Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2008., 14:37   #1321
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
za svaki mod piše ako je preporučljivo ispočetka ili ne

a to ovisi o tome što mod mijenja
za Oscurov mod je skoro obavezno ispočetka početi igru, a za mod za dupli skok uopće ne trebaš ništa napraviti, samo igraš dalje

za ove bolje texture mislim da ne bi trebao igrati ispočetka, ali to pročitaj u read me-ju od moda
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2008., 22:39   #1322
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,667
Pozdrav
Imam doticnu ati 3850 i 7.12 drivere i nemogu ukljuciti paralelno aa i HDR.
Zasto? Ja sam mislio da to mogu sve ati kartice pocevsi od x1800 pa na dalje?
Inace, drmnuo sam i patch 1.2.0416, to je najnoviji sto sam uspio naci, ali nije pomoglo.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2008., 08:23   #1323
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
za sve ati grafe treba ovaj driver da bi aa i hdr mogli skupa raditi

http://support.ati.com/ics/support/d...estionID=21960
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2008., 19:28   #1324
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
... upravo mi je pojel tonu živaca... igram ga od 15h pa do 19.15h... save-al sam samo sa F5 (quicksave) i ono samo Autosave... prolazil sam onaj quest Aid for Bruma de se moraju pozatvoriti Obl.gate-ovi i kad mi je ostal samo ono u Imperial City-u da se pospominam s onim vladarom pojavil mi se neki bug i uopće se ovaj glupan neće spominati sa mnom... kao da je quest izvršen ali nije... Ajd to bi već nekak proživel nek prešel samj oš dosta sporednih questova i lik zdigel za nekoliko levela... J***m mu ...****.....***************....
I sad ponovo.....
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2008., 10:09   #1325
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
ja sam igrao jako oprezno

svaki sat novi save, prije početka svakog questa novi save, prije otvaranja svakih vrata i sveke škrinje quick save
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2008., 19:42   #1326
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
ja sam igrao jako oprezno

svaki sat novi save, prije početka svakog questa novi save, prije otvaranja svakih vrata i sveke škrinje quick save
I ja igram oprezno samo kaj save-am večinoma sa F5-quicksave... isto kod svake škrinje, questa...
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2008., 00:20   #1327
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,185
Jel može netko dati par savjeta oko "must have" modova, jer ih ima tolikooooo....htio bi ispočetka početi (prije nisam završio) pa da se otpočetka opskrbim modovima....imo bi BTmod, deadly reflex.....kaj još ima a da je pametno - što ima dobro za texture??
denied je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2008., 11:04   #1328
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Ima zmaj,on ti je must have.Traži malo,na stranicama imaš most popular modove,valjda je to ono što je dobro imat.
Za teksture imaš Quarl texture packs,mislim da se tako zove.Mislim da nešto piše na posljednjih par stranica threada o tome.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2008., 17:35   #1329
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,185
Znaš možda kako se zove ovaj mod sa zmajem??
denied je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2008., 16:50   #1330
..::MARIN::..
u cant touch this
Moj komp
 
..::MARIN::..'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: GROBNIK-RIJEKA
Postovi: 17
pozdrav veliki sam ljubitelj te igrice gledao sam na youtube modove.ima cool stvari. shiveringisles je odlican ali malo je previše mašte ima mnogo dobrih itemsa možete skupljat ambere i otići u kovačnicu da ti naprave oružje ili armor
..::MARIN::.. je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2008., 19:03   #1331
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Morrowind san godinu dana prelazia (naravno ukljucujuci i ekspanzije), a ovo san bia gotov u sedmicu dana. Mislim da to dovoljno govori ...
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2008., 20:10   #1332
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor kundak Pregled postova
Morrowind san godinu dana prelazia (naravno ukljucujuci i ekspanzije), a ovo san bia gotov u sedmicu dana. Mislim da to dovoljno govori ...
...kakav sam ja,kundak,freek za igrama
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2008., 00:17   #1333
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
...kakav sam ja,kundak,freek za igrama

I to, ali uglavnom o tome kako oblivion ima jako malo sadrzaja.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2008., 00:32   #1334
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor kundak Pregled postova
I to, ali uglavnom o tome kako oblivion ima jako malo sadrzaja.
Nemam pojma,imam Morrowind (tj. imao,origigi,posudio - nikad mi se vratio),nisam ga puno igrao.Oblivion sam odigrao kakvih 30-40 sati čistog igranja razvuceno na godinu dana i odustao,meni je i to previše sadržajna igra,nikad kraja...

COD 4 me na kraju krajeva i nije razocarao duljinom,baš naprotiv,meni taman da ne traje predugo jer obično izgubim volju.

