Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2009., 14:33   #2041
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
To Matesonik. Znači, headtube povlači sve ostalo za sobom. To mi je trebalo, ništa više . Na DB-u su mi rekli da vjerojatno neće ići headset od 1.125" u ROG-a, tako da tražim neki kramp od 1" vilice. Možda čak i uspijem istu vilicu nabavit, javio mi se susjed koji je uzeo isti bajk kao i ja tad, prije ~9 godina. Ali glavno da znam kako se orjentirati. Hvala

Što se tiče 6-ice, može sutra prijepodne. Ja sam za .
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 06:33   #2042
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Jel ima netko od bikera sa PCE (iz Zgb-a) mozda Avid bleeding kit, odnosno set za odzračivanje Avid kočnica?
Ajde ako netko ima neka šibne pm pa da se dogovrimo.

pozz
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 14:12   #2043
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Tja, nisam zahvalio Matesoniku što mi je pokazao stazu broj 6 jučer. Napravili smo finih 50km na Sljemenu
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 15:43   #2044
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Ovu subotu je biciklijada u Novom Marofu:
http://www.mzm.hr/index.php?option=c...=126&Itemid=33
Costa je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 21:11   #2045
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Tja, nisam zahvalio Matesoniku što mi je pokazao stazu broj 6 jučer. Napravili smo finih 50km na Sljemenu
Hvala na picu, i drugi put
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2009., 12:14   #2046
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Moze mi preporuciti kakav sportski udobni sic za oko 200njak kuna;vozim se u komadu po 40-50km najčešce po asfaltu,rijetko kada idem u sumu.thx
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2009., 13:12   #2047
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
uzmi onaj sto dolazi s 2 opruge iza
zafrkavam malo...sto sad trenutno imas onaj najuzi...ako ne ja sam isprovao one nekakve gel navlake ili kako se vec zovu...i ok su...samo to opet postaje neudobno nakon sto se naviknes na to...
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2009., 13:49   #2048
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
Moze mi preporuciti kakav sportski udobni sic za oko 200njak kuna;vozim se u komadu po 40-50km najčešce po asfaltu,rijetko kada idem u sumu.thx
http://www.wtb.com/products/saddles/racing/rocketv/

WTB Rocket V
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2009., 14:00   #2049
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ja imam ovaj http://www.wtb.com/products/saddles/racing/silverado/ i nakon faze prilagođavanja, sad mi je bas ok..Iako djeluje spartanski/neudobno
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2009., 12:54   #2050
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
http://www.meteo-info.hr/grad.php?aGrad=varazdin - kiša, malo hladnije, tu i tamo koji nalet vjetra ;D

+

realtime - http://www.imagesforme.com/show.php/550404_dirt.jpg

=

( slike oko 17h ;D ) Puno blata, crasheva
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2009., 17:49   #2051
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Dođoh malo kasnije , bilo je jebeno s time da nisu došla dvojica likova koji su trebali bit tamo :/, pa padove djelim sam s sobom





Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2009., 20:59   #2052
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
je zna netko gdje bi se moglo nabaviti volan + ručice kočnica...oni s specijalke tj onaj zavijeni volan i ručice koje su malo duže...po mogucnosti polovno, ali ni novo nije na odmet
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2009., 22:33   #2053
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Jao da bar u nas ima takvih staza, slavonija ravna ko daska
Inace imam ovaj bajk i prezadovoljan sam njime
http://www.mundobici.net/Jamis/jamis...ountry_3.2.jpg
@Red Dwarf probaj ovdje nesto nac
http://www.dsg.hr/proizvodi.asp?kategorijaID=2#
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 15:57   #2054
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
@ BeroVK ma otisao sam na hrelic i kupio cijelu specijalku...jedino sto me na njoj cudi je kako su joj gume Made In Yugoslavia u onako dobrom stanju i kako zracnice jos uvijek drze zrak pod pritiskom od 95kg žive vage

a otkad sam kotače očistio s krpom, sjaje se više nego kromirane felge na Hummeru lokalnih repera

a sad me zanima nesto drugo [znam da sam dosadan, al j*bi ga ] :

1) koji ključ [i gdje ga ima za kupiti jeftino] mi treba za pedale odvidati i zavidati...imam pedale s peugeota koje imaju kapicu i njih bi stavio i zamijenio ove trenutne obične...provao sam sa mini-francuskim, ali predebeli je, a nemam one kombinirke koje su na špic naprijed

2) je netko prodaje povoljno onaj neudobni uski sic koji se uvuce u khm guzicu...imam trenutno neki udoban, ovako relativno sirok ali he's crimpin' my style

3) oprema je Fair Arrow kočnice [duple ručice hvala bogu] i Falcon mjenjači...e sad je se moze saznati otprilike preko toga koje je marke bio bic...ja bi rekao rog nekakvi ali nemam pojma...

