Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2007., 15:27   #1
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
8800gtx OC

Uspio sam natjerat 8800gtx na 630mhz pomoću ATItoola, ali ako stavim na 635 ili preko i SetClock onda mi se komp počinje zblesiravat...

Jel i drugima tako???
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 15:46   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Meni je na GTS-ici bilo otprilike isto oko 635 (stabilno za bench)
Istinabog, nisam se previše ni trudio...ipak je to Endivija pa mi nije bilo zanimljivo.
Moral budeš lemilicu u ruke-nema ti druge
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2007., 17:08   #3
frankycro
Premium
Moj komp
 
frankycro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 65
Moja Point of View 8800GTX se drzi na 645MHz GPU, a mema na 1090MHz, to je max a da prolazi na svim testovima, zanimljivo je to da nema artifekata ni na najvecem OC-u nego jednostavno grafa ili radi ili ne radi, artifekti se javljaju ako pretjerate sa PCIEX frekvencijom tj ako idete iznad 120MHz, vec iznad 110MHz nema nikakvih pomaka u performancama pa savjetujem da tu frekvenciju drzite na defoultu 100MHz.
frankycro je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 18:02   #4
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Sta i ti Lorde?
Nadam se da neces dozivjet pljuvacnicu jer si kupio preskupu grafu.

Sto se tice OC, kao sto je rekao frenky, moze radit bez greske u svim testovima bez artefakata,ali ako pretjeras ce se jednostavno zamrznut komp ili BSOD.
S nesto vremena i strpljenja ces pronaci max clock jezgre i memorije. Tu ce ti proci 3D Mark, vjerojatno i igre nakon duzeg igranja, ali Ati-tool ce zablokirat nakon nekoliko minuta.
Tako je meni npr max stabilni takt za 3D mark i igranje 657/2080 i niti "gram" vise. Za igre ipak radi stabilnosti vozim oko 630/2000 ili manje, jer nema svrhe clockat kad je grafa ionako odlicna. Temp ti pri tome ne igraju nikakvu ulogu, jer sam probao ohladit gpu na 25'C u idleu i 40'C u loadu i svejedno nema daljnjeg OC-a jer je to maximum. Dobro je,doduse spustit temp dodatnim ventovima,jer se mi sistem naspram GX-ici zagrijao za oko 4-5 'C.
Nabaci nekve testove,temp, dojmove.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 21:12   #5
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Hm, čudno da se tako ponaša... A sa čime onda naštelaš freqvu ako se ATItiool zblesi? Sa RivaTunerom?

Trebao bih za početak staviti AS5 na jezgru...
I premjestit vodeni blok sa 7800 na 8800, ali ne znam ako će pasati kopča.
Jesu li rupe na istom mjestu?
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 08:40   #6
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja jučer probao kloknut svoju BFG GTS-icu ali niš'...probao sam u NTune.
Morat ću u RivaTuneru ili AtiTool-sima. Ili su ATI Tray Tools? Koji?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 09:44   #7
Daddy
The Kwisatz Moderach
Moj komp
 
Daddy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 917
Kod mene na GTS-ici, core do 660 gdje mogu odvrtiti 3DM, ali na vrazjih 666 se pojave zuti kvadratici na onoj kocki u AT-u i komp se smrzne.Mema ide do 950.
Daddy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 13:56   #8
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
AtiTool je, a ne tray tools...

Probat ću onda sa RivaTunerom

Se može sa nTuneom to?
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 14:40   #9
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
sory na OT al koji đir vam je klokat najbržu karticu današnjice kad je i pri ovim frekfencijama nedostižna za sve ostale bar još 3 mj...
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 14:46   #10
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ovo ću si morat staviti u sig jer sam već nekoliko puta ponovio...

