Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2008., 06:51   #1
bekem
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5
Veliki CoD4 turnir u Osijeku

Organizira se veliki turnir u igri "Call of Duty 4" sa početkom u subotu, 4.listopada 2008. godine, u 19h. Trajanje je predviđeno do nedjelje, 5. listopada u 9h.

Mjesto održavanje je sajamski prostor "Pampas" u Osijeku, u šatoru površine cca. 700 kvadrata. Sam turnir se radi u sklopu velike međunarodne izložbe inovacija, prototipova i poslovnih planova namijenjena inovatorima i nositeljima poslovnih ideja pod nazivom "Budi uzor", čiji je organizator Tehnologijsko-razvojni centar u Osijeku.

Želja je okupiti što veći broj igrača, ne samo iz Hrvatske, nego i šire. Uspjeh ovog eventa zagarantirat će njegovo ponovno održavanje te i samo proširenje uz cilj koji si je zadao organizacijski odbor.... da ovaj event postane VODEĆI GAMING EVENT U CIJELOJ REGIJI!

Sad malo o nekim pravilima:

- Igrat će se Free For All mod igranja u trajanju od 30 minuta po partiji.
- ukupan broj sudionika će se podijeliti u grupe od 10 ljudi a prvih 5 iz svake grupe ide u idući krug natjecanja
- svaka grupa će međusobno glasati na kojoj mapi će se igrati
- da bude sve u skladu sa zakonom, budući da će se turnir igrati u večernjim i noćnim satima, maloljetni sudionici su dužni donijeti pismeno dopuštenje barem jednog roditelja/staratelja
- hrane i pića će sigurno biti na mjestu događaja...da li sendviči ili ćevapi/pljeskavice, pivo, sokovi....još se nezna točno što...
- svaki sudionik mora DEINSTALIRATI postojeću verziju igre koju ima na računalu jer će se na mjestu događanja instalirati originalna (licencirana) verzija.

Kotizacija za učešće na turniru će iznositi 30kn i plaćat će se prilikom dolaska na turnir dok se sudionici trebaju prijaviti ranije....najkasnije do petka 3. listopada 2008. godine u 17h.

Nagradni fond je koncipiran na način da pobjednik turnira osvaja 50% od ukupne svote uplaćene za sudjelovanje na turniru, drugoplasirani 30%, a trećeplasirani 20%.

U toku su pregovori sa vodećim nacionalnim IT firmama za dodatne nagrade kojih će sigurno i biti!

VAŽNO je napomenuti da svaki sudionik ovog turnira mora na mjesto događanja donijeti vlastito računalo.
Znam, nekima će ovo predstavljati problem, ali i uz veliki trud i angažman malog broja članova organizacijskog odbora bilo je nemoguće osigurati toliko veliki broj računala koliko se ljudi očekuje i zbog toga je ovo koncipirano na navedeni način.

Isto tako bih molio da potencijalni sudionici svojim dolaskom pomognu u održavanju ovog eventa.

Sam će event, što je izrazito zanimljivo, biti popraćen u vodećim nacionalnim medijima, prvenstveno mislim na televizije, što inače i nije običaj ali eto...pobrinuli smo se i za to.


Organizacijski odbor bi Vas pravodobno izvjestio o svim novostima i promjenama vezanim uz održavanje turnira.


ZA SVE INFORMACIJE I ZA PRIJAVU NA TURNIR OBRATITE SE NA BROJ TELEFONA:

099/ 414 -9971
odn.
+385994149971 , Ivan Weyrer

ILI NA E_MAIL:

iweyrer@yahoo.com



p.s. - molim moderatore foruma da nezamjere ukoliko sam oglašavanje ovakog eventa na forumu trebao prvo njima najaviti....
bekem je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 08:39   #2
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor bekem Pregled postova
- svaki sudionik mora DEINSTALIRATI postojeću verziju igre koju ima na računalu jer će se na mjestu događanja instalirati originalna (licencirana) verzija.
Ima nas koji imamo i orginal CD, iliti verziju a i key.
Teško je da svatko nosi svoj PC, moguće da će zbog tog odaziv bit manji, jer onda teško da može 5 ljudi u 1 auto, pogotovo ak je manji...
Inače trebalo bi više takvih lanova, uskoro će i jedan u Zgu. Sretno sa organizacijom.

P.S. Nisi trebao nikom najavit od modova prije, eto tak da znaš.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2008., 09:41   #3
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
bravo. također se pridružujem bulji u želi da turnir bude dobro posjećen.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 10:43   #4
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Hoce li nama poslije ostati original cd-key na racunalu?
I Treba li ponijeti i monitor, kablove, i ostalu periferiju?
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 10:59   #5
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ima nas koji imamo i orginal CD, iliti verziju a i key.
Teško je da svatko nosi svoj PC, moguće da će zbog tog odaziv bit manji, jer onda teško da može 5 ljudi u 1 auto, pogotovo ak je manji...
Inače trebalo bi više takvih lanova, uskoro će i jedan u Zgu. Sretno sa organizacijom.

