobnom?
Može.
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 13.05.2007., 15:29   #47
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
kak su sad svi super-pametni kad treba kenjat po represivnim zakonima, a kad nekome pogine netko blizak jer ga/ju je ubio/la vozač/ica od 18 godina s nabrijanim autom, onda svi kenjaju "kak se to moglo desit, odakle mu/joj takav auto". ili naslov u novinama "klinac se napio i zaspao za volanom vraćajući se iz noćnog kluba". e pa drušvance, ako ikada budem polagao vozački, rado ću 2 godine poštivati "glupe" zakone, ako to znači da će netko dovoljno glup da sjedne za volan pijan, biti maksimalno kažnjen. ili da će neki klinac koji u 3 u noći u subotu polupijan vozi sebe i pun auto frendova/ica morati objašnjavati starcima zakaj moraju platit kaznu za sve moguće prekršaje i doći po njih 6 pijanih u policijsku stanicu. velim, ako će se ovo nastaviti provoditi, rado ću poštivati "glupi" zakon.

ja sam otvorio ovu temu samo zbog zakona što se ne smije voziti poslije 23h. i ja sam za 0.00 i sve ostalo. je..ga dok piješ, ne vozi. a i kolike znam da moraju ici negdje poslije 23h ili prije 5 ujutro, a imaju tu probnu vozačku. kao i što su mnogi rekli: ak netko hoce luditi i divljati s autom moze to i prek dana i u 22h, i moze onda skriviti nesrecu...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Zadnje izmijenjeno od: J@nos_Herc. 13.05.2007. u 16:15.
J@nos_Herc je offline  
Staro 13.05.2007., 16:13   #48
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 8,014
Citiraj:
Autor J@nos_Herc Pregled postova
ja sam otvorio ovu temu samo zbog zakona što se ne smije voziti poslije 23h. i ja sam za 0.00 i sve ostalo. ***... dok piješ, ne vozi. ai kolike znam da moraju ici negdje poslije 23h ili prije 5 ujutro, a imaju tu probnu vozačku.
pa normalna je stvar da ce svaki zakon zakinut nekog "normalnog" za nesto. ne postoji nijedan zakon koji ne zakida normalne ljude,u nakani zastite necega,u ovom slucaju ljudskog zivota. ja sam za 23 h,iako znam i ja puno ljudi koji imaju godinu dana vozacku,a recimo rade do 23h u tvornici.
spawn je offline  
Staro 13.05.2007., 16:18   #49
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Citiraj:
Autor -POP- Pregled postova
Može.
jel sigurno?
znam da se moze ici za vrijeme "sezone" s osobnama, ali jel se moze i sad ici???
tak da ne bi došao do granice i onda se vracao nazad
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
J@nos_Herc je offline  
Staro 13.05.2007., 16:19   #50
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 826
U potpunosti podržavam ovaj zakon.
Jel' vama statistika ništa ne znači?
Ako brojke tako kažu onda treba zabraniti vožnju poslije 23 h i amen.
Ako si mogao do sada poslije 23 nekako doći kući e pa možeš tako još dvije godine. Previše sam se mladih i nadobudnih nagledao da bi ovo uopće doveo u pitanje. Čast izuzetcima ali zbog 10-20% normalnih ljudi ne možeš pustiti ostalih 80% da dovode druge u opasnost.
O vožnjama skuterima maminih sinova da ne pričam jel' ću početi psovati u postovima. Alaj se tu nađe budala. Šta ne plačete što vam ne provjeravaju maksimalnu brzinu skutera?
Dosta mi rodbine ima u policiji pa me možete nazvati pristranim ali ostavite se pljuvanja po njima. Tko je vozio auto prije 5-6 godina zna koliko je tada bilo više "bezveznog" zaustavljanja i kontroli. Danas je to svedeno na minimum.
Ako voziš po zakonu mala je vjerojatnost da će te uopće zaustaviti. Ako te i zaustave daj ima papire, otvori gepek i amen.
Kad plačete radi toga to vam je kao da se pitate zašto me zubar namjerno napada onim svrdlom. Zato što mu je to je... posao, eto zašto.
Kažeš policajci su budale... analogno tome...meni jutros na kavi konobar nije donio šećer uz kavu. Kad sam mu to rekao ljut je donio tri šećera. A jesu ti konobari idioti, mamicu ima balavu...(nastavi niz)...
I da, tek za 3-4 godine staža u vožnji, kad doživiš svakavih situacija na cesti možeš skužiti gdje kako voziti. Govorim generalno jer' jedino se tako zakon može i donijeti. Briga zakon šta Pero zbog Marka, Luke i Jovice ne može nešto raditi.

