Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2009., 01:31   #181
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
navijanje katastrofa,split je totalno bio bolji,ovo je kazalisno imo
Jel bit ovog prvenstva tko bolje navija ili da naši osvoje neku od medalja?

Ja bi se isto mogao osvrnuti na samo navijanje jer sam prisustvovao dvjema današnjim utakmicama(ŠVE-FRA, HRV-MAĐ) i također reći da nema istoga ozračja kao u Splitu,no bitno je da su dvorane pune i da ljudi korektno i glasno navijaju. (a da ne pričam o glavnom spikeru u dvorani koji je valjda fulao profesiju)

Tako da ne sumnjam da kako prvenstvo odmiče kraju da će se i sama publika polako dizati te najbitnije od svega da Hrvatska dogura do samoga kraja.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 02:59   #182
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
da al fora je da fakat navijaci jako puno mogu pomoci ekipi,a danas su jednostavno zakazali.jebo ja navijace koje katastrofalni spiker mora razbuditi.

u splitu je to puno bolje djelovalo
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je online   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 03:05   #183
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
A di će i biti navijanja kad večinu karata imaju "slikači" a ne navijači
Lud76 je online   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 03:08   #184
maja7
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
hrvatska najaca jeeeeeee
maja7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 03:09   #185
minotaur
Premium
 
minotaur's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: sveta nedelja
Postovi: 118
definitivno se slazem da je navijanje bilo puno bolje u splitu, al akd pogledate tamo su dolazili pravi navijaci (torcida itd), za prijemr ja sam bio an tekmi hrv-rusija u areni, navijanje katastrofa... al nemozes niti bolje ocekivat, pubilika se sastojala od bakica i dedeka i treba koje su se obukle koda idu stajat negdje na cosku i cekat da ih netko pokupi... kad god bi poceo nesto navijat il pjevat odma se 5-6 redova ispred tebe i 5-6 redova iza tebe okrece i gleda te koda si nekog ubio, ma nemogu to opisat :S koma :S
__________________
HP 6720s
minotaur je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 03:26   #186
-Stinger-
Premium
Moj komp
 
-Stinger-'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: ZG/KA/OS
Postovi: 305
za očekivat je bilo, samo se bojim da bi protiv francuza moglo bit gadno...
__________________

I reject your reality and substitute my own!



-Stinger- je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 04:04   #187
Metamphetamine
Flaccitra
Moj komp
 
Metamphetamine's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 276
Citiraj:
Autor -Stinger- Pregled postova
za očekivat je bilo, samo se bojim da bi protiv francuza moglo bit gadno...
protiv francuza neće biti gadno u utorak, već u finalu
__________________
Metamphetamine je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 04:35   #188
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
da al fora je da fakat navijaci jako puno mogu pomoci ekipi,a danas su jednostavno zakazali.jebo ja navijace koje katastrofalni spiker mora razbuditi.

u splitu je to puno bolje djelovalo
Od kada smo mi postali tako osjetljivi prema navijanju? (zadnja 3 dana samo teme i rasprave o navijanju,a jako malo o utakmicama)
Gledam publike u Njemačkoj i Francuskoj za vrijeme nekih velikih Svjetskih prvenstava i samo se plješće te izgovara igračevo prezime dok mi pak sada želimo karneval na tekmama.

Još malo će svi reći da su se karte trebale prodavati samo navijačkim skupinama te osobama mlađim od 35 godina kako bi se atmosfera žarila i palila.

Pustite ljude da navijaju u svom stilu jer je i sam Balić dobro dobro odgovorio na pitanje o navijanju(LINK):"Nemojte to pitati, super je ovdje bilo" i "Najbolje mi je u Hrvatskoj igrati".

Tako da uživajte u odličnim utakmicama, organizaciji i rukometnom ugođaju jer ko zna kada će se ovako nešto slično ponoviti.

