Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.11.2008., 13:17   #571
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,868
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
dali netko od vas igra beacome a legend?

igram oko cca vec..hm..15ak treninga i nemrem doci do klupe da budem rezerva

frend kaze da je vec nakon 3-4 treinga bio na klupi i tu i tamo ulazio

igram na poziciji SS..dao sam tri gola..par asistencija..itd..sve u svemu sam ok..ali štanga
Ma to sam ja ja gledao filmice,ali reci mi kako se to igra,gdje je ta opcija? ne vidim to nigdje, je to preko neta?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 14:49   #572
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
dali netko od vas igra beacome a legend?

igram oko cca vec..hm..15ak treninga i nemrem doci do klupe da budem rezerva

frend kaze da je vec nakon 3-4 treinga bio na klupi i tu i tamo ulazio

igram na poziciji SS..dao sam tri gola..par asistencija..itd..sve u svemu sam ok..ali štanga

pa onda ti nekaj ne valja ili to nisi ti zabio golove......
ja sam nakon 10 -tak utakmica upao u prvi sastav na osnovu 1 asistencije za gol!
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 17:22   #573
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
@hamm kakve ocjene dobivaš?
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 17:58   #574
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Evo opet me izbacuje (send / dont send ) u become a legendu..

Kad sam prvi put installirao igru izbacivalo me i uspio sam to rjesit sa patchem i ostalim, i igrao sam do sinoc, bio drugi scorer u Barci , igrac mi bio preopak i to ( 2014-2015. g.) i opet me izbacilo!!!! Sta da napravim? Ima li nade da zadrzim taj save????
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2008., 13:43   #575
Bang
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 167
bok. uključio danas pes i odjednom mi je sve double speed.igrači trče po ekranu ko nenormalni.zna netko o čemu je riječ!!
Bang je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2008., 15:41   #576
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Probaj u settingsima uključiti vsync
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2008., 18:17   #577
dario_cile
Troll
Moj komp
 
dario_cile's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Doboj
Postovi: 282
e ja imam problme isntalirao sam 5 patcheve i nijedan nije pomogao svaki me izbaci na istom mjestu kad igram PES2009 dali neko zna koji tacan patch trebam skinuti??
__________________
Bolje džaba ležati nego džaba raditi
dario_cile je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 08:54   #578
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
di te izbaci tochno?
skini konamijev 1.1 i 1.2 patch i sve je rijesheno....
1.1 ti sredjuje da te ne izbacuje iz CL i BAL modova...
i ako si vec stavio taj patch, nemoj koristiti stare save fileove jer te i zato mozhe izbacivati...
manki je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 10:30   #579
dario_cile
Troll
Moj komp
 
