Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.09.2022., 16:04   #8941
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Bojim se da ces jedino s originalnim punjacem "dobiti" brzo punjenje.

Oko 200-250 kn je bio u ducanu kad sam zadnji put gledao.
I mislio sam da bi taovo nesto moglo bit.
Ali su skupi. Cca 400kn su 45W a 25W su mozda toliko.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 16:16   #8942
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Amo hoćeš puni potencijal onda 45w Samsung PPS punjač. Ako ti je svejedno onda možeš vilo koji PD punjač
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 16:21   #8943
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Amo hoćeš puni potencijal onda 45w Samsung PPS punjač. Ako ti je svejedno onda možeš vilo koji PD punjač
Pa htio bi puni potencijal. Cesto radi prirode posla imam potrebu za ultra brzo punjenje.

Koja je razliku izmedju ova dva? Pretpostavljam da ovaj skuplji ima PPS?

https://www.mall.hr/punjaci-prijenos...ab=description


https://www.mall.hr/kucni-punjaci/sa...ep-ta845xbegww

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 16:32   #8944
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Razlika je u boji . To je isti punjač, ne znam zašto je takva razlika u cijeni iako vidim da opis nije isti. Prvi je namijenjen note 10 i note 10+? Malo su se "nakonzumirali" izgleda.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 16:35   #8945
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Razlika je u boji . To je isti punjač, ne znam zašto je takva razlika u cijeni.
Skuzio sam. Uz ovaj sluplji dolazi kabel 😂
Brick je isti, samo druge boje
A kabel sam srecom dobio uz S22. Nadam se da podrzava brzo punjenje.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 16:36   #8946
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Skuzio sam. Uz ovaj sluplji dolazi kabel 😂
Brick je isti, samo druge boje
A kabel sam srecom dobio uz S22. Nadam se da podrzava brzo punjenje.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Ah da, piše u opisu Taj punjač nije za note 10 i 10+ nego za note 20 modele i S ultra modele, radit će ti fast
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 16:39   #8947
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ah da, piše u opisu Taj punjač nije za note 10 i 10+ nego za note 20 modele i S ultra modele, radit će ti fast
Thx 👍

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 18:36   #8948
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 411
https://pevex.hr/mobitel-realme-gt-5...dashing-silver

Jel ovo dobra kupovina ili ima što bolje?
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 20:03   #8949
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,058
Možda pitanje nije nužno za ovu temu, no da ne otvaram novu temu (brzinskim pregledom nisam našao neku postojeću) dok je tu ovako živo.

Koji brand je moguće servisirati samo po IMEI-ju (bez računa, otpremnice i sl.)?
Jednom sam službenog huaweija donio u servis i samo su provjerili IMEI i zaprimili ga, no questions asked.

Dakle, razmišljam da prodam službeni (koji ću tek odabrati), ali ne želim probleme kasnije.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 20:45   #8950
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,287
zenin xiaomi su isto pitali samo imei, u biti ja sam im poslao sve al oni su rekli da im treba imei, tako da ne garantiram da treba samo on, ali mi se cini da je tako.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 20:52   #8951
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,027
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 21:10   #8952
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
https://pevex.hr/mobitel-realme-gt-5...dashing-silver

Jel ovo dobra kupovina ili ima što bolje?
Predložen je i Poco F3...Ta dva moba su direktna konkurencija. Ovisi šta je bitno. Poco ima duplo više memorije i meni draži SD870. Realme GT je kompaktniji i ima nešto brže punjenje.

Ako gledamo softver, tu je veselo. Poco F3, ne znam da li su riješili proximity i kakav je sada. Prije nije bio dobar. Realme GT je možda najbolje riješio problem s pregrijavanjem SD888....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 21:46   #8953
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,287
Ako je GT iti približan GT masteru sta se software tice, bježi od toga
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 22:12   #8954
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Nemoj tako. Ipak je to SD888. A isto ne kužim kako tvoj ima problema kad ima najbolji midrange chipset u sebi tj SD778.

Što se tiče F3, super mob s glupim senzorom ja bih ga uzeo samo ako nemam boljeg izbora . Za GT kvalitetu ne znam

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 09.09.2022. u 22:27.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 00:28   #8955
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,287
Hardware nikad nije bio problem, hardware je fenomenalan, software je uzas... Prestao sam snimati bugove ali se i dalje smijem cesto, nekad plačem....

