Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2010., 21:16   #151
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,634
Briši post
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295

Zadnje izmijenjeno od: fran123456. 23.01.2010. u 22:16.
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 21:59   #152
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
.
.
.
5.PREKRASAN DIZAJN

...mi se od moram imat ajpod,ajfon,ajmek i idem na Fejsbuk-generacije...
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2010., 22:21   #153
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Ajme opet rasprava. Inače svatko tko je koristio MacBook (Pro) bilo koje generacije, i nakon toga uzeo običan laptop u ruke vidio je razliku.
  1. Dizajn, koji ima odlično rješenih i elegantnih stvari, od punjača, ledica, poklopca, ispuha pa do kopče za monitor
  2. Izrada, pa MB(P) je bolja od 90% prijenosnika na tržištu.
  3. HW neću komentirat jer ima i jačih uređaja
  4. SW kako kome ali činjenica da OSX dolazi sa svim predinstaliranim i da sve radi od početka nekog čini sretnim

Ostalo iz videa je manj-više crap.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 00:03   #154
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 115
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
SW kako kome ali činjenica da OSX dolazi sa svim predinstaliranim i da sve radi od početka nekog čini sretnim
Vidiš ovo me fascinira, zašto je npr. EU natjerala Microsoft da izbaci Internet Explorer (mislim ok, ja ga ne koristim i loš mi je, ali činjenica je da je to dio "software komplet rješenja" za široke mase) dok se ovdje tako nešto nabraja kao ogromna prednost. Sada je red na Apple-u da isporučuje goli OS bez safari-a itd., jer u suprotnome tjera kupce da koriste taj browser i time krše pravila tržišne utakmice.
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 01:12   #155
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003









moze se zakljucit kako doticna ima potencijala(nisu li zapravo i najavljeni kao "zaljubljenici", a ne eksperti), a sto se tice "dugog podesavanja" i koliko je frustrirajuce- evo bas temu ispod primjer: HDMI torture


takoder je primijecen dio jednog komentara koji je prilicno tocan za odredeni dio foruma
Citiraj:
oni koji na svom računalu nerade ništa osim igranja igrica i skidanja piratskog softvera i tu i tamo provedu dan uklanjajući viruse iz računala
jos ako se tome doda sve ostalo osim softvera(njega najmanje zapravo)


I'm a PC
-->
prenosim video s prethodne stranice
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
valjda je vrijeme da se i ove godine nastavi ova tema koja nema kraja(a ova je zadnja aktualna)









moze se zakljucit kako doticna ima potencijala(nisu li zapravo i najavljeni kao "zaljubljenici", a ne eksperti), a sto se tice "dugog podesavanja" i koliko je frustrirajuce- evo bas temu ispod primjer: HDMI torture


takoder je primijecen dio jednog komentara koji je prilicno tocan za odredeni dio foruma
Citiraj:
oni koji na svom računalu nerade ništa osim igranja igrica i skidanja piratskog softvera i tu i tamo provedu dan uklanjajući viruse iz računala
jos ako se tome doda sve ostalo osim softvera(njega najmanje zapravo)


I'm a PC

Zadnje izmijenjeno od: thopok. 24.01.2010. u 01:28.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 02:13   #156
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor media_plejer Pregled postova
Vidiš ovo me fascinira, zašto je npr. EU natjerala Microsoft da izbaci Internet Explorer (mislim ok, ja ga ne koristim i loš mi je, ali činjenica je da je to dio "software komplet rješenja" za široke mase) dok se ovdje tako nešto nabraja kao ogromna prednost. Sada je red na Apple-u da isporučuje goli OS bez safari-a itd., jer u suprotnome tjera kupce da koriste taj browser i time krše pravila tržišne utakmice.

Apple i Mac su totalno beznačajni u grand scheme of things i to je razlog što EC-u Apple uopće nije na radaru.

