Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2013., 19:04   #32551
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Lovrix Pregled postova
digni Sida na 120 hoda pa se vozi ko gospodin na stumpyu, ne treba ti nikakav hod pod guzicom. I skini veliku šajbu.
ne moze njegov sid na 120, nije isto ko na rebi...
treba druge upperse da bi mogo na 120, nisu isti na 80/100 i 120...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 20:43   #32552
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,959
Bio sam solo danas gore, poslje skole.

Trebalo mi je od Mihaljevca do Lugarnice 1:10h. Nisam imao u planu zuriti, bar mi se cinilo da ne zurim, al one proklete muhe i komarci, kurci palci su me natjerali da ne stajem nigdje, osim kojih 5 min na izvoru da si natocim vodu.

Gore sam bio kojih 40ak minuta, pojeo strudlu, malo zajebavao kolegu za stolom i sjurio se dole.

52ojka je ok, jedino na onoj singlici nakon kamenjara/makadama pred kraj ima jedno sruseno stablo pa se mora prenijet bajk. Ostalo je ok.

Usput sam se zasvinjio u onom kanalu na kraju staze

A zadnja guma me pomalo zabrinjava, kao da vozim semi-slick. I da hocu stat ne mogu

Evo slika vepra
Pohrani.com

I kolege za stolom
Pohrani.com
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 21:40   #32553
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
valja ranije, krenemo okolo 8,30-8,45h od tunela. lako za kišu, bit će bolji drift
Meni odgovara cim ranije, ja sam na tunelu u 8:30.
Danas sam bio cijeli dan zauzet rostiljanjem, tak da sutra treba tu mascobu istjerat iz tijela
Vrijeme se kvari, i cim bude dalje odmicalo vece su sanse da se otusiramo.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2013., 22:32   #32554
danielzg
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Sutra nis od mene..imam neku glupu smjenu od pol 13h...al barem se necu nigdje slomit..
danielzg je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 00:01   #32555
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Zahvaljujem, ostale su vam jos dve vece grane, gledam zasto to niste makli i reko, idem ja, i onda skuzim da bez sjekire nebu islo

Inace, tamo kad se dodje do one zadnje livade koja sijece stazu, moze se skrenuti na lijevo na onu manju livadu. I onda samo popreko kroz onih pol metra trave i izbije se dolje na neku drugu stazu. Doduse i to je izrovani kanal pred kraj, ali malo za promjenu. Mislim da se i izidje nesto nize na cestu tim putem ali nisam dugo vozio staru stazu pa nisam siguran. Vjerojatno se moze i odnekud vise izbiti na tu drugu stazu ali ne znam kuda.
nismo iši tamo lijevo, direkt kroz kanal.
a, te dvije grane su na samom početku i daju se lako zaobići... tako da... sve je prohodno !
toj stazi treba metla (od doma do kraja) i grablje.
sljedeći put se slobodno najaviš, sigurno bi se našao još netko
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 06:46   #32556
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
vremenske pojave u proteklih 60min

HIiM raja,

bilo je svega, sevalo, lupalo, kisilo i sada opet promena, tako i vele nestabilno. Sljeme se opet vidi, na čas se zacrnilo.
ja palim na Sv.Misu i u slučaju da HQ nekaj drugo zmisli, molim samo da mi netko stisne sms, inače heto me na tunelu, aBd, u 8.30h.

XpNctoc bockpece
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:45   #32557
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Na grmi komarci veličine majmuna, nevjerojatno kolko sam ih ubio, i kolko me njih ugrizlo. Al nema veze, staza je u savršenom stanju, ko u filmicima sa pinkbikea
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 13:57   #32558
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
heto nas-mate, mate, nik i ja. uspon eXtra, minimalna stajanja (jeste da sam zadnji, ali došo sam). beše neka reebok promocija kod tunela pa se momci obeležili trakicama i kad ono gore na vidikovcu džabe grah+kobaja+proteinske čokse+cedevite (valjda zbog Vaskrsa ).
Pojeli+popili (uhljebio se i ja bez markice, verovo mi jaran da sam i ja vozio), i pravac 57-52-55, dropo sam čuksov (prepozno ga sa videa tek kad sam se spustio), pozdravio siletovu bukvu (čut će se na snimku)... staza je eXtra, samo sam još tvrd na rukama pa mi zglobovi se okamenili. goggle mi se ublatile pravo, a nisam se sjetio poneti pamučnu krpicu da brišem pa sam u 1. navratu odramenio neko drvo sa +2 km/h, a na drugom mestu zakočio pravo ispred 2. drveta i zakočio matu iza sebe (sc, mate 2). Mate 1 vozi za sve pare, ima gore dobrih demonstratora

