Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2017., 17:45   #91
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
a ja ga rudarim ali sa asicima, daju vise ot btc i ltc direkta... sa ostatkom gpua majnam zcash

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 22:11   #92
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,469
Uf... u zadnjih tjedan dana se income doslovce uduplao.
Em cijena BTC-a skocila, ali isto tako i altcoina.

Hmm... nadam se da nece sve crashnuti
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2017., 02:17   #93
MegaSkot
Modder
Moj komp
 
MegaSkot's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Waterford
Postovi: 907
Tri godine čuvam 2 BTC-a i bio sam u pravu da će ići bar do 2000$, dok su se svi smijali. Sad čekam 4k.
MegaSkot je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 04:33   #94
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor MegaSkot Pregled postova
Tri godine čuvam 2 BTC-a i bio sam u pravu da će ići bar do 2000$, dok su se svi smijali. Sad čekam 4k.
kak je krenulo nećeš ovaj put čekati 3 god.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 05:26   #95
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MegaSkot Pregled postova
Tri godine čuvam 2 BTC-a i bio sam u pravu da će ići bar do 2000$, dok su se svi smijali. Sad čekam 4k.
tko se smijao? pa ide to do 10k

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 10:49   #96
MegaSkot
Modder
Moj komp
 
MegaSkot's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Waterford
Postovi: 907
To to!!
MegaSkot je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 12:40   #97
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MegaSkot Pregled postova
To to!!
bar nisi cuvao 5 btc na cryptsyu ko moj frend...meni ostalo 0.4 isto...budala mijenjao i dalje a nisam skuzio da ne isplacuju van

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 13:38   #98
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Arrow

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Gdje kupuješ i trgujes?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Na poloniexu samo, al odustajem.
Pretpostavljao sam dobro koje valute ce ici gore, ali sam prerano izasao, pa sam anticipirao drastican pad altova i btca i pretvorio dosta toga u tether, da kupim za koji dan nazad jeftinije. Naravno imao sam dosta etc-a kojeg sam prodao po 9-12$...buduci da je sve otislo previse gore, opcija mi je cekati da se spusti ili pregristi gubitak i uloziti u nesto trece, ako se ikada spusti...
Naravno, bit ce ovaj tjedan korekcija, ali kolika...diff etc-a je porastao za 33% u pol dana, tako je izvjesno da ce korekcija biti manja od potrebnog.
Bolje mi je biti seljak s motikom, pa prodat kaj iskopam nego glumit spekulanta, previse je varijabli, manipulacija u igri...te napravis 2 koraka naprijed, 3-4 nazad...
Potrosis hrpu vremena na gubitak
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 13:50   #99
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Na poloniexu samo, al odustajem.
Pretpostavljao sam dobro koje valute ce ici gore, ali sam prerano izasao, pa sam anticipirao drastican pad altova i btca i pretvorio dosta toga u tether, da kupim za koji dan nazad jeftinije. Naravno imao sam dosta etc-a kojeg sam prodao po 9-12$...buduci da je sve otislo previse gore, opcija mi je cekati da se spusti ili pregristi gubitak i uloziti u nesto trece, ako se ikada spusti...
Naravno, bit ce ovaj tjedan korekcija, ali kolika...diff etc-a je porastao za 33% u pol dana, tako je izvjesno da ce korekcija biti manja od potrebnog.
Bolje mi je biti seljak s motikom, pa prodat kaj iskopam nego glumit spekulanta, previse je varijabli, manipulacija u igri...te napravis 2 koraka naprijed, 3-4 nazad...
Potrosis hrpu vremena na gubitak
Slažem se, i ja sam malo pokušavao, ali sam više izgubio živaca nego imao koristi

A najveća greška mi je bila što sam prodao XRP cca tjedan dana prije nego je počeo mahnito rasti skoro za 10x

Od onda pa nadalje samo kopam i bmk, neću se uopće opterećivati više s time
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 14:23   #100
antimon
Premium
Moj komp
 
antimon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: U naslonjacu
Postovi: 104
Ja sam prva dva iskopana ETH-a žrtvovao i uložio sam na SJCX, FLO, BURST, GOLEM, Stellar i nešto sitno XRP, pa kako bude. Prvo sam bio uložio u LTC međutim nisam imao strpljenja čekati da se vrati na 30+ pa sam na njemu popušio.

Računam još svaki misec odvojiti 0.2-0.3 ETH-a s obzirom da još nisam otplatio rig-ove. Ulažem tako da malo se informiram o tehnologiji iza valute, pa ako mi se svidi. Ne znam ništa o investiranju i sl... ostaviti ću dugoročno pa makar izgubio sve.

Za sada je ok http://imgur.com/a/ASJBN, mada sam svjestan da može sve vrlo lako otići dole.
antimon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2017., 21:14   #101
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor antimon Pregled postova
Računam još svaki misec odvojiti 0.2-0.3 ETH-a s obzirom da još nisam otplatio rig-ove. Ulažem tako da malo se informiram o tehnologiji iza valute, pa ako mi se svidi. Ne znam ništa o investiranju i sl... ostaviti ću dugoročno pa makar izgubio sve.
Baš kad si rekao o informiranju tehnologije iza valute, pročitati ovo sve ako vas zanima ETH balon: http://www.cnbc.com/2017/05/24/ether...oin-rally.html

Any comments?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:46   #102
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Baš kad si rekao o informiranju tehnologije iza valute, pročitati ovo sve ako vas zanima ETH balon: http://www.cnbc.com/2017/05/24/ether...oin-rally.html

Any comments?
da, onaj koji je imao puno ethera je sad isto bogat ko i onaj ko je na pocetku imao isto toliko bitcoina...

Sent from my MI MAX using Tapatalk