Neki dan sam ga isao otključati, stavio prst i nije prihvatio ali je animacija oko prsta nastavila svijetliti cca minutu prije nego se ekran upalio, bez obzira sto sam makao prst odmah.
Neke bugove sam prihvatio kao feature, kao npr sometimes always on display, koji ne radi kad se mob sam zakljuca, sta je okej kad legnes, barem ti ne smeta svijetlo od AODa dok spavaš. Koliko god sve bilo lose na A11, A12 update je barem u duplo pogorsa stvari. Na telegramu i dalje ne dobivam notifikacje ako aplikacija duze ne radi, iako sam removao oplus.athena.com, i dalje nekad nesto ubije neku aplikaciju. U dzepu se javlja sam od sebe... Ugl OS za bjezat.

Mislim da cekam nesto od motorole sa s7 gen 1, ubacili su 60w+ punjenje, android je vrlo cist, samo se nadam ravnom ekranu ispod 6.5 incha, idealno 6.0, ali nije ddeal-breaker ni jedno ni drugo. Ide gt master na njuskalo onda
Al ozbiljno Nokia 7610, E66, iPhone 2g, HTC Desire, Lenovo A800, A660, A806, Huawei P9 Lite, OPlus 5T i Realme gt master.
Svim navedenim mobitelima bi da ocjenu od minimalno 7/10, gt master je nakon updatea 3/10 bio je 4/10 prije.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 07:39   #8956
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 411
Hvala svima na infu. Pogledat ću onda neke Motorole ili Samsung A52s... Mada mi Samsung nikad nije legao
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 08:45   #8957
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Hardware nikad nije bio problem, hardware je fenomenalan, software je uzas... Prestao sam snimati bugove ali se i dalje smijem cesto, nekad plačem....

.
Malo sam bio sarkastičan prema onima kojima je samo chipaet bitan. Najbitnije na mobunje software a ne hardware. Najprije biras stabilan sw a onda biraš hw kojo ti pase.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 10:36   #8958
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 905
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Koristim A52s par dana i teško mi je reći da leti. Animacije su vidljivo trzave, skrolanje trzavo. Znači, odem u popis aplikacija i skrolam, trza. Da ne pričam o dužim web stranicama....
Dodao onaj RAM plus 6GB. Baterija za mene samo prosječna. Ujutro je bila na 96%, sad je na punjaču jer je pala na 24%.
Bloatwarea na bacanje. Nešto se može pobrisat ili disejblat, ali dosta toga ne može. Finger očajno spor, kao i face unlock. Zasad sam onako, poluzadovoljan 😁
2 kom. A52s rade stabilno, animacije nisu trzave. U nekim stvarima radi bolje od s10.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 10:43   #8959
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 684
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
2 kom. A52s rade stabilno, animacije nisu trzave. U nekim stvarima radi bolje od s10.
Ja kupio ženi A52S 5G i malo sam ljubomoran sada, sa mojim S20. Mob je fantastičan. Baterija joj traje duplo od moje.

Možda locks dobio exynos verziju?
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 11:01   #8960
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
2 kom. A52s rade stabilno, animacije nisu trzave. U nekim stvarima radi bolje od s10.
Potpis, mobitel je brz i nema nikakvih trzavica. SD778G je jako dobar, ako ne i najbolji mid-range čip kojeg možeš dobiti u jednom mobitelu takvog ranga... Jedino di kaska za S10-tkom je kamera IMO. Što se tiče A53-ce, A52s je osjetno brži u svakoj radnji i animacije su mu dosta glađe i stabilnije. A53 jedino ima mrvicu bolju kameru, posebno kod snimanja videa...

Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Ja kupio ženi A52S 5G i malo sam ljubomoran sada, sa mojim S20. Mob je fantastičan. Baterija joj traje duplo od moje.

Možda locks dobio exynos verziju?
AFAIK, postoji samo Snapdragon verzija...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 10.09.2022. u 11:13.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 12:06   #8961
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,334
Nisam očekivao da A52s radi kao flagship. Generalno gledajući sve je stabilno, ali animacija kod povratka na home screen je trzava. Kad prelazim na Google feed trza, skrolanje isto povremeno. Nije to ništa strašno, ali da spomenem. Ono što je očajno je finger. Usnimio ga nekoliko puta i spor je užas. Face unlock isto spor, ali ajde....

Tlak mi diže hrpa bloata, nešto se može pobrisat i disejblat, ali Bixby, AR zone, Bixby Vision, neka crtanja, svakakve gluparije...Pretrpanooo 😆

@tutom

Ne znam zašto zaobilaziti Realme. Imao sam ih nekoliko i isplativi su. Nemaju problema s proximity, notifikacije uredno stižu. Da, ima pokoji bug, ali ništa strašno. Kolega ima specifičan problem s GT Master i naletio je na loš model s očajnim softverom....Nije ni Samsung bezgrešan, evo imam jednog 😁
locks je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 13:04   #8962
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 411
Imam i ja doma jedan A52 5g i dao sam da djetetu i vrtio se na prastari MiA2
No on je polagao dao svoje..baterija i neki dan otišlo staklo tako da mora se uskoro nešto nabaviti.

