Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2009., 00:23   #901
Thundercool
Plebium
Moj komp
 
Thundercool's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 156
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nisam očekivao da će razvalit Twinga, hahaha. Mislim da u Renaultu nisu bili presretni
Mislim da su u Renaultu zadovoljno trljali ruke od dobre reklame. Koliko ono ljudi prati Top Gear tjedno , 400 milijuna ? Dao bi Renault deset ti twingaca ako treba :P
Thundercool je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 00:23   #902
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Bio jedan zuti omotan oko stupa ak se sjecam tocno

Zgodno za vidjeti, ali nije mi nikad bio fetiš.
hmmm, nije žvaka za seljaka

Kaj se nije i sam klarkson slozio da je auto mrcina u svakom pogledu?!?!

EDIT: osim kvalitete izrade interijera i nisu mu se svidjeli brzo-potezni-jebacki sicevi
Problem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2009., 01:05   #903
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
hmmm, nije žvaka za seljaka

Kaj se nije i sam klarkson slozio da je auto mrcina u svakom pogledu?!?!

EDIT: osim kvalitete izrade interijera i nisu mu se svidjeli brzo-potezni-jebacki sicevi
da. to je problem. u hr vecina tih speedy gonzales kompakta i manje vozi balavurdija koji su ih dobili, jel. A to nisu foolprof auti.

Mislim sva ta zakucana tvrda cuda - ne prastaju. To je problem sa ganjavelom po gradu. Ti auti idu. E sad tvrdi su. Ja ti kazem da ces na granici prije izvuc sa meksim kompaktom, nego sa tvrdim gtom. Udjes u zavoj i svaka grba se ne upija. Onda auto zaplese, tup rinzol, hop krov. Nagledo sam se sportaka, crxica, neki dan i opc corsu na krovu da to nije istina. Tako je i taj V6 nekako zavrsio. steta.

Kolko puta me zvuklo kad sam na sahtu u naletu doletio bas to sto mi je auto mekan. Ok zaplese. Ali drzi i mozes ga kontrolirat jer imas podlogu. Pa uleti u zavoje preko tracnica. Pa to sa tvrdim speedyem mozes samo sanjat. Svaka medalja ima dve strane.

http://www.auti.hr/automobili/oglas-533540/

đabe

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-533667/

ne tako đabe
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 01:14   #904
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
@ Jopis Svi ti nabrojani tvoji auti su daleko ispod spominjanog X5, Q7, RR. Mi, obični ljudi kupujemo aute da bi se prevezli od točke a do točke b, oni koji kupuje X5, X6, Q7 ... kupuju te aute zato jer mogu, imaju para, to društvo zahtjeva od njih. Nemoj se molim te uvrijediti zbog ovoga što sam napisao, jer je i meni san vozat jednog dana GTI-a, a o ovim terencima mogu samo sanjat jer smo mi samo obični ljudi.

@Fleks Neznam zašto (ne)opravdavaš Q7 i njegove terenske sposobnosti, kad to od takvog auta nitko ni neočekuje. Napravljen je, kao i svi drugi u toj klasi kao cestovno vozilo i kad kažem cesta, mislim na asfalt!
Što se tiče gužve, hvala bogu da nebi se s njim išao vozat u centar grada i po neznam kakvim gužvama jer ako imam za Q7 W12, imam para i za EOS-a, Minija....
Jedna stvar iz stvarnog života, živio sam tu u VŽ jedno vrijeme preko puta lika koji je imao u voznom parku Cayene turbo, S600, S-Type i Mini. Znači drugi auto za svaku primjenu. Plitko je razmišljanje da će netko imat X5 od 500 konja kao jedini auto u voznom parku.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 01:17   #905
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
@ Jopis Svi ti nabrojani tvoji auti su daleko ispod spominjanog X5, Q7, RR. Mi, obični ljudi kupujemo aute da bi se prevezli od točke a do točke b, oni koji kupuje X5, X6, Q7 ... kupuju te aute zato jer mogu, imaju para, to društvo zahtjeva od njih. Nemoj se molim te uvrijediti zbog ovoga što sam napisao, jer je i meni san vozat jednog dana GTI-a, a o ovim terencima mogu samo sanjat jer smo mi samo obični ljudi.

@Fleks Neznam zašto (ne)opravdavaš Q7 i njegove terenske sposobnosti, kad to od takvog auta nitko ni neočekuje. Napravljen je, kao i svi drugi u toj klasi kao cestovno vozilo i kad kažem cesta, mislim na asfalt!
Što se tiče gužve, hvala bogu da nebi se s njim išao vozat u centar grada i po neznam kakvim gužvama jer ako imam za Q7 W12, imam para i za EOS-a, Minija....
Jedna stvar iz stvarnog života, živio sam tu u VŽ jedno vrijeme preko puta lika koji je imao u voznom parku Cayene turbo, S600, S-Type i Mini. Znači drugi auto za svaku primjenu. Plitko je razmišljanje da će netko imat X5 od 500 konja kao jedini auto u voznom parku.
Pa di je bed kupit cayena ? Sam u stratesko vrijeme prodaj neku nekretninu kad ti familija odapne, kupi zlatne poluge i cekaj recesiju sljedecu. Ja imam plan !
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 01:20   #906
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Pa di je bed kupit cayena ? Sam u stratesko vrijeme prodaj neku nekretninu kad ti familija odapne, kupi zlatne poluge i cekaj recesiju sljedecu. Ja imam plan !
Još će ti i ostat para kad skupiš za cayene, 02 NSX je malo ispod 100 000$ a znamo kako je dolar nizak, tj. ispod 5kn


