Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2007., 14:50   #1
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Arrow Software za katalogiziranje filmova

znači, trebao bih softwaer koji bi mi omogućio stvaranje baze filmova koje posjedujem, program koji bi imao mogućnost da za svaki film stavim malu sliku (cover, poster), da mogu upisati neke detalje o filmu. kar recimo, godina snimanja, glumci, kratka radnja, žanr....

ovo mi treba pošto imam popriličnu kolekciju filmova koja mi stoji u kutijama i kad mi se nešto gleda, onda moram prebirati, pa čitati tko glumi, koliko je star film, kojeg je žanra itd.

bilo bi daleko jednostavnije sve popisati, uzeti određeno vrijeme i potruditi se sve unijeti u jednu bazu podataka koju bih kasnije mogao pretraživati.

da li tako nešto postoji, jer ja ne znam kako da uopće upišem u google da mi izbaci imena takvog software-a...

P.S. pronašao sam movie collector, upravo skidam trial.

još nešto?

unaprijed hvala!
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 15:09   #2
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,424
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2007., 15:11   #3
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
All My Movies, Excel, whereisit ima plugin za imdb pomocu kojeg mozes prikupiti informacije sa imdb stranice, Movie Mania, MeD's Movie Manager, Catvids,
morph je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 15:13   #4
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
nemojte me zasipati sa hrpom software-a, recite samo onaj koji koristite, jer nemam volje ni želje isprobavati 20 programa.

tnx do sada na savjetima brzi ste
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 15:21   #5
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
nemojte me zasipati sa hrpom software-a, recite samo onaj koji koristite, jer nemam volje ni želje isprobavati 20 programa.

tnx do sada na savjetima brzi ste
Ne koristim niti jedan jer nemam potrebe za time, manje vise znam za svaki film barem okvirno zanr, godinu, tko glumi...
A za katalogizaciju koristim Whereisit.
Probao sam movie collector (ili cak all my movies) i shvatio sam da mi ne treba jos jedan komad softvera na racunalu kad kombinacija whereisit i http://www.imdb.com/ radi i vise nego dobro
morph je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 15:32   #6
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
kad imaš preko 200 filmova, ako ne i više, onda je teško pamtiti.

whereisit mi se grafički ne sviđa, nije mi pregledan. a to mi je najbitnije kod ovakvog software-a. čini mi se da za filmove baš i nije, ali za ostalo izgleda dobar.

all my movies mi izgleda još bolje od movie collectora, vidjet ću.

ubacio sam sad sa movie collectorom dva filma, ZAKON, skine ti sve podatke o filmu, postere, sveee..

odabereš žanr koji ti se gleda, i odmah ti izbaci popis... divota
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 15:44   #7
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
kad imaš preko 200 filmova, ako ne i više, onda je teško pamtiti.
Vise nego 3 puta toliko

Citiraj:
whereisit mi se grafički ne sviđa, nije mi pregledan. a to mi je najbitnije kod ovakvog software-a. čini mi se da za filmove baš i nije, ali za ostalo izgleda dobar.

all my movies mi izgleda još bolje od movie collectora, vidjet ću.

ubacio sam sad sa movie collectorom dva filma, ZAKON, skine ti sve podatke o filmu, postere, sveee..

odabereš žanr koji ti se gleda, i odmah ti izbaci popis... divota
Ma meni se kod whereisit-a svidja mogucnost sto mogu imati jednu aplikaciju za katalogizaciju svega, a ne 6 programa - preglednost mi je zadovoljavajuca.
Makar evo sad kad si napisao da si zadovoljan, sve si i ja nesto razmisljam o tako necemu.
Gledam malo screenshotove od all my moviesa i ne izgleda lose, cini mi se boljim od Movie collectora koji me nije bas odusevio.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 16:22   #8
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
I ja ti preporučam Whereisit, a pomoću tog IMDB plugina fino si downlaodaš i covere i kratki sadržaj filma, i kad gledaš thumbnailove koji su flagged kao "filmovi", sve fino vidiš da je milina, nemre ti se ne sviđat
http://img149.imageshack.us/my.php?i...ntitledtc7.jpg
a i kako morph kaže, imaš katalog za doslovno sve kaj imaš na kompu i izvan njega, and everything is only crtl+F away
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 17:20   #9
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Jqa koristim WhereIsIt (općenito za katalogizaciju, IMHO daleko najbolji katalogizator), te Movie Collector Pro. IMHO izvrsna kombinacija - s WhereIsIt-om u svakom trenu zna gdje mi se nalazi koji file / disk, a Movie Collector Pro ima razne opcije (možeš birati nekoliko baza podataka otkud će ti se skidati coveri, informacije itd itd.).
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 19:59   #10
joga bonito
Premium
Moj komp
 
