Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2009., 13:27   #2191
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Mislim dat 4 soma, s time da sad gledam ove od 5-6 soma, pa bi na zimu trebali se spustiti oko 4 soma takvi bicikli s tim popustima.

Još mi je ovaj zapeo za okeca;

http://www2.merida-bikes.com/en_INT/Bikes.Detail.56
Vidi u magura dućanu (Trgo-avto) na križanju heinzlove i vukovarske, mislim da je taj model već spušten na ~4000kn.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 13:46   #2192
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Da, nakon 6 godina voznje po svakavim spustovima i terenima, prekjucer mi je prvi puta propala prednja Juicy 5. Do sad sam imao Hayes Nine i na kratko Maguru Martu SL, sve 160mm rotori. E sad zbog cega je kocnica propala, ni mi jasno. Spust je jebacki, traje oko 10min i stvarno nema dijela na kojem bi mogao malo dozirat kocnice da se rotori cim bolje ohlade. Kaj je najbolje, isao sam prije tjedan dana istim putem, sve je isto bilo i radile su ok. I da, jos uvijek cvile ko blesave. Sve mi se cini da ne valjaju ovi rotori i pakne. Malo sam cistio danas sa alkoholom, pa kasnije probam jel budu kaj bolje radile. I cini mi se ko da prednja kocnica ne grize jako ko prvih par voznji.
Neznam jel ima jos ko od vas G2 rotore, stavit cu sad sliku da vidite kak su crni i skureni od cca 500km voznje po terenu.
Rotori:
http://slike.hr/slike/p1010329_5bdb3.jpg.html
http://slike.hr/slike/p1010330_3fb65.jpg.html

Odmah da se i pohvalim sa par novih dijelova. Bajk je sad na 10.5kg. Nova sic stanga Thomson Elite Setback i sic Fizik Gobi Wingflex Titan Carbon (preporodil sam se nakon njih), nosac bidona Specialized Sworks i nove gume Hutchinson Piranha 2.0 sa kojima sa prezadovoljan. Jedne od boljih guma kaj sam vozil, stvarno super rade i na kamenju, šudru, cak i blatu.
Bajk:
http://slike.hr/slike/p1010311_a5da9.jpg.html
http://slike.hr/slike/p1010312_7f94f.jpg.html
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 13:54   #2193
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Ja imam J7 i G2 rotore, samo 185.
Kažu za te rotore da su jedni od boljih, a pakne da orginal nisu baš neš.
A po mom mišljenju rotori su mi čudni, teško je opisat taj osječaj kod kočenja trebao bi probat ali jedva čekam da mi odu pakne da uzmem druge jer mi ove nikak ne valjaju.

Što se tiče propadanja kočnice rekao bi da je to normalno ako si stvarno 10 min spusta bio na kočnici, moji rotori su jednom prilikom niz sljeme bili užareni također nakon 10 min spusta i od toga 80-90% kočenja.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 14:03   #2194
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Jako je lepi

Koliko je taj sic? Ja trazim neku zamjenu za WTBa, ali ne bi neke ultra-slim jer se ne vozim dovoljno da mi se pozadina privikne na njih.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 15:27   #2195
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Vidi u magura dućanu (Trgo-avto) na križanju heinzlove i vukovarske, mislim da je taj model već spušten na ~4000kn.
Hvala, budem pogledo!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 16:58   #2196
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
i ducan je Merida, ne Magura . Pomotala me vilica.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 17:01   #2197
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,513
2 Vuco: Hvala na stivu. Ukratko si napisao sve sto me zanimalo. Posto sad idem u meni nepoznat grad na phax (nemam pojma za staze), ne znam jos koju cu disciplinu voziti... Pa cu malo pricekti sa kupnjom... A tko zna mozda i novi bajk uleti...
Sole nisu lose kocnice, ali nisu ono sto ja zelim. Kod rodjaka na Focusu sam probao Tektro Auriga i koce dosta bolje od mojih. A za 1200 kn dobijes cijeli set sa adapterima i jos fino stave set za odzracivanje (u Bizmarku cini mi se).

Citiraj:
P.S. Vidim da za Sole piše da, iako je hidraulična, da se pomiče samo jedan klip ?
Da.
PS Straznji rotor mi izgleda kao Salvarezov.


