Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 29.01.2009., 20:59   #31
n30n
Premium
Moj komp
 
n30n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 359
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
hondaaaaaaa.....
tocno tako

mada je i yama odlicna.
n30n je offline  
Staro 29.01.2009., 21:14   #32
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,361
Provozao sam takvog, uf.. dere cestu opasno.. odlican izbor..
Ja da kupujem uzeo bi nesto malo slabije, recimo ER6, al i ovo je predobro
Newmie je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2009., 21:15   #33
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor n30n Pregled postova
tocno tako

mada je i yama odlicna.
Yamaha je odlična..to je kao da kažeš AMD procesor je najbolji.
Modeli, ne generalizacija..
Brown Acid je offline  
Staro 29.01.2009., 21:19   #34
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Provozao sam takvog, uf.. dere cestu opasno.. odlican izbor..
Ja da kupujem uzeo bi nesto malo slabije, recimo ER6, al i ovo je predobro
Jesi vidio novu ER6 F - predivan motorić
http://www.motori.hr/pic2/2627552_kawasaki-er6_2.jpg
Brown Acid je offline  
Staro 29.01.2009., 21:21   #35
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
isssss

ne da nebi za nju dao 60, nego je nebi niti pogledao.
mrzim yamahe i to su strasno precijenjeni motori !

uh ja bi dao.meni medju najdrazim motorima ako ne i najdrazi...
eo ljepotice (jedne osjecke noci)
http://www.imagesforme.com/show.php/...2214043221.jpg
TomG je offline  
Staro 29.01.2009., 21:28   #36
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
uh ja bi dao.meni medju najdrazim motorima ako ne i najdrazi...
eo ljepotice (jedne osjecke noci)
http://www.imagesforme.com/show.php/...2214043221.jpg
U hebate.. Fino si ga stepel
Ati freak je offline  
Staro 29.01.2009., 21:41   #37
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
U hebate.. Fino si ga stepel
nisam ja.frend.180 km/h a na srecu samo ogrebotine...
TomG je offline  
Staro 30.01.2009., 09:29   #38
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
..sumljam da ga je razumno vozio
Brown Acid je offline  
Staro 30.01.2009., 10:09   #39
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
motor za komplekse, ne za voznju...
dosta vozaca motora na nasim cestama ima motore samo zbog toga sto je lakse upecat trebu.
a jos ako imas R1 ili R6, rezultat ti ne gine...

Željac je offline  
Staro 30.01.2009., 11:54   #40
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
motor za komplekse, ne za voznju..

..čekaj, po tvome sam kupio motor jer sam iskompleksiran? To je (oprosti na izrazu) krajnje debilna tvrdnja. Ako se nekome sviđa recimo evo kao gore R6..zašto ju ne bi kupio ako ima mogućnosti? Da, puno više ima smisla kupit Daciju i uzdisat za motorima ako te upravo oni interesiraju. Upravo iz istog razloga sam kupio Z-a, jer mi je motor mrak..isto tako mogao sam kupiti Ninju, nekog Choppera ili sl. ..ali nisam jer mi se sviđa..iz istog razloga ljudi kupuju Jaguare, Vipere itd. GTFO.
Brown Acid je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2009., 12:01   #41
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova

..čekaj, po tvome sam kupio motor jer sam iskompleksiran? To je (oprosti na izrazu) krajnje debilna tvrdnja. Ako se nekome sviđa recimo evo kao gore R6..zašto ju ne bi kupio ako ima mogućnosti? Da, puno više ima smisla kupit Daciju i uzdisat za motorima ako te upravo oni interesiraju. Upravo iz istog razloga sam kupio Z-a, jer mi je motor mrak..isto tako mogao sam kupiti Ninju, nekog Choppera ili sl. ..ali nisam jer mi se sviđa..iz istog razloga ljudi kupuju Jaguare, Vipere itd. GTFO.
ma, ne kuzis !



a, meni se iskreno neda objasnjavat.
pozdrav i sretno !
Željac je offline  
Staro 30.01.2009., 12:03   #42
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
ma, ne kuzis !



