Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2010., 11:55   #1
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Disciples III:Reneisance

Evo izasla je doticna igra na poznatim mjestima s tim da je fora ko stalker cop.

Zvuk ruski a tekst engleski i to jako lose preveden.

Igra je bugirana dosta
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2010., 13:30   #2
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
uf, disciples 2 mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao. stavljam u proces kupovine.
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2010., 15:30   #3
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Također jedna od najboljih. Samo se nadam da nisu zasrali gameplay.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2010., 15:29   #4
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Evo da dignem temu igra je izašla i za naše tržište, ja je trenutno instaliram pa javim dojmove.
Jel još ko igro.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2010., 16:59   #5
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Poceo i ja igrat al odusto. Nekako mi ne lezi atm ko sto mi je dvojka lezala.
Mozda joj jednostavno trebam dat vremena
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2010., 17:03   #6
mhadina
Premium
Moj komp
 
mhadina's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 429
DOBRA

nakon pogledanog turoriala mogu reći da je nakompleksnija od svih 2D/3D ovakviha poteznih taktičkih RPG-ova i očekujem da bude bolja i od Heroesa i Kings Bounty-a pa ćemo vidjeti.....
__________________
  • Vidiš li čovjeka koji se sam sebi mudrim čini? Znaj, i od bezumnika ima više nade nego od njega!
  • San dolazi od mnogo briga, a lud govor od mnogo riječi.
  • Neka su ti mnogi poznanici, ali pouzdanik samo jedan od tisuću.
  • Ne ponizuj se pred budalom i ne budi pristran pred mogućnicima.
  • Ne budi silovit na jeziku a lijen i mlitav na djelu.
mhadina je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 11:22   #7
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
igram već par dana i igra je u globalu neloša, ako možete zanemariti činjenicu da je eurposka verzija igre izašla kao 1.06 (dakle patchana već šest puta!) i svejedno sadrži ogromnu količinu bugova od kojih su neki stvarno nevjerojatni - npr: act IV, empire kampanja, nakon čišćenja određenog zvjerinjaka, kliknem na end turn i sad odjedanput na raspolaganju imam samo jedan elfovski grad do kojeg ne mogu doći, jer ga nema na mapi, ali mogu u njemu uredno graditi elfovske građevine i trenirati elfovske heroje koje pak ne mogu koristiti jer se nakon kupnje ne pojavljuju nigdje na mapi

UI je jedan od najlošijih koje sam vidio uopće, s gomilom nedostataka od kojih su neki stvarno iritantni - npr: probjate unajmiti heroja u gradu, odaberite jednog od ponuđenih, ali recimo da ste slučajno kliknuli na krivog pa želite odustati, e pa odustanite...ako možete ...

o odnosu s ostalim taktičkim rpg-ovima neću puno, jer sam jedino Kings Bounty dosta igrao i u usporedbi s dotičnim, D3 je inferioran u svakom pogledu.

od pozitivnih stvari izdvojio bih stvarno lijep dizajn jedinica i općenito solidan grafički dojam. tu su naravno igrivost i zaraznost (ni ne pomišljajte na igranje ukoliko trenutno imate nekih važnih obveza ), inače tipični za ovakve igre.

sve u svemu, mislim da igra još uvijek nije vrijedna kupnje, ali možda nakon nekoliko povećih zakrpa to ipak postane
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 17:02   #8
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Instalirao je i malo igrao, ali nije ni do nogu HOMM.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 17:41   #9
Gorstak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 176
kad smo vec kod taktickih rpg-ova, nesto sam negdje procitao o novom jagged alliance-u...zna li netko nesto vise?
Gorstak je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 12:13   #10
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 739
Da, HOMM 3 je postavio previsoke standarde. Neka skupina genijalaca ce trebati jako uprijeti da prestigne sve ono sto je HOMM3 imao. Pogotovo igrivost.

Nemam pojma sto ostali misle, ali ovaj prelazak u 3D i Heroesa i Disciplesa je bespotrebno bacanje novaca od strane programera / dizajnera. Izrada igre u 2D tehnici bi bila brza i to bi im dopustilo da vise vremena posvete finom ugadjanju detalja (upravljanje resursima, balans jedinica)...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.07.2010., 15:32   #11
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Nemam pojma sto ostali misle, ali ovaj prelazak u 3D i Heroesa i Disciplesa je bespotrebno bacanje novaca od strane programera / dizajnera. Izrada igre u 2D tehnici bi bila brza i to bi im dopustilo da vise vremena posvete finom ugadjanju detalja (upravljanje resursima, balans jedinica)...

Ovo je moja generalna zamjerka gro igara, naročito strategija i RPG-ova. . Izgubilo se na pregledu polja, što je smanjilo taktičke mogućnosti (usporedi Baldur 2 i njegovu preglednost naprama bilo kojem 3D RPG-u, Dragon Age included). Također se iz predivne 2D grafike prešlo u vrlo osnovni 3D, što je pogoršalo atmosferu. Onda dođe WoW sa svojim crtićastim stilom da tome doskoči i sve ode kvragu...
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 17:15   #12
Gorstak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 176
potpis Jackson, to sto ti velis atmosfera, ja obicno nazivam dusom igre...a zadnje sto sam igrao s dusom, a da je bilo 3D, je bio prvi Homeworld, nakon toga nista...
Gorstak je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 07:42   #13
oppteron
Registered User
Moj komp
 
oppteron's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 24
ni približno ko 2,odigrao par misija i to je to :-( il su samo bila velika ocekivanja!!!!
oppteron je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 12:30   #14
marko777
Registered User
 
marko777's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Ma čitao sam dojmove i ljudi nisu baš previše zadovoljni. Ja sam igrao malo jedinicu i dvojku, uvijek me privlačio art u igri, i zaista su bile vrhunski napravljene - za one kojima recimo ne paše HOMM ili AOW - trojku kako sad stvari stoje neću ni probati jer je bugovita, navodno loš AI i općenito nedovršena. Šteta jer je igra zaista dugo bila u izradi.

Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Ovo je moja generalna zamjerka gro igara, naročito strategija i RPG-ova. . Izgubilo se na pregledu polja, što je smanjilo taktičke mogućnosti (usporedi Baldur 2 i njegovu preglednost naprama bilo kojem 3D RPG-u, Dragon Age included). Također se iz predivne 2D grafike prešlo u vrlo osnovni 3D, što je pogoršalo atmosferu. Onda dođe WoW sa svojim crtićastim stilom da tome doskoči i sve ode kvragu...
Izrada u 2D tehnici nije po meni poželjna jer te zaključa na praktički jednu rezoluciju. Evo 3D je sustigao "ljepotu" 2D-a pa sad možemo imati prekrasne igre u bilo kojoj rezoluciji mada moram priznati da 2D ima svoje čari


Mod: nauči koristiti tipku edit.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 01.08.2010. u 19:09.
marko777 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na