Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2011., 21:13   #661
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
bio je isti bug i sa CP u mw2....samo što si treba prebaciti na flash pa onda opet na CP i imao si neograniceno CP-a
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2011., 23:11   #662
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor aircanada Pregled postova
Upisi u youtube. Kad pozoves SB, promjenis na primary weapon, i bacis SB. Ostanu mu koordinate, ali jos uvijek imas SB kao KS... I tako mozes u beskonacno...

.
trebao bit patch riješit te gluposti , premda ovo nisam susretao . A što ćeš , takav način igre , je , otprilike jednak riješavanju križaljke tako da se prepisuju riješenja i divi se vlastitoj pameti
  Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 12:09   #663
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Video koji upravo pokazuje ono sto sam pricao:



Uopce se ne isplati igrat dok se to ne rjesi.
Gledajte od 1:14, to je iz perspekitve igrača koji ne pati od laga, on kolje sve redom, nitko mu ne uzvrati, čak ni 1 metak ne ispuca.

Tako da svatko tko ovo zove marginalnim problem je totalni idiot.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 12:27   #664
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Dodute u Bf3, puno bolji netcode, nema rubber-bandinga, neka oruzija uopce ne moras anticipirat hit s latencijom servera, i uopce se ne dogada da legnes iza zida a sekundu poslje te ubije metak jer njemu tvoje bacanje u cover kasni i jos te vidi.

Fps-ovi i serveri iz 2001e had it right,
gdje je poslo krivo da 100x skuplji naslovi 10 godina poslje budu pusiona po ovom pitanju???
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 12:56   #665
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Gledajte od 1:14, to je iz perspekitve igrača koji ne pati od laga, on kolje sve redom, nitko mu ne uzvrati, čak ni 1 metak ne ispuca.

Tako da svatko tko ovo zove marginalnim problem je totalni idiot.
Rekao je veliki Viperus.......podijelio karakteristike.....napisao povijest bolesti


Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
Dodute u Bf3,
neću ili ne-ću po novom "pravorijeku"

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 05.12.2011. u 13:02.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 13:20   #666
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Izvukao potpuno krivi zakljucak iz moje recenice, nitko te nije pozivao

(rjesenje: ironicno se osvrcem kako MW3 nije jedina igra s takvim problemima i kukam kamo sve ovo ide).
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 13:26   #667
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova

Fps-ovi i serveri iz 2001e had it right,
gdje je poslo krivo da 100x skuplji naslovi 10 godina poslje budu pusiona po ovom pitanju???
Pa to se i ja pitam. Istina da je UT bio katastrofa čim bi ping bio veći od 60, ali ipak, bolje to nego ove anti-lag budalaštine. Jasno, problem je u pingu, ali pogrešno je mrljati oči ljudima sa hitboxevima i anti-lagom. I još se usude nazvati ga anti-lag

Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Rekao je veliki Viperus.......podijelio karakteristike.....napisao povijest bolesti




neću ili ne-ću po novom "pravorijeku"



Pa jesi li pogledao snimku? Treba li ti još argumenata koji dokazuju da ovo ne valja?

U dvije trećine borbi sa drugim igračima jedan od njih ima nepoštenu prednost. Mene osobno ljuti kad se ja loše pozicioniram, ili kako već zeznam, a svejedno pištoljem ubijem igrača sa sačmaricom iz blizine, jer sam ziher da bi me ubio da je sistem napravljen kako spada. Da ne spomijnem da katkad možeš sa snajperom napraviti lead shot i svejedno nekako dobiti kill.

Isto tako dođe lagger sa jednom crticom, meni tek dolazi u vidno polje, umrem instantno, a na killcamu on prođe kraj mene, okrene se i puca me u leđa nekih 5 puta.

Prihvatljivo je recimo da od 5 metaka šta idu na tebe ti vidiš bar 3 ili optimalno 4. Svih 5 vidiš na LAN-u, ali to je već druga priča. A ovdje se zna desiti da u najgorem slučaju igra previdi 7-8 metaka.

Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
Izvukao potpuno krivi zakljucak iz moje recenice, nitko te nije pozivao

(rjesenje: ironicno se osvrcem kako MW3 nije jedina igra s takvim problemima i kukam kamo sve ovo ide).
Ma pusti ga, ironija ti nije za intelektulano ne nadarene

Zadnje izmijenjeno od: Viperus. 05.12.2011. u 13:32.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 13:32   #668
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
lag se dešava u prosjeku jednoj od 100 partija . Da ovisi o hostu. Da host onda ima prednost radi navedenog. I da li je to strašno ? Ne nije.