Njih prcaju za zamjenske baterije i univerzalne punjače za mob, pa će novi iPhone to morati imati ako se želi prodavati u EU.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 02:14   #157
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Taman kad bi trebali pohvalit "ekipu s televizije" da je konačno bacila obraz malo na tehnologiju, te da su ju pokušali (bezuspješno) shvatiti i prenjeti svoje znanje, odnosno informirati širu publiku putem ovog priloga, oni naprave takve sranje od istog da je to za nepovjerovati.

Ja to gledam ovak - nas tu 99.999% s foruma se razumije u sve to što su oni nablebetali u prilogu i gdje su pritom pogriješili u njemu, a 99.998% zna barem 10x više od onog što su oni prezentirali, tako da je ubiti u nama problem. Jednostavno smo si mi krivi što smo prekvalificirani i prepametni za to.


Meni je osobno najbolje bilo kad je rekla da joj za "proper uštimavanje" nekog novo instaliranog programa na PC-u treba cijeli dan.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 02:43   #158
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor media_plejer Pregled postova
Vidiš ovo me fascinira, zašto je npr. EU natjerala Microsoft da izbaci Internet Explorer (mislim ok, ja ga ne koristim i loš mi je, ali činjenica je da je to dio "software komplet rješenja" za široke mase) dok se ovdje tako nešto nabraja kao ogromna prednost. Sada je red na Apple-u da isporučuje goli OS bez safari-a itd., jer u suprotnome tjera kupce da koriste taj browser i time krše pravila tržišne utakmice.
možda zaboravljaš da Apple prodaje KOMPLETNO BRAND NAME računalo i na njega može staviti što hoće.

windowsi su samo komad software-a i kao takav se pojedinačno prodaje.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 02:58   #159
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 03:00   #160
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
@gabre

Izjava ti baš i ne stoji, pa i HP prodaje svoja kompletna brand name računala od tuđeg hardwarea, isto kao i još xyz kompanija. Po ničemu se ne razlikuju od Applea.

I OS X je zaseban komad softwarea i kao takav se isto, poput Windowsa, pojedinačno prodaje.

Ovo što je Mar reko je dobro...

@thopok - svatko će uvijek "prat" po svome... Ma glavno da su oni nama sretni što ih predstavlja slatka cura, to im je očito najbitnije. Nema veze što je nadrobila gluposti.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2010., 04:02   #161
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Kaj je to "monopol u hardverskom pokretanju PC-a na svijetu"?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 09:11   #162
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Izjave mlade dame:

a) apple proizvodi hardware i software
b) apple ima kvalitetniji hardware i tu ne mislim samo na proceosr, hardware i rame
c) lijepiši dizajn
d) pc je radio dok ga nisam trebala koristiti
e) windowse trebaš podešavati cijeli dan

Izjava ovog grdog lika:

a) igrice
b) igrice
c) igrice i grafička


Niti žena niti lik nemaju baš previše pojma o čemu oni zapravo pričaju. Samo mi je kraj bio zaista smiješan kada je žena izjavila da Mac ima kvalitetniji backup.

Sve u svemu totalni crap od priloga.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 12:27   #163
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
OMFG pa ekipa tamo ne zna ni kako im se OS zove
Koji FAIL

Citiraj:
A ovaj spiker mi je najjaci sa ejplom i sa kad je rekao mac se vrti na os deset.Ja sad gledam sta deset ,deset gb,deset bita ,mb a oo on mislim na XXXXXX jebemu led...


Pa kaj su svi na toj stranici totalni kreteni i nemaju pojma o računalima koja koriste?
Baš me zanima kaj bi bilo da im netko tamo napiše da žemska nema blage i da je većina izjava činjenično netočna.



Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Niti žena niti lik nemaju baš previše pojma o čemu oni zapravo pričaju. Samo mi je kraj bio zaista smiješan kada je žena izjavila da Mac ima kvalitetniji backup.

