Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.08.2007., 20:13   #1
Nemir
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 62
spojio sam komp preko DVI-HDMI kabla na tv..problem

znaci imam taj kabl - s jedne strane ima DVI šta ide u graficku , s druge strane hdmi sta ide u tv.

grafička je gt8800 a tv je sony bravia 2500

slika je odlična jedino sta me muci je to šta nemam zvuka na tv
..probao sam razne postavke na tv al nisam nasao nista značajno, također sam rovao po sound postavkama na kompu isto nisam ništa našo....

zvučnici od kompa mi idalje super rade, probao sam ih isključiti pa se možda pojavi zvuk na tv ali nije išlo

kolko znam preko HDMI-a ide i zvuk tak da mi nije jasno di je moj zvuk zaluto

može li itko pomoći?
hvala
__________________
long live video!
Nemir je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2007., 20:27   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,632
Pa ako zvuk nisi poslao on neće ni doći. Jel imaš na tom postojećem kabelu na strani gdje je DVI i 3,5 mm jack? Ako imaš spoji ga gdje spajaš zvučnike. Ako ga nemaš onda moraš nekako drugačije spojiti taj isti priključak i tv a da isti preuzme i audio. Digital Visual Interface
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2007., 21:10   #3
dDario
Premium
Moj komp
 
dDario's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,567
Citiraj:
Autor Nemir Pregled postova
znaci imam taj kabl - s jedne strane ima DVI šta ide u graficku , s druge strane hdmi sta ide u tv.
...
kolko znam preko HDMI-a ide i zvuk tak da mi nije jasno di je moj zvuk zaluto
...
Nisam siguran za HDMI, ali preko DVI-ja sigurno nejde zvuk

A spojit ... treba vidit na TVu koji audio ulaz (cinch, jack ?) radi u kombinaciji sa HDMI.
__________________

IBM T43 > Centrino M750 > 2GB DDR2 > 60GB > DVD-RW > 14" XGA
Atom 230 > D945GCLF > 1GB Buffalo > 120GB > DVD-RW > HP L1940
Atom 330 > D945GCLF2 > 2GB G.SKILL > 160GB > DVD & DVD-RW > SM720N


E1400 > G31-M7 TE > GB DDR2 > 80GB > DVD & DVD-RW > SM720N
E1400 > G31-M7 TE > 2GB DDR2 > X1600Pro > 250GB > DVD & DVD-RW > SM932B


X4 9950 > AM2NF3-VSTA > 2x2GB G.SKILL > Parhelia 256 > 2x 640GB > DVD-RW > 2x SM205BW
E6300 > ASUS P5B > 2xGB kingmax > X1900AIW > 2x320GB > DVD-RW & DVD-RW > LG 194WT

dDario je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2007., 21:59   #4
Nemir
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 62
komp mi je bio spojen na hdmi rednog broja 5, prespojio sam na 4 jer su tam 2 ulaza za audio L i R i sad radi i imam sliku..koj blaženstvo hvala vam puno
ovoga nisam znao da treba činč mislio sam da je u ovom slucaju hdmi sve sto treba


Ovoga ajde kad ste več tak pametni dajte mi recite kak da na plazmi odgledam prek dvd playera (marantz) film koj sam snimio u full hd kvaliteti, obradio u premieru i exporto također u full hd....zar ja moram to u divix convertat staviti da mogu gledati?
želim vidit kak izgleda nešto sa efektima, u hd rezi na 40 inc plazmi. to jos nisam dozivio
__________________
long live video!
Nemir je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2007., 14:44   #5
NenadX
Registered User
 