@Kakve su prognoze za 2.dan natjecanja?
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 04:49   #189
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ne shvacas,nije uzalud da imamo najbolje navijace,ali da se u splitu navijalo ko i u zg-u,nebi nista rekao,ali split je daleko bolji bio u podrzavanju nase repke nego ovi teatralci iz arene. Teme i rasprave o navijanju naravno da su proizasle,jer treba pohvaliti ekipu iz splita koja je bodrila nase u ne tako atraktivnim tekmama. Fali ovdje i navijackih skupina,da ih je samo tisucu,dvije (od 15000ljudi) da vidis kako bi grmilo arenom. Dovoljno ih je 1000 na lokalnim derbijima pa lijepo odzvanja.

Kazem mozda jesam razmazen splitom,ali vjeruj mi da bi atmosfera bila puno paklenija da tisucinjak ljudi 90% tekme navija,a ne samo trubi s onim glupim trubama,i udara sa reklamnim drekovima onim

Ali posto je 99%ljudi tamo doslo samo vidjet "kak arena izgleda" da se moze susjedu pohvalit kak je on bio na tekmi,tesko.U splitu se vidjelo i po transparentima da je bilo jako puno navijackih skupina,ljudi koji znaju kak se i kad bodri momcad.

Vjeruj mi,da se dobro navija,idemo do zlata sigurno,jer publika je ono sto te tjera da ides bolje i bolje.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je online   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 09:16   #190
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Sve ok samo da nije onih telaca od komentatora sa RTL televzije, pokusao sam paralelno slusati prijenos na Hrv. Radiju i gledat stisanu RTL, al ne ide. Lag slike je prevelik i stalno sam 10 sec u buducnosti
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 12:18   #191
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
kaj ste vi uopče čuli navijanje, ja sam čuo samo one debilne trube...

trubi si doma mamu ti....
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 13:50   #192
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
@Dizel - malo su me jučer razočarali ovi sa RTL-a.Pogotovo kada nakon utakmice komentator stalno ispituje Balića i Metličića gdje je bolje navijanje.

@robert7 - sve to stoji,ali u životu moraš puno takvih utakmica proći da ljudi znaju o čemu se govori.Sramota kako su ove rasprave proizlašle od samih novinara koji se ponašaju ko "žuti tisak".
- budimo realni da je ovo SP premašilo svačija očekivanja,a mi kao tipični Hrvati uvijek od "muhe napravimo slona".

Najbitnije je da su dvorane pune, atmosfera odlična,a naša reprezentacija na razini zadatka te spremna otići do samoga kraja.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 15:27   #193
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ovo je sad već bezobrazno! JA bi ih stjerao van iz dvorane...
Fućkanje za vrijeme himne, pa to mogu samo nadrealci radit
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 15:57   #194
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Uf, kaj su se poljaci zalaufali
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 16:04   #195
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Ne mogu se prestat smijat na Srbija - Poljska ,a žao mi ih malo,kao sportaša,jer su odigrali borbeno do sada,u prvenstvu.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 16:12   #196
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Hehe, sada mi je žao kaj nisam više love uložio na pobjedu poljske.

Još da Jurasik uđe u igru i zabije 4 gola...
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 16:14   #197
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Ljudi kritiziraju punu dvoranu u Zagrebu,a u Zadru se ne može napuniti dvorana niti kada igraju svjetske reprezentacije poput Poljska-Danska.

A što reći za ovu današnju utakmicu između Poljske i Srbije...Očekivao pobjedu Poljaka jer očito je da se dižu dok Srbi dosta variraju iz utakmice u utakmicu.Takva reprezentacija koja izgubi od Brazila pa pobjedi Norvešku je po meni dosta neiskusna te teško može nešto više postići na ovom SP.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 16:31   #198
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Ma ruku na srce,od animiranja publike,do pjesama,pa do ponašanja same publike,sve je debelo debelo ispod splitskog nivoa,ono doli je bilo pravo grotlo, ovo je više kao sprovod,sa povremenim ushićenjima,kad saznaš da ti je nešto pokojni ostavio na listu.