krenuli okolo 8.40h, a bili dole u 11.30.
...nisam nešto primetio komarice
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 14:37   #32559
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
ja sam jutros malo raskopavao po zadnjoj nabi, pa cete veceras dobiti fotke kako zgleda Superstar Switch EVO naba. (Novatec 881? ako se ne varam).

Od ovako zamijecenih stvari, moram naci kazetu koja cijela ima aluminijski spider. Preporuke?
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 15:53   #32560
Mate
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Naklice
Postovi: 41
Irvine ovi tvoji izvještaji su najjači, uvijek se smijem kako ti to sročiš
Baš smo se fino navozali danas i onaj grah s kobasicom nam je došao kao nagrada jer smo potegnuli na brdo usprkos šugavoj prognozi

Tijekom spusta mi se opet odšarafio jedan vijak koji drži najveću šajbu i bashguard (jučer su se nekako sva četiri odpustila, ali sam na vrijeme skužio što se događa).
Uglavnom taj vijak mi je ispao kad sam prolazio kroz grad i sada ne mogu šaltati na veću šajbu jer felša i lanac spada s nje.
Ima li tko taj šaraf viška i postoji li to uopće za kupiti u našim divnim trgovinama?
Pogon je BCD 104 i taj šaraf je za 3 šajbe.
Mate je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 15:54   #32561
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
... beše neka reebok promocija kod tunela...:
To ti je Walk With Reebok, na tunelu se dobije narukvica s brojem, cuga, energetske plocice iz DM-a, a na vrhu (Vidikovac) se dobije klopa, Cedevita GO, i energetske plocice za spust

Svaka ta narukvica znaci donaciju jednih tenisica SOS Dječjem Selu Hrvatska (skrbe o 240 klinaca), i tu je glavna prica. Od 11h pocinje tulum, ozvucenje je vec bilo postavljeno, samo sto smo mi ranije smugnuli nizbrdo.

Iako im je grah super, u onom bircu na Vidikovcu su i dalje krajnje negostoljubivi prema biciklistima, tako da i dalje stoicki odbijam tamo trositi svoje novce .

Inace, isli smo brzo i uzbrdo i nizbrdo, ekipa se uspuhala na spustu.
Mate je umalo dobio svoje drvo, za dlaku se spasio, stvarno je malo falilo, a Irvina ako ovako nastavi ceka sigurno neki zavoj ili bukva

Pohrani.com Pohrani.com
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 15:56   #32562
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 445
Znan da se jedan moj prika ispizdio dok je nabavio (na sarafe mislim)
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 16:25   #32563
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
ja sam jutros malo raskopavao po zadnjoj nabi, pa cete veceras dobiti fotke kako zgleda Superstar Switch EVO naba. (Novatec 881? ako se ne varam).

Od ovako zamijecenih stvari, moram naci kazetu koja cijela ima aluminijski spider. Preporuke?
Nemoj se time opterećivati. Čak i skuplje kazete imaju alu spider na samo 6 od 9/10 zupčanika, tako da će ti se opet ovi najmanji urezati. Ako već imaš Switch nabe i nervira te to usijecanje (iako je to samo kozmetički, i malo trebaš cimat kazetu kod skidanja) onda uzmi čelični freehub.

