Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2005., 11:20   #31
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
mobitel na klupu otvoren i fino mu naredim da mi skrola jednu velku *txt datoteku stalno. Ovi moji panjevi misle da gledam kolko je sati
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2005., 11:27   #32
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
@fleks
o kojem se točno mobu radi, jer moj to nemaaa!!
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2005., 12:04   #33
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by buljo
@fleks
o kojem se točno mobu radi, jer moj to nemaaa!!
mpx200 @ win ce 2k3 + prog not bad (note pad for smartphones)
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2005., 15:45   #34
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
A di flare uopće predaje?
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2005., 19:35   #35
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Motorola v525@v620 sa dodatkom notepada...

a nekad si zaljepim na cipelu, a nogu prebacim preko druge... samo podižeš nogavicu...


a evo jednog inovativnog...

papir a4 ili a3 iz sredine bilježnice i na onaj drugi list si napišeš šalabahter i samo okrečeš... samo ne valja zaboraviti otiknuti list kad ides predat test
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2005., 22:23   #36
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Kod mene u školi se to radi na drugi način !!!!
Predaš prazan test i na sljedećem satu izudaraš profesora .....
pročitajte :
http://www.24sata.hr/articles/view/10272/
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2005., 22:34   #37
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Pretuko ju automobilskim mjenjačem kojeg je ukro susjedu iz golfa trojke GTI, na kojem su umjesto brzina bile napisane formule iz kemije
LOL još da ju je u kontenjer strpo i kick niz ulicu :burn:
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 01:58   #38
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Ma najbolje naučit i miran si ionako dok napišeš šverc treba ti barem pola vremena kojega si mogo iskoristiti za učenje
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 02:27   #39
BmwMPower
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: VG
Postovi: 1,128
Citiraj:
Originally posted by Fleks
mpx200 @ win ce 2k3 + prog not bad (note pad for smartphones)
Provjereno i za Nokiju6600. Napišeš šalabahter na komp,pošalješ komotno na mob i u šk. mobitel na klupu Na jedan pritisak gumba šalabahter nestaje sa ekrana.... Ah ti dani i kuda tehnologija vodi...
BmwMPower je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 14:44   #40
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,952
hm moje metode...tanko napisano prek cijele klupe daklem en sto sitnije neg sto krupnije hehe...isto tako i asocijacije,slike itd...pod klupu hm da al izmedu stange i drveta tj iverice...ak pak nema stangu...jos bolje zaljepite papir i napravite tobolac

sto se tice ruku nogu kaputa kapa itd...ne rpolazi jer polako to skidaju...zid naravno tam se sve stavlja

ako imate mozda grede gore na stropu zakelji salic tamo...mene jos niko niej skuzio niti ejdnom(makar je jednom bilo za dlaku)
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.10.2005., 15:49   #41
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
Citiraj:
Originally posted by GoGzS
A di flare uopće predaje?
Pa koliko sam skužil ak potražiš tamo među članovima flare homepage joj je gizmazija Bjelovar tak da vjerojatno predaje u toj gimnaziji.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 15:56   #42
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
Citiraj:
Originally posted by Željac
Kod mene u školi se to radi na drugi način !!!!
Predaš prazan test i na sljedećem satu izudaraš profesora .....
pročitajte :
http://www.24sata.hr/articles/view/10272/
Takve fačuke bi ja namlatil i stavil u popravni dom. Imal sam i ja u srednjoj školi tipove koji su se srali i glumili face pred profesorima. Većina ih se nije prešla prvi razred u srednjoj. Sad rade na crno sve i svašta za neki sitniš. I starcima dopizdi ak nekoliko godina sjediš doma kak drvo i žicaš novce za van. Zato se dečki muče i mučit će se cijeli život. A stvarno su bili frajeri cijelu godinu kojima nitko ništ nije mogao (barem su tak mislili). Pitam se isplati li se zbog toga da budeš malo zapažen u školi cijeli život mučiti i udarati se po glavi kakva si budala bio.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 16:07   #43
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Originally posted by Bran
Pa koliko sam skužil ak potražiš tamo među članovima flare homepage joj je gizmazija Bjelovar tak da vjerojatno predaje u toj gimnaziji.
heto vidis sto znaci logicno zakljucivanje

da, tamo predadjem...no ako netko mozda kojim slucajem zna za neku srednju skolu u zg koja treba profesora geografije neka mi odmah javi


ontopic: jedan od orginalnijih nacina prepisivanja sto sam imala prilike vidjeti vlastitiom ocima...klinac je na klupu napisao salabahter na runama...ali nije znao da sma ja lotr fan
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 16:07   #44
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Originally posted by Bran
Takve fačuke bi ja namlatil i stavil u popravni dom. Imal sam i ja u srednjoj školi tipove koji su se srali i glumili face pred profesorima. Većina ih se nije prešla prvi razred u srednjoj. Sad rade na crno sve i svašta za neki sitniš. I starcima dopizdi ak nekoliko godina sjediš doma kak drvo i žicaš novce za van. Zato se dečki muče i mučit će se cijeli život. A stvarno su bili frajeri cijelu godinu kojima nitko ništ nije mogao (barem su tak mislili). Pitam se isplati li se zbog toga da budeš malo zapažen u školi cijeli život mučiti i udarati se po glavi kakva si budala bio.
I on je završio u popravnom.
ja se s tobom u potpunosti slažem.
inače super je na kutiju od cd-a naljepit šalabahter i onda zaljpiti cd kutiju ispod klupe i kad je potrebno samo otvaraš...
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 16:16   #45
BmwMPower
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: VG
Postovi: 1,128
Citiraj:
Originally posted by flare
heto vidis sto znaci logicno zakljucivanje