NenadX's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Rođen u Zagrebu
Postovi: 12
Citiraj:
Autor Nemir Pregled postova
Ovoga ajde kad ste več tak pametni dajte mi recite kak da na plazmi odgledam prek dvd playera (marantz) film koj sam snimio u full hd kvaliteti, obradio u premieru i exporto također u full hd....zar ja moram to u divix convertat staviti da mogu gledati?
Ako je DVD player HD onda mu staviš disk i gledaš. Imaš li koji komercijalni HD DVD? Nemaš? Jel taj DVD player uopće HD?
Možeš to playat sa kompjutera. Zbog toga ljudi ili kupuju ili slažu HTPC uređaje.
NenadX je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2007., 16:04   #6
Nemir
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 62
Citiraj:
Autor NenadX Pregled postova
Ako je DVD player HD onda mu staviš disk i gledaš. Imaš li koji komercijalni HD DVD? Nemaš? Jel taj DVD player uopće HD?
Možeš to playat sa kompjutera. Zbog toga ljudi ili kupuju ili slažu HTPC uređaje.
nije hd na moju žalost.

a komp mi je prevelik da ga prenašam tamo u dnevnu a laptopa nemam.

__________________
long live video!
Nemir je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2007., 16:17   #7
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Preko HDMI ide zvuk, ali iz DVI ne ide zvuk.
Ne kužim čemu svrha kabla DVI 2 HDMI ako nema dodatne konektore za zvuk... No opet, postoje takvi kablovi kakve ti imaš.

Sve u svemu, morat ćeš zvuk posebno dofurat iz zvučne kartice u TV.

btw: Ekipa masovno pati na te HDMI, pa trpaju razne konvertere, al čim staviš konvertor, nije više to to, isti Q koda si stavio DVI kabel...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2007., 16:21   #8
Pecarosh
Premium
Moj komp
 
Pecarosh's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 148
U nadolasku su i HD DVD (Toshiba) i Blu-ray (panasonic, pioneer) linijski playeri a bome i hibridni koji citaju oba formata (LG, Samsung), no treba se jos malo stripiti. Vjerujem da ce za vrijeme bozicne potrosacke groznice biti koji model na policama trgovina da se moze upiknuti za doma i konacno gledati filmove u punoj kvaliteti a ne kao sad na dvd-u ili jos gore onaj drek divx.
Pecarosh je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2007., 09:27   #9
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,694
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Preko HDMI ide zvuk, ali iz DVI ne ide zvuk.
Ne kužim čemu svrha kabla DVI 2 HDMI ako nema dodatne konektore za zvuk... No opet, postoje takvi kablovi kakve ti imaš.

Sve u svemu, morat ćeš zvuk posebno dofurat iz zvučne kartice u TV.

btw: Ekipa masovno pati na te HDMI, pa trpaju razne konvertere, al čim staviš konvertor, nije više to to, isti Q koda si stavio DVI kabel...
DVI na HDMI kabel postoji baš zbog toga da se spoji komp (grafička) sa plazmom, lcd-om ili projektorom. Nema tu nikakvih dodatnih konektora za zvuk.
Što se tiće zvuka, najlakše je provući koaksijalni ili optički kabel od matične do receivera jel onda prolazi original signal (AC3 ili DTS koji se dekodira onda u receiveru a ne u kompjuteru) i imamo kvalitetniji zvuk.
Audio signal se može prenositi preko HDMI kabla al se to koristi kod opreme koja ima više HDMI ulaza i izlaza a što se tiće kvalitete zvuka, kod današnjih formata AC3 ili DTS, isti je vrag jel to do pojačala ide preko koaksijalnog, optičkog ili HDMI kabla. HDMI će tek doći do izražaja kad dosta pojeftine HDDVD i Bluray playeri i receiveri koji mogu dekodirati TrueHD audio zapis al opet kolko će nam to doći do izražaja u kućnoj upotrebi nisam siguran da se isplati.
Što se tiće konverzije signala, nema tu gubljenja kvalitete ako se stavi konverzija sa HDMI na DVI ili obrnuto jel je to digitalni signal. Razlika bi bila između VGA i HDMI ili VGA i DVI ali ovako je nema. Ja osobno doma imam spojen komp preko HDMI kabla i HDMI/DVI konvertera na Panasonic plazmu i nema nikakvih problema. Komp automatski prepozna HDMI ulaz i postavi da je uređaj 720p i to je to, nemora se ništa podešavati oko slike, sve radi super. Zvuk mi ide iz koaksijalnog SPDIF izlaza na matičnoj na koaksijalni ulaz na Marantzovom receiver te putem Ac3 filtera na kompu šaljem čisti AC3 ili DTS stream na receiver koji ga dalje dekodira.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2009., 09:46   #10
Sjajna Zvijezda
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Herkul