I kakvi crni argumenti? To da se ponekad pojavi lag? To je argumentiranje? I onda se od toga sklepa jedan video?
Meni se prije čini da autor videa ima problem sa konekcijom i/ili portovima. Jer ja i masa drugih igramo a , vidi vraga , laga gotovo i nema.
I malo OT: zvuči kao da su mu kanabinoidi bliska stvar.
A što se tiče kako je "nekad bilo u MP" dobro znam jer sam igrao Doom u mreži i preko modema 14 400 i null modem kabela u mreži.
I danas je i bolje i nije bolje. Izgubila se jednostavnost i brzina , zbog brda varijabli ubačenih u MP igre , ali , s druge strane , pak , dobro je , jer se dobilo na dinamičnosti i zabavi.
Dok su te dve komponentne donekle ujednačene , ja zadovoljan.

@zen_sux , isprika , nisam skužio da aludiraš na probleme prisutne u BF3.

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 05.12.2011. u 13:43.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 13:38   #669
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Ja kao "rjesenje" igram hardcore modove i dedicated.. dedicated ne cesto jer se nema bas sto za igrat, a hardcore - jbga - 2/3 metka uspiju pogodit.. u normalnim igrama imam skoro vise assista nego killova..

ugl.. zbilja prelose i neobjasnjivo..

steta, jer su mi se pocele i mape svidjat, sto mi na prvu nije bilo tako, vec dapace - bile su mi prelose..
u odnosu na mw2 je "dosta" bolja igra, manje gay perkova i slicnih pederluka..
ono sto je u mw2 bilo dobro to su bile mape..

vidim svi cekaju neku promjenu u nacinu balansiranja laga, ja sumnjam da ce se nes promjenit..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 13:45   #670
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Više kao 6/10 partija. Analizirao sam mrežni promet, i upload/download nije ni blizu maksimuma, tako da nije stvar moje loše konekcije, a portovi su otvoreni i provjereni. I opet, svako malo me ubiju 3-4 jedna te ista igrača, koja imaju prilično različiti killcam od onoga što ja vidim. I nije da masa drugih igraju u redu, moš u svakoj partiji pitati "have you experienced lag" i većina će reći da.

Pogledaj na metacriticu ocjenu -> 2.1/10, glasovalo 4194 ljudi. Vjerojatno se svi šale na račun mw3, jelda.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 13:49   #671
aircanada
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 335
Ivane, pricas, u najmanju ruku pizdarije. A u problematiku toga necu ulazit sa tobom, jer:
http://rlv.zcache.com/never_argue_wi...4z85wg_400.jpg
__________________



aircanada je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 13:52   #672
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
to je inidividualna stvar , meni je žao da je taj postotak , 6/10 kod tebe.
A što se tiče metacritica...može on dati -1/11 ili -10/10 , ali činjenica je da je MW 3 najprodavanija igra do sad , sa enormno velikom zajednicom. I sam broj od 4194 ljudi ne može biti reprezantativni uzorak kad je MW3 u pitanju.
Uvijek ima "bezrezervno kontra" struja isto kao što ima ljudi koji lupaju gluposti o BF3 , CS nekad , a da ih nikad nisu pokrenuli.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 14:58   #673
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013


i najbolji je komentar na video

Citiraj:
hard as it is to admit, after only 3 weeks of this game, i have went back to cod4
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 16:34   #674
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
I sam broj od 4194 ljudi ne može biti reprezantativni uzorak kad je MW3 u pitanju.
Naravno da može, jer su tih 4194 vjerojatno odrasli, inteligentni ljudi, a ostalih milijun i koliko igrača djeca od 12 godina sa Xboxa i PS3 kojima je jedini cilj skocit sa zgrade i noscopat nekog na kontra strani mape Blažena zabava (za defekte).

Your argument is invalid.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 16:35   #675
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
što lik radi sa snajperom na ovo videu


Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Naravno da može, jer su tih 4194 vjerojatno odrasli, inteligentni ljudi, a ostalih milijun i koliko igrača djeca od 12 godina sa Xboxa i PS3 kojima je jedini cilj skocit sa zgrade i noscopat nekog na kontra strani mape Blažena zabava (za defekte).

