Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2006., 11:26   #1
Exa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Karlovac
Postovi: 59
ESWC 2006, prijave gdje

Zar nigdje u Hrvatskoj nema neke direktne prijave za kvalifikacije za ovo prvenstvo. Ne znam gdje bi vise trazio ima samo ovdje
http://eswc.clubforum.org/croatia.htm
a link za prijave ide na Srpski forum u kojem i bas nema nista o Hrvatskom kvalifikacijskom natjecanju.
Zar nasi silni casopisi koji se bave tematikom igara nista ne pisu o tome, malo prije bio na gameplay forumu, moram priznati jadno i bijedno i nadasve nepregledno, pola mrtvih linkova, search funkcija ne radi kako se spada i nadasve samo pricaju o jednom te istom.
Dakle interesira me gdje bi se mogao direktno u Zagrebu prijaviti, istina samo u Master disciplini za Trackmaniu Nation, posto nismo dobili priliku zaigrati na svjetskom prvenstvu u Parizu (a tko je za to kriv, nasi dicni casopisi ne pisu nista o tome i onda misle da bi ih trebali kupovati, naravno da ce pisati o tome kad to zavrsi : wtf : : Machineg ).
Nadam se da administrator nece izbrisati post, ali ovdje se ipak radi o igrama i kvalifikacijama u igrama PES 5 i Warcraft III, a nigdje se o tome ne prica.
Pozdrav!
Exa je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2006., 11:35   #2
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 331
ma samo dođi na mjesto takmičenja malo prije održavanja i prijavi se: goood :

Mesto održavanja – Zagreb
Datum: 25-26. 06. 2005.

Zvanicne discipline: Counter-Strike 1.6 – 32 ekipe (192 takmicara)
Warcraft III – 32 takmicara
Masters discipline: UT2004 – 32 takmicara
Enemy Territory – 16 ekipa (96 takmicara
1VAN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2006., 11:36   #3
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 331
očito da je gotovo

Ovom prilikom objavljujemo pobednike „ESWC 2005 Hrvatska“ iz zvanicne takmicarske discipline:

ZVANICNA TAKMICARSKA DISCIPLINA

Counter Strike 5 vs 5 disciplina – muška

Ekipa „CTM - Combat Trained Monkeys" iz Zagreba
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2006., 18:21   #4
Exa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Karlovac
Postovi: 59
Citiraj:
Autor 1VAN
očito da je gotovo

Ovom prilikom objavljujemo pobednike „ESWC 2005 Hrvatska“ iz zvanicne takmicarske discipline:

ZVANICNA TAKMICARSKA DISCIPLINA

Counter Strike 5 vs 5 disciplina – muška

Ekipa „CTM - Combat Trained Monkeys" iz Zagreba
Arghhhh, pogledaj godinu, pa ne idem na natjecanje iz prosle godine : bonker2 , natjecanje se ove godine odrzava (barem tako pise na onoj stranici) 10 i 11. 6. 2006 u muzeju Mimara, mada nisam nasao nista o tome na netu, a muzej Mimara nema svoje web stranice. Tko to organizira, kome se treba uplatiti : hitthewa , u HR nitko ne govori o tome u tome je problem, zar nitko ne ide na natjecanje u Warcraft III i Pro Evolution Soccer-u 5 : nono : , zar nitko ne zna, deadline je uskoro, a trebao bi se prijaviti, ali upitnik na Srpski forum .
Slabi ste mi Vi igraci ovdje, a posto je meni Trackmania Nation opcenito prva online igra koju igram uopce, ne mogu sebe smatrati pravim igracem (osim u Trackmaniji naravno ), ako netko igra igru moze me naci na igri (ako se uspije spojiti na server na kojem igram posto prima samo one unutar prvih 1000 u svijetu) pod nadimkom SethHka (trenutno izmedju 160-180 mjesta), pa ako netko zna kakvu informaciju neka mi posalje informacije tamo, ako vec ne moze ovdje.
Pozdrav!
Exa je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2006., 18:24   #5
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 331
posjeti moj forum i zaigraj s najboljima u hr.quake pa češ vidjet kak smo slabi igrači!
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2006., 18:29   #6
Exa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Karlovac
Postovi: 59
Citiraj:
Autor 1VAN
posjeti moj forum i zaigraj s najboljima u hr.quake pa češ vidjet kak smo slabi igrači!
Da ocu cim se ucita, stoji prazna stranica vec 5 minuta, salji novi link, a vidim da imas icq budem te tamo kontaktirao onda, uostalom mrzim FPP pucacine, to mi ide na zivce kad me neki "kreten" pogodi iz kljucanice a sve je puno magle s udaljenosti od pola kilometra , jedini FPP koji priznajem je Unreal Tourment i to ona prva verzija koju sam makljazao prije mali milion godina na P100 s 3Dfx-icom.
Exa je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2006., 18:37   #7
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 331
za grafiku pitaj TR3X-a na forumu..igra sve na low ali je najbolji!!!unreal sucksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I stranica radi problem je u tvojem exploreru-al to smo riješili!!
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2006., 13:07   #8
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 331
Evo ti UPDATE:

Hrvatsku će ove godine na finalu svjetskog prvenstva predstavljati po jedan natjecatelj za svaku službenu disciplinu, dakle pobjednici Hrvatskih kvalifikacija za Warcraft 3 i Pro Evolution Soccer 5. Pobjednici će dobiti službeni dres Hrvatske reprezentacije i imat će osiguran i plaćen put i smještaj na samom prvenstvu.


Natjecanje se održava u Sportskoj dvorani kompleksa Mimara, a počinje 10. 06. 2006. u 10 sati službenim otvaranjem i uvodnom riječi organizatora.


Mjesto održavanja - Muzej Mimara
Datum održavanja - 10-11 Jun 2006

Službene discipline:
Pro Evolution Soccer 5 (1 vs 1) - 64 natjecatelja
WarCraft III TFT (1 vs 1) - 64 natjecatelja

Masters disciplina:
ESWC Trackmania (1 vs 1) - 64 natjecatelja


Ulaznica za natjecatelje je 50kn, za što svaki natjecatelj dobije službenu majicu i okrijepu tijekom natjecanja.

Ono što će posebno razveseliti natjecatelje je da će se igrati na vrhunskim računalima, dok se za preciznost miša brine Razerova perjanica Copperhead.


http://eswc.clubforum.org/croatia.htm
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2006., 10:55   #9
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
ESWC 2005 je bil koma, sve je bilo s***************ano od kompova do organizacije... : hitthewa
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na