Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.04.2009., 09:07   #421
Arafat
Registered User
Moj komp
 
Arafat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Opera+Firefox
Postovi: 19
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
De se vise dogovorite, jeste zadovoljni ili ne. U prvi mah ste svi graktali na Tubija kao jato vrana, a sad svi okrenuli plocu i ljube mu guzicu kako je najbolja trgovina u cijelom svemiru

Smijesno.
Nisam videl ovu temu prije....
Ne kazem da je Darko savrsen, ali ako cemo ga trebati "svrstati"...
Definitivno ide u Postene trgovce
Arafat je offline  
Staro 15.04.2009., 10:20   #422
Fadolf
Premium
 
Fadolf's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagabria
Postovi: 492
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
De se vise dogovorite, jeste zadovoljni ili ne. U prvi mah ste svi graktali na Tubija kao jato vrana, a sad svi okrenuli plocu i ljube mu guzicu kako je najbolja trgovina u cijelom svemiru

Smijesno.

Vjerojatno čekaju besplatne Sapphire kape...
Fadolf je offline  
Staro 15.04.2009., 10:25   #423
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
De se vise dogovorite, jeste zadovoljni ili ne. U prvi mah ste svi graktali na Tubija kao jato vrana, a sad svi okrenuli plocu i ljube mu guzicu kako je najbolja trgovina u cijelom svemiru

Smijesno.
Tako je uvjek glasni su, a kada gazda dodje.. ili hvale ili šute ko p-apuče.
Previše je tu problema da bi na kraju bilo sve ok..
Brown Acid je offline  
Staro 15.04.2009., 10:34   #424
ivan-os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 28
He he koji papci! Popljuvali svi redom čovjeka i sad mu se uvlače kad se javio tek nakon nekoliko dana i nakon što je skršio svoj forum. Svi ste se zgražali nad njegovim isprikama i sad kad se čovjek pojavio i rekao svoju verziju automatski ste to prihvatili kao apsolutnu i jedinu istinu. Osobno nemam nikakvog iskustva s hardverajem i ne kažem da gospodin vlasnik laže ali prema čitanju ovoga stvarno se okrećete kako vjetar puše
ivan-os je offline  
Staro 15.04.2009., 10:39   #425
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
De se vise dogovorite, jeste zadovoljni ili ne. U prvi mah ste svi graktali na Tubija kao jato vrana, a sad svi okrenuli plocu i ljube mu guzicu kako je najbolja trgovina u cijelom svemiru

Smijesno.
baš tako ispada...

ja sam prvi za to (i to sam nebrojeno puta ponovio i tu na forumu) da se i kritizira i hvali (da se iznesu i negativna i pozitivna iskustva kakva god da jesu-na kraju krajeva time se može samo eventualno poboljšati usluga i ispraviti neke greške).
__________________
www.hardveraj.hr
Beshtya je offline  
Staro 15.04.2009., 10:43   #426
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Meni osobno se njegov nastup cini kao politicki. Vrlo jednostavno, srusis forum (jer nemozes reci da nisi gledao svoj forum) pricekas da svi argumenti isplivaju, a onda polako prekrojis pricu po iznesenim cinjenicama...

Otkuda svi ovi siltercici neznam, ali zasto su prije sutili?

