Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2021., 17:38   #8251
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
ok to vrijedi i kad napravis factory reset ili samo kod updejta?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Neki dan sam napravio full wipe da bih se prebacio sa jednog custom ROM-a na drugi i poslije sam reaktivirao PBZ app na taj način.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 07:30   #8252
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
ok ty

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 07:54   #8253
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 253
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Neki dan sam napravio full wipe da bih se prebacio sa jednog custom ROM-a na drugi i poslije sam reaktivirao PBZ app na taj način.
Sad meni nije jasno (kao i inače).
Ako napravim update na MIUI 12 sa Miui 11 bez factory reseta da li će doći do problema u radu aplikacija koje imam na mobitelu (redmi note 7)?
Jer npr. token od hpb nije moguće prebaciti na drugi mobitel ili ponovno instalirati sa starim podacima već opet trebam ići u banku.

A i drugo pitanje (sad nakon nekog vremena korištenja): Kako vam se ponaša baterija (Redmi note 7) nakon updatea na V12.0.2.0QFGEUXM?
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 10:36   #8254
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Update ne ubija bankarsku aplikaciju ako podrzava tu verziju androida. Miui sam po sebi nije bitan ako je verzija androida podrzana od strane banke. Raspitaj se koje verzije podrzava hpb app,miui 12 za note 7 je jos uvijek android 10 koliko znam tako da ne bi trebalo biti problema. A kako radi note 7 na miui 12 ,nekima radi super,neki su morali napraviti factory reset, sve to ovisi o tome kako si prethodno koristio mobitel,koliko app imas,koliko smeca imas u mobu, temporary fileova itd itd
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 10:38   #8255
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor fico007 Pregled postova
Sad meni nije jasno (kao i inače).
Ako napravim update na MIUI 12 sa Miui 11 bez factory reseta da li će doći do problema u radu aplikacija koje imam na mobitelu (redmi note 7)?
Jer npr. token od hpb nije moguće prebaciti na drugi mobitel ili ponovno instalirati sa starim podacima već opet trebam ići u banku.
U banku moraš ići samo ako si izbrisao app. Nakon updatea je sve ok. Provjereno (ja imam mb HPB). Factory reset nisam nikad radio i kad sam ga radio baš mi ništa nije popravio niti promijenio. Tako nekoliko puta. Ne zamaraj se time.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 10:45   #8256
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Erste i zaba imaju opciju da se preko m-tokena, aplikacija moze na drugi mobitel prebaciti.

Pa ako se sve pobrise, moze se i s ovom kombinacijom probati tj. Vratiti kasnije na izvorni mobitel.

Pod uvjetom da i PBZ to ima...

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 11:37   #8257
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 253
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Update ne ubija bankarsku aplikaciju ako podrzava tu verziju androida. Miui sam po sebi nije bitan ako je verzija androida podrzana od strane banke. Raspitaj se koje verzije podrzava hpb app,miui 12 za note 7 je jos uvijek android 10 koliko znam tako da ne bi trebalo biti problema. A kako radi note 7 na miui 12 ,nekima radi super,neki su morali napraviti factory reset, sve to ovisi o tome kako si prethodno koristio mobitel,koliko app imas,koliko smeca imas u mobu, temporary fileova itd itd
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
U banku moraš ići samo ako si izbrisao app. Nakon updatea je sve ok. Provjereno (ja imam mb HPB). Factory reset nisam nikad radio i kad sam ga radio baš mi ništa nije popravio niti promijenio. Tako nekoliko puta. Ne zamaraj se time.
Hvala svima!
A kakva je situacija s aplikacijama ako prelazim s trenutnog androida 9 na android 10? Da li to "ubija" bankarske aplikacije koje podržavaju i android 9 i android 10?

Zadnje izmijenjeno od: fico007. 21.01.2021. u 12:26.
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 13:09   #8258
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Factory reset nisam nikad radio i kad sam ga radio baš mi ništa nije popravio niti promijenio. Tako nekoliko puta. Ne zamaraj se time.
Ne mogu nabrojat klijente koji su dosli nakon "ne zamaranja time" i napravili update.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 15:39   #8259
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ne mogu nabrojat klijente koji su dosli nakon "ne zamaranja time" i napravili update.
Ja sam ti iznio svoje iskustvo. Najgori bugovi (bar na xioamiju) su i dalje tu a koje sam imao i prije factory reseta.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 17:03   #8260
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Zato sam pisao da ovisi kako koristis mob i koje aplikacije su gore. Ne treba preporuciti da se ne zamara s time jer nije sve crno-bijelo.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 18:10   #8261
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
U banku moraš ići samo ako si izbrisao app. Nakon updatea je sve ok. Provjereno (ja imam mb HPB). Factory reset nisam nikad radio i kad sam ga radio baš mi ništa nije popravio niti promijenio. Tako nekoliko puta. Ne zamaraj se time.
U mHPB te "puste" i ako ideš na stvaranje novog accounta pa kažeš da trebaš samo pristup svom accountu jer si resetirao/promijenio mobitel štoveć...
tiki66 je offline   Reply With Quote