joga bonito's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Vukovar
Postovi: 436
Ja sam sebi napravio u Excelu i najbolje je sam sebi napravis kako zelis ako znas radit malo bolje s Excelom napravis si auto filter i ako znas koristit formule napravis da ti sam izracunava koje si filmove pogledo koje ne to sve se da napravit ja sam sebi napravio ad mi sam izracuna koliko komedija imam,koliko akcija,koliko sam filmova pogledo a koliko ne i ostalo!

P.S. ako neznas ili ti se nead pravit poslat cu ti ja primjerak moj i samo promjenis podatke a imas sve sta te zanima??
joga bonito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2007., 23:42   #11
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Vise nego 3 puta toliko

Ma meni se kod whereisit-a svidja mogucnost sto mogu imati jednu aplikaciju za katalogizaciju svega, a ne 6 programa - preglednost mi je zadovoljavajuca.
Makar evo sad kad si napisao da si zadovoljan, sve si i ja nesto razmisljam o tako necemu.
Gledam malo screenshotove od all my moviesa i ne izgleda lose, cini mi se boljim od Movie collectora koji me nije bas odusevio.
200 sam rekao malo... želim imati specijalizirano arhivu samo za filmove... a whereisit je odlilčan za ostalo..

Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
I ja ti preporučam Whereisit, a pomoću tog IMDB plugina fino si downlaodaš i covere i kratki sadržaj filma, i kad gledaš thumbnailove koji su flagged kao "filmovi", sve fino vidiš da je milina, nemre ti se ne sviđat
http://img149.imageshack.us/my.php?i...ntitledtc7.jpg
a i kako morph kaže, imaš katalog za doslovno sve kaj imaš na kompu i izvan njega, and everything is only crtl+F away
probat ću sa tim pluginom...

Citiraj:
Autor gorluk Pregled postova
Jqa koristim WhereIsIt (općenito za katalogizaciju, IMHO daleko najbolji katalogizator), te Movie Collector Pro. IMHO izvrsna kombinacija - s WhereIsIt-om u svakom trenu zna gdje mi se nalazi koji file / disk, a Movie Collector Pro ima razne opcije (možeš birati nekoliko baza podataka otkud će ti se skidati coveri, informacije itd itd.).
najvjerojatnije ću se odlučiti za jedan program za filmove, a drugi za ostalo...

Citiraj:
Autor joga bonito Pregled postova
Ja sam sebi napravio u Excelu i najbolje je sam sebi napravis kako zelis ako znas radit malo bolje s Excelom napravis si auto filter i ako znas koristit formule napravis da ti sam izracunava koje si filmove pogledo koje ne to sve se da napravit ja sam sebi napravio ad mi sam izracuna koliko komedija imam,koliko akcija,koliko sam filmova pogledo a koliko ne i ostalo!