Citiraj:
Autor Beshtya Pregled postova
(da se iznesu i negativna i pozitivna iskustva kakva god da jesu-na kraju krajeva time se može samo eventualno poboljšati usluga i ispraviti neke greške).
Onda za pocetak ako nastavis sa biznisom pocni brze isporucivati robu, radi lager za stvari koje idu (ulaganje), ne primati lovu unaprijed ako kupca nisi obavjestio na vrlo vjerovatno cekanje i ne imati na cjeniku ono sto kinez nece dati. Prodavaj samo ono sto mozes nabaviti i u to si siguran.
Koliko vidim, manje problema sa cekanjem imaju ostali veleprodajni net shopovi...
Alfa_R je offline  
Staro 15.04.2009., 10:55   #427
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Beshtya možeš li samo reći što je bilo (i što je) s (tvojim) forumom?
svebee je offline  
Staro 15.04.2009., 11:02   #428
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 407
na ovo pitanje sam već htio odgovoriti ali zaboravih...indikativno je da se forum baš srušio taj dan (ili dan poslije-ja ne znam točno kad obzirom da nisam bio uz komp već mi je kolega javio to) ali ga nije rušio nitko od nas! Baza na forumu ne može napraviti konekciju sa SMF-om (Simple Machines Forum). Već 10-ak dana programer iz tvrtke koja nam pruža hosting i čovjek iz SMF-a komuniciraju putem maila i pokušavaju riješiti problem. Kažu da je glavni problem prevelika baza Hardveraj foruma (preko 400 MB) što kod SMF-a dovodi do problema (zašto to nitko nije u startu rekao nama iskreno ne znam-ne bismo ni išli u tom slučaju na varijantu SMF-a već nekog tipa phpBB koji može podržati toliku bazu). Navodno bi problem trebao biti riješen kroz 10-ak dana a ukoliko ne bude, selimo cijelu bazu na phpBB.
__________________
www.hardveraj.hr

Zadnje izmijenjeno od: Beshtya. 15.04.2009. u 11:06. Razlog: dodan tekst
Beshtya je offline  
Staro 15.04.2009., 11:06   #429
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor Beshtya Pregled postova
Kažu da je glavni problem prevelika baza Hardveraj foruma (preko 400 MB) što kod SMF-a dovodi do problema...
400MB? meni se ne čini da je forum baš tako velik (barem koliko sam ga ja posjećivao)
svebee je offline  
Staro 15.04.2009., 11:09   #430
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 407
i mene je to malo iznenadilo, no vjerujem čovjeku na riječ kad tako kaže
__________________
www.hardveraj.hr
Beshtya je offline  
Staro 15.04.2009., 12:39   #431
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
skoro svima koji su pisali ovdje !
Posrali ste covjeka od glave do pete a sada lizete ! Svaka cast ! Slika i prilika Hr na malom prostoru
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline  
Staro 15.04.2009., 19:46   #432
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,869
Da ne quotam postove, nabrzinu sam ih preletio ...
Moje vidjenje stvari ... doticni je sam ili uz pomoc nekoga pobrisao/ugasio ili sta vec; svoj forum, da ga raja nebi zgazila, zagusila i oblatila jer tamo slucanog posjetitelja samo 2 klika djele od realnosti i eventualnog saznanja o nacina poslovanja.
Nisam nikada kupovao od doticnoga, ali cekati 2, 3 ili nedaj Boze 4 tjedna, stvarno je previse. Ja osobno necu nikada pristati na tako sta. Pa postoje kud i kamo manji dileri di ljudi rijese trade u manjem roku. A tesko da ces nekoga ozbiljnijeg klijenta kupiti sa jednom siltericom ?!
Sam radim u prilicno "delikatnoj" bransi i prvi put kada sam procitao topic, pokusao sam zamisliti sam sebe sa isprikama tipa: "E sry, ali malo sam danas u bedari jer mi je otac preminuo" ili "Oprostite, malo mi je muka, bio sam sa suprugom kod giniča jer se njoj dolje sve upalilo, pa znate, malo flisa !!!"
Mislim da bi iste sekunde dobio otkaz, a bome i dao bi ga svakome da tako sta cujem.
Brate uzmi slobodno, bolovanje sta god ... sta se koji racku imas pravdati neznancu sa svojim privatlukom
Ajd jednom si se izvukao na taj nacin, moze se svatiti, cak reci slucajno je, ali brate, ispada da svaka prodaja koja nije sa lagera nektko je umirao

Mislim ... mozes ti sad tu pisati Markove konake, al` stvarnost i slika tvog nacina poslovanja su svi oni postovi ispred, sve ostalo je mazanje ociju i "ispravljanje krive Drine"