da, tamo predadjem...no ako netko mozda kojim slucajem zna za neku srednju skolu u zg koja treba profesora geografije neka mi odmah javi


ontopic: jedan od orginalnijih nacina prepisivanja sto sam imala prilike vidjeti vlastitiom ocima...klinac je na klupu napisao salabahter na runama...ali nije znao da sma ja lotr fan
: lol2 : : lol2 : : lol2 : : lol2 : : lol2 :

Je li barem bila petica za originalnost?
BmwMPower je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 16:55   #46
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
Citiraj:
Originally posted by flare



ontopic: jedan od orginalnijih nacina prepisivanja sto sam imala prilike vidjeti vlastitiom ocima...klinac je na klupu napisao salabahter na runama...ali nije znao da sma ja lotr fan
Dečko stvarno nema sreće. To je stvarno peh. Ali trebalo bi mu dati peticu iz originalnosti u rubriku zalaganje.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2005., 21:25   #47
big_B
Premium
 
big_B's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 560
Moj frend iz srednje nije mogao nikako naučiti latinski pa mu je jedan dan palo na pamet da doma snimi na cd sve riječi iz latinskog u nekakav mp3 i onda pod satom to ljepo pusti i prepisuje, bolje rečeo preslušava, na discmanu ili mp3 playeru, stvar je radila iz početka kada nije bilo puno riječi ali kasnije baš i ne. Jednom prilikom je cjelo jutro doma snimao riječi i na kraju iz testa dobio sulju, tu je bio kraj ove tehnike.......

Za ekipu sa FER-a, Koliko je teško prepisati nešto kada se blitz iz recimo programiranja piše na kompu koji je spojen na net ?!?!!?!??!

LOOOOL
__________________
big_B je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 18:24   #48
Disturbed
Premium
 
Disturbed's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 98
najbolje je isprintat na prozirnu foliju tekst i drzis ga na klupi pokraj ruke i kad naleti profesor hitis ga na pod....ak su parketi tamniji nema sanse da ga primjeti....a nece se ni po podu bacat da bi ga trazio...
__________________
Pentium 166mmx
Disturbed je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2005., 18:37   #49
Izopaceni
Premium
Moj komp
 
Izopaceni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Enemy Territory
Postovi: 210
Ajde da i ja podjelim svoje iskustvo s vama:
Na informatici : To sam imo u 1. razredu teoruju sam samo sat prije napiso u wordu i sejvo je na neko mjesto di je nikakva budala nece moc naci a pod testom mozes imat ukljucen komp.onda samo otvorim word i prepisujem kad profa dolazi zgasim ga i to je to...
Na Latinsko:to mi je laganica saamo napisem sve nastavke ne klupu i to je to,ili na stolicu ispred mene nikad me nije skluzila a ni nikog drugog...
Matisa:Smijemo imat formule i kalkulatore na satu pa mi netreba salic,al ako svejedno ne znam rjesit test ispod klupe si prije sata istrgam par papirica i ovim kaj su dobri matematicari saljem papire sa zadatcima i rjese mi ih to uspjeva pogotovo kod ispravaka....
Hrvatski:Jedna od jacih fora,prije sata kad pisemo test iz lektire prepisem lektiru od nekoga na papir(a posto u testu iz lektire nema pitanja nego samo moras opisivta radnjiu)onda samo uzmem papir i pisem gluposti,pred kraj sata samo zamjenim papire i predam uspjelo je 100% i svaki pt dobijem 4....
Iance zgodna fora je salabahter obljepit seotepom pa se moze umetnut u dlan a da se ne guzva...ima jos pun kurac fora,ak imas recimo kemijsku po kojoj mozes pisat to pali kod profesora koji su strogi napise si godine iz povjesti ili slicno,a imaju i one kemijske iz kojih mozes izvlacit rolice papira....(tu s rolicama jos nisam probao)
__________________
It s Nice To be Important,But More Important is to be nice......
Izopaceni je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 05:12   #50
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Originally posted by Disturbed
najbolje je isprintat na prozirnu foliju tekst i drzis ga na klupi pokraj ruke i kad naleti profesor hitis ga na pod....ak su parketi tamniji nema sanse da ga primjeti....a nece se ni po podu bacat da bi ga trazio...
I kako ga onda podigneš? :clap:
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 11:49   #51
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Ima super nacina no kod mene nebi palilo pisanje po zidu ili klupi. Jer ja nisam u jednoj te istoj učioici svaki sat sam u drugoj i onda ne stignem napisat test na zid ili klupu.
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 13:47   #52
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
Selotejp je nono.