P.S. ako neznas ili ti se nead pravit poslat cu ti ja primjerak moj i samo promjenis podatke a imas sve sta te zanima??
ne znam sam...
slobodno pošalji na gabrijel@rocketmail.com stavi neki upečatljiv subject na mail da skužim što je hvala
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 03:03   #12
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
najvjerojatnije ću se odlučiti za jedan program za filmove, a drugi za ostalo...
Odluči što ti je god volja, ja ti samo predlažem dosta dobar (i provjeren način). Da ti objasnim malo detaljnije kako to izgleda:

S Movie Collector Pro katalogiziraš filmove s detaljnim podacima (coveri, sadržaj, glumci, redatelj, producenti, detalji o samom izadanju itd.), dok Where Is It koristiš za SVE što imaš na kompu / izvan njega. Čim spržim disk i Nero mi ga izbaci, samo ga vratim unutra i importiram u Where Is It. Imam nekoliko kataloga po defaultu otvorenih u WII - MP3, Filmovi, Posao, Gluposti itd. Tako imam bazu pomoću koje u svakom trenu znam na kojem disku se određeni file nalazi, odnosno u kojoj košuljici u CD koferu se koji disk nalazi.

Koristio bih WhereIsIt za sve, budući da je IMDB plugin ok, no MovieCollector je dalkeo bolji, i pruža neke jako dobre funkcije (a ima i super HTML export).

Dakle, Where Is It pod obavezno, bolji katalog softver nećeš naći, a moja preporuka je da probaš na 10 minuta i Mobie Collector Pro, i vidjet ćeš kako su ta dva programa dosta različiti, te kako se jako dobro nadopunjuju.
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2007., 22:13   #13
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,492
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
I ja ti preporučam Whereisit, a pomoću tog IMDB plugina fino si downlaodaš i covere i kratki sadržaj filma, i kad gledaš thumbnailove koji su flagged kao "filmovi", sve fino vidiš da je milina, nemre ti se ne sviđat
http://img149.imageshack.us/my.php?i...ntitledtc7.jpg
a i kako morph kaže, imaš katalog za doslovno sve kaj imaš na kompu i izvan njega, and everything is only crtl+F away
Koliko sma skužio skinuo mi je sliku od filma, ali nikako da ju vidim...
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2007., 22:25   #14
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,526
Osobno preporucam Ant Movie Catalog... koristim ga vec nekoliko godina i stvarno je najbolje kaj sam koristio... i da... frajver....
perich je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2007., 22:30   #15
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 188
ja koristim moviecollector,totalno jednostavan za koristiti i evo ja se s mojih 500+ filmova odlično snalazim s njim
G.ost je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2007., 16:25   #16
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Citiraj:
Autor -POP- Pregled postova
Koliko sma skužio skinuo mi je sliku od filma, ali nikako da ju vidim...
Odi u Categories tab (za razliku od Catalogs taba u kojem vidiš cd-e). Naravno, ako si napravio kategorije i assignao kategoriju nekom filmu
http://img230.imageshack.us/img230/3588/untitledwn3.jpg
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 00:06   #17
carloss
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zrenjanin
Postovi: 1
...

Verujte mi, probao sam preko 50 programa za ovu svrhu

Najbolji program za katalogizaciju uopste je where is it po mom misljenju, nazalost ja sam poceo da koristim advanced disc katalog (koji je takodje vrlo dobar) pre where is it-a i mrzelo me je da ponovo ubacujem preko 200 diskova u player da bi ih sredio u where is it.

E, sad samo za filmove definitivno bolje resenje jesu usko specijalizovani programi za to. I ovde sam probao preko 20 programa za tu svrhu. Da ne nabrajam druge, najbolji po meni su All my movies i Movie collector.

All my movies - prednosti : Ubacuje veliku sliku (cover filma), jos bolja stvar - daje screenshot-ove iz filma i to ubacuje takodje u katalog sa Neta. Mana (bar kod mene) - ne dodaje sa Neta podatke o reziseru, scenaristi, studiju...
koristim najnoviju verziju 4.1 (trial mode, jer nisam platio i nisam uspeo da resim taj problem

movie collector - Prednosti: Daje sve podatke o filmu, pregledan, ima mogucnost skidanja podataka sa vise razlicitih sajtova
Mana: Sitna slika, sitan font (ne moze da se poveca)

All my movies je ovako po mom ukusu, samo da vuce sve podatke o filmu sa Interneta kako treba