...
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline  
Staro 15.04.2009., 20:03   #433
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Evo, iako sam odlučio da više neću pisati na ovu temu, daljnji razvoj događaja i moja savjest me na to tjeraju. Čitavu priču sam činjenično od početka iznosio bez izostavljanja, dodavanja, nagrđivanja i uljepšavanja pa ću tako i nastaviti.
Jučer, nakon javljanja g. Tubića na forum, razmijenili smo nekoliko privatnih poruka vezano uz ono što je napisao. Sadržaj tih poruka ne vidim razloga objavljivati, iako, ukoliko g.T. to bude želio, nemam ništa protiv. Uglavnom sve je bilo u stilu njegovog ispričavanja i mojeg odbijanja u vjerovanje njegovoj priči. U tom razgovoru g.T. mi je ponudio slijedeći proizvod kao kompenzaciju za sve što se događalo:
http://www.hardveraj.hr/shop/product...roducts_id/965
S obzirom na vrijednost konkretnog proizvoda i na sva iskustva koja sam prošao s g.T. u ovo nisam uopće vjerovao. Ponajviše iz znatiželje - jer stvarno nisam imao nikakva očekivanja, potraživanja, a ni volje da se više bavim ovim slučajem - sam pristao na ovu ponudu. Gospodin T. me pitao kada ću danas biti kod kuće da dostavi proizvod, na što sam mu ja dao vrijeme. Na moje veliko iznenađenje, u dogovoreno vrijeme je stigao dostavljač g.T. na moju adresu sa kutijom u ruci. Novi novcati monitor, sa računom i garancijom mi je dospio u ruke! Evo, upravo sam ga spojio, još uvijek u nevjerici, radi odlično.
Pa evo, iskreno govoreći stvarno ne znam što zaključiti iz čitave priče. Iako dosta drugačijeg stava nego u početku, još uvijek stojim pri mišljenju da svi izgovori kojima se g.T. služio nisu bili istiniti. Kao što ste mogli i vidjeti, odustao sam od pregovaranja ovdje na forumu i branjenja tog svog mišljenja. I u ovome je moja najveća začuđenost. Kako netko tko je na kraju postupio ovako kako je, a to je moram reći iznimno pošteno, može istodobno gubiti reputaciju na tako nepotrebnim situacijama kao što je bila ova s početka priče? Ili je povod za ovo zadnje djelo bio puno prizemniji, a to je da ja napišem javno ovo što sada i pišem i iskupim ga pred svima. Ipak ću odbiti povjerovati u ovo posljednje, što iz razloga jer želim da ova priča ipak ima neki happy end, što iz razloga da sam u ovih posljednjih tjedan dana počeo pomalo osjećati i grižnju savjest zbog lavine koju sam pokrenuo ovdje na forumu. Dakle, biti ću korektan i zahvaliti mu se javno i privatno.

Zadnje izmijenjeno od: A-V. 15.04.2009. u 20:21.
A-V je offline  
Staro 15.04.2009., 20:03   #434
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Nisam nikada kupovao od doticnoga...
Onda stvarno ne vidim razloga za ovim postom pošto nemaš osobnog iskustva sa Hardverajem
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 15.04.2009., 20:22   #435
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Dana 13.03.2009. (očito koban petak 13.) prema predračunu spomenutog shopa u cijelosti je plaćen iznos za slijedeću konfiguraciju:

(06.04.2009.) Novci su sjeli na račun. Što se mene tiče priča završava, Hardveraj više ne postoji za mene.
Čovjeka koji je platio unaprijed ne tako malu cifru zavlačili ste mj. dana.

Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Eto nisam htio pisati o tome al izgleda da moram.
Postavio sam pitanje ovdje u forumu prije MJESEC!!!! dana o sastavljanju vodenog.

Evo threada:

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=114875

Nakon što je sastavljeno narucio u Hardveraju.
Naravno i uplatio.

Ovo je roba:

http://www.max-save.org/img.php?file=dtzjt8.jpg

Creva bi mi donio Juggernaut koji bi mi pomogao sve to sastavit.
Dosad je došlo:

VGA blok
Pokrov za pumpu
rezervoar
Akasa fancontrol

Uz vodeno sam još narucio i Mushkin redline
Corsair 520HX
Zalman pastu(onu u tubi)
Akasa fancontrol

