Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.04.2009., 00:21   #1
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
(Ne)dozvoljeni sig naš svagdašnji :(

(izbrisano od moje strane)

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 13.04.2009. u 02:18.
 
Staro 13.04.2009., 00:37   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Postoji sticky na svakom podforumu, Prijave problema direktno administratoru-pretpostavljam da taj formular nisi ni koristio...valjda ti nije zanimljivo kao ovo?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2009., 00:39   #3
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,548
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Drugo- ako je to više stvar osobnoga stava moderatora/admina (prihvaćam i takvo obrazloženje, ali ga onda i tražim eksplicitno!), zamolio bih da mi se objasni kojom logikom je, recimo, ovaj sig prihvatljiv (ima ih još o-ho-ho, da ne "kopam" dalje), a moj gorenavedeni- nije?!
Idi bre, to je Vasionamajstor, jedan od tri najbolja overklokera sos citava vasiona, ako ne i sire. Kuj ce bre njemu da mice sig, alo, ludak, koji ti je krasni?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 13.04.2009., 00:50   #4
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Postoji sticky na svakom podforumu, Prijave problema direktno administratoru-pretpostavljam da taj formular nisi ni koristio...valjda ti nije zanimljivo kao ovo?
A kojem to podforumu pripada sig???
Ne kužim.
I nije mi zanimljivo, bio bih sretniji da ne moram tražiti objašnjenja.

Molim da mi odgovoriš na sadržaj pitanja iz prvoga posta da se ne "kote" komentari kao ovaj gore (za koji držim da je zamišljen kao duhovit i bez smajlića, makar nisam toliko pametan da dokučim pouzdano jel' tome stvarno tako...).

(uostalom, vidi mu sig, sve neki sumnjivi znakovi... nema toga na normalnim kejbordima...nisu to čista posla, )
 
Staro 13.04.2009., 00:52   #5
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Ili da i ja kao i gorenavedeni Spacemaster sa SX-Team-a lijepo svako malo stavim link na OCTC Forum kao dodatak sadržaju poruke, pa onda , eto, nije link u sigu, i onda (valjda) nije "reklama"?
Linkovi se i stavljaju cijelo vrijeme, totalno nebitno da li taj, za sobitzu ili OC Team Croatia...i za testove i za bencheve...ti si izgleda prvi kojem to smeta

Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
I nije mi zanimljivo
Je, taj dio sam shvatio.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 13.04.2009., 01:04   #6
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ne smeta link u postu, Jelc, pobogu, nije mi do "pila naopako"...nemojmo skretati sa teme, pitao sam nešto sasvim drugo.
Ako ti ne znaš odgovor, znati će već onaj tko mi je mijenjao sig i u istome ostavio tu "porukicu"...pričekajmo pa ćemo vidjeti.
 
Staro 13.04.2009., 01:22   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Ti si stari forumaš, znaš kaj je na forumu dozvoljeno a kaj nije-a sad se isčuđavaš?

Citiraj:
nemojmo skretati sa teme
Ti si i počeo sa stvarima koje nemaju veze sa linkovima u sigu (koji su zabranjeni, mislim da i u pravilima nešto piše o tome)

Regan si 2005 i čisto sumnjam da ti je to novost.

Kaj je najbolje od svega-baš sam neki dan i rekao Toru kako kobog nebudeš kontaktirao admina da vidiš kaj je na stvari nego da budeš otvorio zaseban thread i pokušao to predstaviti kao nekakvu netrpeljivost prema forumu kojeg si linkao
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 13.04.2009., 02:15   #8
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ti si stari forumaš, znaš kaj je na forumu dozvoljeno a kaj nije-a sad se isčuđavaš?
Smanji agresiju, pls,pristojno sam pitao.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ti si i počeo sa stvarima koje nemaju veze sa linkovima u sigu (koji su zabranjeni, mislim da i u pravilima nešto piše o tome)

Regan si 2005 i čisto sumnjam da ti je to novost.
Nisu pravila Sveta Krava, nisam vratio sig- ostavio sam ovaj, i pitam samo zašto mi se ostavljaju porukice u sig, a ne makne link ako je on sporan.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Kaj je najbolje od svega-baš sam neki dan i rekao Toru kako kobog nebudeš kontaktirao admina da vidiš kaj je na stvari nego da budeš otvorio zaseban thread i pokušao to predstaviti kao nekakvu netrpeljivost prema forumu kojeg si linkao
Ajde, baš ti hvala što si me PM-ao sa pojašnjenjem.
""

Uostalom, brišem sadržaj prvoga posta, nije mi namjera trovati, ključajte, brišite ostatak, već vidim kamo ovo vodi...
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na