Sve u svemu totalni crap od priloga.
Drito to, niti jedan od sugovornika nemaju niti najmanje dume o onome o čemu pričaju, jer da znaju išta znali bi kakve gluposti valjaju.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 12:46   #164
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Da i to mi je bilo smiješno, "kvalitetan backup", em je izjava "na razini" (definicija "kvalitetnog backupa"? WTF?) em je TimeCapsule jedan od većih failova Applea.

Nastranu što je enormno skup, software u većini slučajeva ne radi kako treba. Koliko sam imao prilike gledati i čitati po netu, a i kolega mi ga ima, to što ljudi backupiraju putem njega na kraju ni ne uspiju restorati to natrag.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 12:56   #165
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
@gabre

Izjava ti baš i ne stoji, pa i HP prodaje svoja kompletna brand name računala od tuđeg hardwarea, isto kao i još xyz kompanija. Po ničemu se ne razlikuju od Applea.

I OS X je zaseban komad softwarea i kao takav se isto, poput Windowsa, pojedinačno prodaje.

Ovo što je Mar reko je dobro...

@thopok - svatko će uvijek "prat" po svome... Ma glavno da su oni nama sretni što ih predstavlja slatka cura, to im je očito najbitnije. Nema veze što je nadrobila gluposti.
po ničemu?

da li HP ima svoj OS koji stavlja na ta računala. drugo, hardverski kvalitetom su NEUSPOREDIVA. kvalitete kućišta, hardvera, hlađenja, itd..

HP-ova brand name račnala su ti ništa nego obični piceki u ružnim caseovima. pogledom unutra vidiš koji je to jad i bijeda...

no tema nema smisla, mogu samo zaključiti da je malecka slatka i bilo mi ju je fora slušati

uvažavam mišljenja i pokušavam bit objektivan uvijek, no nije u redu kenjati protiv Applea ili PC-a. U krajnosti, PC kao brand ne postoji

apple predstavlja jedan kompletan proizvod, out of the box, sa svime da je funkcionalan taj čas kad ga izvadiš, uključujući i backup i koji svaka šuša zna podesiti. aj to nekom laiku reci da napravi u PC-u, a da ujedno funkcionira tako dobro ko na OSX-u..
nemojte pričat o nečem što niste probali.. jer backup na Osx radi savršeno. jednostavno. ili kako bi moj prijatelj rekao - RADI.

P.S. ja ne vidim ništa loše u onom videu, zapravo su sa stajališta jednog normalnog usera bili sasvim točni.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 12:58   #166
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,548
Citiraj:
Drito to, niti jedan od sugovornika nemaju niti najmanje dume o onome o čemu pričaju, jer da znaju išta znali bi kakve gluposti valjaju.
Ne da ih branim, ali prije svega, nezahvalno je uopce govoriti o takvoj temi u periodu od nekoliko minuta uz mogucnost gubljenja konteksta usljed montaze.

Ne znam koliko vas je bilo u prilici biti u ovakvim emisijama, no IME, najbolje je biti maksimalno suzdrzan i ne ulaziti u prevelike polemike. Na stranu sto ovo dvoje nema tri ciste o cemu baljezgaju, ali ipak..

Takodjer imajte na umu da je urednik emisije takodjer tabula rasa o temi o kojoj je bila rijec, tako da je to double facepalm fail!

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
da li HP ima svoj OS koji stavlja na ta računala.
Naravno da ima.

Citiraj:
drugo, hardverski kvalitetom su NEUSPOREDIVA. kvalitete kućišta, hardvera, hlađenja, itd..
Po obicaju, trkeljas.

Pogledaj, kad vec nikada u zivotu nisi otvorio brand masinu, whitepaperove i datasheetove te se skoncentriraj na "thermal" dio u njima.

Citiraj:
P.S. ja ne vidim ništa loše u onom videu
Onda ti imas nekih opakih problema. Jer jedino sto je moglo poboljsati taj video je veliti TITS or GTFO znak koji bi joj pokazao urednik.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:00   #167
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ah Gabre... Bolje da si ti bio u tom prilogu umjesto one cure, nekako mi se čini da bi to bolje sjelo.