Ostatak cekam dakle još uvijek.
Nikako da dođe.
Prvo nema na lageru.
Pa su Slovenci krivi.
Pa carina sere.
Pa mu pošalju umjesto 2 paketa dijelova samo jedan.
Naravno paket sa mojim dijelovima fali
Pa je mislio sam otici u sloveniju i dofurat dijelove.
Nažalost ništ od toga pošto privatnih problema.
Pa nađe nekog tipa koji bi sve to danas dofuro.
Eto danas mi se javi da je dijete od tog tipa bolesno i nemože ici po to.
Ali može u ponedjeljak.
Baš me zanima kaj ce bit u ponedjeljak.
Slovenci zatvorili granicu????
Pa nisam narucio drogu ili tenkove da to toliko treba.Traje vec mjesec dana.Za to vrijeme bi otišao u Ameriku po dijelove.Vec mi je sve to blesavo.Stalno nešto iskrsne.A ja cekam ko majmun.
Mislim suma koju me sve to košta nije baš mala a zavlaci me se ko idiota.
Ja stalno dogovaram sa Juggernautom kad covjek ima vremena da dođe k meni da to složimo.
Stalno nazivanje i pitanje kad ce konacno.
I samo što nije i opet ništa.

Eto mada nisam mislio ništa pisati o tome glavno da konacno dobijem moje stvari lagano mi vec puca ona stvar.

Još jedan primjer.

Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Užas.
Bilo je i kod mene frke oko vodenog koje sam oko 1.5 mjeseci cekao.
Ali na kraju je sve dobro prošlo.
Mj. i pol za slovensko vodeno. Da je iz Alžira naručio i da su na maguarcu poslali, prije bi došlo.


Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Trebao sam dust filter od 92mm i uplatio sam ga unaprijed (sića, nevažnih 20tak kn). Čekao sam ga dobrih 4 tjedna.Isto tako sam razmjenjivao mailove sa dotičnim i dobivao uvjeravanja da je na carini, pa da nešto nije u redu, pa da je stiglo al da nije stigao filter itd.
Mj. dana za dust filter. Naravno plačeno unaprijed.

Citiraj:
Autor fordam Pregled postova
Da nije bilo reklame na PCE i reference koje je hardveraj dobio na taj nacin sumnjam da bi neko uplacivao avans.
Moje iskustvo iz srpnja prošle godine:
Avansno uplacena 4 laptopa HP 550, koja naravno nisu stigla ( carina - pa bolest - pa problem sa dobavljacima ........ ) novci vraceni tek krajem rujna. Jeftino kreditiranje za firmicu.
Svaka čast za ovo. Kratkoročni kredit na 2mj. sa 0% kamata.


Citiraj:
Autor juiced Pregled postova
Pozdrav svima. Da se i ja javim.

Imao sam dosta neugodna iskustva s hardverajem.
Nazvao sam ih da pitam da li imaju hd3870, htio sam kupit grafu i rekli su da imaju gigabyte, ja reko super i narucio prek web shopa. Cekam ja mail s ponudom, maila nema nakon 9 dana. Nazovem hardveraj da vidim sta je s tim i kazu da nemaju gigabyte, da imaju sapphire koja je jeftinija, a jedna i druga gdd3, pa sam rekao ok, posaljite sapphire. Kad ono grafe nema 3 dana, nazovem ja ducan da mi kazu da je ipak u pitanju gigabyte, bio sam strpljiv i rekao sam dobro posaljite gigabyte. Kazu dobro da ce doci sutra, a grafe nema. Nazovem ja ducan da pitam sta je, kazu da je hp ekspress zaribao, da nisu donjeli (ispostavilo se da grafa nije poslana) i rekao je vlasnik da ce poslat nekog od deckiju do mene doma da mi donesu grafu. Grafe opet nema, opet zovem ducan gdje je grafa, ono kak ti decko iz hardveraja je imao sudar, i vlasnik je rekao da ce sutra donjeti osobno grafu i skidam mu kapu doso je kod mene ispred vrata i donio grafu (gigabyte-icu) nakon 3 tjedna.


