Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2008., 22:38   #301
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
@matt: je, taj.

i meni je bilo isto.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 22:42   #302
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Ajd super skidam ga, al brzina je strašna nekih 70kbps. Možda se Microsoftu sruši server
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 22:46   #303
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ma daj e, katastrofa, ne isplati se uopće igrati sa ovim poluautomatskim puškama. Koda pucam vodu a ne metke, ili se ne lijepe, a vjerujem da se lijepe jer mi pokazuje onaj hit znak da sam ga pogodio, znači da je PREslaba puška. katastrofa za igrati sa tim puškama.

Previše spayera
Previše camping mjesta, prepreviše. Skoro se bilo di moš sakrit, bit će kempera ko u prići, svugdje neke male rupice u ogradama i zidovima taman da viriš sa puškom.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 22:49   #304
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Jel jos uvijek postoji spawn kill(kao sto postoji u cod4)??
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 02:11   #305
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Eh da, jel vama radi Plane Recon na HC-u?
Artiljerija i psi rade ali radar se uopće ne pokazuje
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 02:17   #306
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Problem sa instalacijom. Dakle, skinuo sa legalnog servera, dobio key. Završio instalaciju i onda po pokretanju i nakon restarta dobim ovo:
http://www.dll-files.com/dllindex/pop.php?d3dx9_37
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 02:57   #307
_Cox
Premium
Moj komp
 
_Cox's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Komin
Postovi: 89
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Eh da, jel vama radi Plane Recon na HC-u?
Artiljerija i psi rade ali radar se uopće ne pokazuje
I meni ne radi, bug ocito.
_Cox je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 03:07   #308
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
A ja gledam ko je tu lud, 10 puta dobijem Recon i 10 puta iskoristim a nikad radara nisam vidio

Inače, sad ide i još bolje, reza 1280x960, high (kolko ide), texture extra i AA2x (jbg, picajzla, volim lijepe rubove ) ide na 70-90 FPSa

Artiljerija je malo onak... čudna
Predugo traje napad, ali ono kad padaju granate oko tebe pa ti se vamo zavrti, pa tam, pa dim, pa zujanje u ušima, jako dobro napravljeno
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 03:20   #309
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Evo moja misljenja kopirana s newsi gdje sam se osvrnuo na betu.

Igram iskljucivo HC. Puske su katastrofa. Pogotovo na daljinu. Pogodim lika... pogodim ga opet i opet i opet i tek onda pogine. Treba biti one shot, one kill. Pogotovo na HC. Singleshot prespori, rafalni preslabi. Pokosit nekog iz blizine je ok, no thompsonom na 15 metara je umjetnost nekog skinut. Trebali su ga ko MP5 slozit.

Ja te sitnice pripisujem beti i da ce malo izbalansirat oruzja. Bar se nadam. Dok s druge strane, mozda taj hard core nije pravi HC vec ga treba postrozit. Najgore da nista ne promijene.

Grafika je ko u COD4, imam s istim postavkama nesto manji frame rate nego u COD4. 1680x1050, 2AA, aniso na pol, sve ostalo upaljeno daje oko 50, 60 FPS-a. Morao sam mjerit frapsom jer in-game consola ne prima naredbe, bar ne one koje sam ja upisivao iako ih sve ponudi.

UAV-a ili ne radi ili je nesto drugo u pitanju. Jedino kad plane reacon koristi je kad se zove ona artiljerija pa da vidis gdje su. Artiljerija je fala bogu full neprecizna i spora, a psi koji nalete nakon 7 kilova su relativno slabi i lako ih je potamanit. To je bila najveca mana COD4, kad su vas pokosili prvo s AS i onda naleti heli, pogotovo na HC serverima i malim otvorenim mapama poput bog i wetwork.

Malo mi je spor noz, no bio je i u 4. Uglavnom fali mi kundak dvojke. Puske su nepreciznije, reload je sporiji (neznam dal ima perk) i kad ponestane metaka u blizini neprijatelja onda ga je najbolje (ako ga uspijete pogodit) zaklat nozem. Znam da se to radilo i prije no sad je nekako vise naglaseno, a i ima bolji efekt.