Your argument is invalid.
Ma bravo . Ja sam retardiran , imam 12 a ne 34 g . , jedini kontakt sa svijetom mi je kad nekome kažem "noob" preko mikrofona u MW3, jedino seksualno iskustvo kad sa ženskom igraču stavio claymore u MW2 ,
a to sve zato , jer time sam pred sobom prikrivam skrivenu podsvjesnu želju da dođem u "elitni" krug BF3 igrača na koji potajice mastrubiram. Jel si sad sretan , da ti uštedim trud?

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 05.12.2011. u 18:41.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 16:40   #676
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
što lik radi sa snajperom
http://www.youtube.com/watch?v=XzLXtNew2Tk

od 03:00 je sve rečeno. da ne napominjem dodatno da je ovo na LAN-u, sto i pise na samom naslovu videa.

nakon toga, pogledaj komentar istog covjeka na ovo sto trenutno igras http://www.youtube.com/watch?v=1bVceSSNiMg
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 18:50   #677
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
lag se dešava u prosjeku jednoj od 100 partija . Da ovisi o hostu. Da host onda ima prednost radi navedenog. I da li je to strašno ? Ne nije.

I kakvi crni argumenti? To da se ponekad pojavi lag? To je argumentiranje? I onda se od toga sklepa jedan video?
Meni se prije čini da autor videa ima problem sa konekcijom i/ili portovima. Jer ja i masa drugih igramo a , vidi vraga , laga gotovo i nema.
I malo OT: zvuči kao da su mu kanabinoidi bliska stvar.
A što se tiče kako je "nekad bilo u MP" dobro znam jer sam igrao Doom u mreži i preko modema 14 400 i null modem kabela u mreži.
I danas je i bolje i nije bolje. Izgubila se jednostavnost i brzina , zbog brda varijabli ubačenih u MP igre , ali , s druge strane , pak , dobro je , jer se dobilo na dinamičnosti i zabavi.
Dok su te dve komponentne donekle ujednačene , ja zadovoljan.

@zen_sux , isprika , nisam skužio da aludiraš na probleme prisutne u BF3.
Druze ne znas o cemu pricas. Ne ne dogadja se jednom u 100 partija nego je taj code anti laga prisutan u svakoj partiji. I uvijek netko izvlaci deblji kraj. Ne, host nema vise prednost kao u mw2 zbog drugog sistema koji je implementiran u igru.

Sistem koji je sada implementiran je takav da igraca sa boljom konekcijom degradira u neku ruku tako sto mu dodaje odredjni iznos delaya da bi ga "izjednacio" sa drugim igracem koji ima losiju konekciju (ping)

To se tocno moze osjetiti ako se pusti torrent dok se igra. Odnosno kada se igra na dedicated serverima toga nema. Znaci opet ponavljam da se ne radi ovdje o pingu koji naravno uvijek bolji na DS nego na P2P. MW2 nije imao takav problem, odnosno u najgorem slucaju bi se mogao tek primjetiti protiv hosta koji je imao slabu konekciju.

Uostalom da ne ispadne da je to izoliran problem, Svi sistemi su zahvaceni sa time i IW je rekao da postoji problem i da rade na patchu.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 19:25   #678
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Mogli su izvesti da host ima kašnjenje recimo 10ms protiv ljudi sa niskim pingom i 40 protiv ostalih, umjesto 0 pinga i sve bi bilo u redu, ali neeeeee....

A anti-lag je boležljivo dijete njihovog matchmaking sistema. Zato što ljudi nemaju izbora nego biti bačeni u slučajne sobe, gdje ping katkad zna biti odličan, a katkad i ne. Time su sami sebi stvorili problem, kojeg su riješili tako da svi imaju ping ovisan o najsporijem igraču.

Mogli su napraviti isto što i TF2. Odabereš tip igre i strpa te u najbliži dedicated server koji nije prazan. Ali tolko se boje da im netko neće ukrasti sve te silne novce, pa da nebi napravio crackani server. To je pravi razlog zašto miću dedicated. Ne zato što ih brinu hakeri, nego zato što bi ljudi mogli igrati multiplayer besplatno. BFBC2 je to lijepo riješio tako da nisu dali ljudima software za dedicated servere, nego su se dogovorili sa lokalnim iznajmljivačima servera. I niko se nije bunio, jedino da je i igra bila bolja XD


