Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.04.2007., 16:44   #271
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Nakon ovih par utrka mislim da će to biti jedan od McLarenovih vozača, Kimi me malo razočarao
Znas sta, Ferrari nije nabacio nove dijelove za razliku od McLarena. Dok sad u pauzi posloze bolid, opet ce bit puno brzi.

No sjecam se da sam procitao kad je Alonso presao u McLaren da je rekao(Ron Dennisu):

"You DO develop the car." Mislio je za razliku od Renaulta...

Zadnje izmijenjeno od: SRV. 17.04.2007. u 17:11.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 16:44   #272
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Ribic Pregled postova
sasvim moguće je da ni Kimi nije očekivao neku njegovu stelarnu vožnju, osobito ne u tranzicijsko vrijeme kad su iz Ferrarija otišli Ross Brawn i Rory Byrne.
I još velik gubitak im je Paolo Martinelli

Citiraj:
Autor Ribic Pregled postova
Ali ne bih baš rekao da je Iceman *razočarao*. Uostalom, on i dalje ima legitimnu trećinu vodstva u ukupnom plasmanu, a to nije slučajno.
Nije on ni mene totalno razočarao, ali neke stvari me ipak smetaju, kojih u Schumacher eri nije bilo...

Citiraj:
Autor Ribic Pregled postova
A pod prava razočaranja prije bih svrstao Kovalainena (zapravo Renault općenito), i osobito, Hondu. Ili?
Od Kovalainena sam puno očekivao, ali nije samo Renault u pitanju Hondu neću komentirat...
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 17:07   #273
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Zanimljivo je da su prije početka sezone Kovalainena spominjali u (gotovo) jednako hvalnom kontekstu koliko i Hamiltona, da bi sad kontrast bio nevjerojatan. Naravno, dobar dio razloga se vjerojatno može svaliti i na tandrčući Renault, ali svejedno - ostao je čak i znatno iza Fisichelle.

A Honda - misterij. Meni je nepojmljivo da ekipa koja ima takav budžet i bila je u konstantnom usponu, može tako iznenadno odjednom pasti. Nije to slučaj kao kod Toyote koja se vuče već godinama i zapravo nije imala blistavih trenutaka, nego su u Hondi već bili pokazali da znaju napraviti dobar inženjering. I krajem prošle sezone su ih svi najavljivali kao nove pritajene kraljeve, da bi se sad davili s Torom Rossom i - vrhunski nakaradno - Super Agurijem.
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 17:10   #274
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
A ***iga, imao je i Ferrari losih trenutaka. U Hondi ce letjet glave, to je sigurno. Nakon toga ce se vjerojatno popravit.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 17:21   #275
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
:-D Istina, makar Ferrariju se nikad nije dogodilo da ga nadmaši neka džumbus-ekipa koja ima njegov motor (npr. Spyker). Hondu je ponizila sama njihova "pomoćna" sekcija, i to strašno.

No, ako Ross Brawn doista odluči spakirati ribičke štapove u ruksak i vratiti se na stazu kao tehnički direktor Honde, još bi se štošta moglo dogoditi. Iako, takvim "priča se" vijestima ne treba baš vjerovati...
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 17:42   #276
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ross ce doc u Mclaren, jamcim vam za to.

Hoce da bude sef tima, a isto tako hoce da radi u Engleskoj. Po svoj prilici Ferrari tu otpada, nit je u Engleskoj nit tu Ross moze bit sef.

Ron Dennis ce se vjerojatno povuc uskoro, a tu stupa tko drugi do Ross Brawn.

Bilo je govora o Hondi, ali cisto sumnjam.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 17:53   #277
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Pa ako želi može i Pat Symonds (valjda se tako piše) doć u McLaren, jer Renault je u banani, njega je Schumi tio u Ferrariju, a ovaj nije imao želju zbog toga što Ferrari nije u VB. Samo ne znam koliko je star

Mislim da će se Ross vratiti u Ferrari i sa Schumijem razbit konkurenciju kao nekada
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2007., 10:30   #278
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Pa, budući da kroz svih ovih N godina Symondsa ništa nije izvuklo iz Renaulta (i Benettona u doba kad je on još to bio), on bi zaista vjerojatno morao primiti neku nevjerojatnu ponudu...