Ako te uhvati, nema šanse da ga uništiš....
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 18:53   #53
Disturbed
Premium
 
Disturbed's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 98
Citiraj:
Originally posted by Emissary
I kako ga onda podigneš? :clap:
ne podignes..... ...napravis vise komada....
__________________
Pentium 166mmx
Disturbed je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 19:27   #54
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Staviš knjigu ispod stola i čitaj, pod vjeronaukom staviš knjigu NA stol pa čitaj

Dodatak, u osnovnoj smo nabavljali ispite iz fizike pa smo si ih doma riješili i u školi kada se na kraju sata predaju ispiti doneses taj riješeni.

Pod matematikom smo mogli 1 ispraviti na 5, recimo na ispitu si grupa A, na ispravku ces biti B - dalje ni netrebam pisati.
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 23:51   #55
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
majka svih šalabahtera

'

Samo da spomenem nesto sto me bas sjeti ova tema a interesirace svakog pocetnika ili šalabahter profi maestra.

John Hughes je vjerovatno napravio u modernoj pop kulturi naj poznatijeg markiranta i skolskog muljatora Ferris Buellera no generacija sa kraja 70-ih i pocetka 80-ih ce vrlo dobro se sjetiti kultne Francuske komedije :

Mangupi polazu maturu (Les Sous-doués 1980)

Za one koji nisu imali srecu gledati taj film... samo da naglasim
da se radi o naj lucidnijem filmu ikad snimljenom na temu salabahtera i varanja za prolaz !!!

Nakon tog filma rodio se i nastavak, jednako lud kao i prvi :

Mangupi na odmoru (Les Sous-doués en vacances 1982)


Radi se o ekipi ucenika jedne male srednje skole koja ima najgori rejting prolaska ucenika u drzavi a sami ucenici medjusobno si obecaju da nikad nece zavrsiti skolu

Zbog jedne svinjarije koju naprave sa laznom bombom u ambasadi, sud im odredi ili prolaz na ispitu ili zatvor.

Roditelji istih ucenika su opet likovi posebne vrste pa im svaki roditelj na drugaciji nacin pomaze da prevare taj ispit.

Jedan dolazi sa laznim kovcegom ispod stola koji je zapravo mali projektor pa iza ledja komisije uredno si projecira sve odgovore

Drugom, otac strani ambasador preko bubnjeva salje signale za recitiranje poezije.

Njihova prijateljica dolazi sa bebom kojoj bas za vrijeme ispita treba hitno staviti nove pelene a a medju pelenama svi salabahteri !

Jednom liku je stari teski tehnoloski fanatik pa mu iz kombija salje "teledirigirajucim" signalom u ucionicu i doslovno replicira pomake rukom i pise za njega. Njegovom sinu se samo pomica ruka i pise sve sto otac pise u kombiju !!! Ludnica se desi kad ocu u autu uleti muha i ovaj je bas sa istim uredjajem na ruci pocne mahati kako bi je odgurnuo od sebe a isto to pocne sa rukom raditi i sin pred komisijom koja ga promatra dok pise test :clap:

Onda ima jedan bolesnik kojem je stari postolar pa dodje 15cm viši u ucionicu, sto mislite zasto?


Tko ovaj film pogleda postat ce mu zasigurno jedna od 5 najboljih komedija koju je ikad gledao i unikatni film na temu salabahtera.

Da ne govorim koji je status kod nas imao ovaj film o kojem se dan danas prepricavaju storije.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 12:58   #56
Dudek
Premium
 
Dudek's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 369
Citiraj:
Originally posted by Renesis
Selotejp je nono.

Ako te uhvati, nema šanse da ga uništiš....
Ako te uhvati stavis ga u usta i kada ode izvadis ga i nije unisten
Dudek je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 13:56   #57
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Citiraj:
Originally posted by Dudek
Ako te uhvati stavis ga u usta i kada ode izvadis ga i nije unisten
ma koja usta, i onda šta ćeš napravit kad te pita daj da ti vidim usta ili reci ''aaaa'' ? naguraš u nos i to je to
don't try this at home ^^
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 14:27   #58
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Citiraj:
Originally posted by SniperWolf
ma koja usta, i onda šta ćeš napravit kad te pita daj da ti vidim usta ili reci ''aaaa'' ? naguraš u nos i to je to
don't try this at home ^^
jel ima tu doktora, mene zanima da li želučana kiselina izgrize selotejp, i jel se dobije kakva bolest, u slučaju da mi profesor kaže da otvorim usta
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 15:01   #59
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,150
Citiraj:
Originally posted by GoGzS
jel ima tu doktora, mene zanima da li želučana kiselina izgrize selotejp, i jel se dobije kakva bolest, u slučaju da mi profesor kaže da otvorim usta
LOLčina, i mislim da ti kiselina ne nagriza selotejp....
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 15:40   #60
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Originally posted by thunderbird
LOLčina, i mislim da ti kiselina ne nagriza selotejp....
... ak ne nagriza onda je takav salabahter koji je zavrsil h mojem trbuhu u prvom razredu srednje jos uvek nutra ?
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na