Edit: Može se na osobnu u Bosnu. Idem svaki tjedan.
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"

Zadnje izmijenjeno od: newalss. 13.05.2007. u 17:00.
newalss je offline  
Staro 13.05.2007., 16:21   #51
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,493
Slušaj, mi kad smo išli u shoping išli smo sa osobnom.
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 13.05.2007., 22:29   #52
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Citiraj:
Autor black35 Pregled postova
Neznam odakle si ovo izvukao, pa nisu policajci vidoviti da znaju da je auto tvoj ili tvog oca!! Sto ako je auto ukraden ili slicno?? Sve zakone mozete pronaci na mup-ovoj sluzbenoj stranici(Zakon o policiji i Zakon i sigurnosti prometa na cestama).
Zato imaju radio stanice i lagano se može provjerit dal je auto ukraden (ako je prijavljen).

Osim toga, ako je već auto njegov, ne od starog nego baš njegov zašto ga onda traži vozačku..
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 13.05.2007., 23:41   #53
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
ja sam mislio a do 16g ju trebas

inace, ovo sa 16g ti vrijedi samo imas osobnu, bez nje nemres biti nakon 11 vani
Bez osobne ne smiješ uopće van iz kuće. Znam jer sam bio na sudu zbog toga. Kao sedamnaestogodišnjak sam išao u ZG i zaustavili me na izlazu s autobusnog u sred bijela dana

Biciklisti ispod 16 moraju imati kacigu a oni stariji samo na otvorenoj cesti (izvan naselja). Po noći se mora imati rasvjeta. Zaustavili su me jednom oko 2 u noći i nisam imao svijetla (aktivna, pasivna imam oba) al sam ih poznavao pa sve prošlo u redu. Svejedno sam morao pokazati osobnu, ali nju sam naučio nositi apsolutno stalno sa sobom
Costa je offline  
Staro 13.05.2007., 23:50   #54
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Ne smiješ ako si stariji od 18, ispod samo nakon 11 pod uvijetom da imaš 16..
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 13.05.2007., 23:51   #55
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Mislim da se bez osobne smije biti 100m od kuće/prebivališta navedenog na osobnoj.
stuc je offline  
Staro 13.05.2007., 23:56   #56
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Znači po pljuge bez osobne

I onda te pita jel imaš 18; pokaži osobnu
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 13.05.2007., 23:58   #57
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ne smiješ ako si stariji od 18, ispod samo nakon 11 pod uvijetom da imaš 16..
Moraš je nositi ako je imaš. O godinama ti ovisi samo dal ćeš moć smuljat policajca da je još nisi izvadio.
Costa je offline  
Staro 14.05.2007., 00:12   #58
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Costa Pregled postova
Bez osobne ne smiješ uopće van iz kuće. Znam jer sam bio na sudu zbog toga. Kao sedamnaestogodišnjak sam išao u ZG i zaustavili me na izlazu s autobusnog u sred bijela dana
meni jucer nista, nisam imo osobnu, isto 17 god. piemo gore na strosu u parkicu kad dolaze dva lika jedan sa svjetiljkom mi ono vatafak kaj snimas briali neko sa mobitelom snima kad ono dobra vecer policija, mi ono stvaaarno ?(bili u civilu)
kasnije dosli jos dvoica, znaci 4, svi neki mladi mozda 20-25god. i tako pokazu znacke i zapovjede sad sve iz dzepova van i tako malo me opipavali po genitalijama kasnije dajte osobne svi imali osim mene. ti sta nema osobnu dolaz vamo(od nas 8 sam ja nisam imo) dao podatke i kao ak ne podneses zahtjev za osobnom u roku tjedan dana dobices prijavu. ja se nasmijesim i oke
stae ta prijava, jel mogu fasovat zbog tog ?

i da stasu bezobrazni kaze praznite dzepove ja vadim on prazni prazni brze brze ja ono pa vidis da praznim cekaj bokte mazo....samo me pogledo kao os ti u postaju... ja nista reko aj dane uznemiaravm staru dami jos zovu doma... al kad razmislim i treba tak da ostavi dojam opasne momcine.... kasnije se mi zaebavali daj zarbij dasu onak decki sad vas ljepo molimo stvarno vas mooooolimo ispraznite sve iz dzepova i onak jos kleknu
i da jos nam prosuli skoro 4l bambusa
 
Staro 14.05.2007., 00:22   #59
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Neces fasovati sad, ali ima neka fora brijem ak te tri puta zapisu, nisam zier sta ti onda rade, ali valjda te nece opet dirati po genitalijama

Ja sam zasad jedanput zapisan, ali sam imao osobnu i 18g. Fkt neznam radi čega

Sad tek vidim kolko su nam ti zakoni u magli tj. naše znanje o njima je onak, polovično ili nikakvo...
Matth€w je offline  
Staro 14.05.2007., 00:50   #60
Shiverlock
Premium
Moj komp
 
Shiverlock's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
A najgore je od svega ovoga sto je Maricev sin vozil poslje 11, tek ima vozacku, pijan i slupo auto. i dobio neku kaznicu... e da se mene pita, ja mu NIKAD ne bi dao vozacku - Trajna Zabrana Polaganja vozacke dozvole!
__________________
Shiverlock je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na