a, meni se iskreno neda objasnjavat.
pozdrav i sretno !
..prosvjetli me.
Brown Acid je offline  
Staro 30.01.2009., 12:08   #43
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,361
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Jesi vidio novu ER6 F - predivan motorić
http://www.motori.hr/pic2/2627552_kawasaki-er6_2.jpg
Ma vidio sam, prelijep je motor iako mi se ona normalne verzija cini nekak "robusnija"... brm brm
Newmie je offline  
Staro 30.01.2009., 12:33   #44
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Ma vidio sam, prelijep je motor iako mi se ona normalne verzija cini nekak "robusnija"... brm brm
A to je u biti jedan te isti motor, ovisno o namjeni..jedan ima zaštitu od vjetra, drugi je naked..ista mašina..sve isto..ima jako lijep zvuk.
Brown Acid je offline  
Staro 30.01.2009., 12:50   #45
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
motor za komplekse, ne za voznju...
dosta vozaca motora na nasim cestama ima motore samo zbog toga sto je lakse upecat trebu.
a jos ako imas R1 ili R6, rezultat ti ne gine...

ja bi rekao da si ti taj s kompleksima

s ovakvim komentarom si ispao teška budala

ja jos ne vjerujem koji si ti lik i da postoje tako primitivni ljudi...

i šta ja npr. evo,primjer,cijeli život sam na motorima,ženim se uskoro itd,želim kupit motor,da bi "bario trebe"? daj odrasti... i za ovakve komentare imaš previše godina.

seljačina na motorima ima k'o u priči,koji su kupili motor prvi put u životu s 25 godina i voze se bez kacige...no koga boli kita? izgleda da takvi tebi nabijaju komplekse kada si sve ljude ovisne o adrenalinu i vožnji na 2 kotača popljuvao.Motor je ljubav,život!A ne nešto površno poput tvog uma.

Vrijeđaš ljude!
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 30.01.2009., 12:55   #46
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
nisam ja.frend.180 km/h a na srecu samo ogrebotine...
Da je to bilo 180 frenda bi ti skupljali sa zlicicom, a motor bi bio u sastavnim molekulama.
Fleks je offline  
Staro 30.01.2009., 12:56   #47
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Zapravo ja još nisam upoznao čovjeka koji želi motor da bi kupio pichke. Ima par frikova oko mene koji su ludi za motorima, ali to nema veze s ženama. Njima pored motora ne treba žena

Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Da je to bilo 180 frenda bi ti skupljali sa zlicicom, a motor bi bio u sastavnim molekulama.
Nemora bit, bilo je i većih brzina pa se likovi izvuku..
Bog čuva budale.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 30.01.2009., 12:58   #48
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
tako nekako rijetki su oni koji skesiraju brdo para na motor da bi hvatali zene... motor, cesta/suma, i deri
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline  
Staro 30.01.2009., 13:01   #49
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Bog čuva budale.
Istina

Moj stari se prije 5-6g zabio sa 160kmh u jelena bez kacige, jedino kozna jakna, izvukao se sa ogrebotinama i potresom mozga.
Crash009 je offline  
Staro 30.01.2009., 14:14   #50
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Istina

Moj stari se prije 5-6g zabio sa 160kmh u jelena bez kacige, jedino kozna jakna, izvukao se sa ogrebotinama i potresom mozga.
..hm, očito je imao jako sreće..jer u većini slučajeva pad s motora bez opreme znači smrt.
Meni je jednom kaciga spasila glavu..dovoljno rečeno.
Brown Acid je offline  
Staro 30.01.2009., 14:16   #51
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
seljačina na motorima ima k'o u priči,koji su kupili motor prvi put u životu s 25 godina i voze se bez kacige...no koga boli kita? izgleda da takvi tebi nabijaju komplekse kada si sve ljude ovisne o adrenalinu i vožnji na 2 kotača popljuvao.Motor je ljubav,život!A ne nešto površno poput tvog uma.

Vrijeđaš ljude!
kako tebi smetaju predrasude tako ih i sam imas. Meni motor nije zivot ni ljubav, a prvi motor sam kupio u 29. godini. Niti cu vatat zenske s motorom, niti volim da mi cure leze na ledjima dok sam na motoru. Meni motor treba za uzivanje u voznji,osjecaj slobode i putovanja koliko stignem. I to je sve.
spawn je offline  
Staro 30.01.2009., 14:22   #52
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Istina

Moj stari se prije 5-6g zabio sa 160kmh u jelena bez kacige, jedino kozna jakna, izvukao se sa ogrebotinama i potresom mozga.
Ma dajte sta vam je. To su lovacke price koje mozete cuti medju bikerima na tone.

Sa 160/180 da je zviznuo dole nebi prezivo da je igrom slucaja pao na najveci sjenik u civiliziranom svijetu, a kamoli na beton ili zemlju.

