Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.06.2009., 00:48   #931
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
free useri jel vam rapidshare šteka, ono u smislu da skida velikom brzinom ali ono skida 3s pa jendu ili dvije sekunde stoji i tako cijelo vrijeme?
Da, to je poznati problem kod free usera. Pogotovo u vecernjim satima.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 00:59   #932
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Da i ja sam zadnjih dana primjetio otkad mi je istekao acc da skida ono do pola pa stane pa onda opet malo i stalno nesto povuci-potegni..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 03:53   #933
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Novi Jdown mi se nikako nesviđa, neradi mi ona opcija da ako ima neki file pass da ga ja ukucam prije pada on sam to izvuce van. Ali zato odlicno radi s MU jer mi skine 4GB bez prekida.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 10:40   #934
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,735
Citiraj:
Autor pipe Pregled postova
Da, to je poznati problem kod free usera. Pogotovo u vecernjim satima.
jedno 2-3 tjedna je normalno radio preko jdownloadera,skidao na na 490 kb/s sad opet cendra ide pa stane a preko jdown. mi skida na 120 za sad ownaju megauplaod i netload.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 12:56   #935
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,345
da, ja sam to primjetio u zadnjih par dana, protekla 2-3 tjedna je dobro skidao...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 19:29   #936
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Novi Jdown mi se nikako nesviđa, neradi mi ona opcija da ako ima neki file pass da ga ja ukucam prije pada on sam to izvuce van. ....

kako mislis ne radi?
meni funkcionira bez ikakvih tegoba..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 19:42   #937
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Ukucam pass ali nakon sta on to sve skine i ide izvlaciti van opet me trazi pass. Ocito cu morati malo pogledati bolje gdje da ga stavim prije.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2009., 21:28   #938
lVlark
All rights reversed
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb Awesomeness: 10000
Postovi: 85
Ako si slucajno kopirao razmak prije ili poslije passa, mislit ce da si fulao.
lVlark je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 20:58   #939
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Rapidshare Ordered To Transfer $34 Million To German Record Industry

http://idolator.com/5246242/rapidsha...ecord-industry
vercetti je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 22:01   #940
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 23:28   #941
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
sad još i to, još malo i sav internet će biti pod kontrolom tako da će svako slovo napisano i izgovoreno biti negdje zapisano i snimljeno za proućavanje i špijunažu

iskreno, nek iskorijene piratstvo, na kraju će se svi okrenuti besplatnom software-u i svi programeri će jedva zarađivati za kruh ili pa živjeti od reklama, a sumnjam da je divovima kao EA i ostalim to u cilju
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2009., 03:25   #942
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Sve najbolje RS-u u daljnjem propadanju . Neka zavrse u gubicima i u zatvoru.
Da, mrzim RS
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2009., 17:22   #943
smart121
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: CROATIA
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Ukucam pass ali nakon sta on to sve skine i ide izvlaciti van opet me trazi pass. Ocito cu morati malo pogledati bolje gdje da ga stavim prije.
klikni desnom tipkom misa na prvi fajl koji skidas i u prozoru ces vidjeti gdje treba upisati password
smart121 je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2009., 17:32   #944
smart121
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: CROATIA
Postovi: 3
dali netko zna kako postavit jdownloader za siemens gigaset sx 763 wlan dsl,nikako mi se ne reconnecta nakon prvog filea. Imao sam thompsonov ST780 to je odradio super ali ovaj nece .Molim pomoc
smart121 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2009., 04:19   #945
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
@smart tako sam i radio pa me je pitao za pass. Ocito cu morati na sve kilikati i unositi passworde.
__________________





' alt='' border=0>

Zadnje izmijenjeno od: Vejita. 28.06.2009. u 04:33.
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2009., 08:31   #946
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,376
@vejita
Pokušaj ovako. Za verziju 0.5.xxx, odi u 'Configuration ->Addon Manager' i aktiviraj J'D-Unrar' i 'JD-HJsplit' addonove. Zatim odi na ime paketa fileova koje skidaš (Downloads) i duplim klikom dobiješ dodatni 'prozor' u doljnoj polovici programa. Upiši pass u rubriku 'Archive Password' i stavi kvačicu na 'Extract' desno od toga.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2009., 13:20   #947
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
za novi jdownloader (0.6.xyz) odi na configuration/addon manager/JD-Unrar,
kad kliknes na JD-Unrar, pojavi ti se dole mali button "settings", pa imas tab "list of passwords"
tamo mozes dodavat pass-ove, samo svaki u novi red, ak nisi siguran tocno za razmake i to, stavi vise verzija , addon proba sve te sifre prije nego odustane od unrara...