Kao što rekoh i prije, uvijek će netko "prat" po svome, i tako u krug možemo dovijeka... Iskustva s Macom ima dovoljno i ja ti osobno, na ovo što si ti, mogu protuargumentirati, ali mi se, iskreno, stvarno neda...

EDIT: Etoga, Wolv i Bubba to the rescue!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:01   #168
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
P.S. ja ne vidim ništa loše u onom videu, zapravo su sa stajališta jednog normalnog usera bili sasvim točni.
Gabre daj odi van, nadiši se traka, ispljuskaj se pa ponovno pogledaj video.

Sasvim je točno da:
Apple proizvodi svoj HW i SW
Da je riješen problem piratskog SW-a za mac
Da koristi bolji proc, RAM, i sl.

Daj me nemoj.
Da se razumijemo osobno nemam ništa protiv mac-a izuzev cifre kod naših lihvara, no činjenica je da je video jedan veliki BS prepun dezinformacija


Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ne da ih branim, ali prije svega, nezahvalno je uopce govoriti o takvoj temi u periodu od nekoliko minuta uz mogucnost gubljenja konteksta usljed montaze.

Ne znam koliko vas je bilo u prilici biti u ovakvim emisijama, no IME, najbolje je biti maksimalno suzdrzan i ne ulaziti u prevelike polemike. Na stranu sto ovo dvoje nema tri ciste o cemu baljezgaju, ali ipak..

Takodjer imajte na umu da je urednik emisije takodjer tabula rasa o temi o kojoj je bila rijec, tako da je to double facepalm fail!
Sa ovim se stajalištem u potpunosti slažem. Činjenica je da u jednoj takvoj emisiji ne možeš ulazit u suštinu problema. Također kao što si naveo, urednik određuje što ide, a što ne - što je samo jedan od razloga što recimo ja, a mislim i dosta drugih nikad ne bi željeli sudjelovati u prilogu takog tipa.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:06   #169
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Gabre daj odi van, nadiši se traka, ispljuskaj se pa ponovno pogledaj video.

Sasvim je točno da:
Apple proizvodi svoj HW i SW
Da je riješen problem piratskog SW-a za mac
Da koristi bolji proc, RAM, i sl.

Daj me nemoj.
Da se razumijemo osobno nemam ništa protiv mac-a izuzev cifre kod naših lihvara, no činjenica je da je video jedan veliki BS prepun dezinformacija
što ti smatraš hardwareom?
ja tu vidim i monitor i kućište, i tipkovnicu, i matičnu, i miš.. itd itd...

moram ovdje stat na stranu ejplovaca , video je takav kakav je, a i bubba vam je dobro napisao

ja osobno tvrdim da su Apple računala nešto najkvalietnije što možeš danas kupiti (od računala, jel). to je moje mišljenje.

Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:14   #170
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Baš me zanima kaj bi bilo da im netko tamo napiše da žemska nema blage i da je većina izjava činjenično netočna.
Napisao je neki tip, zadnji post
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:20   #171
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
što ti smatraš hardwareom?
ja tu vidim i monitor i kućište, i tipkovnicu, i matičnu, i miš.. itd itd...
Gabre nemoj se pravit bedast, znaš dobro o čemu tu pričamo.


Za svaki slučaj da te podsjetim:

curica veli:

Citiraj:
što se tiče hardvera on je također kvalitetniji , tu ne mislim samo na procesor, RAM i hard, već na kvalitetu ekrana, tipkovnice, tačpeda i ostale prednosti koje mek ima....
Citiraj:
...kod meka i hardver i softver proizvodi jedna tvrtka....
Sorry ali ovo je totalni BS
Navedi mi ime te tvrtke koja proizvodi sve to
Dakle nećemo sad o procesoru i matičnoj, ali navedi mi ime firme koja za mek proizvodi kućište, miš, tipkovnicu, LCD panel, adobe paket,...
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:22   #172
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Mozda Eurovoće zadruga u Orahovici?
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:26   #173
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
a što si se ti toliko uhvatio što je jedna slatka mala rekla... bokte, u najmanju ruku kao da je Setve jobs to izjavio...