dario_cile's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Doboj
Postovi: 282
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
di te izbaci tochno?
skini konamijev 1.1 i 1.2 patch i sve je rijesheno....
1.1 ti sredjuje da te ne izbacuje iz CL i BAL modova...
i ako si vec stavio taj patch, nemoj koristiti stare save fileove jer te i zato mozhe izbacivati...
__________________
Bolje džaba ležati nego džaba raditi
dario_cile je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 22:59   #580
Eugene1981
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 19
e sad, kupim pes isključivo radi online igranja. dođem doma nabrijan kak ću ekipu polomiti, i onda šok. Lega tak da je nemoguće igrat i to uvijek na moju štetu. Ono kaj je čudno je to kaj konekcija prosječna il dobra (žuta ili zelena), forwardo sam portove i to je u redu. na službenom network portalu od pesa sam testirao i sve je ok, ali sam u faq-u pročital da se ne prepruča za igranje wlan. E sad, ne bi to meni bio problem da imam mogučnost spajanja na žicu, al nekak mi bušenje stropa i provlačenje kabla ne zvuči ni malo normalno...
ako neko zna kako mi pomoći, svaki je savjet dragocjen...
zanima me dal još neko ima problema sa igranjem online putem wlana...
fala unaprijed
Eugene1981 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 23:19   #581
Eugene1981
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 19
e inače, vsyinc radi problem prilikom online igranja i terba biti isključen. inače se događaju ful čudne stvari (golman ne mre dodat loptu, korneri i slobodnjaci se ni ne vide).
nisam baš čitao svih 20 stranica, paak je to neko več napisao sorry
Eugene1981 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 11:52   #582
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
to ti je nazhalost Konami sje*** stvar....
ti problemi se dogadjaju kod WLAN igranja i zasada nema naznaka da to misle ispraviti....
jedina solucija ti je kabelom spojiti se, ali kako velish, nije to sam tak u tvom sluchaju
manki je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 18:01   #583
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
ukratko: Pes online je i dalje sranje, bar kod mene..laga kolko hoćeš..imam normalno spojeno s kablom nije wlan.. isti k...sa vsync il bez njega.. još mi je najbolje igrat s nekim kom je konekcija žuta jer mi zelena nekad još više šteka a za crvenu da ne govorim.. inače brzina konekcije mi je oko 200kbps... a kak ekipa igra to je sprdnja a ne nogomet.....
i ak mi može netko objasnit zakaj svi na postavkama prije tekme stavljaju na begginer?????????? wtf

inače ovak se u životu ni s jednom igrom nisam iživcirao.. katastrofa
Jeote je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 19:14   #584
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Meni je odličan PES 09... Igram Become a legend, 2011-2012 godina, igram u Portu, i u reprezentaciji imam broj 10, najdraži mi je Become legend mod
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 19:25   #585
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor Jeote Pregled postova
ukratko: Pes online je i dalje sranje, bar kod mene..laga kolko hoćeš..imam normalno spojeno s kablom nije wlan.. isti k...sa vsync il bez njega.. još mi je najbolje igrat s nekim kom je konekcija žuta jer mi zelena nekad još više šteka a za crvenu da ne govorim.. inače brzina konekcije mi je oko 200kbps... a kak ekipa igra to je sprdnja a ne nogomet.....
i ak mi može netko objasnit zakaj svi na postavkama prije tekme stavljaju na begginer?????????? wtf

inače ovak se u životu ni s jednom igrom nisam iživcirao.. katastrofa
beginner ti je po defaultu na online...
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 22:19   #586
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Jeote Pregled postova
ukratko: Pes online je i dalje sranje, bar kod mene..laga kolko hoćeš..imam normalno spojeno s kablom nije wlan.. isti k...sa vsync il bez njega.. još mi je najbolje igrat s nekim kom je konekcija žuta jer mi zelena nekad još više šteka a za crvenu da ne govorim.. inače brzina konekcije mi je oko 200kbps... a kak ekipa igra to je sprdnja a ne nogomet.....
i ak mi može netko objasnit zakaj svi na postavkama prije tekme stavljaju na begginer?????????? wtf

inače ovak se u životu ni s jednom igrom nisam iživcirao.. katastrofa
na nekoliko foruma o PESu sam postavio neke savjete vezane uz online igranje, ukratko, za 200kbps uploada.......
minimum je 192 da bi mogao kreirati, pa nekom logikom mozhe se zakljuchiti da bi ti duplo toliko trebao biti da bi mogao stvarati sobe i biti host...
za clienta ti je minimum 128kbps, tak da bi ti ovo trebalo biti dosta za online igranje po sobama....
isto tako nemoj uletavati po raznim sobama, vec samo tamo di ti je zelena tochkica...detalje smanji na medium, jer je na HIGH fakat mrcvarenje igrati.....
manki je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 22:50   #587
Smile07
Premium
 
Smile07's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Cro
Postovi: 54
Neki jos imaju lagova sa 2009!Ja sam imao 2008 i nisam nikako mogao da igram!Tako da nista od 2009!
Smile07 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2008., 00:09   #588
Bang
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Smile07 Pregled postova
Neki jos imaju lagova sa 2009!Ja sam imao 2008 i nisam nikako mogao da igram!Tako da nista od 2009!
čuj..vi koji mate lagg na pesu smanjite refresh rate na monitoru...stavite na 60 i uključite vsync..to je meni pomoglo
Bang je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2008., 01:23   #589
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
beginner ti je po defaultu na online...
kaj se to ne može promijenit..??