Imam jedan problem i tražim rješenje pa pretpostavljam da je ovo lakši način kako doći do njega. Spojio sam komp i tv preko dvi-hdmi kabla.recimo da ne očekujem zvuk preko istog ali zašto mi se na tv-u javlja konstantni šum. Kako ga maknuti?Ako se preko istog može zvuk prenositi kako onda to podesiti?
Sjajna Zvijezda je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 24.01.2009., 16:50   #11
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Mute-aj telku i deri sound iz PC-a na PC zvucnike ili prespoji na pojacalo/liniju/sta_vec_imas.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2009., 19:54   #12
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
DVI sama rijec kaze Digital Video Interface dakle samo video signal ide preko njega, istina je da HDMI salje i prima i audio , ali to sto se moze spojiti s DVI-a na HDMI ne znaci da ce se sam od sebe stvoriti iz nicega zvuk u DVI-u , dakle takvo spajanje salje samo vide signal. Za dobivanje zvuka preporucam kad se vec koristi digitalni video i opticki ili koaxialni audio izlaz iz racunala ( danas ga vecina ploca odnosno zvucnih kartica integriranih ili zasebnih ima) na isti takav opticki ili koaxialni u TV-u ili pak receiver-u.
Sto se tice suma , moguce je da ti samo racunalo izaziva sum, pokusaj struju racunala spojiti na istu uticnicu sa TV-om.
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!
Cor je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 05:00   #13
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
Ja imam jedno pitanje. Uskoro ću dobiti Sony Braviu 82cm (neznam sada točno model, a nije ni važno)

Imam GeForce 8800GT sa jednom DVI i HDMI prključkom. Sa grafom sam još dobio jedan kabel ("dvožilni", ima "+" i "-") za SPDIF priključak (da spojim grafu i matičnu)

Sada ako spojim taj kabel na grafu i matičnu, pretpostavljam da ću imati zvuk preko HDMIa...
(Znači grafa direktno na sebi ima HDMI priključak, netreba mi ondaj DVI->HDMI)
__________________

Scorpius je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 11:01   #14
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 991
Citiraj:
Autor Scorpius Pregled postova
Ja imam jedno pitanje. Uskoro ću dobiti Sony Braviu 82cm (neznam sada točno model, a nije ni važno)

Imam GeForce 8800GT sa jednom DVI i HDMI prključkom. Sa grafom sam još dobio jedan kabel ("dvožilni", ima "+" i "-") za SPDIF priključak (da spojim grafu i matičnu)

Sada ako spojim taj kabel na grafu i matičnu, pretpostavljam da ću imati zvuk preko HDMIa...
(Znači grafa direktno na sebi ima HDMI priključak, netreba mi ondaj DVI->HDMI)
Također sony bravia kod mene. Ja sam to ovako riješio, a mislim da i drugi mogu na taj način.
Otvorite playback devices i stavite hdmi za deafult. I aplikacije kao wmp morate zatvoriti i ponovo otvoriti da vam zvuk ide preko hdmi-a
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 13:20   #15
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
Jedini je problem što ja imam nVidiu. Znam da je ATi to 100 puta bolje riješio
__________________

