Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.07.2019., 12:39   #44881
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ružni su mi ovi crni 'bubrezi' na plavom BMW-u - 'em je boja ružna, 'em su preveliki, 'em izgledaju k'o plastika žnj kvalitete.

Zato će na X6 dodati jedan poseban fičur u njih
https://www.index.hr/auto/clanak/ovi...a/2097971.aspx
Pih, kad sam ja to furao
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2019., 12:45   #44882
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Bitno da su smislili da od nagodinu ce svi elektricni auti ce morati imati neki generator zvuka/buke jer su "pre tihi" pa ih pjesaci ne cuju. a to sto vozac tipka po tabletu 52" incha to nema veze to je sigurno .

Vjerojatno po obicaju samo EU zakon - brinu se u EU parlamentu i koliki nam ususivaci smiju biti snage itd. itd...
Tek kad dozivis da ti svako malo iza ledja prodje Tesla bez da si je svjestan, ces shvatit zasto je to dobro.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2019., 13:02   #44883
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
U kombinaciji s ekipom kod nas koja voli voziti pješačkim zonama i u suprotnom smjeru - definitivno je potrebno.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2019., 13:25   #44884
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Pih, kad sam ja to furao
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2019., 13:40   #44885
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Bitno da su smislili da od nagodinu ce svi elektricni auti ce morati imati neki generator zvuka/buke jer su "pre tihi" pa ih pjesaci ne cuju. a to sto vozac tipka po tabletu 52" incha to nema veze to je sigurno .

Vjerojatno po obicaju samo EU zakon - brinu se u EU parlamentu i koliki nam ususivaci smiju biti snage itd. itd...
Nije samo EU i ekstremno je bitno. Dok sam malo vozio EV shvatio sam koliki je problem, posebno pri malim brzinama.
Na većima se itekako čuju, dapače. nisam baš siguran koliko će se smanjiti, samo promijeniti buka u gradovima.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2019., 13:48   #44886
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Mene i psa skoro zgazila ženska u Hybridu koja nije gledala u rikverc nego samo gas.
Zanimljivo da je pas nešto bio skužio i počeo lajati i prije nego je krenula , ja skužio tek kad je auto krenulo put nas.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2019., 14:42   #44887
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Nije samo EU i ekstremno je bitno. Dok sam malo vozio EV shvatio sam koliki je problem, posebno pri malim brzinama.
Na većima se itekako čuju, dapače. nisam baš siguran koliko će se smanjiti, samo promijeniti buka u gradovima.
Gdje još ima ta glupost? Prošao sam hrpu zemalja na Istoku i ovo prvi puta vidim/čujem u EU, a na Istoku je masa auta i skutera na struju, još po mraku voze bez svjetala da uštede malo baterija. Kakvi simulatori buke, vražje matere, na što bi to ličilo, kao da si u nekoj igri.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2019., 16:43   #44888
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
🤣🤣🤣🤣🤣 ajde da se složimo sa tobom jednom 🙈🙈🙈

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 08:44   #44889
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
I USA i EU imaju zakone za generatore buke. 20 / 30kmh. Ta buka je i dalje manja nego ICE auti. Cisto da se ljude ne gazi pri malim brzinama. Preko toga je buka guma dominantna.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 13:24   #44890
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Tko god je neko vrijeme vozio EV, zna zasto treba buka ispod tih 30-ak km/h. Ljudi uopće nemaju pojma da im se približavaš ili da si iza njih.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 07.07.2019. u 13:54.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 13:56   #44891
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Mene tesle na parkingu redovito scimaju, kao i elektricni romobili na trotoaru, ebajkovi na pjesackom itd... Nisam neoprezan kao osoba, ali se jos uvijek previse oslanjam na periferno zapazanje sluhom i to bi trebao promjeniti
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 14:34   #44892
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Tko god je neko vrijeme vozio EV, zna zasto treba buka ispod tih 30-ak km/h. Ljudi uopće nemaju pojma da im se približavaš ili da si iza njih.
Jel tvoji još čekaju 3ku?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 15:02   #44893
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Otkazana je, jer nema smisla kad ju već možeš dobit unutar dva mjeseca od naručivanja. Ali službeno ne još kod nas. A i malo je problematično što je najbliži servis u Grazu, a auto će se koristit svakodnevno i radit će 40-50k km godišnje.

Čeka se da se vidi kaj je s poticajem, pa s VW ID.3 u devetom mjesecu. Nažalost, TM3 postaje preskupa jer osnovni model nema dovoljno rangea za dnevni commute od 180-200km. Javim kaj bude na kraju, ali izgleda da ne bude tak skoro.