4) i jos sam nešto htio pitati ali sam vidio na prvom lika kako roštilja sipe pa sam zaboravio
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 19:35   #2055
x32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 50
Ma netreba ti poseban alat za odvijanje i zavijanje pedali uzmeš viljuškasti ključ 15 i malo jače trzni s ključem dok budeš odvijao jer zna navoj dobro primiti.
x32 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 19:40   #2056
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
e al nemam ovdje nikakvog alata...u tome je problem...imam gedore, imam potpuno zatvorenu "viljusku", ali nemam otvorenu...ali me eto zanimalo koju velicinu kljuca bi trebao...
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 18:42   #2057
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
1) Ako imas gedore, isprobaj, pobogu. Na kinezima je 14.

3) Ne govori mi bas nista. Daj sliku, a mozda pise i kakav serijski broj recimo na donjoj strani cijevi u kojoj je osovina pogona.
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 19:16   #2058
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
1) krivo sam se izrazio bio...treblao bi odvidati i zavidati pedale na kurblu...pa sam samo htio znati koja bi mi velicina kljuca trebala
3)ma bio bi ja stavio slike ali trenutno sam bez fotoaparata [cak i mobitel mi nema kameru ]

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 23.06.2009. u 19:46.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 20:00   #2059
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
1) Aaaaa! Meni onamo ide 14, imam jedan koji stane taman.
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2009., 17:56   #2060
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Je mi netko iz prve ruke moze predloziti neku traku za oblijepiti volan? vidio sam u ciklo centru neke trake za 50kn, onda neke michelinove za 70/80kn i neku karbonsku za 80kn.
Trenutno imam traku od brušene kože koja je vrlo ugodna na dodir i stvarno ok ali se počela odljepljivati već a i izlizala se već pa bi ju promijenio.

Eh da i je mi netko može predložiti nekakve 700-30+ gume. pod 30+ mislim na deblje od 30 trenutno ima 700-23 continentalke ali iskreno malo mi je prenapeto voziti te gume jer se stalno bojim da cu pjesaciti do kuce ...jbga ruta mi je malo glupa tj ceste su malo makadamske prakticki...fkorz prešao sam na 25mm [vanjska sirina] obruce tako da ove uze gume otpadaju

inace jedino sto sam vidio ovako ok su ove trekking gume
WTB Interwold 700-38

WTB All Terrainasaurus 700-38
Kenda Khan 700-35
e sad sto vi mislite ?ja se iskreno nekako dvoumim između "dinosaura" i kende

baj d vej ove velicine su mozda zbunjujuce pa recimo samo da ili 700C ili 622 ili 28" gume cisto da se lakse orjentirati

@matesonik : imao si pravo 14.-ica je a ne 15.sve u svemu za 16kn sam kupio onaj kljuc 14-15 pa sam eto ubio dvije muhe jendim udarcem

#update...kupio u dsg-u WTB All Terrainasaurus 700-38 [622-40]...nežalim ni lipe što sam dao za njih...prodavac na vrbiku susretljiv, pristupacan...sve u svemu ako vam trebaju 700-38 gume moja preporuka ide definitivno ovim gumama...

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 29.06.2009. u 13:36.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2009., 14:19   #2061
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
@matesonik :

evo kao što obećah evo mi slike bajka kojem neznam model
http://www.imagesforme.com/show.php/...3128Custom.JPG
Dakle jedino što znam da je bajk s engleskim navojima i engleskim rasporedom kočnica[prednja je na desno bila] što me dovodi do zaključka da je bajk iz italije malo zafrkavam.uglavnom ja vjerujem da je bajk iz engleske jer samo oni imaju "obrnute" navoje i kočnice zbog sigurnosnih razloga na njihovim cestama
Kočnice su kao što rekoh Fair Arrow [možda se čak zajedno piše]
Ručice kočnica su duple, dakle svaka kočnica se može pretisnuti i u vodoravnom i okomitom položaju
Na ručicama je samo otisnuto za koju debljinu volana su
Mjenjači+ ručice mjenjača svi su Falcon bili [trenutno sam zamijenio prednji mjenjac za francuski simplex jer je simplex očuvaniji]
Sic je bio neki stari crni malo uži, ovako "sportski
Ima 2x5 brzina. Na prednjem zupcaniku je otisnuto 88 i nista vise
Naravno ako treba izdiktirati i serijski broj i to cu napraviti [trnutno mi se neda do bicikle ] btw SN je oblika SBBBBBB [s=slovo B= broj]...samo nemogu se sjetiti je li 6 brojeva ili 5...ja mislim 6


E sad. Najlogičnije bi mi bilo da je bicikl Falcon marke, ali koliko sam malo surfao Falcon je na svoje bicikle ugrađivao campagnolo mjenjače tj opremu, a meni je sve sa otisnutim Falcon na sebi. I to poprilicno zbunjuje.