Scorpius je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 14:43   #16
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor Scorpius Pregled postova
Jedini je problem što ja imam nVidiu. Znam da je ATi to 100 puta bolje riješio
Koji ATI ? , to je Sound u Control Panelu ili desni klik na ikonu zvučnika u tray-u , pa audio devices.. barem u Visti.
__________________
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 15:18   #17
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Dobro covjek kaze. Tako je sa Atijem napravljeno.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 12:18   #18
dj_ruby
VW Test Driver
Moj komp
 
dj_ruby's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagorje
Postovi: 177
pošto uređuem kompletno dnevnu sobu i provući ću si hdmi kabel izaknaufa 10m da kasnije mogu spojiti komp i lcd tv ali dali trebam i chincheve za zvuk provući ili ne? ako ću spajati grafičku i tv hdmi kablom???
dj_ruby je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 13:38   #19
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,632
Ako imaš nofčića provuci pa neka stoji ako i nebudeš koristio.
Također razmisli o mrežnom kabelu, iako sad možda nemaš, za kakav network AV player.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2009., 16:51   #20
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor dj_ruby Pregled postova
pošto uređuem kompletno dnevnu sobu i provući ću si hdmi kabel izaknaufa 10m da kasnije mogu spojiti komp i lcd tv ali dali trebam i chincheve za zvuk provući ili ne? ako ću spajati grafičku i tv hdmi kablom???
neznam za druge ali meni je prek dvi>hdmi adaptera i hdmi kabla s kompa(ati kartica) išo zvuk na televizor.
znači pomoću dvi>hdmi kabla zvuk je išo
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2009., 01:12   #21
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Zvuk najnormalnije ide preko dvi izlaza ako to podržava grafička... Znači ako imaš recimo Ati onboard 3200 ili 3300 seriju onda preko dvi izlaza s matične ide i zvuk, mora biti enable u biosu, s matičnom se dobije adapter dvi-hdmi i zatim se hdmi kabelom spoji u televiziju i eto i slike i zvuka... Ista stvar je i sa pci-e grafama, znači trenutno recimo aktualna serija 4 Ati kartica gdje također zvuk ide preko dvi izlaza ali ne treba ništa namještat za razliku od onboard, spoji se na dvi dvi-hdmi adapter koji se dobije skupa sa grafičkom i dalje hdmi kabel prema televiziji...
Cele303 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2009., 01:50   #22
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Upravo to, DVI prenosi i zvuk, kad se hardverski to omoguci u samom uredjaju ili biosu. Primjer je jos jedan u vidu dreambox 800 hd receivera koji prenosi zvuk sa dvi-to-hdmi kablom jer uredjaj nema hdmi izlaz.


Ako zelite zvuk preko novijih nvidiinih kartica preko hdmi kabla, koje imaju hdmi out morat cete spojiti izlaz iz zvucne kartice (da li je onboard ili stand alone je ne bitno) u sound ulaz na grafickoj kartici. Sad ako prosurfate vidjet ce te koji je to tip konekcije i da to nije najpametnije i najbolje rijesenje.
Mada GTX modeli i nisu namjenjeni za HTPC.

Kao sto mozete vidjeti na siminoj slici da je uspio dobiti 2-kanalni LPCM zvuk a ne 7.1, sto je odlika novijih cipseta, mada najbolje to odradjuje nvidia 8200/8300.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2009., 11:41   #23
dj_ruby
VW Test Driver
Moj komp
 