Dobro,ja sam dalmatinac,ali kao navijač gledam,imam dojam da je ljudima dosadilo izderavanje zovi samo zovi,jer to ne možeš cijelu tekmu,ili bijelo crvena polja hrvatska. Ipak su morali neke popularnije pjesme za animiranje publike za podizanje morala pustiti. A Thompsona neću ni spominjati,pola ljudi nije beknulo kad je lijepa li si išlo.

Dok je dolje ludnica živa bila na Nižetićevu Dalmaciju,pa Milo Hrnić - More moje sinje,to su antologijske stvari,Morsku vilu neću ni spominjati,ali to je stvar temperamenta. Protiv toga se ne može.

Tu nitko ne može nadjačati Split,Zadar i Šibenik,srednjodalmatinska fanatičnost je jednostavno nenadhebiva kad igra Hrvatska repka,u bilo kojem sportu. Mi smo luđaci bit ćemo prvaci . I kad je krenula Dvornikova Ništa kontra splita,dvorana u transu,ma to može samo dalmacija.

Žao mi je atmosfere malo jučer,u 70% vremena se više čuo animator nego publika a to je prežalosno s obzirom na 15 000 ljudi u dvorani, i glupa neizbježna truba i nekakvi bubnjevi,polububnjevi,ili je netko tek probušio balon.

Nije mi to to u Zagrebu...NHF.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 16:55   #199
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Da i meni je puno losija atmosfera u Zagrebu. Po meni to nisu nikakvi navijači ako animator cijelu utakmicu mora poticati na navijanje...
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 16:55   #200
martin22
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 119
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
Ljudi kritiziraju punu dvoranu u Zagrebu,a u Zadru se ne može napuniti dvorana niti kada igraju svjetske reprezentacije poput Poljska-Danska.
Da, u Zagrebu bi se sigurno arena napunila.Daj molim te.
Zagreb sa stanovništvom od 1,000,000 stanovnika nemože skupiti 1000 ljudi na utakmici Cibone npr. a u Zadru sa 10 puta manje stanovnika uvijek ima oko 3 000 ljudi.
martin22 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 16:59   #201
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Po meni to nisu nikakvi navijači ako animator cijelu utakmicu mora poticati na navijanje...
Nisam znao da utakmici mogu prisustvovati samo navijači.
Navijač != gledatelj
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 17:06   #202
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Pa kakav smisao dolaska ako neces barem malo navijat i radovat se golovima i dobroj igri?? Mozes onda ostat pred tv-om i gledat i kod kuce isto tako a jos ti ostane novaca...
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 17:46   #203
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
@thedream
Očito da nikad nisi bio na rukometu kad je igrao Zagreb u ledenoj dvorani doma sportova-dvorana naprosto proključa.
Da te demantiram da se na sjeveru loše navija.
Istina, u Splitu se na zadnje dvije utakmice odlično navijalo. Hrvatska - Kuvajt i nije bilo neko navijanje, ipak navijanje ovisi i o "težini" utakmice.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 17:55   #204
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ne mogu se prestat smijat na Srbija - Poljska ,a žao mi ih malo,kao sportaša,jer su odigrali borbeno do sada,u prvenstvu.
Kolaju price po Rovinju i Porecu da se srpski igraci od utakmice s Brazilom nadalje (ukljucujuci tu,koju su izgubili) na veliko klade protiv sebe i da su vidjeni po lokalnim kladionicama. Moze biti patka,ali i ne mora.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 19:16   #205
deskjett
Premium
Moj komp
 
deskjett's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: zadar
Postovi: 69
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
Ljudi kritiziraju punu dvoranu u Zagrebu,a u Zadru se ne može napuniti dvorana niti kada igraju svjetske reprezentacije poput Poljska-Danska.