Hvala svima
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 14:22   #8963
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Koji mobitel kupiti? - 2. dio

Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Nisam očekivao da A52s radi kao flagship. Generalno gledajući sve je stabilno, ali animacija kod povratka na home screen je trzava. Kad prelazim na Google feed trza, skrolanje isto povremeno. Nije to ništa strašno, ali da spomenem. Ono što je očajno je finger. Usnimio ga nekoliko puta i spor je užas. Face unlock isto spor, ali ajde....

Tlak mi diže hrpa bloata, nešto se može pobrisat i disejblat, ali Bixby, AR zone, Bixby Vision, neka crtanja, svakakve gluparije...Pretrpanooo 😆

@tutom

Ne znam zašto zaobilaziti Realme. Imao sam ih nekoliko i isplativi su. Nemaju problema s proximity, notifikacije uredno stižu. Da, ima pokoji bug, ali ništa strašno. Kolega ima specifičan problem s GT Master i naletio je na loš model s očajnim softverom....Nije ni Samsung bezgrešan, evo imam jednog 😁

Problem kod svih brandova je sto ne mozes preporuciti nijedan brand kao takav, moze samo modele. I treba ga preporucit netko tko ga ima bar 15 dana. Evo danas npr se igram sa iphone 12, touch uopce nije superiorniji od drugih kao nekad. Ali zato su promijenili nacin rada sa datotekama i fs-om i ono sto mi je falilo sada radi. Naravno nema sve kao android ali radi ok. Ako bude sve radilo mozda i ostanem na iosu ali na 13 pro radi bolje kamere i baterije

S druge strane,sve sta imam na androidu ajmoreci free, na iosu nema free, cak i mjesecno treba platit npr obican doc scanner kojeg sam koristio na andriidu

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 10.09.2022. u 14:36.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 17:09   #8964
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,021
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
U dvije godine se čuda dogode…

Gdje si samo našao 3gp format u 2020.

Imam jedan megafolder sa hrpom videa, slika, dokumenata, excela, prezentacija, knjiga i svega drugoga što uvijek imam i na PC-u i na mobu/tabletu/laptopu. Stvaran je kroz dulji niz godina tako da ima stvarno svega, i (pra)starih formata.
Pa eto, probaj razumjet moju frustraciju oko toga da ne mogu samo odvuć taj folder na iphone/ipad i imat isti file tree i isti pristup kao na PC-u.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Opet, ne vidim zašto je problem prosječnog “dum-dum” korisnika usmjerit da ne može kruške staviti među jabuke (pogledaj pod spoiler u postu iznad.
Nije to uopće problem, ja sam tu isključivo pričao o svojem iskustvu i zašto to meni ne odgovara. U Americi iOS drži više od 50% tržišta ako se ne varam, više je nego očigledno da to većini ljudi nije nikakav problem.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kakve točno Apple probleme radi čim spojiš to nešto?
Eto napisao sam gore, proces koji na androidu i winsima uzimam zdravo za gotovo (drag and drop foldera punog razno raznih datoteka) je na iOS-u neizvediv.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Slobodno nađi Android alternativu koja redovno dobiva SVAKI update i dan danas i radi jednako brzo kao i najnoviji uređaj (ne pričam o kameri, 120 Hz ekranu i sličnim glupostima koje su nebitne razlike za prosječnog korisnika.

Mogu ih usporediti s najnovijim modelima jer cura ima 13 Pro, službeno moram koristiti 13 Mini i novi iPad Air. Imam i iPhone 8 kao back-up negdje u ladici. Kao i iPad Pro, također je iz 2017. i dobit će najnoviji OS koji izađe, kao i najnoviji uređaji…za razliku od svih Androida koje sam imao i kojima je support umro i prije isteka garancije
Ne bih znao, mislim da je ta brzina prije više bila izražena jer je Apple puno prije android telefona ugrađivao ultrabrze nvme memorije u telefone, dok su androidi to počeli raditi (relativno) nedavno.