Brawn: on je kroz ovaj godišnji (doslovno godišnji!) odmor vjerojatno već primio čitavu masu ponuda i još će ih primiti, tako da me ne bi više začudilo da se pojavi niti u kojem timu (osim Agurija).
Što se McLarena tiče, zanimljiva ideja vidjeti ga u sivocrvenim Vodafone bojama, osobito zato što tamo, navodno, nedostaje neki moćni guru inženjeringa i tehnike koji drži sve ključne konce u svojim rukama. Sa ili bez Rona Dennisa, Brawn bi tamo mogao svašta napraviti, ali u tom slučaju treba strepiti od mogućnosti da McLaren time postane superdominantan tim kojem nitko ne bi bio ravan, i da ponovimo 2004., samo u drugoj konfiguraciji boja.
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2007., 15:36   #279
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Ribic Pregled postova
Što se McLarena tiče, zanimljiva ideja vidjeti ga u sivocrvenim Vodafone bojama, osobito zato što tamo, navodno, nedostaje neki moćni guru inženjeringa i tehnike koji drži sve ključne konce u svojim rukama. Sa ili bez Rona Dennisa, Brawn bi tamo mogao svašta napraviti, ali u tom slučaju treba strepiti od mogućnosti da McLaren time postane superdominantan tim kojem nitko ne bi bio ravan, i da ponovimo 2004., samo u drugoj konfiguraciji boja.
To vec dugo cekam
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2007., 12:51   #280
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
ma mislim da se 2004. vise nece ponoviti zbog izmjene pravila,,,,,,, ako nastave kako su krenuli i izbace svu elektroniku sa su rekli da ce izbaciti,,,,,, onda vise nece biti vazno koliko ti je dobar bolid nego koliko ga dobro znas voziti naravno da ce biti vise vozackih pogresaka i da ce to onemoguciti ponavljanje 2004. (nadam se)
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2007., 16:11   #281
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Mislim da bi trebali izbaciti pomagala da se vidi skill vozaca a ne nekoga čobana za racunalom koji 1 tipkom mu moda bolid
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2007., 01:57   #282
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
U sjećanje na Ayrton Sennu 21.03.1960 - 1.5.1994
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 10:12   #283
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Mislim da bi trebali izbaciti pomagala da se vidi skill vozaca a ne nekoga čobana za racunalom koji 1 tipkom mu moda bolid
Da, ali mislim da ne bi pak bilo pametno niti pretjerati s time; pored izravnog sukoba vozača, mislim da je dobro kad se u pozadini sukobljavaju i inženjeri i tehničari... jer F1 i jest, u načelu, timska stvar. Koga zanima gledati takmičenje isključivo među dvojicom individualaca, neka prati snooker.
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 10:18   #284
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
pa od slijedece godine nema više traction controla, tako da će to bit malo zanimljivije za gledat pogotovo ako vidimo, da trenutačno svi voze pun gas kroz zavoje, a TC uredno radi
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2007., 20:22   #285
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Rezultati prvog i drugog treninga:
Prvi:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/58692
Drugi:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/58698

Ukratko, McLaren pwns Ferrari. Vidjecemo sta nas ceka sutra.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2007., 22:01   #286
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Rezultati prvog i drugog treninga:
Prvi:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/58692
Drugi:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/58698

Ukratko, McLaren pwns Ferrari. Vidjecemo sta nas ceka sutra.
Samo se ti tješi, McLarenovo novo krilo je možda neregularno
Veličina ~2.5 MB Klik Koliko znam, pokretnih aerodinamičkih pomagala ne smije biti
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2007., 22:18   #287
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Samo se ti tješi, McLarenovo novo krilo je možda neregularno
Veličina ~2.5 MB Klik Koliko znam, pokretnih aerodinamičkih pomagala ne smije biti
O da, iz aviona se vidi. Sad može bit da ga nisu zašarafili dobro, što se onak događa svaki dan. Ccc cijeli bolid prekriven kamerama i još se usude varat . Ma McLaren ništ čudno
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2007., 22:24   #288
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
A može bit i to, ali nikad se ne zna Ugl. ponadao sam se, tj. još uvijek se nadam...
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2007., 23:44   #289
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 698
Ima li netko više informacija o noćnoj utrci koja bi se trebala sljedeće godine početi održavati u Singapuru ili je to samo patka?
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 00:02   #290
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova
Ima li netko više informacija o noćnoj utrci koja bi se trebala sljedeće godine početi održavati u Singapuru ili je to samo patka?
Nije 100% potvrđeno, ali moglo bi nešto biti od toga Ali meni je to sranje
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 00:14   #291
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ono sto je dobro kod nocne trke u Singapuru je sto bi kod nas bila po danu. Ostalo je sve lose.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 03:35   #292
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
zanimljivo kako se renault drzi na 2. treninigu,,,,, budemo vidjeli kako ce to sve danas proci u kvalifikacijama
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 07:16   #293
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Nazalost, low fuel run. Sve u svemu...bit ce zanimljivo.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 10:59   #294
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova
Ima li netko više informacija o noćnoj utrci koja bi se trebala sljedeće godine početi održavati u Singapuru ili je to samo patka?
Layout staze je kaatstrofa, još jedna ubitačno dosadno utrka, plus ono sranje što grade u valenci-i.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 15:08   #295
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Misli da su današnje kvalifikacije pokazale sve! 1. Massa 2.Alonso 3.Kimi 4.Hamilton. Sve su to male razlike, ali znate onu i sitnice su bitne...
http://www.formula1.com/race/result/773/24.html
__________________