EDIT: Kazes da si probao Treka i Buljin Dawg, sto je ovako bolje? Iako znam da to ovisi od osobe do osobe...
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 17:21   #2198
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
evo, odfurao sam ga :P Rekli da je sutra gotovo te da će me nazvat
Ne zovu... Zovem ja njih u servis, ne javljaju se... Zovem na mob, samo zvoni zvoni i zvoni.......
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 17:25   #2199
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
@ Aski

Gdje ideš na faks ?

Što se kočnica tiče, malo gledaj oglasnike i dropbike, sad idu jako jeftino neke kočnice (imaš Shimano nove za nekih 900kn po oglasnicima i slično; kod nas ti se ne isplati kupovati u dućanu), no jesi siguran da tvojima ne treba servis ? Nije se sa uljem dobro zezati, Salvarez je imao sreće.
Mislim, kad stisneš hidrauliku - mora kočiti ako je dobro odzračeno. Ili su pakne toliko lošije ? Naravno, moraš shvatiti da nije isto jel imaš 100kg ili 80-ak kao ja. Jesi probao sa malo većim diskom napred ?

Buljin Dawg sam sitno nešta provozao, malo skakao i tako. Ne znam jesu li Dawg i Fuel Ex9 ista kategorija bicikla (po cijeni sigurno nisu), no moram priznati da me se kao XC-aša više Fuel Ex9 dojmio.
Buljin Revelation me do isprobavanja Treka oduševio finoćom rada, no moram priznati da je Talas tu negdje, ako ne i sitno bolji (no cijenom je duplo bolji )

@Catkiller

Jesi prodao bajk ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 18:42   #2200
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Jako je lepi

Koliko je taj sic? Ja trazim neku zamjenu za WTBa, ali ne bi neke ultra-slim jer se ne vozim dovoljno da mi se pozadina privikne na njih.

Platio 450kn preko foruma DB. Sic je odlican, lagan i udoban. Stvarno sam se preporodil od kad ga imam. Moze se skrit po udobnosti prema Selle Italia Flite i SLR XP kaj sam imal. Mislim da je u ducanu oko 100eur, nisam siguran tocno.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 18:53   #2201
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
Ne zovu... Zovem ja njih u servis, ne javljaju se... Zovem na mob, samo zvoni zvoni i zvoni.......
WOW, nazvali me. Promijenili su mi sajlu od prve kočnice i sajlu od prednjeg mjenjača. ODLIČNO. Platio 40 kn. ODLIČNO. Kad sam se vozikao iz servisa kući provrtio brzine i imam problema kad šaltam dolje npr. iz 3 u 2, 2 u 1.. jednostavno NEJDE, NEJDE I NEJDE, samo struže... znači dok sam u 3 zupčaniku i oču stavit u 2 onda moram prišaltat gore na shifteru do 1 pa brzo na 2 da mi stavi na drugi zupčanik... Sajle su stavljene odlično i u tome nema problema, kočnica je predobra, ali su mi shifteri još gori nego prije. BZIK PROMET 4/10.
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 21:24   #2202
x32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 50
Imam loša iskustva s BZIK PROMET-om kupio kod njih ključ za rastavljanje lanca i nakon 2 rastavljanja onaj pin na ključu se izvinuo i nije mi lik htio dati drugi ključ tak da kod njih više ne kupim ni zračnicu, a kamoli da im dam bajk na servis. Servis napravim sam pa bar znam na čemu sam.
x32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 21:51   #2203
Marino_7
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Poreč
Postovi: 40
Ja imam Norco Wolverine 2008 vec godinu dana i prilicno je dobra.Najvise me odusevljavaju vilice ..http://farm4.static.flickr.com/3101/...c966c602_b.jpg ..samo sta ja imam smedu
Marino_7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 21:58   #2204
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,434
a ja pak danas bio u protea jaski da mi malo servisiraju rebu lijepo cijela ociscena i promijenjeno ulje. sutra to montirat na bajk i odma na jednu voznju
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 23:18   #2205
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
a ja pak danas bio u protea jaski da mi malo servisiraju rebu lijepo cijela ociscena i promijenjeno ulje. sutra to montirat na bajk i odma na jednu voznju
Kolko peneza za servisovanje?

p.s. zna li tko kakav servis u Velikoj Gorici? MOram si stegnuti kontra navoj na prednjem kotaču, jer sam čistio kugle i to, ali..sad mi klapa, i disk struže od pakne...užas. Stegnuo sam nekakvim kombinirkama da mogu do dućana samo
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2009., 23:40   #2206
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,434
150kn, sad sam lijepo miran do slijedece pauze
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 11:32   #2207
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
150kn, sad sam lijepo miran do slijedece pauze
Jesi ubacio unutra viagru da se podigne na 115mm?

