Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.04.2009., 09:46   #4231
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
To sam ja uvijek pričao - jedno je cfg koji makne loše postavke radi poboljšanja igranja a drugo je onaj koji skoro sve makne.............
Sad bar znaš zašto su neki superbrzi i sve vide.........................
To sam primjetio na nekim mapama. Ležim u grmlju da uopće ne vidim iz njega i nema šanse da me netko može vidjeti. Dva prođu kraj mene, a treći ćim je izvirio iza ćoška okrenuo je puščetinu prema meni i jednim metkom me pogodio u glavu.
TAk da je za mene Čit ili prepravljeni cfg isto.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 11:05   #4232
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
ili jednostavno igras na 9800pro, pa drukcije ni nemozes
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 16:24   #4233
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
... Ležim u grmlju da uopće ne vidim iz njega i nema šanse da me netko može vidjeti......
AMD - ti bi mogao napisati putopis ili Kempanje za njubove - kako sam se izležavao na tim i tim mapama - ko Goran Milić
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 18:13   #4234
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
mogao bi napisati gdje trava miriši, a kamo se netko popišao na njega.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 18:50   #4235
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
AMD - ti bi mogao napisati putopis ili Kempanje za njubove - kako sam se izležavao na tim i tim mapama - ko Goran Milić
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
mogao bi napisati gdje trava miriši, a kamo se netko popišao na njega.
Gamad.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 18:57   #4236
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
To sam primjetio na nekim mapama. Ležim u grmlju da uopće ne vidim iz njega i nema šanse da me netko može vidjeti. Dva prođu kraj mene, a treći ćim je izvirio iza ćoška okrenuo je puščetinu prema meni i jednim metkom me pogodio u glavu.
TAk da je za mene Čit ili prepravljeni cfg isto.
Ti su mi gori od čitera.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 19:34   #4237
sc0rp
Premium
Moj komp
 
sc0rp's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: DA
Postovi: 38
lol, ovako:

na cod turnirima, lanovima i ostalom gdje sudjeluju pro klanovi se igra cod4 mod zvani promode... (bar u europi, u americi se igra nesto drugo)
a to znaci nema onih perkova, air strikeova itd.... također ima zabranjenih postavki u cfg sto se nesmije koristit jer vas punkbuster kicka onda, tako da nemozete bas maknit travu i ostale stvari... mozda na nekom njub serveru koji nije original... a druga stvar normalno da ce si svi namijestit tako da najbolje vide, da im bolje radi i ostalo...
sc0rp je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 19:39   #4238
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
IP od mog servera : 82.193.209.235:20110 S&D HARDCORE PARTY 24/7 , mali ping... uzivancija
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 20:02   #4239
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor sc0rpi0 Pregled postova
lol, ovako:

na cod turnirima, lanovima i ostalom gdje sudjeluju pro klanovi se igra cod4 mod zvani promode... (bar u europi, u americi se igra nesto drugo)
a to znaci nema onih perkova, air strikeova itd.... također ima zabranjenih postavki u cfg sto se nesmije koristit jer vas punkbuster kicka onda, tako da nemozete bas maknit travu i ostale stvari... mozda na nekom njub serveru koji nije original... a druga stvar normalno da ce si svi namijestit tako da najbolje vide, da im bolje radi i ostalo...


Da, igra se takozvana izbljuvotina zvana promod
Šta fali perkovima, stvari poput perkova (izuzev martya i last standa) su i čar ove igre te razlog zašto je jedna od najigranijih online igrara,, ako ne i najigranija

Nadalje, na takim PRO turnirima, na kojima igraju "PRO" klanovi svi su kewl i igraju sa prenapuhanim AKSU 74 na izbljuvotinama od mapa poput Backlota ili Strikea.


