Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.12.2007., 14:34   #1
Tri upitnika
Premium
 
Tri upitnika's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: blizu wc-a
Postovi: 99
pitanjce

mozda malo njubasto pitanje,al jbg,ne znam.....
ovak,kupio sam novu konfu,i sad,jel ja kad dodam jos ovaj hard koji imam u starom kompu(na kojem mi je OS,glazba,igre i sve ostalo) u novu konfu koja ima jos svoj hdd,dal ce bit sve normalno,sam upalim komp i normalno se podiže xp i sve stvari ostaju u hdd-u...ili??? i dal onda samo nacinom copy-paste mogu sve prebacit (ukljucujuci i xp) na novi hdd,i onda sam izvadim taj stari hdd??? ili??......
Tri upitnika je offline  
Staro 06.12.2007., 15:00   #2
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,789
Citiraj:
Autor Tri upitnika Pregled postova
mozda malo njubasto pitanje,al jbg,ne znam.....
ovak,kupio sam novu konfu,i sad,jel ja kad dodam jos ovaj hard koji imam u starom kompu(na kojem mi je OS,glazba,igre i sve ostalo) u novu konfu koja ima jos svoj hdd,dal ce bit sve normalno,sam upalim komp i normalno se podiže xp i sve stvari ostaju u hdd-u...ili??? i dal onda samo nacinom copy-paste mogu sve prebacit (ukljucujuci i xp) na novi hdd,i onda sam izvadim taj stari hdd??? ili??......
Neće dobro raditi (ovisi o driverima) - treba maknuti/očistiti stare drivere i instalirati nove (čipset, grafička...); ipak je bolje rješenje čista instalacija winxp. Odgovor na drugo pitanje: ne, sa copy/paste neće raditi.
flajpan je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2007., 15:49   #3
Tri upitnika
Premium
 
Tri upitnika's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: blizu wc-a
Postovi: 99
znaci.instaliram ponovno windows i office,a onda ovo ostalo (tipa nod32,msn,mozilla,pjesme,video itd.) prebacim iz program files-a starog hd-a na novi ? i sve normalno radi? ili.....??
Tri upitnika je offline  
Staro 06.12.2007., 16:16   #4
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Ne nego sve na cisto znaci nista ne prebacujes sa starog harda nego sve ides ispocetka cista instalacija win. pa drajveri i onda programi,a taj stari HDD samo formatiraj ....
Joke je offline  
Staro 06.12.2007., 17:28   #5
Tri upitnika
Premium
 
Tri upitnika's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: blizu wc-a
Postovi: 99
a sta bi onda trebo? ponovno skidat 50 gb omiljene mi glazbe!!?? pa zelim si sačuvat podatke sa ovog hd-a....kaj da napravim?
Tri upitnika je offline  
Staro 06.12.2007., 17:43   #6
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Aha tako reci pa tu muziku samo napravi backup na neki ekterni HDD ili mozes kopirat na novi disk nije problem samo bi bilo lakse da imas podjeljen disk na particije jer bi onda mogao formatirat C: a na D: kad bi ti bila muzika i ostalo lakse bi ti bilo za vratit,jer ode onda imas dva diska i na oba je operativni sistem...
Joke je offline  
Staro 06.12.2007., 18:24   #7
Tri upitnika
Premium
 
Tri upitnika's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: blizu wc-a
Postovi: 99
znaci,ja na novom hd-u u novom kompu instaliram windows,programe i sve ostalo najbitnije (znaci sve ispocetka) i onda metnem stari hd u komp i sam prebacim glazbu i slicne fajlove na novi, i onda ovaj stari izvadim van i to je to...?? jel tak? ili da metnem novi hd u stari komp i kad prebacim na njega muziku i to,metnem ga u novi komp?
Tri upitnika je offline  
Staro 06.12.2007., 19:18   #8
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Imenujte svoje teme smisleno i detaljno tako da se već iz subjecta teme može vidjeti o čemu se radi: npr. „Abit NF7 SL problem sa SATA diskovima“.
http://forum.pcekspert.com/faq.php
danij3l je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na