P.S. Nisi trebao nikom najavit od modova prije, eto tak da znaš.
Aj da se i sa tobom slazem...

Zaista mi je cudno da se treba instalirati tamo orginal verzija..jer kao prvo..ja nemam DVD na kompu,onda cod4 mi niti nije instaliran kako Bog zapovijeda,jer sam copy+paste sa druge particije radio..a i koji je uopce cilj da se radi tako nesto,a i mislim da se mozete pozdraviti sa svim cd keyovima koje stavite na kompove sudionika..
I da..mislim da ce dosta manje ljudi doci jer se treba svoj komp nositi..eo ja sam iskreno mislio doci,jer se igra FFA,jer nemam ekipe,pa bar to mogu igrati sam,ali ne pada mi na pamet nositi komp iz Siska u Osijek..

Al kako god..sretno sa LANom
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 11:51   #6
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Zanimljivo. Čak mi ni komp nebi bio problem nositi, u auto ga strpam i ravna mi cesta. Ali još da se i monitor nosi, malo previše ipak za mog CRTa (a i mogo bi posuditi LCD od frenda)
Da, šta je sa nama koji imamo originale a došli bi? Jel se isto mora instalirati vaša verzija?

I sve bi se počelo od početka, znači M16, shotgun, snajper onaj prvi, mašingewera i MP5, sa tim bi se oružjima igralo, sva sreča pa mi M16 najdraže oružje

Uglavnom, budemo vidjeli, bilo bi fora malo navratiti, ali FFA... joj
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 13:38   #7
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
O fino, taman sam u Osijeku onda. Barem ću otić pogledat kako ljudi igraju, ako neću moći sam sudjelovati
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 14:19   #8
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
koji mod se igra (free for all nije mod nego gametype)?ako ce bit default sa GL-ovima, helicima, airstrikeovima.......... :S i wtf deinstaliranje igre a imam orginal?
__________________
g2top only!
srle je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 14:21   #9
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
FFA iliti po zdravo seljački DM
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 14:22   #10
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Eh, da... jel soft ili hardcore?

Citiraj:
Autor srle Pregled postova
i wtf deinstaliranje igre a imam orginal?
Jbg, svi će morati početi na prvom levelu, a ko zna, možda si haxzor i na svom profilu imaš čit
Valjda da svi počnu isto...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2008., 14:24   #11
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
pa ak se stavi pam ili promod svi su na prvom levelu.....
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Svi će morati početi na prvom levelu, a ko zna, možda si haxzor i na svom profilu imaš čit
Valjda da svi počnu isto...
za to je dovoljno obrisat mp_data i pokreniti novi cfg
__________________
g2top only!
srle je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2008., 11:53   #12
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
hm mislim da bi i ja mogao doci ali ffa je dosta glupo igrat al ajd. jedini prijedlog je da se zabrani GL, marty i LS, onda se moze sasvim normalno igrat ^^ inache promod je sad po meni najbolji mod i nekako najrealniji za igrat.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2008., 22:18   #13
R4z0R229
Registered User
Moj komp
 
R4z0R229's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 18
nece se igrat promod niti pam4 vec ce vas ljud GL-om gadat i to na FFA ja nebi iso ni da mi plate
__________________
R4z0R229 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2008., 22:52   #14
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
STO CE BITI S SERIALOM? moze li se zadrzat (zapravo znam da ga mogu zadrzat, ali ja bi uz dopustenje )
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2008., 02:39   #15
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor R4z0R229 Pregled postova
nece se igrat promod niti pam4 vec ce vas ljud GL-om gadat i to na FFA ja nebi iso ni da mi plate
Išao bi na to samo radi GLa, da vidim u živo ekipu kad ih strefim sa GLom...

BATTLECRUISER OPERATIONAL!!!!
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 28.09.2008., 20:55   #16
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Išao bi na to samo radi GLa, da vidim u živo ekipu kad ih strefim sa GLom...

BATTLECRUISER OPERATIONAL!!!!
To to , najjače mi je dok nekog glom izbliza pogodis, odma pocne rulja cmizdrit ( na publicu naravno )
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2008., 17:32   #17
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
ako budem iso igrat cu sa overkillom i 4 gla, te martydomom
__________________
g2top only!
srle je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2008., 22:07   #18
Neampojma
Premium
Moj komp
 
Neampojma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 49
Ja i jos par ljudi smo dobili mail da je otkazano.Pa tak da se zna i receno je da ce kasnije bit obavjesteno po forumima.
Neampojma je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2008., 22:18   #19
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
zanimljivo je to sa gl-om, zakon je kad nekos spizdis s tim, al je totalno crnjak kad tebe netko opauci... pogotovo jos kad te rokne a ona i ne eksplodira...a joj
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2008., 23:18   #20
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
sva sreca nisam zbog toga ostao u OS preko vikenda.
danij3l je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na