I bas je on gledao kolko je isao na sat kad je zviznuo u jelena
Fleks je offline  
Staro 30.01.2009., 14:26   #53
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Da je to bilo 180 frenda bi ti skupljali sa zlicicom, a motor bi bio u sastavnim molekulama.
vidi on je 1mj lezao u krevetu.ono ogrebotine nemoj shvatiti doslovno vec oderana ledja itd.a motor je pokupio onu tablu s hotelima i iscupao taj icjeli stup,a vidis sto je ostalo.citavi su jedino (doslovno jedino) zmigavci zadnji i štop.ostalo napuklo spaljeno itd...


a ti fleks ako mislis da cu ja tebe bariti s lovackim pricama rofl.bas me briga.lagat nemam zasto.
TomG je offline  
Staro 30.01.2009., 15:03   #54
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
kako tebi smetaju predrasude tako ih i sam imas. Meni motor nije zivot ni ljubav, a prvi motor sam kupio u 29. godini. Niti cu vatat zenske s motorom, niti volim da mi cure leze na ledjima dok sam na motoru. Meni motor treba za uzivanje u voznji,osjecaj slobode i putovanja koliko stignem. I to je sve.
nisam na tebe mislio mislio sam na one zalizane frajere sta se foliraju bez kacige,a ni motor nisu naučili vozit.
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 30.01.2009., 15:14   #55
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
thoro je opet moj coek
ajde lijepo se ti sad zeni vidi se da se ima mozga...
TomG je offline  
Staro 30.01.2009., 15:32   #56
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ma dajte sta vam je. To su lovacke price koje mozete cuti medju bikerima na tone.

Sa 160/180 da je zviznuo dole nebi prezivo da je igrom slucaja pao na najveci sjenik u civiliziranom svijetu, a kamoli na beton ili zemlju.

I bas je on gledao kolko je isao na sat kad je zviznuo u jelena
a moze biti ako je imo srece i pao na sirokoj cesti na beton (klizo). U principu te takav pad ne ubije , vec te ubije ono sto pogodis (na autocestama ograde, limb cheweri ).

Inace ima stvarno puno ljudi sto komplekse rjesavaju motorima i to je vidljivo ali ne znaci da je i on jedan od njih. Po ljeti kad vidis rulju na R1 u kratkim hlacama bez kacige i kratkim majcama. Ajde da sam ja na njegovom mjestu isto mi se nebi dalo furat nista osim kacige ali da se ekipa onda barem normalno vozi (ak padnes je*o si jeza) .. Voze se ko retardi.

Isto je problem što nasi ljudi kupe pilu pa nemaju za opremu.. Kad gledas klince kak se voze na skuterima to je zivi smjeh a cudo je da nekog vidis koji ima kvalitetniju kacigu i airbag jaknu (tima se najvise rulja smije, jer koji k*rac ce ti jakna na 50 kubika), što je potupuno krivi stav.. Ako padnes s 20-30-60 -100 kmh i udaris ledima,vartom u rubnik (pogotovo moguce u gradu) vecinom ti nista nece biti dok te nikakva oprema nece spasiti ak padnes s 200 i pogodis stup, ogradu..

Nasim ljudima fali vozacke kulture
AiM je offline  
Staro 30.01.2009., 17:12   #57
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
nisam na tebe mislio mislio sam na one zalizane frajere sta se foliraju bez kacige,a ni motor nisu naučili vozit.
znam da nisi ali volim prcat

ima ljudi koji padnu 60 sat nezgodno i poginu. Ima i onih koji padnu na 200 i poginu,kako kaze Fleks,kako znaju da idu 200? pa zato mozda i padaju ,jer gledaju koliko idu. Ima i onih koji prezive bez problema. KAo recimo Stimac ,izasao iz Mecke bez ogrebotine,a auto hebote ,smrskan. Imam frenda koji je pao sa tt-a (upuceni znaju koji je to motor) ,uletio u usku ulicu ,udarao po autima ko fliper i nije slomio nista. Sreca jebiga.
Ali kuzim i Fleksa,nacuo sam se toliko lovackih proca,da je jednostavno sad tesko vjerovat nekim pricama. JA kazem, neka je,drago mi je da je prezivio,pa makar vozio 300 i letio zajedno s Deda Mrazom do doma.