ja joj sve opraštam :P

pa hardver i je kvalitetniji... a i hardver i softvare pravi ejdna firma, jel tako, sve je pod jednim imenom Apple.. i to ti 99% korisnika smatra istinom.

i tko smo mi da tvrdimo drukčije. :P
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:33   #174
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
a što si se ti toliko uhvatio što je jedna slatka mala rekla...
Lovim se zato što si izjavio

Citiraj:
P.S. ja ne vidim ništa loše u onom videu, zapravo su sa stajališta jednog normalnog usera bili sasvim točni.
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa hardver i je kvalitetniji...
Ma ozbiljno? Koliko je to Intelov Core2Quad ili Core i7 u meku kvalitetniji od onog kojeg kupiš kod Štefa u njegovoj trafici? Koliko su to diskovi bolji? Koliko su LG Philips S-IPS paneli bolji u apple monitoru od onog kojeg kupiš u ostalim monitorima s istim panelom istog proizvođača?

Gabre, kažem ti, odi se nadiši friškog zraka

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
a i hardver i softvare pravi ejdna firma, jel tako, sve je pod jednim imenom Apple..
UJ, kaj na Intelovom procu stoji Apple logo? Jel to onda nekaj slično ko K-Plus brand u Konzumu?
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:34   #175
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,548
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ma ozbiljno? Koliko je to Intelov Core2Quad ili Core i7 u meku kvalitetniji od onog kojeg kupiš kod Štefa u njegovoj trafici? Koliko su to diskovi bolji? Koliko su LG Philips S-IPS paneli bolji u apple monitoru od onog kojeg kupiš u ostalim monitorima s istim panelom istog proizvođača?
Ja mislim da bi se ti trebao nadihati friskog zraka, da ti malo dodje da je nas GaBre obicna trollcina.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:37   #176
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Mislim da imaš pravo, dobro bi mi došla jedna šetnja maksimirom
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 14:51   #177
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
takoder je istina da ce doticna vjerojatno biti daleko uspjesnija od nekih koji mnogo vise znaju(dok isti iz nekih razloga i nisu bas za televiziju)
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 15:01   #178
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
takoder je istina da ce doticna vjerojatno biti daleko uspjesnija od nekih koji mnogo vise znaju(dok isti iz nekih razloga i nisu bas za televiziju)
Puno je veća mogućnost da se dotična izgubi u moru ekonomista, nego da bude daleko uspješnija od prosjeka

Ali ono, who gives a ...
  Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 15:08   #179
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
pa takav je dojam(vjerojatno je fokusirana na bitno inace), dok se npr. "korisnik PC racunala" samo igra*(a upravo takav predstavlja prosjek)

*to me podsjetilo da su takve bas na TVu (ne samo) jednom ocrnili

Zadnje izmijenjeno od: thopok. 24.01.2010. u 15:21.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 15:11   #180
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Lovim se zato što si izjavio
Ma ozbiljno? Koliko je to Intelov Core2Quad ili Core i7 u meku kvalitetniji od onog kojeg kupiš kod Štefa u njegovoj trafici? Koliko su to diskovi bolji? Koliko su LG Philips S-IPS paneli bolji u apple monitoru od onog kojeg kupiš u ostalim monitorima s istim panelom istog proizvođača?
Gabre, kažem ti, odi se nadiši friškog zraka
UJ, kaj na Intelovom procu stoji Apple logo? Jel to onda nekaj slično ko K-Plus brand u Konzumu?
evo upravo idem van, pa ćemo vidjet oću se vratit pametniji

ma ti mene ne razumiješ..

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ja mislim da bi se ti trebao nadihati friskog zraka, da ti malo dodje da je nas GaBre obicna trollcina.
pravi se javio
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na