Videne mape su mi ok. Protocne, s dobrim omjerom mjesta za kampiranja i sigurnog napredovanja. U cetvorki su mi mape bile prezatvorene. COD je uvijek bio da treba pazit gdje se digne glava, a ne da se leti naprijed ko da smo u unreal tournamentu. No vrijeme ce pokazat kako ce tesko sa camperima izaci na kraj. Ona nocna s drvenim kucicama mi je bila prva mapa. Lako se snasao. Ako vas tjeraju psi, voda je spas.

Imao sam sitnih problema s connectom. Par puta mi je izbacilo neki error, par puta mi refresh servera nije radio i par puta mi je javilo da se moj key vec koristi. No jednom kad sam se spojio nije bilo problema. Beta je, serveri su mladi, popravit ce.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 03:23   #310
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Samo cekam da izbace pola tih govana perkova i inih sranja,poprave rifle,i to je to

Mape su gadne osim Castle-a,mogli su par novih mapa + rifleove u cod4 i odlicna igra bi bila
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 07:46   #311
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
Koji sam ja konj!
__________________

gamesplayer je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 07:58   #312
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Thx na ovome, nakon kaj sam jučer skinuo Directx nikakvih pomaka nije bilo. Reinstalirao sam i opet banana. Kad ću doći doma s posla probat ću instalirati dll.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 09:54   #313
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
Meni se pojavljuje unhandled exeption caught!!Jel zna tko pomoc???
__________________

gamesplayer je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 09:57   #314
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Meni se igra sviđa. Solidne mape. Pljuce imaju malu cudan zvuka, ko da im je netko izacio niske tonove. Nastojim igrati HC, ali treba puno metaka da ubijes nekoga i ne radi Rcon Plane. Valjda ce srediti. Za ostalo nemam zamjerke. Nadam se da cete nestaviti igrati ovu igru kao i Cod4.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 10:21   #315
vedro91
Premium
 
vedro91's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Djakovo
Postovi: 263
pa jel se radar ne gleda sa X???igra odlicna,sve 5.
vedro91 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 10:25   #316
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
nego, sto je medu perkovima Reconnaisance ?
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 10:36   #317
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
To je: "shows artillery and tanks on map"

Sto se tice zvukova oruzja u samoj igrici, kazu da su ih snimali tako da bi po tome ovo trebao biti jedini CoD nastavak gdje je koliko toliko slican zvuk oruzja onima iz pravoga zivota...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 11:12   #318
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
kad dobite radiar stisnite tipku za recon i kad kaže recon on the way onda stisni tipku X koja otvara mapu koju možeš bilo kada pogledat i tamo se radar pokaže i refreša enemy spots.
naravno u hc modu
a to što se ne pokaže mini mapa u ljevom gornjem kutu kad pokreneš radar i bolje da ga nema u hc....mislim kaje sada to pozoveš spy avion i poskenira termički mapu i svi sada imaju PDA i pocket pc i GPS u đepu i pogledaju di je ko na mapi
trebali su to bolje zmislit ipak je to ww2
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 11:16   #319
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
svi zvukovi oruzja su stvarni zvukovi tih oružja, te je iz svih pucano u stvarnosti i sniman njihov zvuk sa mnoštvo mikrofona.

tako da bih ja rekao da su ti zvukovi jednostavno tako zvučali prije 60 godina..

a i dobro veli kasper, baš je full realno ovo sa radarom prije 60 godina

kao što Gjurovski kaže, ovo je samo jedan dobar mod za cod4, i to je to. apsolutno ništa novog nema u igri. Ni što se tiče grafike, ni fizike, ni interakcije s okolinom, ništa.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 11:19   #320
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Meni je nekako drago sto nisu prckali previse po necem sto valja. Bolje to, nego da su nesto zeznuli.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 11:32   #321
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
OMG, nisam znao da se treba nakon recona X dernut da ekšuali vidiš nekog na mapi. Daj e

Ma samo da ove poluautomatske puške pojačaju i možda će bit donekle OK
Kao što je rekao kolega Rain Man, na HCu ga pogodiš jednom, i opet, i opet i opet, i još ne pada
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 11:53   #322
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
Zar niko nema pomoc za unhandled exeption caught???
__________________

gamesplayer je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 11:56   #323
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Hoce li netko odgovorit, JEL POSTOJI SPAWN KILL????
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 11:57   #324
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor gamesplayer Pregled postova
Zar niko nema pomoc za unhandled exeption caught???