ima i starija verzija list of passwords negdje, samo se ne sjecam tocno di, al ima zicer... tog se sjecam jer cesto zaboravim pass kopiratz dok kopiram linkove....
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2009., 20:54   #948
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Changes in the handling of RapidPoints

July 1, 2009
As you know we are constantly trying to improve your experience with RapidShare. This includes simplifying our system, fighting fraud attempts and, of course, improving your benefits. In order to accommodate those needs, we have modified the way we count the RapidPoints generated by Premium Users. There is no 255 points limit per day anymore. This means, you can get an unlimited number of PU RapidPoints per day. The PU RapidPoints will not be stored separately, but added directly to your RapidPoints total, so they can also be used immediately. Every Premium User can generate 10 RapidPoints per day for other users by downloading their files. Those changes take effect immediately. If you would like to see how many RapidPoints and PU RapidPoints you have received each day, please let us know. We consider adding this information as an evaluation feature in the future.
nešto novo
dakle više nema ogranićenja od 255 boda dnevno za premium usere već 10 bodova dnevno po 1 premium useru


Citiraj:
July 2, 2009
We have improved the way remote uploads are handled. There was a limit of 30 remote uploads you can enqueue, and they used to be started all at the same time. This has been changed so that you can now enqueue up to 300 links, but only 5 copy jobs will be started at the same time. This will avoid remote server problems, which are unable to handle so many download tasks at the same time. As soon as these jobs finish, the next copy jobs will be started automatically.
sada se može uplaodati do 300 linkova na remote upload

Citiraj:
Super Happy Hours for Premium users

July 3, 2009
To test parts of our new infrastructure, we have just disabled any traffic limits for premium users. This means unlimited downloading for all our premium customers. Have fun! Please notice that we may revoke this feature at any time without prior notice.
neograničeno skidanje za premium usere, navalite dok ima


EDIT

izmjena bodova za premium usere

Changes in the handling of RapidPoints (da, datum je isti )

Citiraj:
July 1, 2009
As you know we are constantly trying to improve your experience with RapidShare. This includes simplifying our system, fighting fraud attempts and, of course, improving your benefits. In order to accommodate those needs, we have modified the way we count the RapidPoints generated by Premium Users. There is no 255 points limit per day anymore. This means, you can get an unlimited number of PU RapidPoints per day. The PU RapidPoints will not be stored separately, but added directly to your RapidPoints total, so they can also be used immediately. Every Premium User can generate 1 RapidPoint per 20 minutes for other users by downloading their files. Those changes take effect immediately. If you would like to see how many RapidPoints and PU RapidPoints you have received each day, please let us know. We consider adding this information as an evaluation feature in the future.
sada 1 premium user može napraviti 1 bod svakih 20 min što bi bilo 72 boda dnevno
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go

Zadnje izmijenjeno od: Big Guy. 03.07.2009. u 13:38.
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2009., 15:23   #949
R3deye
Registered User
 
R3deye's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 29
Ja u zadnje vrijeme sve tražim na Megauploadu, skida mi max speed ili minimum do pola na 4Mbit vezi, dakle 490 KBs ili nekad 220-270, ali nikad ispod. I reconnect šljaka bez problema sa jdownloaderom. Na RSu (free) se spusti i do kriminalnih 75KBs, dok Megashare ima dobar speed ali mi nakon reconnecta padne veza, tj ne nastavlja dload.
__________________
Intel DC E5800@3,66GHz
Gigabyte EP31-DS3L
4GB PC5300
Zotac 450GTS
R3deye je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2009., 17:06   #950
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Za free usere je najbolji Easy-share trenutno, max brzina uz konstatni download, čekanje 20 sekundi nakon svakog rekonekta
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2009., 18:12   #951
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707

Ebali ih glazbenici, samo se oni čuju, nek naprave nekaj pošteno za slušat pa će se i kupovat.

Koji su to njemački glazbenici?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2009., 18:49   #952
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Na MU skinem 4GB bez iti jednog reconnecta i skida odma i max nakon skinutog proslog fajleka i nema cekanja.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2009., 22:15   #953
R3deye
Registered User
 
R3deye's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Na MU skinem 4GB bez iti jednog reconnecta i skida odma i max nakon skinutog proslog fajleka i nema cekanja.
Je ali primijetio sam nakon što sam skinuo par itema da mi je prijavio da sam ispunio dload limit za taj dan (ne sjećam se sad kolko) i onda je išao reconnect.