A što reći za ovu današnju utakmicu između Poljske i Srbije...Očekivao pobjedu Poljaka jer očito je da se dižu dok Srbi dosta variraju iz utakmice u utakmicu.Takva reprezentacija koja izgubi od Brazila pa pobjedi Norvešku je po meni dosta neiskusna te teško može nešto više postići na ovom SP.
nemoze se napuniti jer karta kosta 300kn i ja im nedam toliko za kartu a nebi dao ni ti? malo mi je kreteski davati toliko love za makedoniju, dansku, njemacku, srbiju, itd a rado bi pogledao barem jednu utakmicu ali to je nemoguce jer se ne moze kupiti karata za jednu utakmicu, a usporedivati cije su dvorane i kvazi stadioni puni to bolje nemoj jer ako neigra hajduk u zg maksimir je prazan a utakmice cibone bolje ne komentirati
deskjett je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 19:24   #206
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Jeste li vidli sad njemačkog trenera iza suca...ja sam mislio da će ga maznut
Core2Duo22 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 19:33   #207
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor martin22 Pregled postova
a u Zadru sa 10 puta manje stanovnika uvijek ima oko 3 000 ljudi.
Svaka čast jer i sam se divim što Zadar na košarkaškim utakmicama uvijek ima tako vjernu publiku.

No mi sada govorimo o rukometu i SP,a statistika govori sama za sebe.
Karte su kakve jesu i osobno su i meni preskupe,no ne treba biti tipičan navijač i ići gledati samo Hrvatsku već i općenito pogledati ekipe koje isto tako igraju odličan rukomet(Francuska,Švedska itd...).

Stoga manje kritika na račun navijanja,a više pohvala na račun odličnih utakmica i same organizacije.
A ako vam ni to ne dođe do glave onda se ugledajte na Balićeve i Metličićeve izjave vezane o navijanju.

Citiraj:
Autor Core2Duo22 Pregled postova
Jeste li vidli sad njemačkog trenera iza suca...ja sam mislio da će ga maznut
Uvijek je miran što se tiče suđenja,no danas sam iskreno mislio da će ga lupiti.
Tko bi rekao da Njemačka može izgubiti zahvaljujući lošijoj odluci sudaca.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 19:44   #208
deskjett
Premium
Moj komp
 
deskjett's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: zadar
Postovi: 69
No mi sada govorimo o rukometu i SP,a statistika govori sama za sebe.
Karte su kakve jesu i osobno su i meni preskupe,no ne treba biti tipičan navijač i ići gledati samo Hrvatsku već i općenito pogledati ekipe koje isto tako igraju odličan rukomet(Francuska,Švedska itd...).


pa u tome i je kvaka, prije par mjeseci ja sam se veselija dobrom rukometu i mislija ici na utakmice (iako nasi u zadru ne igraju) ali ove gluposti sa kartama mi nisu jasne, ako su isli na tu foru da ce vise zaraditi i lakse rijesiti karte mislim da nisu bas pogodili stim, jer da se moze kupiti pojedinacno karta za svaku utakmicu ja bi evo sada taman dosao doma sa utakmice a ne slusao ove amatere na rtl-u
deskjett je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 19:45   #209
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Pa kad su Švabe glupavi, jesi vidio 3 put su izvodili aut na kraju pogresno xD
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 19:51   #210
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor deskjett Pregled postova
pa u tome i je kvaka, prije par mjeseci ja sam se veselija dobrom rukometu i mislija ici na utakmice (iako nasi u zadru ne igraju) ali ove gluposti sa kartama mi nisu jasne, ako su isli na tu foru da ce vise zaraditi i lakse rijesiti karte mislim da nisu bas pogodili stim, jer da se moze kupiti pojedinacno karta za svaku utakmicu ja bi evo sada taman dosao doma sa utakmice a ne slusao ove amatere na rtl-u
A karte su ti sasvim logične.
Bilo bi jako teško regulirati ljude u dvorani koji recimo imaju kartu za 1.utakmicu,a za 2.utakmicu nemaju.Kakvi smo mi Hrvati još bi se neki skrivali po WC-ima kako bi samo gledali utakmicu za koju nemaju kartu.

Takva praksa za same ulaznice je prisutna već dugi niz godina i naravno da je mi kao domaćini nemamo pravo mijenjati(nešto što se pokazalo isplativim).
Tako da nađite nekoga tko je pogledao 1.utakmicu i više ne želi gledati te otkupite kartu za jeftiniju cijenu.
kalixius je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na