ONTOPIC:

Brown,pila je super,nemoj je stedit ,kawa ne radi dobro ako je stedis ,odmah se zastopa
spawn je offline  
Staro 30.01.2009., 17:47   #58
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
vidi on je 1mj lezao u krevetu.ono ogrebotine nemoj shvatiti doslovno vec oderana ledja itd.a motor je pokupio onu tablu s hotelima i iscupao taj icjeli stup,a vidis sto je ostalo.citavi su jedino (doslovno jedino) zmigavci zadnji i štop.ostalo napuklo spaljeno itd...
Daj smiri se. Sa 180 pasti i sklizati si po ravnom na dupetu, pa onak... Hm. Da imas dupe od teflona sa ojacanjima od kevlara izgulio bi se do pupka.

Citiraj:
a ti fleks ako mislis da cu ja tebe bariti s lovackim pricama rofl.bas me briga.lagat nemam zasto.
Ne lazes, nego prepricavas bedastoce koje si cuo od ribara. Sto je jos u stvari i gore.

Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
a moze biti ako je imo srece i pao na sirokoj cesti na beton (klizo). U principu te takav pad ne ubije , vec te ubije ono sto pogodis (na autocestama ograde, limb cheweri ).
Joj kolko sam se ja nagledao sudara, leseva i ostalih divota i nema sanse da ti vjerujem da je prezivio pad sa 180 dok ne vidim zapisnik di to pise.

Trazim dobrovoljca koji ce se voziti samnom u autu na 180 i skociti van na ravnom u zastitnoj opremi po vlastitom izboru.

To su gluposti sto pisete i onda to procita neki klinac i stvarno misli da moze prezivjeti i onda mu jadan vatrogasac mora u pol 3 u noci u banovoj jaruzi skidati sa špahtlom ostatke mozga sa putokaza za Sisak.

Citiraj:
Nasim ljudima fali vozacke kulture
i mozga...

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
ima ljudi koji padnu 60 sat nezgodno i poginu. Ima i onih koji padnu na 200 i poginu,kako kaze Fleks,kako znaju da idu 200? pa zato mozda i padaju ,jer gledaju koliko idu. Ima i onih koji prezive bez problema. KAo recimo Stimac ,izasao iz Mecke bez ogrebotine,a auto hebote ,smrskan. Imam frenda koji je pao sa tt-a (upuceni znaju koji je to motor) ,uletio u usku ulicu ,udarao po autima ko fliper i nije slomio nista. Sreca jebiga.
Ali kuzim i Fleksa,nacuo sam se toliko lovackih proca,da je jednostavno sad tesko vjerovat nekim pricama. JA kazem, neka je,drago mi je da je prezivio,pa makar vozio 300 i letio zajedno s Deda Mrazom do doma.
U autu ti imas sa 100kom barem nekakve sanse da prezivis, mislim ono sreca + deblji pleh na strateskim mjestima i nesto sto te drzi unutra. Na motoru kad letis letis sam. Ono cvrstoca lubanje (kacige) vs. beton. Probaj izracunati kolko jako tvoje tjelo lupa pri 60, a kamoli pri 180, pa ce ti biti jasnije. Tu nema imao je srece. Tu je cista fizika. Tvoja glava nije tvrđa pri 180 sa srecom, nego pri 180 bez srece.
Fleks je offline  
Staro 30.01.2009., 18:07   #59
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
@fleks... ma ti si najpametniji.Cestitam osvojio si medalju,drvenu...
TomG je offline  
Staro 30.01.2009., 20:40   #60
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
...Probaj izracunati kolko jako tvoje tjelo lupa pri 60, a kamoli pri 180, pa ce ti biti jasnije. Tu nema imao je srece. Tu je cista fizika. Tvoja glava nije tvrđa pri 180 sa srecom, nego pri 180 bez srece.
Podsjecas me na jednu star trek epizodu u kojoj svi nesto kalkuliraju a na kraju ostanu PAF kad se torija i praksa ne podudaraju. Teorijski NEMOGUCE prezivjeti pad sa 180 na sad , u praksi IMA TAKVIH. Naravno da ako se 180 na sat zaletis u stup,vjerojatno neces prezivjet. Ali ne mozes usporedjivati motor i auto, prvi je razlog onaj koji si naveo ,a drugi je razlog da ti mozes zavrsiti na potpuno drukcijem mjestu od motora. Primjer,ti negdje u sumi,a motor negdje na cesti razbijen i zguzvan. Imas primjera brdo, ali kazem opet,na bazi tih primjera,stvaraju se lovacke price,kao da je to uobicajeno za svakog ko vozi motor.

btw. planiram na z1000 poslije ovog z750,nekako mi preslab
spawn je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na