Citiraj:
Za free usere je najbolji Easy-share trenutno, max brzina uz konstatni download, čekanje 20 sekundi nakon svakog rekonekta
Kako je to bolje od MU koji ne traži reconnect nakon svakog fajla? Koja je veličina fajlova? Ili ni oni ne traže reconnect za svaki fajl?
__________________
Intel DC E5800@3,66GHz
Gigabyte EP31-DS3L
4GB PC5300
Zotac 450GTS
R3deye je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2009., 23:57   #954
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
A onda je MU bolji, onda je to nekaj novije na MU ako se može odmah skidat bez čekanja, koliko se sječam...ok nevermajnd

Nisam na ES vidio fajlove veče od 100mb pa valjda ne može više
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2009., 00:00   #955
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Preko MU sam znao skidati i fajleke teske 1GB i nije nista kenjao. Zato jdownloader je super za njega... ali steta sto nece i s RS i jos nekim stranicama tako dobro raditi.

I pitanjce. Kako sklepati da reconnect radi s Thomsonom 780i speed touch jer odaberem sve i ukucam koji je i user i pass i on otvori preko porta tu stranicu i vidim je ali nista negovori da je uspio i tako bleji sve dok ja ne odaberem da prekine, ali i tada kada on hoce napraviti rc nista se nedogodi i onda kasnije nemrem uci u modem nego moram ga paliti/gasiti.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2009., 09:15   #956
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Changes in the handling of RapidPoints

July 1, 2009
As you know we are constantly trying to improve your experience with RapidShare. This includes simplifying our system, fighting fraud attempts and, of course, improving your benefits. In order to accommodate those needs, we have modified the way we count the RapidPoints generated by Premium Users.

There is no 255 points limit per day anymore. This means, you can get an unlimited number of PU RapidPoints per day. The PU RapidPoints will not be stored separately, but added directly to your RapidPoints total, so they can also be used immediately. Every Premium User can generate 1 RapidPoint per 10 minutes for other users by downloading their files. Those changes take effect immediately. If you would like to see how many RapidPoints and PU RapidPoints you have received each day, please let us know. We consider adding this information as an evaluation feature in the future.
opet promijenili
sada premium user može dati bod svakih 10 minuta
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2009., 12:47   #957
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,735
radi vama jdownloader sa netloadom,meni neki error baca???
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2009., 22:48   #958
R3deye
Registered User
 
R3deye's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 29
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
radi vama jdownloader sa netloadom,meni neki error baca???
Meni kaže u linkgrabberu "link temporarily uncheckable" i bok. Dakle trenutno banana..
__________________
Intel DC E5800@3,66GHz
Gigabyte EP31-DS3L
4GB PC5300
Zotac 450GTS
R3deye je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2009., 12:59   #959
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,472
Super Happy Hours for Premium users

July 3, 2009

To test parts of our new infrastructure, we have just disabled any traffic limits for premium users. This means unlimited downloading for all our premium customers. Have fun! Please notice that we may revoke this feature at any time without prior notice.
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2009., 13:56   #960
jadanja
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Kako to radi RAPIDSHARE

Imam plaćeni Premium account na rapidshare.com. Dakle ne besplatni ili zarađeni bodovima, već account za koji sam izbrojio prave novce, ne virtualne.

Jučer sam dobio slijedeću poruku sa rapidshera:

"Dear customer 01234567,

Based on your download logs, your Premium Account 01234567 was shared with other people. This is not allowed.

It follows a list of all /16 networks having downloaded via your account today:

82.208.0.0/16 (82.208.0.0 - 82.208.255.255)
83.19.0.0/16 (83.19.0.0 - 83.19.255.255)
83.23.0.0/16 (83.23.0.0 - 83.23.255.255)
95.48.0.0/16 (95.48.0.0 - 95.48.255.255)
188.129.0.0/16 (188.129.0.0 - 188.129.255.255)
194.0.0.0/16 (194.0.0.0 - 194.0.255.255)


It might also be possible that your account has been hacked and other people were using it as well without your knowledge.

To protect us and yourself from hackers, we have changed your password to xy45n.

Feel free to change your password to something suiting you better.

Please notice that if we detect many different IP addresses in your account in the future, we reserve the right to permanently close your account.

You can check the IPs using your account in the log section of your premium zone.

Best regards,
RapidShare.com - Support"


Dakle situacija je slijedeća. Netko je haknuo moj account i sada mene prozivaju zbog toga. Dakle njihov sigurnosni sistem je za qrac, a ja sam kao kriv.

Najbolje u svemu je to što ako se to dogodi opet zadržavaju pravo da trajno zatvore account. A to što su na tom accountu ostali neiskorišteni moji pravi novci nikom ništa. Umjesto da gone hackere ili da poprave svoj sigurnosni sustav, oni mene svojeg korisnika koji im je dao prave novce okrivljuju i prijete da će mi obustaviti uslugu koju sam im uredno unaprijed platio.

Evo ovako posluju zapadne kompanije!
jadanja je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na