Inace, najvise podataka o filmu izvlaci Ant movie katalog (koji je i besplatan), ima izbor preko 30 razlicitih sajtova sa kojih se mogu uzeti podaci o filmu
U njemu se dobija i opsiran komentar o filmu, nagrade koje je dobio itd.
Mana mu je sto je opet po meni sitan font, treba da se becim da bih to procitao, i jako sitna slika, pri tom daje samo jednu sliku (front cover) i to je to
carloss je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 00:49   #18
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Isto sam isprobao puno kataloga i osta na ovom:
Ant Movie Catalog.
Uzel sam njega zbog problema da na jedan dvd stane više
filmova. Mnogi programi su obično jednom filmu dodavali broj, ali nisi mogel
nigdje staviti zapis na kojem je BROJU DVD-a.
npr "Bad boys 2" redni broj filma 304, ali na DVD-u 105. I taj broj 105 staviš
pod "Media Label" kućicu. I sad je na DVD-u pod oznakom 105 još tri filma.

Našel sam pred dvije godine taj program i od onda samo njega koristim.
Jedina mana su male sličice.

carloss ti je jako dobro opisal prdnosti i mane nekih programa

Solucija sa excelom isto nije loša varijanta. Vidio sam od frenda i čisto ok
izgleda.
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 01:00   #19
jonyb
Registered User
Moj komp
 
jonyb's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zg
Postovi: 887
jonyb je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2007., 18:16   #20
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Yo, di je ona naredba u Whereisitu da mi eksporta u xml ili html ili neki drugi društveno prihvatljiviji format, molim?
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2007., 18:59   #21
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
ee ladybug

klikneš na printer

imas dropdown meni "report destination"

i tamo odaberes ms excel table

pozz
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2007., 20:00   #22
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ee ladybug

klikneš na printer

imas dropdown meni "report destination"

i tamo odaberes ms excel table

pozz
aaaa, pa tako reci Ne bih se sjetila da me ubiš... A Gugl onak, ne pomaže. Thx, I'm gonna export my ass off lol

Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 01:07   #23
sviby
Premium
 
sviby's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Antimaterija
Postovi: 128

Zadnje izmijenjeno od: sviby. 17.06.2007. u 01:30.
sviby je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 01:21   #24
sviby
Premium
 
sviby's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Antimaterija
Postovi: 128
Ja koristim DVD Collector.
Naslovnice ili skeniram ili skinem sa http://www.cdcovers.cc/
A ostale podatke ako želim program skida sa interneta.
Freeware je,nema frke.
sviby je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 13:04   #25
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Znam da ispadam ljenčina ali zaista nemam energije ni živaca za testiranje svega spomenutoga u ovom topiku ...

Dakle , moja sposobnost da pratim kolekciju filmova je odavno prešišana.

Kad mi neki film padne na pamet nekad se ne mogu sjetiti jel ga imam, a ako se sjetim da ga imam, onda nemam blage veze gdje je. S obzirom da koristim 'disk dock' i da nemam jedan disk , to je kao traženje igle u plastu sijena.

Treba mi nekakvi softver u koji mogu ukucati film pa da mi izlista gdje je (jel ga uopče imam u 'digitalnom obliku' ) Dovoljnja mi je lista naziva filmova bez ikakvih dodatnih informacija o filmovima. Uglavnom , tražim nešto jednostavno za koristiti...
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 13:11   #26
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,391
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 19:43   #27
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
http://themetabrowser.com/

jest da se plaća, ali je monstruzno moćan... ja ga koristim za održavanje wmc baze filmova.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 19:58   #28
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Toliko je moćan da svaki put kad dođemo kod tebe ne radi i moraš raditi reinstall istog i reboot pca.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 20:09   #29
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pomiješao si mediabrowser i metabrowser... što nije ni čudo s obzirom na vidne ti sposobnosti
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 21:59   #30
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Jel to razlog iz kojeg ti u jednom trenutku nestane zvuka, a u drugom slike?

Uglavnom nemojte kupovati taj kramp od softa i uparivati ga sa još većim krampom od softa (WMC).
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na