Što se tiče mali limeni ljesova na točkovima, potpuno se slažem s tobom!
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 07:54   #907
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 09.12.2009. u 10:20. Razlog: Link,skraćen post.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 10:50   #908
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Tekst oglasa
mijenjam za motocikl, moze i 2-3

@thedream: leon je izvana lijep, ali iznutra mi djeluje jeftinije cak i od clia 10x

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 09.12.2009. u 11:04.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 10:58   #909
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
taj v6 je bio omotan oko stupova više nego plakati predsjedničkih kandidata.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 11:18   #910
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
nedavno je i veyron sletio sa ravne ceste u jezero pri nekoj smješnoj brzini

Zakljucak: u 98,4% je do vozača (ako uzmemo u obzir tehnicku ispravnost vozila)
Problem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2009., 11:50   #911
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
Tekst oglasa
mijenjam za motocikl, moze i 2-3

@thedream: leon je izvana lijep, ali iznutra mi djeluje jeftinije cak i od clia 10x
Koji je ljepši ili kvalitetniji,je često vrlo subjektivna stvar..osim u ovom slučaju :



Kadett,front bumper sa Scanija šlepera,valjda 19 felge,odrezan kao Cabrio,uglavnom,vrlo nepoželjno sresti na cesti,izbjegavanje sudara nemoguće .

Ravno u top gear.

Router,ovo je tvoj?

http://www.auti.hr/automobili/oglas-565283/
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 12:02   #912
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova

Ravno u top gear.

Router,ovo je tvoj?

http://www.auti.hr/automobili/oglas-565283/
hehe,nije vise,moj je u jednoj hladnoj garazi vec duze i tamo ce ostati

Ali ovaj iz oglasa je odlican,mislim da i poznajem prodavaca preko drugog foruma.
Samo pogled na cijenu je vau ...

Novi Twingo133 i serijski je dosta tvrd,rekao bi i iznimno,tramvajska pruga na budakovoj ne prasta,tak da ne mogu ni zamislit koliko to jos je ucvrsceno u kup verziji Uvijek me fasciniraju gume na tim malim jurilicama,na kup verziji su 17'',serijski je 16'' a auto je 3.5m.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 14:16   #913
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Gluposti pričate kao SUVovi su preserancija, pa ako tako je onda je Golf GTI i twingo sport preserancija jer max brzina u HR i većini EU zemalja je 130km/h A ako ideš brže znači time pokazuješ svoj socijalni status i mogućnost plaćanja kazni...
Al neću više OT da nam nebi ovu temu zatvorili
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 15:01   #914
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Morali bi ma-toru potpisati neku peticiju da se vrati tema što vozite,ili kako se već zvala,ali uz nešto stroža pravila direktnog kartoniranja,odnosno infractiona i banova od tjedan dana naviše. Šteta je,ovako je tema serija,ali neizbježno je prokomentirati i ostalo,kad se u suštini radi o automobilima i svim njihovim karakteristikama.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 15:51   #915
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Dawar Pregled postova
Gluposti pričate kao SUVovi su preserancija, pa ako tako je onda je Golf GTI i twingo sport preserancija jer max brzina u HR i većini EU zemalja je 130km/h A ako ideš brže znači time pokazuješ svoj socijalni status i mogućnost plaćanja kazni...
Al neću više OT da nam nebi ovu temu zatvorili
Stvar je u tome da ti auti nemaju svrhu.

twile - ganjavela adrenalinska gradska jurilica
a8 - gutac kilometara za direktore
terenac - za offroad voznju ak imas viksu neznam na velebitu

a ovi fancy suvovi nemaju svhre. Kaj velki gepek ? Pa onda uzmes karavana. Auti su neprakticni, imaju aerodinamiku cigle. brdo NEPOTREBNIH kila koje treba terati i slicno. A tereneske mogucnosti su im prosjecnog kompakta. evo. Jedino sto imaju taj wow efekt kod nekog djela populacija, ali sorry auto se kupuje za sebe, a ne za susede.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 16:05   #916
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Jedini + SUV-u je kod sudara sa manjim autima zbog svoje mase i višeg položaja.
S druge strane, minus je taj što daleko lošije prolazi u sudaru s težim ili fiksnim objektima jer ima puno veću masu tj kinetičku energiju.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 16:16   #917
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Stvar stane u principu u jedno pitanje,što je terenac po vama a što SUV?
X3 je - SUV,a X5/6 terenci? Makar se kod nas nitko ne vozi njima van birceva u Kaptol Centru,Cascadi i sličnim proser... mjestima,ali to je pitanje mentaliteta,i terenskih sposobnosti istoga.