Citiraj:
Autor Mate Pregled postova
Irvine ovi tvoji izvještaji su najjači, uvijek se smijem kako ti to sročiš
Baš smo se fino navozali danas i onaj grah s kobasicom nam je došao kao nagrada jer smo potegnuli na brdo usprkos šugavoj prognozi

Tijekom spusta mi se opet odšarafio jedan vijak koji drži najveću šajbu i bashguard (jučer su se nekako sva četiri odpustila, ali sam na vrijeme skužio što se događa).
Uglavnom taj vijak mi je ispao kad sam prolazio kroz grad i sada ne mogu šaltati na veću šajbu jer felša i lanac spada s nje.
Ima li tko taj šaraf viška i postoji li to uopće za kupiti u našim divnim trgovinama?
Pogon je BCD 104 i taj šaraf je za 3 šajbe.
Ima ali morat ćeš potražit. Nije ti bitan BCD, bitna ti je dužina koja mislim da je 12mm za triple pogone, za svaki slučaj napomeni koji pogon imaš i za slučaj da koristiš neko smeće od Truvativ basha onda ti trebaju malo duži.
Provjeri MP, DSG i Keindl dok se još nisi vratio na selo.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 17:50   #32564
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
http://oi42.tinypic.com/6dy001.jpg
http://oi44.tinypic.com/15f2hsk.jpg

eto, stanje nabe nakon pola godine voznje. SLX deset brzinska kazeta. ono sto me brine je da su lezajevi u dosta losem stanju, a nije mi jasno kako, ima naba brtve na obje strane...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 18:05   #32565
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ja sam kod svoje napravio sranje da sam pretegnuo onu "kapicu" s lijeve strane nabe, te sam tako nagurao ležaj na spacer i ništa se nije okretalo kako treba. A mislio sam da mi je ležaj totalno umro. Na kraju, kad ga je Bizmark izbio van, ležaj je bio kao nov.

Freehub ti je ok, pojela ga kazeta. Osim kaj se teže skida, nikakvih problema. Meni je Evolution freehub puknuo sa sve tri strane. Dobro je što se i tako dalo voziti bez problema dokle god se lageri ne ispucaju van.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 18:11   #32566
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
za izbit lezajeve, moram samo na freewheelu skinut onaj vijak mali, i onda njezno tuc sve u jednu stranu?
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 18:15   #32567
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
za izbit lezajeve, moram samo na freewheelu skinut onaj vijak mali, i onda njezno tuc sve u jednu stranu?
E sad, ne sjećam se točno, ali nisam ziher jel taj mali vijak za izvaditi pera čegrtaljke ili za lagere. U pravilu ja sam sve rastavio, s obzirom da je meni pukao.
Ali ti lageri su mi bili u perfektnom stanju, oni u nabi su bili u lošem.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 18:24   #32568
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
ima mali vijak i za pera i jedan na freewheelu (vidi se na slici dvije rupe). ali ako sam dobro vidio, obje strane su prohodne, samo treba istuc van lagere
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 19:15   #32569
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
To ti je Walk With Reebok, na tunelu se dobije narukvica s brojem, cuga, energetske plocice iz DM-a, a na vrhu (Vidikovac) se dobije klopa, Cedevita GO, i energetske plocice za spust

Iako im je grah super, u onom bircu na Vidikovcu...
jaooo, kao ono folovi, golovi: sve neki prahovi, energetske ploče, doping, glutamini, proteini, soft-šelovi, gelovi, vibrami - kad ono na vrhu je ipak pasuljko, prduljko - zato volem Balkan
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 20:03   #32570
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
E Irvine, fantastican si, za svaki tvoj treci post mi treba rijecnik, a ni on ne pomaze jer neznam kaj bih trazio
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 20:18   #32571
Mate
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Naklice
Postovi: 41
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Znan da se jedan moj prika ispizdio dok je nabavio (na sarafe mislim)
Evo javio mi se prika Destro da ima nekakve šarafe od pogona, sad treba provjeriti da li odgovaraju na ove moje šajbe.

Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Ima ali morat ćeš potražit. Nije ti bitan BCD, bitna ti je dužina koja mislim da je 12mm za triple pogone, za svaki slučaj napomeni koji pogon imaš i za slučaj da koristiš neko smeće od Truvativ basha onda ti trebaju malo duži. Provjeri MP, DSG i Keindl dok se još nisi vratio na selo.
"Bash" sam izradio od treće šajbe, tako da je to još uvijek triple pogon
Prije povratka na selo moram osigurati poštenu zalihu rezervnih dijelova, jer kad nešto zdrobim mogu samo plakat 20 dana dok ne dođe naručeni dio.
Mate je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 20:29   #32572
Okruglica
Ubijate mi flow ;)
 
