Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2013., 15:34   #1
kelson18
jakšimaš
Moj komp
 
kelson18's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 180
Arrow Sony Ericsson Arc S, problem sa puknućem prednjeg kućišta (housing crack)

pozdrav, imam xperiu Arc S, bijele boje (stara je 3 mjeseca)... ima puknuce tamo gore kod proximity senzora . Odlučio sam malo posurfati o tom problemu.. tako da bi naišao na teme na xda forumu, i sonijevom official, da xxx ljudi sa Arc ili Arc S ima problema sa istim puknućem, identičnim kao i ja!

tema je http://forum.xda-developers.com/show...144774&page=68 i ima preko 70 stranica i jakoo puno korisnika kojima je puklo kućište na prednjoj strani, ista ista pukotina!

evo slike:

zvao sam sada mmm-agramservis, oni nemaju pojma o tome, zvao sam i sony ericsson call centar, niti oni neznaju... imam garanciju jos preko godinu ipod dana, kazu mi da posaljem mobitel pa ce oni slikat i viditi sta se moze napraviti...

jel ima itko od vas neko slično iskustvo, jeste mozda slali na servis i koji su dojmovi? jesu vam popravili mob? zamjenili itd.. pomagajte, hvala!
__________________

kelson18 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 22:44   #2
mbusic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Prijatelj je nosio u agram servis svoj tamno plavi Arc (obični) sa istim napuknućem, i nakon kraće svađe s njima, priznato je pod garanciju i zamjenjeno mu je kućište. Samo treba dići frku
mbusic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.01.2013., 14:18   #3
kelson18
jakšimaš
Moj komp
 
kelson18's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 180
evo sta mi je SONY MOBILE HR odgovorio na fejsu, to je inače službena SONY face stranica za hrvatsku

Citiraj:
Sony Mobile HR

Pozdrav Ivane, ne brini, znamo za taj problem. Možeš promijeniti masku u sklopu garancije, znači ne trebaš je platiti na MMM Agramservisu, samo odi do njih i sve će riješiti.

4:08pm
Ja

uredu, hvala vam na odgovoru, a kako onda da oni za to ne znaju? zvao sam ih prije sat vremena i ne znaju za taj problem

4:10pm
Sony Mobile HR

Mi smo kontaktirali izravno osobu zaduženi za Sony Mobile modele, tako da si bez brige s te strane. Očito si razgovarao s nekim nedovoljno informiranim tko ti je dao krivu informaciju, to je poznat slučaj i još davno smo objavili da garancija vrijedi za zamjenu maske u slučaju koji si opisao.
eto kazu da priznaju, tako da cu ga slati u ponedeljak za servis, javim kako je proslo!
__________________

kelson18 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 11:06   #4
kelson18
jakšimaš
Moj komp
 
kelson18's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 180
Evo danas 15.01 stigao mobitel sa servisa (mmm-agramservis) (poslan je u ponedeljak 07.01)
priznali su jamstvo, zamjenili kompletnu prednju masku, čak i ekran!
eto za sve vas koji imate isto puknuće, a mobitel vam je pod garancijom, šaljite ga na servis, zamjenit ce vam masku i display!

__________________

kelson18 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 18:16   #5
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Koji je razlog pucanja te maske? Da li je trajno riješenje zamjena maske ili se očekuje repriza?
__________________
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 19:11   #6
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Vjerovatno je uzrok što je na tom mjestu maska pretegnuta pa pukne. Ja svoj imam već skoro god ipo dana i ne zamaram se time. Ne znam jel problem rješen, kolega je prije mjesec dana kupio novi u tele 2 pa ću baš vidjet hoće li i njemu puknuti.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 13:02   #7
kelson18
jakšimaš
Moj komp
 
kelson18's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 180
Za sada nema ni naznake pucanju, mislim da je stavljena pojačana maska
__________________

kelson18 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 19:55   #8
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
c/p sa xda:
1)what we can do now?I have cracks too,Can I change its housing?
2)Makes no sense, because it'll crack again...
3)It will crack soon again. Mine got a crack 2 months after repair.
__________________
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na