Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.07.2022., 11:41   #3091
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Slusalice

Ima li uopće danas bluetooth slušalica tog tipa a da nemaju 3.5mm? Xbox nema BT i uredno kopčam sve BT slušalice već godinama kabelom na gamepad kad zatreba
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2022., 11:49   #3092
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Tko god naručuje Q30, skinite si odmah aplikaciju soundcore. Imate toliko mogućnosti prilagodbe samih slušalica, da je to čudo.

Enivej, jučer malo prošao kroz YT, filmove itd.

Način testa je bio BT na Macbook pa VLC video. Nisam primjetio nikakvo kašnjenje ni letenciju (google kaže da postoji letencija i delay, ja nisam primjetio). Isto tako google kaže da je gaming super s njima, ali na kablu.

Meni se čine i više nego solidne. Osobno, defaultni preset ima premalo basa, ali to sam posložio s custom opcijama.

Igre nisam probao.

Bacim danas test na PS5 s kablom i javim rezultat.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2022., 11:50   #3093
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Naručih Q30. Veliki sam protivnik bluetooth slušalica, ali kad sam vidio da imaju i 3.5 jack, rekoh- to je to

To sam i ja govorio samom sebi kad sam uzimao PXC-550. Jack je must have za gaming (ukopcati ga u xbox kontroler) i teams (izbjeci bt dropove i sve tome slicno). Na kraju nisam niti jednom koristio prilozeni 3.5mm kabel em je bt lag minimalan (medju najboljima na trzistu) em nema dropova u mojem slucaju/prostoru.

Bonus je bio i sto ANC radi na 3.5mm kabelu sve dok baterije na sluskama imaju soka, jasno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2022., 12:28   #3094
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Tko god naručuje Q30, skinite si odmah aplikaciju soundcore. Imate toliko mogućnosti prilagodbe samih slušalica, da je to čudo.

Enivej, jučer malo prošao kroz YT, filmove itd.

Način testa je bio BT na Macbook pa VLC video. Nisam primjetio nikakvo kašnjenje ni letenciju (google kaže da postoji letencija i delay, ja nisam primjetio). Isto tako google kaže da je gaming super s njima, ali na kablu.

Meni se čine i više nego solidne. Osobno, defaultni preset ima premalo basa, ali to sam posložio s custom opcijama.

Igre nisam probao.

Bacim danas test na PS5 s kablom i javim rezultat.
Soundcore u svakom uređaju imaju preslab bas u presetu. Od sluški do zvučnika. To me osobno malo nervira kad je glazba u pitanju ali za gaming i filmove mi je super sto nemaju u defaultu prenaglasen bas. Narucit cu ih

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 01.07.2022. u 14:10.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2022., 13:42   #3095
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
To sam i ja govorio samom sebi kad sam uzimao PXC-550. Jack je must have za gaming (ukopcati ga u xbox kontroler) i teams (izbjeci bt dropove i sve tome slicno). Na kraju nisam niti jednom koristio prilozeni 3.5mm kabel em je bt lag minimalan (medju najboljima na trzistu) em nema dropova u mojem slucaju/prostoru.

Bonus je bio i sto ANC radi na 3.5mm kabelu sve dok baterije na sluskama imaju soka, jasno.

Ma imao sam do sad Sennheiser 300 https://www.google.com/url?sa=t&rct=...fW05uuVsb_Woql, meni su super, nemaju ANC al ne čujem ništa preko njih. Uspio sam razbit AUX, a svaki mobitel servis koji zovem to ne popravlja. Moram se zaletit do nekog TV servisera da to sredi.


AL kako sam saznao da bi trebali imat neki budzet za opremu do 100 eura, gledao sam Sennheiser 450, al eto, odlučio sam uštedit firmi i vidit kakve su te Q30.


Nisam uopće znao da ih većina ima 3.5. Bitno mi je da se ne mislim puno na poslu jesu li napunjene ili ne.
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2022., 13:55   #3096
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Souncore u svakom uređaju imaju preslab bas u presetu. Od sluški do zvučnika. To me osobno malo nervira kad je glazba u pitanju ali za gaming i filmove mi je super sto nemaju u defaultu prenaglasen bas. Narucit cu ih
Imate dodatnih 15% popusta, pazite na to.

68EUR trebaju ispasti.

I crne su jeftinije od onih plavih i rozih
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2022., 14:17   #3097
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Jeste vidio sam, hvala . Steta što se popust ne moze kombinirati htio sam uzeti i motiom boom i motion+ alii ne da sve popuste ubaciti u jednu narudzbu. Neka ici ce sve 3 posebno. Motion + mi je također super zvucnik , koji naravno i uz ukljucen extra bass ima.slabo naglasen bass kojeg rijesavas aplikacijom i onda je super.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 01.07.2022. u 14:28.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2022., 17:30   #3098
spilice
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Split
Postovi: 55
Uzeo bi neke BT slušalice, nisam zahtjevan korisnik, pa je odatle i budžet skroman, do cca 500 kn.

Malo sam suzio izbor:

https://www.links.hr/hr/slusalice-tr...m_medium=click

https://www.links.hr/hr/slusalice-jb...m_medium=click

https://www.hgspot.hr/bluetooth-slus...s-bezicne-crne

JBL i Tronsmart su na akciji u Chipoteci, po 350 kn.

Naginjem na Tronsmart Apollo Q10.

Ima netko neki savjet?

Hvala.

Zadnje izmijenjeno od: spilice. 02.07.2022. u 18:20.
spilice je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2022., 20:48   #3099
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pa pročitaj par postova iznad, sve ti bude jasno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2022., 22:12   #3100
MegaSkot
Modder
Moj komp
 
MegaSkot's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Waterford
Postovi: 907
Ne bacaj lovu. Amazon i 40e top, sa sve TF card. Odlične i za gym. 350kn je odlično, kupuj.
MegaSkot je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2022., 23:38   #3101
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ne znam kakve su tronsmart, sviđa mi se veličina jastučića, ako skroz pokrivaju uši, ali JBL Tune 510 su mi odlične. Mekani jastučići, ne volim baš on ear ali legli su mi ok i zvuk je odličan. Ak