Stari želi Hyundai Konu radi rangea, iako je objektivno lošiji auto. Tih 40-ak primjeraka za hrvatsko tržište se vjerojatno već razgrabilo, jer je dosta ljudi već dobilo ugovore, a neki još nisu. Ja te CUVove ne mogu probaviti, a to je auto koji kreće od 120k kn i onda su mu nabili cijenu jer je na struju, umjesto Tesle koja u startu parira BMW 3 i Mercedes C klasi.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 07.07.2019. u 15:07.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 15:38   #44894
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Ove bi trebalo odmah streljat.
ne kuzim kaj im se mora zbrikat u glavi da se odluce na tako nesto....

zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 15:42   #44895
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Za par potencijalnih udubljenja na limu ili razbijenim staklom riskirati da ti cijeli auto razbiju a o životu sebe i drugih da ne pričam. Ukratko idioti na kvadrat.
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 16:03   #44896
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Otkazana je, jer nema smisla kad ju već možeš dobit unutar dva mjeseca od naručivanja. Ali službeno ne još kod nas. A i malo je problematično što je najbliži servis u Grazu, a auto će se koristit svakodnevno i radit će 40-50k km godišnje.

Čeka se da se vidi kaj je s poticajem, pa s VW ID.3 u devetom mjesecu. Nažalost, TM3 postaje preskupa jer osnovni model nema dovoljno rangea za dnevni commute od 180-200km. Javim kaj bude na kraju, ali izgleda da ne bude tak skoro.

Stari želi Hyundai Konu radi rangea, iako je objektivno lošiji auto. Tih 40-ak primjeraka za hrvatsko tržište se vjerojatno već razgrabilo, jer je dosta ljudi već dobilo ugovore, a neki još nisu. Ja te CUVove ne mogu probaviti, a to je auto koji kreće od 120k kn i onda su mu nabili cijenu jer je na struju, umjesto Tesle koja u startu parira BMW 3 i Mercedes C klasi.
To sam ja pokusavao kolegi objasnit jer je narucio rav4 hibrida.

Reko ti si svjestan da placas kantu od auta 45k dolara, jer mi je kukao kako mu se cunjo vozi, nije ugladjena, itd.
Do sad voziostaru 2001 e430 mecku, i uglavnom vece aute, i sada se cudi ko pure dreku kako rav4 nije u tom rangu.

Reko sto ti nije jasno, da si zapravo kupio SUVic od 25k dolara, ali zato sto su ugurali bateriju sada naplacuju 45k

I dalje je to auto od 25k dolara, koji ni u 2019oj nije u rangu mercedesa iz 2001-e

Svi ti strujici ce isključivo imati smisla kad budu kostali ko ICE pandan tog vozila, ili mozda 10% skuplji.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 16:13   #44897
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
To sam ja pokusavao kolegi objasnit jer je narucio rav4 hibrida.

Reko ti si svjestan da placas kantu od auta 45k dolara, jer mi je kukao kako mu se cunjo vozi, nije ugladjena, itd.
Do sad voziostaru 2001 e430 mecku, i uglavnom vece aute, i sada se cudi ko pure dreku kako rav4 nije u tom rangu.

Reko sto ti nije jasno, da si zapravo kupio SUVic od 25k dolara, ali zato sto su ugurali bateriju sada naplacuju 45k

I dalje je to auto od 25k dolara, koji ni u 2019oj nije u rangu mercedesa iz 2001-e

Svi ti strujici ce isključivo imati smisla kad budu kostali ko ICE pandan tog vozila, ili mozda 10% skuplji.

Obzirom da je vjerojatno vozio end of the line Okca koji nema nekih mana ako se lim riješi na vrijeme, vjerojatno taj RAV nema sanse
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 16:46   #44898
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ma rav4 nema sanse sa bilo cime srednjeg ili viseg segmenta.

Sjednem u nju, naslonim nogu o srednji greben, a ojlno se uvija pod koljenom. Plasticetina, vrata zvone, izvana kao prva generacija dacie po opcem dojmu plastika

Zato mene nikad ali nikad nisu imali smisla novi auti koji kostaju tipa 80-120k kn.

Kupis plasticnu kanticu, koje nikad nije dobar auto, ni kad je ganc novo.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 19:09   #44899
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Bome da, gledao sam i sam taj RAV 4 hibrid ali kad sam sjeo unutra dosta sam se ohladio.
Za tu lovu bi ipak trebali malo unutra staviti kvalitetnije materijale.
Za Konu sam mislio da je EV verzija ( ona jača ) biti ok, skuplja ali ono u nekoj mjeri. Dok sam vidio cijenu samo sam se nasmijao. Eventualno treba vidjeti kakva će biti nova Kuga, za sada mi je ono što sam vidio tako-tako.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 02:29   #44900
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Kona EV je kod nas još jeftina, jer nema toplinsku pumpu i još par sitnica.