Shvatih uglavnom kakve su igre za mene,oblivion etc.. no way,eventualno da sam u penziji i na lsd-u tako da se uživim u igru

PES je meni taman,odigram jednu tekmu,u zadnje vrijeme s dragim nam susjedima Slovencima,potopim ih s 10:0,malo im se rodbine sjetim,pitam kako su itd, i izadjem iz igre
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2008., 00:33   #1335
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,582
Apsolutno se slazem sa kundakom. Morrowind je doooooosta bolji od Obliviona.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2008., 12:23   #1336
gamesplayer
Smetlar!!!
Moj komp
 
gamesplayer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Sveti Ivan Žabno
Postovi: 144
Nije bolji Morrowind,nego Oblivion je 9/10:-)
gamesplayer je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2008., 14:16   #1337
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Ja sam i jedan i drugi igrao pola godine tako da stvarno nemogu reć ovaj za razliku od drugog nevalja jer je prekratak.Podjednako su dugački,makar za mene,ali to se moralo ući u svaku pećinu,ayleid hram,smugglers lair i sl.
Činjenica jest da morrowind ima nešto duži i zanimljiviji plot,ali sidequestova imaju podjednako.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2008., 20:48   #1338
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Ma u morrovindu san se bas bia uzivia u pricu (istina da san bia dosta mlađi), dok mi je u obliviona nekako prica bila previse plitka. Morrowind je bia prva igra sa takvim mogucnostima, a i grafika je za ono vrime bila bogovska tako da vjerojatno i to doprinosi, ali svejedno ja ostajem pri tome da je morrowind odsta bolji.

Sta se tice coda 4 to uopce nisan igra u sp, nego samo taren mp na netu jer inace nisan neki fan sp igrica. Mora imat bas dobru pricu ili nesto revolucionarno u sebi da bi igra igricu u sp.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 11:52   #1339
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
ja se opet uživio,ali ovaj put skužio poantu igre,poantu dizanja levela,do sada sam totalno bzvz igrao došao do 6lvl s teškim naoružanjem Ubio svih u brotherhoodu i dobio shadowmere konja i sad mi je bed jer su jedan do drugog i kad sjednem na shadowmerea onaj black horse spusti glavu,složi neku facu tužnu i polako odlazi ća...i to mi žao gledat,žao mi je rastat se od njega.eto sad sam tu zapeo u šumi s 2 draga konja
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2008., 19:03   #1340
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
I meni je morrowind imao bolju priču i daleko bolji ugođaj. U oblivionu mi sve nekako pre srednjevjekovno dok mi je svijet dunmera bio puno zanimljiviji.
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 16:41   #1341
..::MARIN::..
u cant touch this
Moj komp
 
..::MARIN::..'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: GROBNIK-RIJEKA
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Apsolutno se slazem sa kundakom. Morrowind je doooooosta bolji od Obliviona.
Meni je bolji oblivion igrao sam ga punoooo i odličan je.ja sam puno toga prošao kao i ekspanziju i sve je super
..::MARIN::.. je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 20:40   #1342
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
da je oblivion izašao prvi sigurno bi svima sada oblivion bio bolji od morrowinda (koji bi u tom slučaju bio nastavak).stvar je čisto u tome što je morrowind bio prvi i tako ostavio poseban dojam,nastavci uvijek nahebu...u nastavcima moraju nastupit promjene i to se nekome svidi a nekome ne,no s obzirom na postotak ljudi koje je oblivion *zadovoljio*,ipak je riječ o odličnoj igri.

Kao kod cura,prvi se pamti
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2008., 11:47   #1343
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
inače ako vam je toliko stalo do morrowinda mozete u oblivionu ić u morrowind,ja ušao/prošao
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2008., 16:29   #1344
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
imam čudan problem,sve mi je na engleskom samo u izborniku itemsi (npr biljke!) na njemačkom
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 14:53   #1345
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
sumnjam na neki mod

imaš mod manager instaliran ?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 18:05   #1346
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
sumnjam na neki mod

imaš mod manager instaliran ?
thnx...sumnjao sam i ja u jedan mod ali sam bio prelijen da probam iskljucit,inače mod je na njemackom za lakše biljke i kemiju,iako već imam isti na engleskom...neznam otkud se stvorio i na njemackom,vjerovatno sam dobio u istom folderu na 2 jezika pa sam oboje ubacio.

sad sam to isključio,da utvrdim da ti imam šta odgovorit i sad je sve na engleskom

thnx
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 15:20   #1347
ZAHHAROW
relaksirani lemur...
 
ZAHHAROW's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Karlovac, Croatia
Postovi: 402
Vampir u Oblivionu...

