Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2007., 05:55   #1
dziggy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 29
Reklamacija 6600gt Hgspot

Ako je neko imao iskustva sa doticnom firmom nek mi odgovori, posto mi je Ilok blizu (zivim u backoj palanci) kupio sam u hgspotu 6600gt pre oko 2 godine i sinoc mi rikne, proverim je kod drugara i stvarno crkla, garancija mi vazi jos 3 meseca i treba da je nosim na reklamaciju, zna li neko koja je procedura oko toga, da napomenem da sve papire imam i pratecu opremu osim kutije..
Hvala
dziggy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2007., 11:33   #2
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,023
odes u hgspot sa neispravnom karticom, poneses papire, nema veze za kutiju, mozes stavit u neku drugu. Jedino ce ti mozda bit nezgodno ako ne provjere odma karticu (iako ih mozes zamolit), ali ako nemaju zamjensku da ti daju, onda ces mozda morat opet dolazit.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2007., 14:37   #3
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
da, teško da će bit odmah gotovo. dobro, ja s njima imam samo pozitivna iskustva što se tiče reklamacija. što nemogu reći za jedan drugi veliki informatički dućan.
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2007., 21:13   #4
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Ko je proizvođač kartice?
Albatron, Galaxy, Gainward, Point of view??? Tko?
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2007., 21:14   #5
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,345
ma nazovi hgspot i vidi s njima što se može napraviti
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2007., 00:42   #6
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Nije odgovor na tvoje pitanje ali je usko vezano uz njega...

Naime prije par dana riknula mi je ploca iz trece konfe iz siga i odnio ja to u HGspot jer je pod garancijom i zove mene lik nakon 5 radnih dana da je gotovo, da je ploca neispravna da dodjem da se dogovorimo i takoja danas dosao tamo i imali su par 478 ploca ali ni jedna koja odgovara mojim zahtjevima (AGP i min 3 slota za RAM) i tako su mi isplatili keš. E sad pazite ovo, prije 13mj kupio sam plocu za 325kn a danas za nju neispravnu dobio 433kn...

Imao sam zaista puno reklamacija hardwarea po raznim firmama i ovo je definitivno najprofesionalnije obavljeno ikad... A prije 4g sam imao jako neugodna iskustva sa istom tom firmom tako da sam ostao paf kad sam vidio za koliko su zaokrenuli svoj odnos prema kupcu...
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2007., 11:21   #7
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Kakve ti sreće imaš!
Mogo bi i ja takvo šta napravit, heh.
Ma šalim se!
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2007., 12:09   #8
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Mislim da nije nikakav zakret prema kupcu, odn. da se nisu poboljšali, nego je jednostavno prodavač bio dobre volje.....dućan ko dućan je ostao (po mom mišljenju) zadnje sm**e....ali to je naravno samo moje mišljenje
denied je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2007., 12:41   #9
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Mislim da nije nikakav zakret prema kupcu, odn. da se nisu poboljšali, nego je jednostavno prodavač bio dobre volje.....dućan ko dućan je ostao (po mom mišljenju) zadnje sm**e....ali to je naravno samo moje mišljenje
Pa nije bas da je samo zato što je prodavac bio dobre volje jer par dana prije sam pricao sa servisom i isto su mi ponudili i lovu, i taj dan ujutro isto sa rodajom... Ok dobio sam fakat "previše" love ali to se određuje na nacin da prvu sljedecu plocu koju mi mogu dat umanje joj cijenu za nesto sitno posto i daju keš.. tako mi je objasnio...

ja sam imao izrazito neugodna iskustva s njima prije nekih 4/5g gdje sam bio apsolutno u pravu i od svih sam dobio od*** tako da mi je ovo heben napredak naspram toga....
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2007., 12:57   #10
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
100kn si profitirao na racun dionicara Hgspota - cestitam ! ja sam najvise digao 2700 u gotovini i oko 1500 u komponentama jer sam imao pokvarenu 7800gtx , joj sto volim Hgspot i reklamacije kod njih .
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.04.2007., 13:00   #11
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
zna se dobro proći ali može se i tako popušiti kod njih da te košta tonu živaca
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2007., 13:33   #12
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Ja njih inače izbjegavam, a kad sam se tamo prisilio kupiti dvd player, nisu mi mogli reći koju boju imaju. Tražio sam crne boje, pitao ih preko telefona i osobno u dućanu, a dobio srebrne....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 16:58   #13
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Vlasnička struktura HG-a se promijenila.

Zajedno sa tim i način ophođenja prema kupcu.

Prije 4-5 godina je bilo DALEKO manje kon****ncije. Danas je situacija daleko drugačija !

Na kraju krajeva - najbitniji su kupci koji se vračaju i dalje reklamiraju XY firmu. Da ne spominjem kako sys admin većinom odlučuje u firmi gdje se kupije HW. Tako da gdje on privatno kupuje će 90% i firma kupovati ...

sve je top polako dovelo do toga da je lakše spizditi otkaz trgovcu ako se više mušterija žali nego gubiti mušterije.

Nemojte zaboraviti - za razliku od ostalih dučanćića - HG se spojio sa Sensom, izašao na burzu dionica i opčenito je leader , odmah iza M-Sana.

Iako i dalje kupujem na istom mjestu koje je nekada bilo najjeftinije, pa su samo oni imali high grade HW, koji danas imaju skoro svi. Danas mi paše manja trgovina u koju kad uđem čujem - bok Paske, kaj trebaš ... To je ono zašto više volim tu trgovinu nego 1000 m3 stalaka i trgovaca koji se smješkaju, a zabili bi ti šaku u glavu ...

EDIT: Hvala kolegama iz PCEX rukovodstva što paze na čudoređe i da naše okice ne vide psovke. Tako da je čak kon*kuren*cija prosta riječ -.-.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 22:25   #14
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Mali OT:

Ja sutra nosim u Hgspot na reklamaciju svoje SoundWorks zvucnike pa cemo vidjeti dali se je odnos prema kupcu promjenio
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 23:12   #15
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
da, teško da će bit odmah gotovo. dobro, ja s njima imam samo pozitivna iskustva što se tiče reklamacija. što nemogu reći za jedan drugi veliki informatički dućan.
i ja isto ,ovoj drugoj je ime ve-mil (da ljudi znaju di ne triba ić)
alimilano je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na