Sad još imam namjeru djedu za 70-i rođendan urediti njegovu Roma Sport trekking trkaći bicikl [specijalka bez volana trkaceg] star 47god. Eh da ovaj bajk gore je vjerujem star min. 25 godina ali sam ga eto ja malo dotjerao da izgleda relativno ok za toliku starudiju.

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 04.07.2009. u 15:18.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2009., 14:49   #2062
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Bike ti je stavrno uber, a naj jace mi je na vilici ovaj nosač za tzv dinamo za svijetlo

Odlicno si ti to sredio
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2009., 15:40   #2063
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
a jos da u dsg-a ima za kupiti onaj kromirani dinamo za 45 kn i kromirano svjetlo za dinamo za 25 kn...uf...iskreno to bi namontirao bez razmisljanja...ali jos nisam nasao u kojem dsg-ovom ducanu to imaju

meni osobno je najdrazi dio bicikle traka za volan.mislio sam kupiti karbonsku iz ciklo centra za 80 kn ali su mi sve bile kratke odoka posto bi trebao omotati doslovno cijeli volan.nakraju otišao kod postolara i za 20 kn kupio kožne trake.mogu reci samo riječi pohvale za kožne trake. dobro drže volan, dobro drže ruku [nesklizi i nije problem znojna ruka], ugodne [makar ugodnije od one trake napravljene od pluta]
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 18:01   #2064
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Evo, samo informativno, tko zna koliko bih mogao dobiti za prošlogodišnji Haro Escape Comp...



Prešao manje od 1000km s njime i nije uopće vožen po nekim čupavim stazama, većinom po gradu, šljunak i trava...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 03:01   #2065
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Isprobao i stazu broj 2 iz Turbosport karte (Kustošija - Risnjak - Bistransko sedlo). Brzinomjer pokazao dužinu oko ~13km, no staza je poprilično dosadna. Makadam je nekih 70%, niste u šumi već na otvorenom. Zanimljivo postaje kada se dođe kod P.D. Risnjak jer onda se ide po šumi do Bistranskog sedla, a onda se može nastaviti i do P.D. Grafičar po planiraskim stazama. Može se vidjeti i rudnik Zrinski i tako. Od Risnjaka pa na dalje je zanimljivo, ali to je zadnjih 30% ukupne staze. Mislim, ja sam išao solo, pa može biti da je i radi toga komatozno

No mislim da sam danas našao najdraži mi put do gore i dolje. Nažalost, dio ide preko planiraskih spusteva, tako da ako je vikend, moglo bi biti puno planirara, a onda nije baš najpametnije se spuštat dolje (gore nije frka jer se ne juri).

Uglavnom, gore na Sljeme se ide sljedećom rutom:
Na Gračanima ima jedna ulica, Lonjščina kod koje kreće staza (Lonjščina je ulica paralelna sa Pustodolom ), ima oznaka već na ulici (po betonskim stupovima) tako da nije stvarno problem naći stazu. Kreće se stazom prema gore gdje se spaja sa Lojstekom. Staza nije široka, metar do dva. Ali je lagana za gore, može se uživati (a ne glava dole i samo terati), šuma sa svih strana, malo korjenja koje baca zadnji kotač, ali ništa ozbiljnog. Samo pratite oznake i teško ćete fulati. Upozorenje stoji za jedan dio od par metara staze koje je nezaštićeno, a pored Vas je provalija. Kada se uspinjete, problema nema jer je na drvetu napisano "Opasno", a i ne jurite, ali kod spusta je grdo jer je dosta nepregledno, a staza je tu posebno uska i još može doći do odrona zemlje.
Kada se spoji na Lojstek, dalje se zna.
Nakon kaj završite Lojstek, idete dio po cesti prema vrhu, sve dok se sa desne strane ne pojavi staza prema vrhu (ako se ne varam, to je dio 57-ice, staze koju vole oni koji voze FR/DH), tom stazom (podosta strma) se dođe do stanice od žičare i onih stepenica koje vode prema vrhu i velikoj anteni .