Androidi cijenom usporedivi sa Appleom uglavnom rade jednako brzo i nakon 1-2g jer su to obično top modeli. Eto moj huawei star 18 mjeseci radi identično kao i prvog dana jer ima nvme sa 2gb read rateom i još uvijek dovoljno brz procesor.
Što se update samog OS-a tiče, tu ne mogu puno komentirati jer je update na Androidu sekundarna stvar. Sad je aktualan Android 12, ja na mobu imam 10 i zaista ne vidim što točno propuštam . Ostavljam mogućnost da je na iOS-u drukčije, ne znam.

Sve u svemu, nisam htio da se ovo pretvori u nekakav apple/android flame, malo sam prestar za to, samo sam naveo zašto to meni softverski ne odgovara. Hardverski je riječ, naravno, o fantastičnom uređaju sa daleko najbržim SOC-om danas, odličnom kamerom (pogotovo video, foto i to pogotovo u low lightu me ne impresionira nešto specijalno, čak i u usporedbi sa mojim starim huawei ciglom).
Neka svatko koristi ono što mu najbolje odgovara, ne tvrdim da je nešto bolje od drugog generalno i za svakoga, to bi bilo bedasto, samo iznosim što meni više odgovara.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 18:47   #8965
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,287
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
.
Što se update samog OS-a tiče, tu ne mogu puno komentirati jer je update na Androidu sekundarna stvar. Sad je aktualan Android 12, ja na mobu imam 10 i zaista ne vidim što točno propuštam . Ostavljam mogućnost da je na iOS-u drukčije, ne znam.
Ni slučajno updateat, nista korisno za korisnika ne donosi android 11 a pogotovo 12, samo daljnje limitirane korisnika i opcija.

Npr. vise nemozes birati koja aplikacija će ti otvoriti link... Dok si u prijašnjima imao opciju just once i always... Sad imas "verified link" i odma ti se link otvara u aplikaciji makar ti zelio u browseru... Ima jos gluposti....
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 19:23   #8966
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Razmišljam o novom uređaju. Imam S20+, sad će bit dvije godine i mislim da sam se zajebo. Pregrijava se, baterija za k, problemi s USB-C portom itd.

Gledam S22 Ultra ili iPhone 14 Pro 128 GB.

No volio bih da uređaj traje cca 4 godine ili više. Ne želim mobitel mijenjat svake dvije godine.

Je li to realno i isplati li se u tom slučaju uzimat high-end?

Hvala
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 20:39   #8967
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
Meni svaki flagship traje 4 godine. Tako da uvijek uzimam flagship, IMHO se isplati. Ovaj s20+ je fakat neki shit od primjerka kako mi se cini
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 20:44   #8968
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Razmišljam o novom uređaju. Imam S20+, sad će bit dvije godine i mislim da sam se zajebo. Pregrijava se, baterija za k, problemi s USB-C portom itd.

Gledam S22 Ultra ili iPhone 14 Pro 128 GB.

No volio bih da uređaj traje cca 4 godine ili više. Ne želim mobitel mijenjat svake dvije godine.

Je li to realno i isplati li se u tom slučaju uzimat high-end?

Hvala
Ako misliš uzimati Samsunga - radije pričekaj S23U. Daleko od toga da je S22U loš mobitel (imam ga već 7 mjeseci), no iduća generacija bi trebala imati pošten napredak u efikasnosti a s tim dolazi i manje zagrijavanje, bolje trajanje baterije, itd...
U protivnom, ako ti se neda čekati - uzmeš iP 14 Pro i mirna Bosna...

Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Meni svaki flagship traje 4 godine. Tako da uvijek uzimam flagship, IMHO se isplati. Ovaj s20+ je fakat neki shit od primjerka kako mi se cini
Meni isto tako, minimalno 3 godine...
Za S20/S20+, Exynos 990 se nije pokazao baš dobar ni po zagrijavanju ni po potrošnji baterije. Jedino u Note 20U radi "kako treba" u većini slučajeva koliko ja znam...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 20:47   #8969
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,416
Definitvno se isplati pričekati S23 jer će konačno dobiti SD čipset koji se u svemu (brzina, potrošnja, zagrijavanje,...) pokazao boljim od Exyja. I još će u S23U ići 200MP senzor koji bi trebao raditi ludilo fotke.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 21:32   #8970
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Razmišljam o novom uređaju. Imam S20+, sad će bit dvije godine i mislim da sam se zajebo. Pregrijava se, baterija za k, problemi s USB-C portom itd.

Gledam S22 Ultra ili iPhone 14 Pro 128 GB.

No volio bih da uređaj traje cca 4 godine ili više. Ne želim mobitel mijenjat svake dvije godine.

Je li to realno i isplati li se u tom slučaju uzimat high-end?

Hvala
Presao sa S20+ na S22U
Ukratko, preskoci, kako su i kolege savjetovale.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na