Okruglica's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Evo i mene napokon sa izvjestajem

Jutro, 7:00 sati. Kisica pada, a Sasa i Rado otkazali voznju, sto ostavlja Beru i mene kojima kisa ne smeta. Problem je u tome sto nas nema tko voziti na brdo Tuzni smo i ja si vec racunam da cu barem sama sa svojim bajkom na brdo, kada Bero zove sa idejom, a to je da idemo na Pohorje. Da je to bilo prosle godine, nikad ne bih pristala, no sada sam bez razmisljanja rekla da idemo. Uzela stvari i odjurila do Bere.
Dodem tamo, a ceka mene v10 u punom sjaju. Gleda on mene...gledam ja njega Stavljam ga u auto, kad ono hocu ga podic, a on se neda Tezak ko prase


Bero ubaci svoj bajk i krenemo za Pohorje. Usput stanemo po sendvice i sokove.
Cijelim putem kisa nemilo pada, a mi zakljucujemo da cemo se voziti makar lijevalo na najjace. Nakon ugodnog druzenja, kvalitetnog razgovora, malo smijeha, stizemo na Pohorje.
Parkiramo auto i cudimo se kako zicara ne radi. Provjerimo, kad ono bas udarila munja u zicaru. 'Bem mu misa... Odemo se malo raspitati i kao proradit ce kad se popravi. Vracamo se u auto dok kisa i dalje pada i gledamo predivne dh bajkove, komentiramo. Vidjeh i Commencal metu AM i moram rec da uzivo izgleda puuuno bolje nego na fotkama.
Docekali tako mi i 12 sati, no zicara nije proradila. Bero odlazi pitati ima li kakvih promjena, pa nakon sto su reklida zicara nece raditi za bajkere, spremamo se i odlazimo razocarani, no ne odustajemo.
Kako i bi kada napokon imam DH bajk na par cm od sebe. Grizem ko pit bull i ne pustam Krecemo prema Sljemenu makar i gurali do gore po kisi Usput stajemo pogledati jedan pump track.
Bero odluci zvat Radu da nas vozi na Sljeme kad se vec boji kise. Rado pristaje, te ga ukrademo frendovima na kavi u Gajnicama
Na vrhu slijedi, a sto drugo nego malo poziranja

http://i.imgur.com/XI5BLHf.jpg
http://i.imgur.com/NGjLxTV.jpg
Bero i ja
http://i.imgur.com/yX2VlaS.jpg
Spremni za akciju
http://i.imgur.com/BYkDVNm.jpg

E sada slijedi interesantan dio. Sjedim ja malo na bajku i kao kruzim i sve nekako mekano i fora...zanimljivo. Krenemo na 57icu kad ono na svakom kliskom korijenu i kamenu bajk ima nagle trzaje....ufff tu sam jurila sa svojim HTom, no nije se tako ponasao. Je da je sad sve ful klisko i mokro, no niej to to...dode prva fina nizbrdica i ja se pustim ko na svom bajku, kada nailazim na neku deblju klisku granu i u milisekundi mi se volan okrene i odoh ja skup sa bajkom malo ravnat zemlju :S Ustajem ko da se nije nista dogodilo malo nabijenog ramena i svasta nesto, no ne zelim ispast curica pred Berom i nakon sto je ustanovljeno da sam ok...malo prodrmana krecemo dalje. Ovaj puta puuuuuno opreznija sto mi je unistilo cijelu voznju jer sam stalno pratila zakaj mi se to dogada i kako se bajk u nekim situacijama ponasa. To je skros drugi svijet. Bero mi je objasnio zakaj se to dogada i zasto se mora gazit s takvim bajkom, no da za sve treba vremena. Hehehe usporedio je to kao da sam sjela iz Ficeka u Ferrari
Poslusala sam savjet od Destra i dva puta se vratila na dijelu na kojem sam stala od straha i probala i naravno prosla
Tulum na zalost nisam presla. Krenula ja lagano nadobudno, no kada se nakon kocenja bajk nije zaustavljao kolko je sve bio mokro i natopljeno, lagano je noga otisla sa strane i vise od pol tuluma pregurala Jbg...probat cu drugi put kad bude suho
Stizemo na Bliznec blatnjavi do uha i naravno opet slijedi malo poziranja

http://i.imgur.com/sZOsJfa.jpg
Bravo
http://i.imgur.com/TXQfAKR.jpg

Bero se jos isao spustit sam, no rado nas je zacoprao, i smijao nam se pa se i Bero sasuo na spustu, no kako on kaze, zna past, pa i nije takav bed
Na putu opet prema vrhu, sjedila sam otraga sa Berom i bajkovima i gledala v10 sa strahopostovanjem. Prava mala zvijer koju treba ukrotiti. Samo je pitanje vremena