@ Vuco

Nisam, ne napinjem previse jer sam izbjegao placanje skolarine, a ionaki mi sutra stize bijela magura (zamjena kod distributera zbog tvornicke greske) pa opet moram slikati i pisati oglas...
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 12:29   #2208
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,513
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
@ Aski

Gdje ideš na faks ?
Rijeka... Da sam malo razmisljao glavom o nekim stavrima kad je trebalo sad bi se vozio po Sljemenu i Grmoscici

Citiraj:
Što se kočnica tiče, malo gledaj oglasnike i dropbike, sad idu jako jeftino neke kočnice (imaš Shimano nove za nekih 900kn po oglasnicima i slično; kod nas ti se ne isplati kupovati u dućanu), no jesi siguran da tvojima ne treba servis ? Nije se sa uljem dobro zezati, Salvarez je imao sreće.
Mislim, kad stisneš hidrauliku - mora kočiti ako je dobro odzračeno. Ili su pakne toliko lošije ? Naravno, moraš shvatiti da nije isto jel imaš 100kg ili 80-ak kao ja. Jesi probao sa malo većim diskom napred ?
Servis im vjerojatno treba Presao sam 1600+ km, a dosta kocim. Propadanja nije dosad bilo. Pakne izgledaju OK, nedavno sam skidao.
73 kg imam.

Citiraj:
Buljin Dawg sam sitno nešta provozao, malo skakao i tako. Ne znam jesu li Dawg i Fuel Ex9 ista kategorija bicikla (po cijeni sigurno nisu), no moram priznati da me se kao XC-aša više Fuel Ex9 dojmio.
Buljin Revelation me do isprobavanja Treka oduševio finoćom rada, no moram priznati da je Talas tu negdje, ako ne i sitno bolji (no cijenom je duplo bolji )
Da, Dawg je kao neki all mountain, dok je Trek XC... Ja sam EX9 pobrkao sa EX8. Znam da je taj cjenovno u rangu sa Konom...
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 16:03   #2209
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Fuel i Dawg nisu ista klasa, Fuel je više XC a Dawg AM bike.
A što se tiče mog Dawga, gore više skoro ništa nije stock tako da ga je teško usporedit sa običnim osim po geometriji.

Jučer mi je stari kupio onaj držač za bicikle, sad sam ga složio i uživao gledajuči kako će sad to lako bit održavat.

Ja se nadam da ću se sutra zaletit do Jaske da si napravim servis na REVL da budem miran.


Vuco di ćeš Talas sa ovom mojom sirotinjom uspoređivat
Volio bi i ja tu vilju kod sebe vidjet ali nema potrebe zasad
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 17:29   #2210
tomiotok
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Otok, Osijek
Postovi: 5
pozz ekipa, planiram mijenjati sutra ili prekosutra tahoe le 2008 s ovim bikeom http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1010, ima li iko ikakovih savjeta o mogucoj boljoj kupnji za te novce i kakove su ove kocnice na njemu? hvala svima na savjetima! bike koristim iskljucivo za ravnicarski dio tu i tamo malo kroz blato a po makadamu 60% vremena
tomiotok je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 19:41   #2211
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
e, a daj mi neko objasni kako su mi u bzik prometu složili da mi shifter iz 2 u 3 brzinu ide lako?
U prvoj brzini je full zategnuta, ja sam odšrafio šaraf i izgubio sajlu, poravnao vodilice, i natrag stavio sajlu, full zategnuo, ali mi iz 2. u 3. zupčanik ne mjenja, ne mogu svom snagom ruke pomaknut šifter.. To ne kužim..
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 20:12   #2212
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Nisam siguran, ali puknut ću. Jesi vratio šifter na prvu poziciju kad si sajlu "izgubio" ? Ono, ako ti je ostao na srednjoj poziciji, onda nije nit čudno.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 20:49   #2213
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Evo kak sam radio:

http://www.youtube.com/watch?v=ngm6dr-1na0

sve sam radio TOČNO kao ovaj lik. Samo nisam neki vrhunski englez pa u dijelu kada govori ovo o sajli (3:05 -> 3:40) i na kraju nešto kaže na 5:15 za sajlu... To ne razumijem..
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 21:59   #2214
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Jesi li šifter (ne mjenjač) spustio do kraja (kak bi inače bilo kad je napred na najmanjoj šajbi/zupčaniku) ? To bi objasnilo da nemožeš više od srednje šajbe na gore ići...