Ja platio karticu, ja ju i uništio ako treba... Neka pati kuja
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2007., 16:39   #11
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
He,he- pocelo je.
Zasto ovo, zasto ono?
Pa covjek ima karticu ko i svaki drugi pa oce isprobat. To je NORMALNO.
Lorde, mozes ati-tool-om bez problema, ali testiranje max.frekvencije ce ti zblokati komp. Mozes i rivom. Ja jedino to koristim i sve sljaka.
OT.....Core duo nije radio 10min kad sam ga kupio i vec sam ga isao clockat. To cu raditi uvijek i zauvijek!
ZIVIO OVERCLOCK! Pogotovo najboljih komponenti!
Pa da vidimo koliko mogu potegnut...it's all about performance...remember that
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 16:43   #12
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Meni nije niti ušao u xp i već je u biosu bio dizan (ovo nije šala) i to radim sa svakim CPUom.

Dosta OT

Probat ću sa RivaTunerom, ali me baš zanima nTune jer mi se dopada...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 18:38   #13
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,043
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Meni nije niti ušao u xp i već je u biosu bio dizan (ovo nije šala) i to radim sa svakim CPUom.

Dosta OT

Probat ću sa RivaTunerom, ali me baš zanima nTune jer mi se dopada...
dobro ja nisam tako zločest ali zato nakon šta uđe u windowse....
__________________
Smartguy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2007., 19:17   #14
frankycro
Premium
Moj komp
 
frankycro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 65
Grijeh je imati novu Core 2 Duo seriju procesora a ne overclockati ga, moje misljenje je da je core dosad najbolji intelov proizvod jos od vremena P1, s time da treba naglasit da je intel inace dosad samo unapredjivao staru arhitekturu preocesora tako su nastali P3, P4, noviji celeroni, pa cak i neki Xeoni, ali Core 2 Duo su procesori kojima je intel iz temelja lupio potpuno nov pristup samoj arhitekturi desktop procesora, a tu je naravno i nova 65nm tehnologija integriranja, zato se tako malo i grije u radu, a vec najavljuju i 45nm tehnologiju koja ce po meni biti na neki nacin revolucija u prijenosnim racunalima.
Inace imam E6600 i tjeram ga na 400MHz FSB-a (1600 eff), s mnoziteljem 8, to je dakle na 3,2GHz, uz minimalno dizanje voltaze, stock cooler u full loadu nece preko 50-52 stupnja, uz malo jace dizanje voltaze na recimo 1,45V moze potegnuti bez problema na 3,6GHz ali tu se vec pocima i osjetno jace grijati u radu, performance su zivo ludilo, pogotovo na visti, kodiranje u divx, preko 100 slicica u sek. i to je sve skupa odlicno pogotovo za potjerat recimo 8800GTX na DX9, zasto na DX9, jednostavo zato sto je 8800GTX gladna procesorske snage na DX9, vidjet ce te na visti s ovim hardverajom kad budu poceli izlazit prvi naslovi koji su optimizirani za DX10, u tom slucaju G80 pocima iskoristavati svoje resurse sto ce rezulirati smanjenjem "gladi" za centralnim procesorom. Dosta fizikalnih proracuna nece uopce izvrsavati centralni procesor, nego G80, jedva cekam novi Unreal Tournament... Veliki nVidiji na izuzetnom grafickom procesoru uz zamjerku sto je na 90nm tehnologiji integriranja a ne na 65nm, ali tako je to u neprestanoj utrci kada treba sto prije potuci konkurenciju.
frankycro je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2007., 21:37   #15
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Ovo ću si morat staviti u sig jer sam već nekoliko puta ponovio...