IMHO nisam vidio dosadnijih mečeva od "pro" mečeva, svi igraju isto, bunnyhoppaju i dive-aju pucajuči sa malim kalašem... to je sve samo ne pro


Na puno original HC servera pb kicka ako se stavi maxfps preko 125, ako se makne sun, grass i slično, osobno na takvima igram, i ne treba mi micanje trave i sličnih gluposti te sprayanje sa LMGovima ili kalašima da bi bio prvi ili drugi... to mogu i sa G3 te svim tim vizualnim stvarima, nije mi neki problem naštancat 80-100 fragova
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 20:22   #4240
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
heh..ovdje je sukob ajmo tako reci 2 "civilizacije" (jeste malo prenapuhana rijec, ali nemogu se sjetiti bolje rijeci trenutno).
Uglavnom, hammer i ekipa igraju na public serverima gdje se igra za zabavu, i svatko igra za sebe dok scorpio i ekipa igraju vise ajmo tako reci natjecateljski, znaci timski rad je na prvom mjestu sto se nemoze reci da je slucaj kod HC public servera.
Ajde hammer uzmi aku i recimo na mapama crash,backlot,district pa i na onim ne-natjecateljskim poput killhousa,carentana ili ambusha i igraj sa njime 2-3 dana cijelo vrijeme, pa mi reci svoje utiske. Ako je i dalje G3 bolji(sa kojim nebi mogao napraviti 10 postenih killova na jednom waru na official modu) e onda stvarno neznam sta da ti kazem
Ja takve sve stvari odma micem poput sunca,trave i slicne...prosto iz razloga sto imam vise FPSa, a nemoze nitko reci da se ne osjeti razlika kad ti FPSi skacu od 50-125 ili kad skacu od 110-125 a i dobivam prednost na vizualnom planu, znaci da cu prije uociti protivnika. I glupo je reci da je to gore od haxa, jer to je implementirano u samoj igri i nije zasticeno (cheat protected) prema tome nista mene (ili bilo koga drugog) ne sprijecava da to koristim.
Ako imas jos kakvo pitanje ili si spreman za daljnju diskuciju, tu sam
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 20:52   #4241
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Uglavnom, hammer i ekipa igraju na public serverima gdje se igra za zabavu, i svatko igra za sebe dok scorpio i ekipa igraju vise ajmo tako reci natjecateljski, znaci timski rad je na prvom mjestu sto se nemoze reci da je slucaj kod HC public servera.
Promod je izbljuvotina puna crouch/lean/prone/camp retardusa kojima se zabavno valjat po mapi...nema previše veze s timskim radom nego pobjeđuje onaj kojemu se da dulje čekat zakampiran!

Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Ja takve sve stvari odma micem poput sunca,trave i slicne...a i dobivam prednost na vizualnom planu, znaci da cu prije uociti protivnika. I glupo je reci da je to gore od haxa, jer to je implementirano u samoj igri i nije zasticeno (cheat protected) prema tome nista mene (ili bilo koga drugog) ne sprijecava da to koristim.
Samo da se kvotam!

Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Najgore od svega je što bih te uz golemu prednost koju imaš u uočavanju protivnika uzrokovanu nedostatkom apsolutno svega osim zidova na mapi svejedno vjerojatno izmasakrirao!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 21:05   #4242
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Sry Reno ali u krivu si 100%.
Pogledaj samo neke od demoa nekih poznatijih ekipa koji igraju na tom retardiranom modu, znanom jos kao izbljuvotina. Na vecini mapa se rusha na tebi nezamislive nacine (nezelim da ovo zvuci kao svisoka receno, ali tako je) a kad se i kempa, to se ne kampa onako kako kempa =CRO=Mario na Hercegovina Playground serveru, znaci legne negdje i samo zuri u jednu tocku.
I ovaj tvoj kvot. Iako ce ovo zvucati jako njubovski sto sam prosao jos prije godinu dana kad sam igrao jos po HC serverima, pristajem na tvoj poziv za 1 vs 1. Ali ako je ikako moguce 1 vs 1 CB, jerbo mi se neda bas igrati FW. To nisam jakooo dugo igrao, pa...
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 21:14   #4243
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
...I glupo je reci da je to gore od haxa, jer to je implementirano u samoj igri i nije zasticeno (cheat protected) prema tome nista mene (ili bilo koga drugog) ne sprijecava da to koristim....
Najnoviji haxovi koje PB još ne detektira su implementirani u samoj igri i nisu još otkriveni.... ni to te nitko ne sprečava da koristiš........