2. Kućište - CM 690

Naručio sam zanemarujući slučaj s grafom navedeno kučište.
I tako nema ponude par dana. Zove stara i pita gdje je ponuda, Tubić odgovara da čeka uvoz izvana. Nema kućišta u prvom dogovorenom roku, pa niti u drugom. Stara nakon 12-13 dana gubi živce i prijeti da će poništit narudžbu, on se ispričava da mu je umro punac . Ajde dobro, narudžba idući dan. Narudžbe nema. Šta je bilo? - Zajebancija oko sprovoda. Ok, Darko zove i kaže da će spustit cijenu kućišta sa 630 na 600 kn . Ok opet 2-3 dana nema kućišta, stara zove i poziva se na društvo za zaštitu potrošača, idući dan oko 15 h dolazi Darko sa kućištem i ostalom narudžbom. Moja sumnja- kučište je kupio na putu do mene

Školski priomjer kako steći povjerenje kupca. Ne da je jedamput popušio, nego dva puta.


Ja u hardveraju neću kupovati. Sve te isprike mi je neumjesno komentirati, samo ću reći da ih nisam popušio.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline  
Staro 15.04.2009., 20:24   #436
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Nisam nikada kupovao od doticnoga
Slažem se sa mišljenjem wolv-a...
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
A tesko da ces nekoga ozbiljnijeg klijenta kupiti sa jednom siltericom ?
Sad sam ja "neozbiljan" jer sam prihvatio besplatnu šiltericu? neznam zasto je vas 3-4-5 zapelo za tu šiltericu samo kažem da se čovjek potrudio malo oko kupca.Trebao bi dijeliti npr uz 500gb disk još jedan gratis onda se nebi toliko sprdali ko iz ovoga!
nije opće bitno da li je taj poklon bio vrijedan 5kn ili 5000kn bitna je gesta ali očito neki to ne kuže,možda ovu temu čita previše kapomrzaca ili previše ljudi kojima je sapphire antipatičan?
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline  
Staro 15.04.2009., 20:27   #437
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Ipak ću odbiti povjerovati u ovo posljednje, što iz razloga jer želim da ova priča ipak ima neki happy end
Bila ovo moralna, poslovno strateska ili kakva god odluka...

Ali je gesta i pol na potenciju! Ovo je kompenzacija na razini jednog MM-a kad nesto zabrlja! Ako jos uzmemo HR kompas, stvarno za pohvalu.

Jedina nepravda - vjerujem da ce se i drugi forumasi sloziti - u svemu ovome je da se ovo trebalo desiti ovom kolegi forumasu a ne tebi

Ali dobro. U materijalnom svijetu ne'made apsolutne pravde
Visage je offline  
Staro 15.04.2009., 20:31   #438
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Onda stvarno ne vidim razloga za ovim postom pošto nemaš osobnog iskustva sa Hardverajem
Čuj ovoga, mora da si i ti dobio monitor
Ipak je ovo FORUM i javna rasprava ... pa pisem sta me volja
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline  
Staro 15.04.2009., 20:36   #439
Grofaz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 285
Kompenzacija je nadrealna... Ovako nešto se u Hrvatskoj dogodilo sad jednom i više nikad od strane firme koja prodaje informatičku opremu. Da bu se pamtilo to je sigurno.
Grofaz je offline  
Staro 15.04.2009., 20:42   #440
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
g.T. mi je ponudio slijedeći proizvod kao kompenzaciju za sve što se događalo:
http://www.hardveraj.hr/shop/product...roducts_id/965
He, he koji si ti Car
Hocemo review

PS: Jel mogu ja dobiti znojnicu
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline  
Staro 15.04.2009., 20:43   #441
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Čuj ovoga, mora da si i ti dobio monitor
Ipak je ovo FORUM i javna rasprava ... pa pisem sta me volja
nisam dobio monitor ak te to tak jako zanima
al evo i ja pišem kaj me volja
samo kaj budem bio ipak toliko pristojan i priseban pa ne budem pucal u tebe

Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
PS: Jel mogu ja dobiti znojnicu
Ne možeš pošto nikad nisi kupoval u Hardveraju

Citiraj:
A tesko da ces nekoga ozbiljnijeg klijenta kupiti sa jednom siltericom ?!
a vidim ti bi se prodo i za manje od šilterice
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 15.04.2009., 21:02   #442
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
samo kaj budem bio ipak toliko pristojan i priseban pa ne budem pucal u tebe
Sry zbog mog virtualnog metka nadam se da ovo bolje paše ... zdena


Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ne možeš pošto nikad nisi kupoval u Hardveraju
Srećom


Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
A vidim ti bi se prodo i za manje od šilterice
Ma za znojnicu ... i koju gemištaciju (sve oprastam odma)

EDIT: SRY na malom OT ... obecavam da necu vise nikad
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline  
Staro 15.04.2009., 21:31   #443
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Koliko vidim dosta drvlja i kamenja baca ekipa koja nije trgovala sa hardverajem, pišu kao da sve znaju iz prve ruke a sve pišu na osnovu 2-3 posta koje su pročitali.

Da se ponovim iz vlastitog primjera: nakon što sam uplatio konfiguraciju i monitor, a monitor je drugi dan bio stavljen na akciju. Po prijedlogu g. Tubića promjenili smo ponudu tako da sam monitor platio po akcijskoj cijeni. Zbog manjeg kašnjenja kao kompenzaciju dobio sam tipkovnicu i jaču MBO. Evo i ja sam nešto dobio (šiltericu nisam).
Znam za još par takvih primjera. Mislim da bi i A-V dobio ono što mu je bilo obečano kao kompenzacija ali to sad više nije važno...

I što sad reći; ovo je skupa greška kada se posao ispreplete sa privatnim problemima... nije za to za linč ovakvih razmjera ili da ga se stavlja na crnu listu, A-V je tu oštečena strana koja je dobila ispriku i "znak" pažnje... svi sretni ovce na broju + koja viška

p.s. zamislite ovakav kraj da je u pitanju Ve-mil, Hgspot, Links... ???
MIK je offline  
Staro 15.04.2009., 21:39   #444
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,281
Isplatilo ti se cekat
Majo je offline  
Staro 15.04.2009., 22:22   #445
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
p.s. zamislite ovakav kraj da je u pitanju Ve-mil, Hgspot, Links... ???
Ne bi bilo ni takvog početka. Oni imaju ili ne.

Ako se tebi da navlačiti i čekati, dok hardveraj raspolaže sa tvojom lovom, kako bi možda dobio nešto gratis. Nemam ništa protiv. Vidim iz postova da si zadovoljan.

Ja osobno ne bi imao strpljenja.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline  
Staro 15.04.2009., 22:42   #446
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Što se tiče kašnjenja ako planiraš nešto uzeti lijepo naruči 3tj unaprijed pa to vrijeme provedi na skupljanje tih para i još naglasi da je hitno...

Šala

evo meni se fakat nije desilo da je bilo takvog čekanja,možda slucajno ali sve je bilo u granici normale(1-2dana)

Ali ne kužim upade tipa "ja tu nikad nisam kupio a ni neću kupiti"