Ja platio karticu, ja ju i uništio ako treba... Neka pati kuja
Slažem se! Ja sam ju stvorio, ja ću je i ubit!
A ima i 2 godine garancije...za 2 godine ću ionako imat 10950 XXX GTX ULTRA Golden Sample Liquid Nitrogen Cooled ZRX3000...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2007., 21:51   #16
Mazohista
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VT
Postovi: 333
Citiraj:
Autor frankycro Pregled postova
Grijeh je imati novu Core 2 Duo seriju procesora a ne overclockati ga, moje misljenje je da je core dosad najbolji intelov proizvod jos od vremena P1, s time da treba naglasit da je intel inace dosad samo unapredjivao staru arhitekturu preocesora tako su nastali P3, P4, noviji celeroni, pa cak i neki Xeoni, ali Core 2 Duo su procesori kojima je intel iz temelja lupio potpuno nov pristup samoj arhitekturi desktop procesora, a tu je naravno i nova 65nm tehnologija integriranja, zato se tako malo i grije u radu, a vec najavljuju i 45nm tehnologiju koja ce po meni biti na neki nacin revolucija u prijenosnim racunalima.
Inace imam E6600 i tjeram ga na 400MHz FSB-a (1600 eff), s mnoziteljem 8, to je dakle na 3,2GHz, uz minimalno dizanje voltaze, stock cooler u full loadu nece preko 50-52 stupnja, uz malo jace dizanje voltaze na recimo 1,45V moze potegnuti bez problema na 3,6GHz ali tu se vec pocima i osjetno jace grijati u radu, performance su zivo ludilo, pogotovo na visti, kodiranje u divx, preko 100 slicica u sek. i to je sve skupa odlicno pogotovo za potjerat recimo 8800GTX na DX9, zasto na DX9, jednostavo zato sto je 8800GTX gladna procesorske snage na DX9, vidjet ce te na visti s ovim hardverajom kad budu poceli izlazit prvi naslovi koji su optimizirani za DX10, u tom slucaju G80 pocima iskoristavati svoje resurse sto ce rezulirati smanjenjem "gladi" za centralnim procesorom. Dosta fizikalnih proracuna nece uopce izvrsavati centralni procesor, nego G80, jedva cekam novi Unreal Tournament... Veliki nVidiji na izuzetnom grafickom procesoru uz zamjerku sto je na 90nm tehnologiji integriranja a ne na 65nm, ali tako je to u neprestanoj utrci kada treba sto prije potuci konkurenciju.
Volio bih da doživim to da se sva fizika u igrama prebaci na GPU, ali pitam se cemu onda kupovati 2 ili 4jezgrene cpue, ako ce najzahtjevnije izracune u dx10 igrama poput izracuna fizike prebaciti na gpu, to meni nejde nikako u glavu, cemu onda forsiraju visejezgrene procesore za gamere.
Mazohista je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2007., 22:03   #17
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,345
Citiraj:
Autor Mazohista Pregled postova
Volio bih da doživim to da se sva fizika u igrama prebaci na GPU, ali pitam se cemu onda kupovati 2 ili 4jezgrene cpue, ako ce najzahtjevnije izracune u dx10 igrama poput izracuna fizike prebaciti na gpu, to meni nejde nikako u glavu, cemu onda forsiraju visejezgrene procesore za gamere.
opet ti sa svojim fantzukama, jedno je reklama drugo je potreba, evo zašto, npr. na prvoj jezgri igraš svoju omiljenu DX10 igru, a na drugoj snimaš svoju omiljenu tv seriju u HD rezi

neke se stvarni ne mogu raditi sa single coreom, za sve ostalo tu je dual core
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2007., 22:43   #18
Mazohista
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VT
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Bugger Pregled postova
opet ti sa svojim fantzukama, jedno je reklama drugo je potreba, evo zašto, npr. na prvoj jezgri igraš svoju omiljenu DX10 igru, a na drugoj snimaš svoju omiljenu tv seriju u HD rezi

neke se stvarni ne mogu raditi sa single coreom, za sve ostalo tu je dual core
Odlicno objasnjenje, znaci igra ce radit jednako brzo sa single i dual core,
Mazohista je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2007., 06:57   #19
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,345
Citiraj:
Autor Mazohista Pregled postova
Odlicno objasnjenje, znaci igra ce radit jednako brzo sa single i dual core,

pa ako igra ne podržava dual core i ako će grafička obavljati jedan dio procesorske zadaće, onda vjerojatno da...

a i pitanje je koliko će ustvari moć grafička zamjenjivati procesor
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2007., 10:52   #20
Mazohista
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VT
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Bugger Pregled postova
pa ako igra ne podržava dual core i ako će grafička obavljati jedan dio procesorske zadaće, onda vjerojatno da...

a i pitanje je koliko će ustvari moć grafička zamjenjivati procesor
To nije problem za recimo gpu 8800gtx, cija je snaga za matematicke izacune oko 500 Gigaflopsa, dok je primjerice pentinum 4 na 3GHz ima snagu od 12 Gigaflopsa
Dakle, jedan 8800gtx cip ima snagu 41 puta vecu od "prosjecnog" procesora.