A prema dolje sam išao sljedećim putem (spust mi je trajao oko 30minuta, lagani XC spust jer bajk ne dopušta više, a i vozač nije najbolji ).
Od antene se cestom spustite do Tomislavovog doma te tamo uđete na 26-icu i to je "najgori" dio jer nažalost tamo zna biti dosta planinara, a staza nije baš najšira. Staza vodi do Grafičara. Od tuda pa na dalje nije frka sa stazama, jer nisu uske, ima ih mali miljon i nikome neće smetati bicikli (valjda). Od Grafičara stazom (držite se lijevo) prema rudniku Zrinski (da vidite i to), od rudnika Zrinski do Bistranskog sedla ima više staza (dio je uži, no kasnije je široka cesta; ja osobno idem kao prema stazi 26 Lukšić, no onda skrenem desno prema Bistranskom sedlu). Kod Bistranskog sedla ste na biciklističkoj stazi broj 2, te se spuštate njome do Risnjaka. Na križanju kod Risnjaka se ide lijevo (i dalje po bic. stazi 2) gdje Vas čeka oštri makadam i kamenje. Kočiti ćete konstantno, pogotovo ako je mokro jer gume kližu po kamenju ko lude, a ako upadnete u kanalić koji je kiša napravila grdo Vam se piše. Nakon makadama po stazi broj 2, kod jednog skretanja naići ćete na stazu broj 9. Po njoj idete dole (možete nastaviti i dalje po bic. stazi 2 no na jednom djelu ćete se trebati opet penjati, nemojte slučajno prije tog uspona skrenuti desno jer ćete završiti usred lovačkog područja što je poprilično opasno ). Znači, po 9-tki dolje, staza ima podosta (ali sve završavaju jednako). 9-tka je malo jača, ima par djelova di je bilo prestrmo za spustiti se sa mojim XC bajkom pa sam sišao, no to je par metara. Single trackovi sa korjenjem ili šumska staza pored nje, možete birati što vam je draže, ja sam išao po single tracku iznad te šumske staze i dva puta sam stao jer je bio odron zemlje pa je bila poveća rupa. Na kraju 9-tke izađete kod Mikulića gdje Vas čeka spust po friškom betonu na Črnomerec . Odličan spust, cijelo vrijeme po gustoj šumi. Po vlažnom terenu dosta i zahtjevan za početnika .

Sad na mapi vidim da se na polovici može skrenuti i na stazu 10 koja je još dulja i završava u Gornjem Vrapču. To bi mogao biti još duži spust, pa ću jednom prilikom to i probati .

Nevezano za ovu moju stazu, jel netko zna kakve su bic. staze iz (Turbosport) broj 8 i 10 ? Jesu li u šumi ili opet većinom dosadni makadam (kao npr. 2-ka i 6-ica koje je 50%/50% makadam/šuma) ?

Sada mi se uploadaju dvije karte, pa se nadam da će nekome pomoći, tko se vozi. Budem sutra editirao post, sa mi se sporo uploada, a meni se spava
1. Turbosport karta sa biciklističkim kartama
2. Planiraska karta Medvednice (jako detaljna; primijetit ćete i TS staze iako nisu označene )
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 12.07.2009. u 12:46.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 08:53   #2066
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
8mica koja ide na goršćicu ti je makadamska cesta, iako je lijepo za vozit jer je samo maaali dio na otvorenome...

jedan odličan krug je da ides od markuševačke trnave na goršćicu, pa po jedinici sve do tomislavca, i onda otprilike ovaj tvoj spust... veoma kvalitetna ruta
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 13:23   #2067
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
8mica koja ide na goršćicu ti je makadamska cesta, iako je lijepo za vozit jer je samo maaali dio na otvorenome...

jedan odličan krug je da ides od markuševačke trnave na goršćicu, pa po jedinici sve do tomislavca, i onda otprilike ovaj tvoj spust... veoma kvalitetna ruta
Znači, 8-ica ide po šumi većinom ? To volim, a ne kad je oko mene šuma, a staza je onak, ko da sam u Sahari, sva otvorena i sunce prži.

Daj mi samo kaži, jedinica do Tomislavca (od kraja 8-ice), to je asfaltirana cesta ili ? Najdalje što sam bio, je bila Hunjka kada sam sa Matesonikom išao po 6-ici gore. A od Hunjke do vrha (odnosno Tomislavovog doma) je cesta iako ima i planiraskih staza . Volio bih da je cijela ruta po šumi, ako je moguće
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 15:47   #2068
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
jedinica je sve šumski put, nikakav asfalt, čak i kad na hunjki izbijes na glavnu cestu, samo nastavis preko ceste uzbrdo opet po šumi...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 15:53   #2069
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
jedinica je sve šumski put, nikakav asfalt, čak i kad na hunjki izbijes na glavnu cestu, samo nastavis preko ceste uzbrdo opet po šumi...
Odlično, to možda i odvozim danas nakon kaj od babe dođem (oko pola 6) . Ako je netko zainteresiran, nek se javi .

Gore po 8-ici, pa onda po jedinici do Tomislavovog doma i onda spust od jučer ili eventualno manja izmjena ići po desetki dole jer je duža koliko vidim .
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 16:03   #2070
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
uzmi hrane i vode ako to odvozis bez problema, pa kvragu onda ima da najesen ganjamo sljeme stalno
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na