Slijedi pranje bajkica i voznja domeka
http://i.imgur.com/QZEY2rQ.jpg

Sve u svemu, odlicno proveden dan. Cekamo suho vrijeme da zvijer izvedem u prirodu.
Zivjeli i puno se vozali
Okruglica je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 21:02   #32573
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Tooooo MIRta, pa ovo je vrh, eXtra. Prešišala si nas ko male mace, toooooo. ovo je pravo NN čudo, jaooooo. Sve su mi ovi strojevi bliže, prvo sam ih na pinku snimo, pa onda vidio na grmi uživo, a sad još i znam živo biće koje ga teralo

Gdje se treba upisat za vožnju na V10? jel to za našu raju sa Sljemena, testni (opremu zaštitnu imam ja)?
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 21:06   #32574
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Mirta, ljubomorniji nemogu biti, definitivno si najbolje dan provela
Jel to karbonski od Zvonimira V10?
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 21:21   #32575
Okruglica
Ubijate mi flow ;)
 
Okruglica's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Shoshy Pregled postova
Mirta, ljubomorniji nemogu biti, definitivno si najbolje dan provela
Jel to karbonski od Zvonimira V10?
Uuu dan je bio fantastican, ma kako los se cinio rano ujutro
Mislim da je od Zvoneta. Nije da ih ima puno s takvim bajkom hehehhehe


Irvine, voznja i nije bila neka za pohvalit, no za ovo (ne)vrijeme i prvi put, sam zadovoljna. Treba to ucit vozit. Nema to veze ni sa AM ni sa HT bajkicima....al fakat. Totalno drugi svijet i nije lako
Nadam se da ces i ti imat sanse probat. Ja ga se sad jos vise bojim nego prije hehehheh no ukrotit cu ja njega sunce mu poljubim prije il kasnije
Okruglica je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 21:41   #32576
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Mirta, ti to gazis koracima od 7 milja
Nego, sto niste gledali prognozu, pa samo tako provozat se do Slovenije i nazad, a onda je jos strela puknula u zicaru .
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 21:42   #32577
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Mirta, ti to gazis koracima od 7 milja
Nego, sto niste gledali prognozu, pa samo tako provozat se do Slovenije i nazad, a onda je jos strela puknula u zicaru .
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 21:51   #32578
Okruglica
Ubijate mi flow ;)
 
Okruglica's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Mirta, ti to gazis koracima od 7 milja
Nego, sto niste gledali prognozu, pa samo tako provozat se do Slovenije i nazad, a onda je jos strela puknula u zicaru .
hehhehe ja odmah sa magarca na konja :P
Bila mi je veeeeelika zelja vozit se na DH bajku i evo, ispunila mi se Btw znas i sam kak se ja vozim Ovo su samo moji mali izleti i ostvarenje snova

Gledali prognozu u rano jutro. Kaj je najbitnije kada smo odlazili, kisa je prestala u SL Jbg, nismo imali srece, al budemo drugi put
Okruglica je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2013., 23:17   #32579
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Psunj?

HIiM raja,

Što se mene tiče, ja mogu ići i to na 1 dan:
a) nedelja - 12. svibnja ili
b) subota - 18. svibnja.
Varijanta je da što ranije krenemo i odvezemo NN

Kod mene stanu 3 bajka (moj + 2), s tim da ovo moramo proveriti, a ja sutra javim jer mi je nosač hang-on pa moram skemijat one adaptere za sic štangu.

Živi bili pa se vozali!

@ MIRta, evo školice. Jel to ide tako?
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 05.05.2013. u 23:28.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2013., 00:24   #32580
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Ak pricas o odlasku na Pohorje, odmah se pribiljezujem
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na