Citiraj:
Autor manki Pregled postova
na nekoliko foruma o PESu sam postavio neke savjete vezane uz online igranje, ukratko, za 200kbps uploada.......
minimum je 192 da bi mogao kreirati, pa nekom logikom mozhe se zakljuchiti da bi ti duplo toliko trebao biti da bi mogao stvarati sobe i biti host...
za clienta ti je minimum 128kbps, tak da bi ti ovo trebalo biti dosta za online igranje po sobama....
isto tako nemoj uletavati po raznim sobama, vec samo tamo di ti je zelena tochkica...detalje smanji na medium, jer je na HIGH fakat mrcvarenje igrati.....
ma znam sve to...zelena točkica mi je skoro pa gora od žute..i igram na medium........

Citiraj:
Autor Bang Pregled postova
čuj..vi koji mate lagg na pesu smanjite refresh rate na monitoru...stavite na 60 i uključite vsync..to je meni pomoglo
refresh na 60..vsync uključen il isključen isti k....

Zadnje izmijenjeno od: Jeote. 12.12.2008. u 07:49.
Jeote je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2008., 08:17   #590
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Jeote Pregled postova
1. kaj se to ne može promijenit..??

2. ma znam sve to...zelena točkica mi je skoro pa gora od žute..i igram na medium........

3. refresh na 60..vsync uključen il isključen isti k....
1. mozhe se jedino mijenjati ako igrate 2 protiv kompa preko neta --- friendly sobe (nisam ziher jel to vrijedi i ako se igra 1v1 u friendly sobama)

2. nemre ti biti gore ziher......evo ti moj MSN pa mi se javi za tekmu... chille1984@hotmail.com
nisi rekel koliki ti je upload, niti jel kreirash ili se prikljuchujesh sobama...

3. ne bi ti smjelo biti , jer sam se sam dugo zaj***** sa tim postavkama prije nego sam krenuo raditi tutorijale za online igranje...
jel korisitsh 'use frame skipping'?
manki je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2008., 17:45   #591
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
1. mozhe se jedino mijenjati ako igrate 2 protiv kompa preko neta --- friendly sobe (nisam ziher jel to vrijedi i ako se igra 1v1 u friendly sobama)

2. nemre ti biti gore ziher......evo ti moj MSN pa mi se javi za tekmu... chille1984@hotmail.com
nisi rekel koliki ti je upload, niti jel kreirash ili se prikljuchujesh sobama...

3. ne bi ti smjelo biti , jer sam se sam dugo zaj***** sa tim postavkama prije nego sam krenuo raditi tutorijale za online igranje...
jel korisitsh 'use frame skipping'?

1. bezveze.. a pitam to jer mi je totalno drugačije igrat online nego protiv frenda (koji je inače jako dobar) jer npr. rooney, ronaldo, messi, eto'o itd. prolaze kroz moja dva tri igrača bez problema, a moji obrambeni ko kokoši.. a dok igram s frendom puno je lakše uzet loptu i odigrat obranu.. a online 90% ljudi uzme s nekim boljim igračem loptu i samo gas..nema ni n od nogometa, već sam i ja skoro pa tak počel igrat... sve to pišem jer sam mislio da je možda u tim postavkama problem jer mi igramo na topplayer, a i vidio sam na nekom stranom forumu da je netko ima slična opažanja..

2. upload mi je oko 200, ne kreiram sobe.