Ono, google ima (nebi čovjek vjerovao) stvarno riješenja za svašta, pavjerovatno i za to


Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
Hoce li netko odgovorit, JEL POSTOJI SPAWN KILL????

Oš ti prestat bit dosadan? Skini i pogledaj sam FFS
Ja ga nisam primjetio.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 12:35   #325
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

Oš ti prestat bit dosadan? Skini i pogledaj sam FFS
Ja ga nisam primjetio.
E puno hvala na odgovoru...
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 13:09   #326
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
svi zvukovi oruzja su stvarni zvukovi tih oružja, te je iz svih pucano u stvarnosti i sniman njihov zvuk sa mnoštvo mikrofona.

tako da bih ja rekao da su ti zvukovi jednostavno tako zvučali prije 60 godina..

a i dobro veli kasper, baš je full realno ovo sa radarom prije 60 godina

kao što Gjurovski kaže, ovo je samo jedan dobar mod za cod4, i to je to. apsolutno ništa novog nema u igri. Ni što se tiče grafike, ni fizike, ni interakcije s okolinom, ništa.
ma ovo je downgrade u odnosu na cod4,,,,,,, teksture su sve neke isprane gameplay je cudan,,,, a zvukovi su morali bit glasniji jer nema sanse da je tenk ondako tih kao u igri ipak je to topina i nisu samo pucanje stisali,,,,,,, sve je priguseno i cudno,,,,,,

mislim da je ovo trebalo ostat samo za konzole isto kao i cod3 jer su ga isti biseri radili,,,, ovaj nastavak se preskace i ceka se cod6 njega naravno radi Infinity Ward i to bi trebalo bit dobro za razliku od ove bljuvotine
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 13:38   #327
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Ja mislim da cu bit među onima koji ce ostati na cod4. Ako ju jos malo optimiziraju onda cu razmislit dali cu preci na 5icu..
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 13:40   #328
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
ma ovo je downgrade u odnosu na cod4,,,,,,, teksture su sve neke isprane gameplay je cudan,,,, a zvukovi su morali bit glasniji jer nema sanse da je tenk ondako tih kao u igri ipak je to topina i nisu samo pucanje stisali,,,,,,, sve je priguseno i cudno,,,,,,

mislim da je ovo trebalo ostat samo za konzole isto kao i cod3 jer su ga isti biseri radili,,,, ovaj nastavak se preskace i ceka se cod6 njega naravno radi Infinity Ward i to bi trebalo bit dobro za razliku od ove bljuvotine

Svako svoje tupi, ovo je beta, i pola opcija je iskljuceno, sto se tice bljuvotine vise mi je COD4 bio bljuvotina posto je na 98% servera 98% igraca koristilo mali kalas...
Da je opet sa druge strane napredak i nije ali mi je draze kada ima puskica, to je zapravo sto se ocekivalo od ove igre (bar ja) cod4 engine samo WW2 te vracanje CTF-a (a ne one zombie retardacije)...
Naravno treba pricekati full verziju vidjeti sve mape te pricekati par modova onda ce se znati koliko vrijedi igra...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 14:04   #329
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ma svi su tako seruckali i za cod4 i svi su ga opet igrali. tako ce isto biti i za 5icu. ja znam da ga hocu igrat.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 14:19   #330
Tekla
Premium
Moj komp
 
Tekla's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: livno
Postovi: 1,065
probo igru, i nije mi se svidjela. i nekuzim, stavim sve na low da imam vise fps ali igra opet lagga, jel to slaba optimizacija ili???
__________________
Tekla je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na