Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2010., 13:14   #1
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
(riješeno) U My Computeru nema image drivea (VCD)

Instalirao sam Daemon toolse zbog mdx formata, ali kako free verzija ne podrzava mountanje na virtualni cd/dvd obrisao sam ga i ponovno instalirao Virtual clone drive kojeg sam imao prije.
E sada pocinju problemi, a to je da se u My Computeru ne nalazi nikakvi virtual device na kojeg bih mogao mountati image... ocito je jos negdje nesto ostalo i sad me to zeza :P
Pa bih molio za pomoc, ideju kako da to rijesim?

Zadnje izmijenjeno od: veve. 14.10.2010. u 00:40.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 17:36   #2
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Free daemon bi trebao pustit mountanje. Ja sam ga skinuo i aktivirao i radio je ko cager mjesec dana, dok nije istekla free licenca. Jesi sigurno sve dobro podesio?
D1viry je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2010., 18:35   #3
gogo1989
Nudim uslugu 3D printa
Moj komp
 
gogo1989's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 78
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Instalirao sam Daemon toolse zbog mdx formata, ali kako free verzija ne podrzava mountanje na virtualni cd/dvd obrisao sam ga i ponovno instalirao Virtual clone drive kojeg sam imao prije.
E sada pocinju problemi, a to je da se u My Computeru ne nalazi nikakvi virtual device na kojeg bih mogao mountati image... ocito je jos negdje nesto ostalo i sad me to zeza :P
Pa bih molio za pomoc, ideju kako da to rijesim?
probaj skinuti daemon tools lite ja ih koristim na win7 i rade bez problema da se sve mountat, i moze se napraviti i vise diskova
gogo1989 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 22:47   #4
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Free daemon bi trebao pustit mountanje. Ja sam ga skinuo i aktivirao i radio je ko cager mjesec dana, dok nije istekla free licenca. Jesi sigurno sve dobro podesio?
Ah ocito neko siri krive informacije po netu
Izgleda da je neki problem jer daemon, alcohol i VCD nedaju da dodam image drive. Daemon mi javlja engine error code 8 kad hocu da odaberem Drive letter, googlam i bas ne nalazim neka rjesenja.



EDIT:
Problem je rijesen i sad sve radi bez problema
Citiraj:
I mannualy pointed the unknown device to "cdrom.inf" That instantely did the trick. Why it has not done that automaticly... i do not know..

Zadnje izmijenjeno od: veve. 14.10.2010. u 00:41.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 07:24   #5
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Ne znam kakve ja to krive informacije širim, ali samo sam ti rekao što sam napravio, konkretno verzija 4.30. Trebala mi je da nešto instaliram i kasnije više nije htjela radit jer je tražila da unesem aktivacijski ključ (ovaj put kupljeni) i to je to. To je bilo prije par mjeseci pa je moguće da se u međuvremenu nešto promijenilo sa politikom poslovanja vezanom uz Daemon tools, ali to ne znači da ja širim dezinformacije.
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 10:34   #6
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ne znam kakve ja to krive informacije širim, ali samo sam ti rekao što sam napravio, konkretno verzija 4.30. Trebala mi je da nešto instaliram i kasnije više nije htjela radit jer je tražila da unesem aktivacijski ključ (ovaj put kupljeni) i to je to. To je bilo prije par mjeseci pa je moguće da se u međuvremenu nešto promijenilo sa politikom poslovanja vezanom uz Daemon tools, ali to ne znači da ja širim dezinformacije.
Ma nije se to na tebe odnosilo, nego negdje na nekom forumu je netko napisao da sa free verzijom ne mozes kreirati virtual drive
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na