Tako mogu ja reći nikad neću kupiti ferrari ali ježi ga možda nekad dobijem na lotu pa ga kupim
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline  
Staro 15.04.2009., 22:43   #447
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Evo, iako sam odlučio da više neću pisati na ovu temu, daljnji razvoj događaja i moja savjest me na to tjeraju. Čitavu priču sam činjenično od početka iznosio bez izostavljanja, dodavanja, nagrđivanja i uljepšavanja pa ću tako i nastaviti.
Jučer, nakon javljanja g. Tubića na forum, razmijenili smo nekoliko privatnih poruka vezano uz ono što je napisao. Sadržaj tih poruka ne vidim razloga objavljivati, iako, ukoliko g.T. to bude želio, nemam ništa protiv. Uglavnom sve je bilo u stilu njegovog ispričavanja i mojeg odbijanja u vjerovanje njegovoj priči. U tom razgovoru g.T. mi je ponudio slijedeći proizvod kao kompenzaciju za sve što se događalo:
http://www.hardveraj.hr/shop/product...roducts_id/965
S obzirom na vrijednost konkretnog proizvoda i na sva iskustva koja sam prošao s g.T. u ovo nisam uopće vjerovao. Ponajviše iz znatiželje - jer stvarno nisam imao nikakva očekivanja, potraživanja, a ni volje da se više bavim ovim slučajem - sam pristao na ovu ponudu. Gospodin T. me pitao kada ću danas biti kod kuće da dostavi proizvod, na što sam mu ja dao vrijeme. Na moje veliko iznenađenje, u dogovoreno vrijeme je stigao dostavljač g.T. na moju adresu sa kutijom u ruci. Novi novcati monitor, sa računom i garancijom mi je dospio u ruke! Evo, upravo sam ga spojio, još uvijek u nevjerici, radi odlično.
Pa evo, iskreno govoreći stvarno ne znam što zaključiti iz čitave priče. Iako dosta drugačijeg stava nego u početku, još uvijek stojim pri mišljenju da svi izgovori kojima se g.T. služio nisu bili istiniti. Kao što ste mogli i vidjeti, odustao sam od pregovaranja ovdje na forumu i branjenja tog svog mišljenja. I u ovome je moja najveća začuđenost. Kako netko tko je na kraju postupio ovako kako je, a to je moram reći iznimno pošteno, može istodobno gubiti reputaciju na tako nepotrebnim situacijama kao što je bila ova s početka priče? Ili je povod za ovo zadnje djelo bio puno prizemniji, a to je da ja napišem javno ovo što sada i pišem i iskupim ga pred svima. Ipak ću odbiti povjerovati u ovo posljednje, što iz razloga jer želim da ova priča ipak ima neki happy end, što iz razloga da sam u ovih posljednjih tjedan dana počeo pomalo osjećati i grižnju savjest zbog lavine koju sam pokrenuo ovdje na forumu. Dakle, biti ću korektan i zahvaliti mu se javno i privatno.
tubiću ja sam srao po tebi za ono sto si napravio, al evo za ovo sto si napravio stvarno svaka cast, ne mogu vjerovat.
timmy je offline  
Staro 15.04.2009., 22:49   #448
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
sva cast - iskup vise nego dostojan zajeba
Munjara je offline  
Staro 15.04.2009., 23:03   #449
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Kao što i prije rekoh.., čekanje na isporuku je najveći problem hardveraja i još ako ste to platili unaprijed izaziva zgaravicu.

Kompezacije:

Mislim da je i sljepcu jasno da je svaka kompezacija jeftinija od gubitka kupca i propasti trgovine. Ovi problemi sa hardverajem se naće samo tako zaboraviti ali još bolje će se pamtit i prepričavat da je čovjek dobio monitor od 5k jer takve stvari se ne zaboravljaju.

Mislim, maltene nema osobe na forumu koja nezna priču o distancerima tako da će se i ova kompezacija pamtit ohoho... = reklama.

Koliko god mi se ne sviđalo kako hardveraj posluje moram priznat da se čovjek ( tubić ) bori svim silama da uspije, istina da se ovako šta u ve-milu i ostalim shopovima nebi ni desilo jer ili imaju ili ne ali da se i desi nebi sigurno ovako završilo jer boli njih k... za kupce.

Slobodnim riječnikom rečeno: zavlači, mulja, ima manevre ali osim živaca što ćete izgubiti financijski vas neće oštetit nego ćete još dobit i kompezaciju, tako će biti dok hardveraj ne izraste u jedan ve-mil ili hg šrot.

Kada se to dogodi, onda će vam falit baš takav hardveraj kakav je sada, divlji zapad no i taj divlji zapad ima svoje čari...

Osobno bih volio da čovjek uspije ali da treba dobit packe po prstima kad ushere isto stoji a toga će svakako još biti.
stuc je offline  
Staro 15.04.2009., 23:23   #450
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Mislim da je to malo preveliki darak za kompenzaciju i koliko god mi se sviđao savjest mi nebi dala da ga uzmem. Na kraju ispada da ste čovjeka popljuvali ko zadnje govno, a sada ga dižete u nebesa. I da je*ala vas ta šilterica. To je samo znak pažnje i da sam ih imam 20 podjelio bi ih okolo jer , hej šta će mi 20 šilterica koje dobim uz grafičke.

Stuc u velikoj vecini se slazem s time sto si rekao ali zaboravili smo činjenicu i da sami dobavljači muljaju njega i male shopove. Kako bilo bilo je , eto happy end i stvarno bi se sada topic mogao lockati
AiM je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na