Nego glupo je misliti da su ljudi koji ovdje traže konfige pro igrači koji NE IGRAJU na public serverima - nego im to samo treba za lanove i slično.
Znači igraju sa takvim nabrijanim konfizima na serverima gdje večina igrača ima defaltne konfige i imaju veliku prednost - to je za mene varanje.
Koliki ti je gušt tak biti prvi meni nije jasno isto kak mi nije jasno kad ljudi koriste baš prave haxove.............itd.

Micanje grafike (trave i sl.) nije normalno predviđeno pa je samim time varanje.

Samo da kraju velim da mi je potpuno svejedno kaj ko koristi - kad igram četvorku ako skužim da ima previše "nabrijanih" i normalna igra nije moguča ja se ljepo odspojim i odem dalje.

EDIT: Samo još dve stvari - da nebi mislio da sam čistunac ( ili ti ili neko drugi) svojedobno sam i ja zatražio od frenda koji profesionalno hakla njegov cfg. da malo pomognem svojoj grafici (2900 Pro) - na kraju sam odustao jer mi se sa jedne strane nije dalo podešavati svoje postavke (ja na primjer ne igram na WASD) a sa druge strane sa zaključio da bi to previše utjecalo na igru.

Drugo - ja sam sve CoD-ove kupio u dučanu - i 1 i UO i 2 i 4 i WaW.
Kad igram hoču sve što igra ima i heliče i artiljeriju i pse.....
Osobno ne igram sa LS, Marty , juggernautom ili noobtubom nikada. To kaj to drugi koriste ja sam se naviknuo a i zašto nebi koristili kad je svakome na raspolaganju.
Pošto sam igre ljepo platio stalo mi je da developeri igre poprave koliko je to moguče.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.

Zadnje izmijenjeno od: MisterM. 17.04.2009. u 21:29.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 21:15   #4244
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Sry Reno ali u krivu si 100%.
Pogledaj samo neke od demoa nekih poznatijih ekipa koji igraju na tom retardiranom modu, znanom jos kao izbljuvotina. Na vecini mapa se rusha na tebi nezamislive nacine...pristajem na tvoj poziv za 1 vs 1. Ali ako je ikako moguce 1 vs 1 CB, jerbo mi se neda bas igrati FW. To nisam jakooo dugo igrao, pa...
Nisam ja Reno...ja cijeli meč rusham na nezamislive načine...na tih "nekoliko" trailera dolazi još tisuću na kojima se kempa da mi se povraća...imaš sreće što sam na poslu!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 21:25   #4245
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Najnoviji haxovi koje PB još ne detektira su implementirani u samoj igri i nisu još otkriveni.... ni to te nitko ne sprečava da koristiš........

Nego glupo je misliti da su ljudi koji ovdje traže konfige pro igrači koji NE IGRAJU na public serverima - nego im to samo treba za lanove i slično.
Znači igraju sa takvim nabrijanim konfizima na serverima gdje večina igrača ima defaltne konfige i imaju veliku prednost - to je za mene varanje.
Koliki ti je gušt tak biti prvi meni nije jasno isto kak mi nije jasno kad ljudi koriste baš prave haxove.............itd.

Micanje grafike (trave i sl.) nije normalno predviđeno pa je samim time varanje.

