Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Optički uređaji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2007., 11:07   #31
beavis
Premium
Moj komp
 
beavis's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Na moru
Postovi: 155
Vrlo jednostavno treba kupit onu sa najvise garancije.
__________________
beavis je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2007., 12:49   #32
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Citiraj:
Autor beavis Pregled postova
Vrlo jednostavno treba kupit onu sa najvise garancije.
Nije bas tako jednostavno. Ako kupis onu sa vise garancije i onda ne cita ovaj medij,pa nece onaj....it to ti ne ulazi u garanciju...zasto? Jer ides u trgovinu i kazes da ti ne cita neke medije ,AKO ti zamjene,dobijes drugi koji opet ne cita te medije,jer je jednostavno to takava model i gotovo. Ja bi radije neku przu koje ce me godinu dana postedjet zivciranja,biranja medija itd itd,nego przu od 2 god garancije koja me hebe kako joj puhne.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2007., 13:32   #33
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
ja isto planiram przilicu kupit sad u skorije vrijeme i malo sam po netu gledao i Samsung mi se cini najbolja stvar, nisam citao VIDI i neznam kaj tam piše, al imam doma jedan DVD ROM od Samsunga vec skoro 5godina i cita jos uvijek bez greske i cita sve zivo, a prijatelj si je kupio obicnu Samsung przilicu za CD-e i ima i njoj negdje 3-4godine i radi jos uvijek, pa eto na osnovu toga i ja sebi mislim Samsung uzet na nekom testu kaj sam na netu naso isto je dobila pohvale, a kosta oko 250kuna.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2007., 15:22   #34
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,377
Uzimanje Samsunga baš i nije previše dobra ideja. Ljudi imaju dosta problema s njima, pogotovo SATA verzije. Problemi se ne iskazuju odmah već nakon nekoliko mjeseci. LG i Pioneer su daleko bolja kupnja. Razlike u cijeni su ionako 10-30kn.

@gorluk
Koja je razlika između 111D i 111L?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 20.01.2007., 15:42   #35
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Uzimanje Samsunga baš i nije previše dobra ideja. Ljudi imaju dosta problema s njima, pogotovo SATA verzije. Problemi se ne iskazuju odmah već nakon nekoliko mjeseci. LG i Pioneer su daleko bolja kupnja. Razlike u cijeni su ionako 10-30kn.

@gorluk
Koja je razlika između 111D i 111L?

Ali je ipak SATA. A većina novih ploča dolazi sa jednim IDE-om...pa sad ti misli šta ćeš i kako :confused:
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2007., 16:19   #36
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,377
Radije ću kupiti SATA hardove, a IDE prže nego oboje SATA. KUpnjom SATA hardova, IDE portovi će mi biti slobodni za prže. Po meni, SATA tehnologija za prže još uvijek nije sazrela. Malo me zbunjuje što kod hardova radi dobro već godinama. A proizvođači SATA prža se ionako mogu prebrojati na prste jedne ruke.
Vidim mu po sigu da ima ploču s 2 IDE pa mu savjetujem da kupi bolju pržu od Samsunga bez obzira bila ona SATA ili IDE.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 20.01.2007., 16:36   #37
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Negdje sam procitao da se se svi optikaneri uskoro prebacit na SATA.

EDIT: 1,984 posta. 1984 je moja godina rodjenja. Eto da se i to potrefi.
SRV je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na