3. koristim 'use frame skipping', a jedina razlika s vsyn i bez njega je da kad je isključen da mi se kakti lomi slika dok igram..
Jeote je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2008., 02:01   #592
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
ja sam isto lud zbog online u pesu 2009 jel je katastrofa a koliko vidim ja sam
jedini koji ga igra na PS-u, znači ne brinite se oko postavki jel ih ja ni ne mogu mjenjat
na plejci a i dalje je igrivost na online KATASTROFA......

samo da kažem da sam igrao preko 700 utakmiva na pes-u 2008 i sam je samo u početku
tj otprilike mjesec dana bio koma online nakon toga je sve bilo oke.....mislim ne 100% ali oke za igranje
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2008., 11:39   #593
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,868
Citiraj:
Autor thedman Pregled postova
ja sam isto lud zbog online u pesu 2009 jel je katastrofa a koliko vidim ja sam
jedini koji ga igra na PS-u, znači ne brinite se oko postavki jel ih ja ni ne mogu mjenjat
na plejci a i dalje je igrivost na online KATASTROFA......

samo da kažem da sam igrao preko 700 utakmiva na pes-u 2008 i sam je samo u početku
tj otprilike mjesec dana bio koma online nakon toga je sve bilo oke.....mislim ne 100% ali oke za igranje
Ja i frend smo igrali jedan protiv drugoga,sa dva jojpada, ne on line,klasika onako. I sjecam se da je on bio domacin a ja gost. I dobio me jedno 10ak utakmica i ja se cudim kako. Drugi dan ja krenem kao domacin i odbijem njega par tekmi i skuzimo da onaj tko je domacin toliko lakse pobjeduje da je smjesno. Sve postavke su bile iste,mislim ok da gost teze pobjedi,ali ta dodavanja su bila toliko nepreciznija,igraci tako tromi i sve to da je to cudo. Govorim o PES prije dvije godine...mislim PES5 ako se ne varam.
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2008., 13:21   #594
crackman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 58
ima ko sifre za poboljsavanje igraca u become a legend modu ....jel ko od vas koji igrate izvodi slobodne udarce za klub koji igrate...meni se taj red za slobodne udarce nece poboljsati na oko 85-90.....trenutno imam 70 .. a vec mi player ima 25 godina
crackman je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2008., 13:27   #595
crackman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 58
meni nikako da neki BOLJI klub ponudi transfer igram u fc RODA <---lol....i najboli sam strjelac lige imam 20 golova igram za repku u prvoj ...i uvjek mi neki jadni klubovi nude transfer za nekih 1500 ....e da za sta uopce sluze te pare kao sta daju za transfer
crackman je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2008., 13:28   #596
crackman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 58
kako si uspio u porto doc.?
crackman je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2008., 14:01   #597
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Te pare to ti je kao neka plaća tako nešto... Evo baš danas prešao u Tottenham. Nemoj ići na skip match, igraj utakmice i da vidiš kako će ponude frcat
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2008., 22:10   #598
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
kakva je situacija ak imam registriran PES, dal se može ponovo registrirat al s drugim nadimkom, pitam jer razmatram prodaju ... ??
Jeote je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2008., 08:14   #599
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
yes, mozhesh, ali morash obrisati profil koji ti je kreiran....sad ne znam koliko dugio traje to brisanje; da li je par sati ili dana
ali glavno je da mozhesh
manki je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2008., 08:08   #600
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
Te pare to ti je kao neka plaća tako nešto... Evo baš danas prešao u Tottenham. Nemoj ići na skip match, igraj utakmice i da vidiš kako će ponude frcat
HM! ja enznam...igram na professional kao Legenda, imam 24 godine(već) plaća preko 4000...naravno u Barceloni...

Jos jedno 10 utakmica imam do kraja sezone, a imam ukupno 35 golova. 29 u lizi...tak

Par puta nagrađivan za najboljeg igraca, Europskog i tako to...strijelca lige i ostalo. Igram napad(CF) ...

sta ja znam, eto da se usporedimo
Halos je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na