Ne dovodim u pitanje offroad mogućnosti X5/6 modela,ali naivno je čak i provaliti da je to "terenac" u klasičnom smislu,da se vozi većinu vremena offroad. Bitna je ovdje i namjena vozila,ako je najdalji offroad zaista skijanje 2 tjedna u godini,i makadam na moru,tj. neka kozja staza, onda to nije terenac,zvao se on ML,X5 ili XC90.

Makar,osobno smatram da je glupo tako dijeliti i lupetati jer imam poznanike iz Delnica,ljudi žive na relaciji Zg-De,voze XC90,i mogu slobodno reći da su pola/pola onroad,offroad, i da im auto izgleda u skladu s tim. Od odlaska na pijacu do pilanja drva u šumi negdje. I onda reći da za to nije bolji XC90 nego neki osobni automobil,ili reći da taj Volvo nije terenac nego šminkeraj,zato što ih stoji nekoliko ispred lokalnih sponzabirtija je djetinjasto.

S druge strane,možda sam vidio tri X5-ice u životu u poljima,ili zaobilaznicama oko Zagreba kud ljudi imaju vikse,oko Ozlja recimo i slično,skineš se s ceste,i u blatu si do guz.... Valjda će i taj X5 jadan uspjeti iznijeti 20-30cm blata. Ili neće..

Kod nas je vidim dosta popularan postao C-Crosser ovaj,Citroenov,a ni vrit ni mimo auto.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 17:36   #918
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Kod nas je vidim dosta popularan postao C-Crosser ovaj,Citroenov,a ni vrit ni mimo auto.
kada kosta 150k kuna
najvise lima za te pare ...
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 17:41   #919
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
A tek sad kad Dacia ova povisena dodjena u prodaju :

http://autoklub.jutarnji.hr/novi_mod...STER,5468.auto

mislim da ce Jamey May ovim biti odusevljena kao i Sanderom
Router je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 17:44   #920
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Još je i lijep ispao.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 17:47   #921
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Naprijed ko Frogeye Sa dobrom cijenom,kao i ostatak game mislim da ce se dobro prodavati.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 17:50   #922
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Ode Suzuki SX4 i Fiat Sedici u 3pm ako bude oko 110k kuna.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 17:50   #923
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
kada kosta 150k kuna
najvise lima za te pare ...
Ajd ne lupetaj, bar prvo provjeri prije lupanja gluposti. Za 150k kn nemoš kupit ni S a ne SUV...

C-Crosser košta 270.000kn osnovni model, a opremljeniji 300.000Kn. Što je po meni puno previše za jedan poluproizvod tipa citroen, ma kako se god zvao i bez obzira ko ga je razvijao i zašto (hint - mitsubishi outlander)
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 17:56   #924
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ajd ne lupetaj, bar prvo provjeri prije lupanja gluposti. Za 150k kn nemoš kupit ni S a ne SUV...

C-Crosser košta 270.000kn osnovni model, a opremljeniji 300.000Kn. Što je po meni puno previše za jedan poluproizvod tipa citroen, ma kako se god zvao i bez obzira ko ga je razvijao i zašto (hint - mitsubishi outlander)
Covjek ne lupeta, C-Crosser 2.4 benzinac je bio 15500kn,novi auti povuceni sa nekog trzista gdje ih nisu mogli prodati,a ovdje su razgrabljeni za par tjedana.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 18:21   #925
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Ma di, u crnoj gori ili?
I to opet nije mjerilo ni cijene ni vrijednosti ak je došlo 5 kom nečega po takvoj cijeni i otišlo nekom preko veze, a prije toga i poslije toga je cijena za obične smrtnike ta koju sam ja naveo...
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 18:23   #926
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Ljudi pa jel vi vidite na kaj ceste u ZGu liče. Pa to je rupa na rupi i još ispod nje je
rupa. SUVovi su ONroad verzija OFFroad terenaca .
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 18:26   #927
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Nije ih doslo 5 komada,nego par stotina. Akcija kao takva je bila i reklamirana dakle nije se prodavalo preko veze, auti su doslovno razgrabljeni i zato ih se toliko vidja po cesti. Cak je bilo i govora o tome da bi se sa istoka povukli 2.2 dizeli i imali neku super cijenu,ali za to neznam jer sam prestao raditi.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 19:21   #928
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Nije ih doslo 5 komada,nego par stotina. Akcija kao takva je bila i reklamirana dakle nije se prodavalo preko veze, auti su doslovno razgrabljeni i zato ih se toliko vidja po cesti. Cak je bilo i govora o tome da bi se sa istoka povukli 2.2 dizeli i imali neku super cijenu,ali za to neznam jer sam prestao raditi.
Ok, thanks na info, ali nisam znao za to niti sam vidio reklamu, a pratim nekoliko foruma french autića i još sam mod na jednom...
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 19:21   #929
duffy
Brum brum...
 
duffy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 584
Fora to sa twingom .. trebaju testirati više malih auta i šteta sšto ih neče biti 2 tjeda
duffy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 22:45   #930
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
zapravo toliko je tema zabrazdila u krivo da nitko nije spomenuo ta dva tjedna čekanja
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na