Ako se upare dvije takve karte, dobije se snaga ravna 82 procesora na 3GHz

Zato velim, to za gpu nece biti problem.
Mazohista je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 00:30   #21
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Mazohista... čitam ovo i ne znam dal da plačem il da se valjam od smijeha...

Pa dobro jesi l' ti stvarno toliko prizemna osoba da misliš kako se višejezgreni procesori rade zbog gaymera?!?

Vjerovao ti ili ne ali postoje i druge razine korištenja računala i procesorske snage.

Na isti bi način neki mogli reč pa dobro ko će kupovat ove nove kartice kad nam je dosta i onboard grafa?!?
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 07:07   #22
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Sa overclocka do DX10 i visejezgrenih cpu-a. I Mazohisticke G80
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 11:26   #23
Mazohista
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VT
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Mazohista... čitam ovo i ne znam dal da plačem il da se valjam od smijeha...

Pa dobro jesi l' ti stvarno toliko prizemna osoba da misliš kako se višejezgreni procesori rade zbog gaymera?!?

Vjerovao ti ili ne ali postoje i druge razine korištenja računala i procesorske snage.

Na isti bi način neki mogli reč pa dobro ko će kupovat ove nove kartice kad nam je dosta i onboard grafa?!?
Ja sam u jednom postu gore naveo da je to nepotebno za gamere, samo treba malo bolje citat, ako budes malo bolje cito, mozda ces biti malo vise "iznadzeman", a ne tako prizeman, ja sam samo, ponavljam naveo da je gamere to jednostavno nepotrebno, nisam nigdje naveo da su visejezgr. procovi beskorisni i u drugim podrucjima primjene. Ali cemu se ja toliko trudim.
Mazohista je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 11:44   #24
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
@Drago, jedan Supreme Commander zahtijeva dual-core, a nije zgoreg ni 4 jezgre. Na jednoj jezgri je igra totalno neigriva.

Proslo je vrijeme single-core proceva.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 13:43   #25
Mazohista
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VT
Postovi: 333
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
@Drago, jedan Supreme Commander zahtijeva dual-core, a nije zgoreg ni 4 jezgre. Na jednoj jezgri je igra totalno neigriva.

Proslo je vrijeme single-core proceva.
Vidjet cemo kad izađe crysis, ako on nebude podrzavo fiziku na GPU preko CUDA-e, tek onda uzimam dvije ili cetiri glave, ako budu dotad na razini cijene za mainstream,

Trenutno me nista drugo od igara ni ne zanjima, tj neigram se.
Mazohista je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 13:49   #26
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
nije ni čudno da je netko rekao da odlazi sa foruma,lord je otvorio temu o klokanju 8800gtx a vi skrenuli na procesore,pero je napiso ot a vi se odmah nadovezali na ot.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2007., 14:21   #27
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Mazohista Pregled postova
Volio bih da doživim to da se sva fizika u igrama prebaci na GPU, ali pitam se cemu onda kupovati 2 ili 4jezgrene cpue, ako ce najzahtjevnije izracune u dx10 igrama poput izracuna fizike prebaciti na gpu, to meni nejde nikako u glavu, cemu onda forsiraju visejezgrene procesore za gamere.
Evo da te citiram što si reko!

Pitaš se čemu kupovat višejezgreni CPU, e pa neš se samo igrat na računalu, a nitko ne forsa višejezgrene proceve za gamere kako ti kažeš jer nigdje ne piše da je naki CPU ''Gamer Edition''

To je to od mene, neću više spamat, da nebi bilo brisanja.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2007., 14:25   #28
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ma nek se djeca svađaju
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2007., 10:28   #29
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
evo da i ja probam samo da pitam kolko bi trebala bit temp.? trenutno mi je na default ~63 stupnja...

EDIT: našao sam podatak da je temp. u Idle-u tu negdje tak da OK...samo jel se moram brinuti o temp. ili da pičim kolko ide?

Zadnje izmijenjeno od: svebee. 30.04.2007. u 11:49.
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2007., 08:47   #30
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na