Zadnje izmijenjeno od: domy1. 12.05.2007. u 15:10. Razlog: dodavanje linka
domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 15:59   #296
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Sve?!
Kvalifikacije ne pokazuju stvarni odnos snaga...mozda i bi da svi imaju jednaku kolicinu goriva on board, a i onda bi im na raspolaganju trebalo biti puno vise vremena i pokusaja da izvuku maximum iz bolida i situacije i odvezu perfect lap!
Utrka ce pokazati tko je "najbrzi"...za to mu je na raspolaganju 66 krugova!
Rino je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 18:37   #297
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Sve?!
Kvalifikacije ne pokazuju stvarni odnos snaga...mozda i bi da svi imaju jednaku kolicinu goriva on board, a i onda bi im na raspolaganju trebalo biti puno vise vremena i pokusaja da izvuku maximum iz bolida i situacije i odvezu perfect lap!
Utrka ce pokazati tko je "najbrzi"...za to mu je na raspolaganju 66 krugova!
Znam da se ne miješaju kruške i jabuke ali iz ovog se vide otprilike prave kvalitete vozača. Recimo ako si možda gledao kvalifikacije vidio bi da je ovo otprilike realan redosljed, to je moje mišljenje!
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 18:40   #298
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ne, tu moze igrat ulogu i kolicina goriva No konstantno je Massa bolji u kvalifikacijama od Kimija.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 21:38   #299
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Sve?!
Kvalifikacije ne pokazuju stvarni odnos snaga...mozda i bi da svi imaju jednaku kolicinu goriva on board, a i onda bi im na raspolaganju trebalo biti puno vise vremena i pokusaja da izvuku maximum iz bolida i situacije i odvezu perfect lap!
Utrka ce pokazati tko je "najbrzi"...za to mu je na raspolaganju 66 krugova!
utrka ce pokazat nista,,,,,,,, a najmanje "tko je najbrzi" gume, gorivo sitne razlike u airodinamici i slicna sranja previse igraju ulogu u tome kako ce tko odvesti cjelu utrku ili taj jedan brzi krug za Pole

sad imaju 66 krugova u kojima ce se klat kroz boksove jer stvarno u F1 se jedino Hamilton a i Massa od ovih vodecih usude klat bas direktno na stazi,,,,, Alonso i Kimi oni nesto sitno na startu pokazu i onda se laganini vozaju do boksova pa sve ide na taktiku,,,,,,,, a nije staza bas neka za pretjecanje,,,,,

utrka ce vjerojatno bit dosta dosadna

@domy1
neznam bas da su to kvalitete i da je ovo realan raspored hamilton je No. 1 ili 2 definitivno ne 4,,,,,,,

ma bas bi bilo najc da Massa i Hamilton do kraja sezone budu na prva dva mjesta nije bitno koji prvi koji drugi samo da oni pokupe prvo i drugo mjesto pa da se dvostruki svjetski prvak fino ima cega sramiti i da se ovi mulci u Ferrariju lupaju po glavi sa su dali sve te silne novce za Kimija koji ih nije vrjedan (po mom misljenju narafno)
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 23:13   #300
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
...pokazat ce tko je "najbrzi" taj dan...na toj stazi...s tim bolidom i tim setup-om...s tim gumama...tih 300-tinjak km ili 100-injak minuta...s tom taktikom...u tim uvjetima...s tom psihofizickom spremom, voljom i zeljom da neki qurac napravi...itd..itd..bla..bla..truc..truc...za to mu je na raspolaganju 66 krugova!
Uglavnom mislimo na isto!
Rino je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na