Od 3:05 do 3:40 priča o vraćanju šarafa (barell adjustment) gore kod šiftera, da ga se zašarafi do kraja te onda napravi 2 "klika" (taj klik je kad se malo zaokrene taj šaraf). Taj "šaraf" ti isto nateže ili odteže sajlu prednjeg mjenjača. Za sitno podešavanje sajle, kao npr. kod V-brake-a
Na 5:15 kaže da se za sitne pomake (ako npr. ima neko kratkotrajno zadržavanje prilikom prešaltavanja) može koristiti opet taj šaraf gore na kućištu šiftera ili HI limit.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 22:06   #2215
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Jesi li šifter (ne mjenjač) spustio do kraja (kak bi inače bilo kad je napred na najmanjoj šajbi/zupčaniku) ? To bi objasnilo da nemožeš više od srednje šajbe na gore ići...

Od 3:05 do 3:40 priča o vraćanju šarafa (barell adjustment) gore kod šiftera, da ga se zašarafi do kraja te onda napravi 2 "klika" (taj klik je kad se malo zaokrene taj šaraf). Taj "šaraf" ti isto nateže ili odteže sajlu prednjeg mjenjača. Za sitno podešavanje sajle, kao npr. kod V-brake-a
Na 5:15 kaže da se za sitne pomake (ako npr. ima neko kratkotrajno zadržavanje prilikom prešaltavanja) može koristiti opet taj šaraf gore na kućištu šiftera ili HI limit.
Ok, tnx, probat ću sutra ujutro, meni je ovaj gore "kotačić" kod shiftera sada dokraja unutra, mogu kad ga izvrtim prema van dakle onda zategne sajlu... Znači, sutra javim kak bu to kad bu gotovo :P znači prije nego što natrag vraćam sajlu zašrafim ovo kod shiftera dokraja unutra(već je), stavim sajlu i vratim dva klika, ako sam dobro shvatio...
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 22:47   #2216
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Stigla nova viljuška. Pohvala g. Alanu Buhinu (www.alanprim.hr) i Maguri na susretljivosti, odgovorno i profesionalno odrađenoj zamjeni.

http://www.imagesforme.com/show.php/657564_SDC13502.JPG

Sad mi ide uz kočnice
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 23:04   #2217
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Danas sam vidio nenormalnu ekipu.Cesta(neznam kak se zove, sad se radi po njoj asfaltiranje ponovno), gore prema Markuševcu. Ja dolazim sa terena malaksao, pijem vodu ko konj, znojan...ma strgan, ali kad sam vidio ekipicu kako gaze u 2. brzini (Canondale f1 i jos nekakve fulke brutalne) odmah mi je bilo lakše... ugl., dobio sam sad ohrabrenje da i ja ponovno počnem "divljat" . Na 3 ak stupnjeva dečki drilaju sam tak

e da: Gdje bih mogao kupiti kompletne iznutrice od shimano nabe?Ili cu morat kompletan novi kotač...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 23:31   #2218
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
CK, kako rade te Magure ? Videl sam da si već opet stavio bajk na prodaju, ali sa malo višom cijenom

@ Halos
Znam da se Gračanska cesta asfaltira . Ja već 2 dana opet uživam gore na Sljemenu. Odlično je. U gradu +500 stupnjeva, a gore 24°C.
Kakva ti je naba ? Ako ti trebaju samo ind. lageri, onda odi u SKF i kupi koje ti trebaju. Inače si spikiraj samo novu istu nabu

Jel netko za neku vožnjicu ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2009., 23:44   #2219
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
a naba je ona, Shimanoeva FH LINK
neznam, nevozim se vec 2 mjeseca kak spada, jer nemam vremena do servisa skocit...a po pravilu bih i trebao te ind ležajeve, ali i nekakav ključ za kontra navoj da sve to stegnem da kotač odnonsno naba ne pleše po centralnom vijku(ako me tko razme )

jbg. vuco, meni je meslje pre dalek, inace bih i ja uživao odavno...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2009., 00:45   #2220
tomiotok
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Otok, Osijek
Postovi: 5
ima ko savjet za moj gornji post i fujija????????
tomiotok je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na