Samo da kraju velim da mi je potpuno svejedno kaj ko koristi - kad igram četvorku ako skužim da ima previše "nabrijanih" i normalna igra nije moguča ja se ljepo odspojim i odem dalje.
To sto ti mislis je cvar unlocker i on otkljucava one CHEAT PROTECTED cvarove sto nije predvidjeno da bude dostupno nama, nego samo za svrhe dok se testirao proizvod (COD4,jel..)
"Micanje grafike (trave i sl.) nije normalno predviđeno pa je samim time varanje." Kako nije...pa vec kad odes u graphic options i kliknes models detail na LOW bude ti /r_lodscalerigid na 2 i eto ga...vec vidis kroz travu...dosta vise nego onaj tko to ima na 1 (a promod upravo to forca na 1).
@Rino
Zao mi je, ali ja do ponedjeljka ili nedjelje ujutro nemogu igrati nista...jednostavno imam jadne slusalice,jadan mis i jadnu tipkovnicu jer mi je brat sve to pokupio i odnesao na LAN u Zagreb
Ali u ponedjeljak moze
Sry, ja sam skontao da si Reno...jos jednom...oprosti
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 23:16   #4246
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Ovako promod po meni nije nikakva izbljuvotina i na njemu se ne kampa kao sto ovdje njih par misli. Tu treba puno uigravanja i timske igre da bi nešto postigao. I ja sam prije igrao HC i bio kao neki pro na njemu, a kad sam došao na promod ono jedva med skill. I osobno mi je puno draži promod jer je više za natjecanje i razvijanje taktike nego HC. eto tolko od mene ^^
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 23:35   #4247
luckyluke
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 21
e ljudi imam pitanje ...a kako mogu iskljuciti taj windows zero?meni se isto nekad pojavljuje connection interrupted ali ne cesto...za sta sluzi onaj vista anti lag??jer mozda da se sprjeci connection interrupted??e da imam d linkov g dwl-g122 wireless usb adapter
luckyluke je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 00:20   #4248
Tratinčica Joe
Luks
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Nerezine
Postovi: 86
Ma nemoj mi objasnjavat kako je ok micati travu jel se može, mogu ja prdnut u kinu pa nije ok, sram te bilo, i taj model detail na low, i to bi me bilo sram staviti...
Tratinčica Joe je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 00:30   #4249
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor Tratinčica Joe Pregled postova
Ma nemoj mi objasnjavat kako je ok micati travu jel se može, mogu ja prdnut u kinu pa nije ok, sram te bilo, i taj model detail na low, i to bi me bilo sram staviti...
Ajmo se mijenjati za kompove, ocemo li?
Pa cu ja onda upaliti ama bas sve moguce detalje. Jel to ok?
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 00:36   #4250
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Imam jedno pitanje, mislim kupiti original cd key od jednog člana sa foruma, pa me zanima hoće mi brat moći igrati sa tim istim keyem na istom kompu, ali na drugom profilu?
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 00:38   #4251
Tratinčica Joe
Luks
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Nerezine
Postovi: 86
Ne ne ne, nemoj se sada izvlačiti na slabi komp, hvala bogu igrao sam ja cod4 sa slabom grafikom i trzalo je, i živciralo me, i ludovao sam kad bi uletio u dim i stao u vremenu i prostoru, i nije mi nikad palo napamet tražiti načine da travu isključim , imaš texture na low, i živiš s time. Neće nikad svi igrati u apsolutno istim uvjetima, netko ima slabi komp, neko lagavu vezu, nekom sunce drma u monitor, nekom sunce drma u oči, ali trava je već s one strane linije, one loše. Ne želim se ja svađati sad u vezi trave, ali to je moje mišljenje, i smeta me kad me netko pita kako si me vidio, ja ispadnem sumljiv zato šta ima ljudi kojima je to ok.
Tratinčica Joe je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 00:40   #4252
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Da, ali ne možete igrat istovremeno. I ako jedan od vas dobije ban na odredenom serveru, dobija ga i ovaj drugi tj. ban se odnosi na cd-key.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 00:48   #4253
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Ok, hvala na odgovoru. Ma nećemo igrati istovremeno pošto samo jedan komp imamo, a ban valjda neću/neće dobit
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 00:58   #4254
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Pa dobije ban na tom serveru, ne global ban.

Ja sam prošli tjedan tak igrao i samo odjednom pufff, izbaci iz igre i pise Admin banned you bla bla... Reason: CHEATING!
Ja gledam koji q? I ne kužim šta je, svugdje se mogu spajati samo na DvG Overgrown only ne mogu jer me admin bannao zbog varanja.

Dobro pa je DvG jako ozbiljan klan pa ima sposobne admine, tak je vođa mog klana fino sve izgladio sa DvG-om, te su našli pravog čitera preko IP adresa i PBa.
Ja nisam mogao vjerovati, uvjeravali me da sam ja cheato i još imam demo koji su mi poslali, naime lik sa nickom FR|Narsil (inače ,moj nick) roštilja sa wallhackom po Overgrownu. I ja ne mogu vjerovat, znam da nisam ja ali ne mogu dokazati. Na kraju nakon sati i sati traženja admini dokažu da nisam ja... nego neki lik uzeo moj nick, na kraju se još preko IP adrese ispostavilo da je idiot iz Hrvatske...