U Austriji, Njemačkoj i Italiji je par tisuća Eura skuplja.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 06:57   #44901
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Kojih to sitnica? Jesu li to baš sitnice ili "sitnice"? Da ne bi bilo k'o kad je frend dovezao serviseru C-Max uvezen iz DE.

serviser: Vi ga niste kupili ovdje, zar ne?
frend: Kako znate?
serviser: Jer kupljeni kod nas nemaju ovo, ovo, ovo,.. (prstom pokaže određenu komponentu/sklop)
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 08:56   #44902
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Zna se kakvi paketi opreme dolaze na Balkan. Nedavno sam vozio Fabiu Combi 1.5tdi iz DE, nema tempomata i sva iznutra plastika, ali zato ima: Start-Stop funkciju, grijanje sjedala, odlicne zvucnike, kontrolu tlaka u gumama, detekciju neispravnih zarulja...ali nije to auto za duga putovanja, 1500km vikendima mi ubilo ledja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 15:10   #44903
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Zna se kakvi paketi opreme dolaze na Balkan. Nedavno sam vozio Fabiu Combi 1.5tdi iz DE, nema tempomata i sva iznutra plastika, ali zato ima: Start-Stop funkciju, grijanje sjedala, odlicne zvucnike, kontrolu tlaka u gumama, detekciju neispravnih zarulja...ali nije to auto za duga putovanja, 1500km vikendima mi ubilo ledja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Meni je w212 E klasa Elegance ubila leđa i guzove ZG-MA-Banja Luka, di nebi fabia kombi na 1500km
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 15:37   #44904
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Pula-Sarajevo-Makarska-Pula u dva dana odvozeno mi ubilo desno koljeno usprkos tempomatu, ali ledja su zacudo bila zadovoljna. Fali mi samo malo lumbalni support. P308 T7 na 17-icama

S druge strane, Sarajevo-Pula preko Broda u Insigniji mi je ubilo butine. Neka jebena profilirana sjedala za djecje guzice. Ja 85 kila, kolega 120. On je crko do Broda, ja proplakao tek nakon Zagreba
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 16:29   #44905
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pula-Sarajevo-Makarska-Pula u dva dana odvozeno mi ubilo desno koljeno usprkos tempomatu, ali ledja su zacudo bila zadovoljna. Fali mi samo malo lumbalni support. P308 T7 na 17-icama

S druge strane, Sarajevo-Pula preko Broda u Insigniji mi je ubilo butine. Neka jebena profilirana sjedala za djecje guzice. Ja 85 kila, kolega 120. On je crko do Broda, ja proplakao tek nakon Zagreba

haha znaci nisam jedini koji je imao problema sa koljenima u Pugu, ali u mom slucaju 307 karavan. prvo koljeno, jer sredisnji greben nekako cudno postavljen, a drugo, straznja klupa je takvo smece od malo spuzve i jedne metalne stange ispod koji ti se ucrtava u guzicu ako se malo zavalis u sic, nesto nenormalno. Toliko me dupe bolilo, da sam isao nakon puta gledat ispod sica na kojem K sam sjedio. Imam negdje i sliku tog francuskog govna.



Ja ne kuzim kako ti pojedini proizvodjaci mogu tako drasticno fulati ergonomiju u autima.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 17:27   #44906
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
A da vas guze ne bole od nečeg drugog pa kao Pug je kriv
bertone je online   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 17:35   #44907
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Nego kako?
It's not bug, it's feature 😀
Eto na mrskom Fiatu sicevi nisu problem, al treba uzimati "bolje" skupo gofno ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 17:36   #44908
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Ne zulja me greben nego, usprkos tempomatu na velikom dijelu dionice, ne mogu bas pustiti desnu nogu na pod kao da sjedim za stolom. Mora malo lebdjeti iznad gasa zlu ne trebalo i to mi tesko pada... Volio bi da desno na grebenu ima mala platforma/zub gdje bi mogao nasloniti nogu iznad gasa.

Straznju klupu nisam isprobao u voznji (nisam nikoga vozio iza). Za sve ostalo je, khm, udobna

Mah, sjedala su nebo i zemlja naspram tvrdog Matrixa, ali 17ice i XL gume ubise kamence u gradu (a jos budala u pocetku ga planirao mrvicu spustiti, mos mislit)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 17:41   #44909
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ljudi otkrivaju da hatchbackovi u kojima se sjedi kao za kuhinjskim stolom nisu udobni. What else is new?

Probao sam sjesti u Megane nakon Lagune, i to više nije za mene. Volim imati ispružene noge, umjesto da gas i kočnicu stišćem odozgora.

Ima'l koji normalan (moderan) auto, a da se u njemu sjedi kao u Lambu?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 18:27   #44910
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
U većini slučajeva, za neudobnu poziciju u autu si je svatko sam kriv. Vučemo krive navike od tko zna kad i onda ništa drugačije više ne valja.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na