dj_ruby's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagorje
Postovi: 177
prvoci cu hdmi kabel, utp kabel i ako ostane mjesta u cijevi onda one najobicnije chincheve za zvuk ali mislim da necu moci jer nece stati mi u cijev a cijevi sam vec postavio
dj_ruby je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2009., 17:07   #24
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Ja sam imao 8800GTX i nikako se zvuk preko nje nije mogao prebacit na TV,a sad mi je isti rac sa ovom ati jer nemam HDMI 2 HDMI kabel nego stari DVI 2 HDMI tako da ne koristim adapter od Radeonke a bez njega nema zvuka.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 19:53   #25
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Može i dvi-hdmi kabel samo u tom slučaju trebaš imat sve pinove na dvi strani, ima ih više varijanti i ne prenose sve varijante zvuk, ne znam točno o kojim je pinovima riječ, neki od njih su za mapiranje audia
Cele303 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 00:15   #26
tolexy
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: croatia, ilok
Postovi: 2
Iz računala audio outup (obično je japan utičnica - tanka neznam koliko je sada mm) spoji sa TV LCD bravia na ulaz audio (sa lijeve bočne strane je) i imaš zvuk na TV. Ja imam isto LCD Sony braviu ali zvuk imam na 5.1 receiveru a samo mi je slika na TV.
tolexy je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 14:58   #27
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
Imam jedan mali problem.Tice se prebacivanja slike i zvuka na tv.Dakle nabavio sam kabl HDMI na DVI-D.Sliku sam pronasao na tv-u savrsenu.Ali nikako nemam zvuka.Nabavio sam i dodatni kabl za zvuk banana koja ide iz zelene za zvuk iz kompa na dva cinca crveni i bijeli koji se ustekaju u tv.Na tv-u imam sve ukupno 3 para crveno bijelih rupa da ustekam i u koji god par od ta tri ustekao zvuk nemogu dobiti.Tv mi je isto Samsung LCD-Takav sam problem imao i kad sam laptop spajao na tv kod cure.Samo je njen Sony LCD tv.Nisam mogao dobiti na taj nacin zvuk pa sam kupio dvije bananice i jednu ustekao u izlaz na slusalice laptopa a drugi na slusalice u tv i dobio zvuk.Vjerojatno bi radilo i kod mene tako ali zasto mi neradi na onaj prvi nacin??Jel trebam sto podesit ili??
NemoRS je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 15:17   #28
-ELF
Banned
Moj komp
 
-ELF's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: eire
Postovi: 366
Al ste vi svi losi...
Takodje, kao i kolega iz prvog posta imam 8800GT,
dok moj prijatelj ima radeonku seria 5...
On svoj spaja sa dvi-hdmi direktno na tv i radi mu i zvuk i slika...
Dok, na 8800GT ili serijama GF-a 7,8 i mozda neke od serije 200 nemogu to..
Razlog?
E pa Ati u sebi ima audio chip koji nosi i sliku i zvuk kao TV out dok nvidia nema, i moras dodatno uzeti jedan SPDIF cabal koji se spaja sa maticne na graficku...

ja trazim taj kabal po netu, ali ga retko nadjem...
moja preporuka...
ako imate neki stariji komp, koji sadrzi taj kabal, iskoristiteka...
on treba biti cetvoro pinksi sa jedne i dvopinski sa druge strane...
-ELF je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 20:54   #29
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
Opet nisam dobio nikakakv odgovor.Znaci moja graficka je nvidia GTX 275 koja na sebi ima 2 dvi izlaza.Na tv-u imam 3 HDMI ulaza.Znaci nabavio sam kabl dvi-hdmi i imam savrsenu sliku.Zvuka nigdje a spojio sam i kabl jedna bananica koju sam utaknuo u zvuk na zvucnoj u pc-u na gigabyte ploci i dovukao tu bananicu koja se dijeli na dva muska (crveni i bijeli) i utaknuo u tv gdje pise i nisam dobio ni s time zvuk.U sve rupe sam probao i nemogu ga dobiti.Zbog cega? Jel moguce da mi treba kabl 2x bananica da zvuk ustekam u zvucni izlaz s kompa na mjesto slusalica predvidjenih za tv. Tako sam kod cure uspio e sad neznam jel trebam sto podesiti dodatno i zasto ga nemogu dobiti prvim postupkom.
NemoRS je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 18:40   #30
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
ja imam nvidia 9 800 gt( ima dva dvi izlaza i na jedan mi je spojen ekran od pc - a) i spojio sam pc sa tv-m putem dvi hdmi ali nikako dobiti zvuk.Kaj da radim.......
freddie je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na