Jbg, ja fino un-bannan ali ostao je vrlo gorak okus u ustima jer kad je taj lik bio na serveru bilo je i puno ljudi sa kojima sam igrao prije, pa pun q njih vamo tamo ovaj vara, vak-nak... pa dok se objasnilo svima... jbg, i vremena, i reputacije izgubljeno...
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 18.04.2009. u 01:25.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 01:22   #4255
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Uskoro stiže Deathadder i org key, još mi samo dobra podloga fali pa mogu mirno umrijet (u stvarnom svijetu) i bacit se na ownanje vas nubova
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 09:15   #4256
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Uskoro stiže Deathadder i org key, još mi samo dobra podloga fali pa mogu mirno umrijet (u stvarnom svijetu) i bacit se na ownanje vas nubova
Zar je stvarno toliko bolji od mog A4Tech X-718F. http://www.x7.cn/en/product.asp?id=15
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 13:13   #4257
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Pa dobije ban na tom serveru, ne global ban.

Ja sam prošli tjedan tak igrao i samo odjednom pufff, izbaci iz igre i pise Admin banned you bla bla... Reason: CHEATING!
Ja gledam koji q? I ne kužim šta je, svugdje se mogu spajati samo na DvG Overgrown only ne mogu jer me admin bannao zbog varanja.

Dobro pa je DvG jako ozbiljan klan pa ima sposobne admine, tak je vođa mog klana fino sve izgladio sa DvG-om, te su našli pravog čitera preko IP adresa i PBa.
Ja nisam mogao vjerovati, uvjeravali me da sam ja cheato i još imam demo koji su mi poslali, naime lik sa nickom FR|Narsil (inače ,moj nick) roštilja sa wallhackom po Overgrownu. I ja ne mogu vjerovat, znam da nisam ja ali ne mogu dokazati. Na kraju nakon sati i sati traženja admini dokažu da nisam ja... nego neki lik uzeo moj nick, na kraju se još preko IP adrese ispostavilo da je idiot iz Hrvatske...

Jbg, ja fino un-bannan ali ostao je vrlo gorak okus u ustima jer kad je taj lik bio na serveru bilo je i puno ljudi sa kojima sam igrao prije, pa pun q njih vamo tamo ovaj vara, vak-nak... pa dok se objasnilo svima... jbg, i vremena, i reputacije izgubljeno...
Ma ti si čiterčina žešča

Malo te zezam..... NHF

Nego to mi se sviđa kod WaW-a - nemreš imat isti nick
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:12   #4258
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Ma ti si čiterčina žešča

Malo te zezam..... NHF

Nego to mi se sviđa kod WaW-a - nemreš imat isti nick





Al bilo je bome neugodno, ono, znaš da nisi ti, a likovi ti pošalju demo na kojem se vidi da varaš, i uvjeravaju te da varaš i opet znaš da nisi ti al nemoš dokazat. Fala BOgu pa je sve dobro završilo

U biti ni ja nisam imao pojma o čem se radi, samo sam znao da lik na demou nisam ja... a ko je... ko zna...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:30   #4259
luckyluke
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 21
e ljudi imam pitanje ...a kako mogu iskljuciti taj windows zero?meni se isto nekad pojavljuje connection interrupted ali ne cesto...za sta sluzi onaj vista anti lag??jer mozda da se sprjeci connection interrupted??e da imam d linkov g dwl-g122 wireless usb adapter
luckyluke je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:58   #4260
luckyluke
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 21
e ljudi imam pitanje ...a kako mogu iskljuciti taj windows zero?meni se isto nekad pojavljuje connection interrupted ali ne cesto...za sta sluzi onaj vista anti lag??jer mozda da se sprjeci connection interrupted??e da imam d linkov g dwl-g122 wireless usb adapter
luckyluke je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na