A nikako mi nije jasno kako se te igre rade/testiraju. Kao da su koderi zaključani u jednoj prostoriji, i ne vide uopće igru, dok su beta testeri u drugoj sobi, i međusobno se dopisuju SMS-ovima.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 20:12   #679
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma recite kaj hoćete o igri , al otključao se AK 47 i G18 i počelo je "pranje" K/D u partiji 30:8 uz 4 asist

  Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 21:40   #680
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,884
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ma recite kaj hoćete o igri , al otključao se AK 47 i G18 i počelo je "pranje" K/D u partiji 30:8 uz 4 asist
"Pranje" i 30:8?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 22:11   #681
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
I još vjerojatno trećina od toga airstrike i slične gluposti.
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 22:40   #682
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
je , i chopper gunner i predator i overwatch helikopter ..al se napreduje svakim danom sve više
  Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 09:30   #683
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Ajde baš ti snimi sa frapsom neku svoju bolju partiju. Vjerojatno će ispasti da si ti host ili da ti svima lagaš pa ih ubijaš laganini. To bi objasnilo kako ti nikad ne vidiš lag.

Ako neznaš svi matchevi su ti snimljeni, osim ako nisi disableo theatre mode.

edit: rađe uplodaj neki .demo file iz C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 3\main\demo, zato što oni imaju svega par MB u odnosu na pravu snimku.

Zadnje izmijenjeno od: Viperus. 06.12.2011. u 09:36.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 09:36   #684
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
nisam obrisao , a baš ih i ne ubijam laganini , zapravo dosta sam loš u odnosu na ostale , imam 0.63 kd ratio i ne neću stavljat video u kojem "dominiram" , ovo mi je igra a ne produžetak penisa
  Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 10:00   #685
aircanada
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 335
po tvojim postovima, ne bi se bas reklo da ju dozivljavas samo kao igru..
__________________



aircanada je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 10:19   #686
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
dobro onda je zamjena za središnji dnevnik
  Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 10:50   #687
El Indio
Registered User
 
El Indio's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
bf3 koji je sudeći po komentarima na kilometarskom threadu i dalje još daleko od poštene igre.
Krivo. Bf3 ima svojih problema, ali je svejedno itekako postena igra. Dapace, daleko je najposteniji FPS trenutno na raspolaganju. I da, igrao sam i mw3, kao i sve cod-ove od prvog. Battlefield serijal je uvijek bio pun bugova i svakakvih problema, ali je isto tako uvijek po dubini gameplaya bio daleko ispred cod-a.
El Indio je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 16:41   #688
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
imam 0.63 kd ratio i ne neću stavljat video u kojem "dominiram" , ovo mi je igra a ne produžetak penisa
NHF ali onda se mi cudimo kako on ne primjeti lag compensation. Ne mislim nista lose, niti mislim da si losija osoba sto imas 0.63 kdr u virtualnoj igrici.

Ali evo meni je kdr 2.1 u mw3 i nikako ne mogu napraviti vise od 18killstreak (wep only), dok sam u cod4, mw2, BO napravio 20-25-30 bez problema.

Kad tad me dovati neko ko mi ispuca 20 metaka u mene dok moj mozak ne stigne uopce reagirat. I zast da ja sad to igram kada se trenutno mw3 ne bazira na skillu (kojeg ionako nema lol) nego na randomnessu zbog lag compensationa.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 16:50   #689
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
a moze bit da si tu u pravu. Jednostavno igram,svejedno mi je koji score,pa ne obracam paznju na lag. Al evo sinoc,mi je trzalo za poludit. Jedan korak je trajao 5 sec,na kraju izasao iz partije
  Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 17:01   #690
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
a moze bit da si tu u pravu. Jednostavno igram,svejedno mi je koji score,pa ne obracam paznju na lag. Al evo sinoc,mi je trzalo za poludit. Jedan korak je trajao 5 sec,na kraju izasao iz partije
Ma znam druze ali ne radi se tu o onom tipicnom lagu kada trzas i kad te server vraca nazad. Pogledaj onaj video ako te zanima cisto da skuzis sta smo pricali. Meni radi igra super fluidno. Nema nikakvog tipicnog lagga. Nego samo je stvar u kodu (takozvana lag kompenzacija) koji je implenetiran da pokusa izjednacit sve playere da nitko nema nikakvu prednost zbog boljeg pinga.

Dobra zamisao od IW/a ali lose provedena i pitanje dali je uopce moguca za ostvarit.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na