Treba mi pomoć.
Igram oblivion u slobodno vrijeme, prije sam ga započinjao, dva puta da budem točniji al mi ga se nikad nije dalo završit, a sad mi se baš da i evo kaj mi se dogodilo...
Postao sam glupi vampir, i sad kad izađem na sunce mi sve blješti i zdravlje mi pada velikom brzinom, tako da ne stignem ni dvajst metara proć a da ne crknem. Inače igram bez čitova uvijek, al sad bi rado da postoji neki cheat za izlječit vampirizam ali ga nemrem oguglat.
Jel neko imao slično sranje u ovoj igri, i ak je, jel bi mi možda mogao pomoć nekim praktičnim savjetom, jer jedino kaj sam izguglao je neki bolesno dugačak način, bolje rečeno misija, koju bi trebao igrat neznam kolko sati, da bi izlječio vampirizam, a to mi se neda, a i baš sam pred krajem glavne misije...
dajte mi pomozite... i lik mi je posto grd ko padavica od kad sam vampir...
ZAHHAROW je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 16:16   #1348
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,458
Citiraj:
Autor ZAHHAROW Pregled postova
Jel neko imao slično sranje u ovoj igri, i ak je, jel bi mi možda mogao pomoć nekim praktičnim savjetom, jer jedino kaj sam izguglao je neki bolesno dugačak način, bolje rečeno misija, koju bi trebao igrat neznam kolko sati, da bi izlječio vampirizam, a to mi se neda, a i baš sam pred krajem glavne misije...[/COLOR]
koliko se sjecam to je jedinin nacin bez varanja:
http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=664
http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=660

Dakle otici u onaj "zaljev" kod vjestice ona ti kaze sto ti treba, to prikupit i onda popit napitak...

EDIT mozes probat i ovo:

Drink the Potion to Cure Vampirism -cheats

Enter the following command into the cheat console, then look in your inventory for the new potion, drink it and your Vampire days are over.

Code: player.additem 977E4 1

ILI ovo:
Use Console Commands to Remove Vampirism

Alternatively, you can use this set of commands to remove vampirism in Oblivion. This is sometimes required if there are glitches that do not allow the potion to remove the vampirism from you. Enter this set of Oblivion codes to fully remove vampirism.

set pcvampire to -1
player.setfactionrank playervampirefaction -1
player.removespell vampirism100
player.removespell vampirism75
player.removespell vampirism50
player.removespell vampirism25
player.removespell vampirism100att
player.removespell vampirism75att
player.removespell vampirism50att
player.removespell vampirism25att
player.removespell vampirism100skills
player.removespell vampirism75skills
player.removespell vampirism50skills
player.removespell vampirism25skills
player.removespell vampirehunterssight
player.removespell vampireembraceofshadows
player.removespell vampirereignofterror
player.removespell vampireseduction

If your vampirism isn't gone after that, I'm not sure what to tell you. Special thanks to Kjell Divartis for sending the specific codes.
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2008., 09:30   #1349
ZAHHAROW
relaksirani lemur...
 
ZAHHAROW's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Karlovac, Croatia
Postovi: 402
hvala puno e.t.
jučer sam se nabrusio da to rješim legalno, necu cheat-at u igrama, jer mi onda nemaju smisla.
Malo sam bolje pogledao, i skužio sam da ima jako puno beneficija od vampirizma, pa sam odlučio još neko vrijeme bit vampir , i usput, polako rješavat quest za lijek od vampirizma. ali ako me počne iritirat, napravit ću cheat, kako je gore navedeno, pa rješeno.
najviše me frustrira šta kao vampir mogu furat 100 kila više stvari na grbači, a to mi puno znači, jer imam jake i modificirane mačeve koje bi morao pobacat da prestanem bit. a i brže mi lik trči kad je vampir, i jači je u bitci itd...

doduše, imam jednu sitnicu još, bio sam kod one babe koja mi treba dat misiju da nađem one soul gemove, ali niš mi ne nudi još... neznam zašto. Prešao sam prvi stupanj vampirizma, a to je uvjet da se započne quest...
moja pretpostavka, koja vjerojatno nije skroz točna, je da je to zbog toga kaj sam noč prije popio krv nekoj klošarici u imperialu, tak da me ni sunce ne hebe, ni niš, a i smanjio mi se strength, pa možda baba ne kuži da sam vampir, ili kaj...

O.T.
ma izživcirala me, pa sam najprije sejvao da se mogu iživljavat, i onda sam ju tako izmlatarao, dok se nije otkotrljala u rijeku, i čisto usput, nemreš ju ubit, ja ju izmasakriram s najjačim oružjem više puta, da bi ona uvjek samo bila u nesvjesti, i još se digne u rijeci i kaže mi veselo "oh good morning", nemreš bilivat...
ZAHHAROW je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2008., 17:37   #1350
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Najbolje je "planski" postati vampir...

Dakle najgori shit ti je skupit one soul gemove koji ti trebaju da udobrovoljiš vješticu, zato prvo njih pokupiš i onda po listi one ostale stvari koje možeš nać (onaj vampire dust nećeš nać prije to zaboravi a neće ni bit problem to poslje dobit) i u nekoj od kuća čuvaš sastojke i kad ti zatrebaju samo ih pobereš...

Inače je sranje jer samo po danu možeš kupovati po guildovima a morat ćeš obit mage guild halove i sve trgovce cimat dok ih ne nađeš dovoljno jer prazne gemove je dosta teško nać a s vampirima ti neki neće niti htjeti trgovati zato ako već jesi prvo se nasiši krvi negdje da izgledaš ljudski prije nego ideš u grad...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na