Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2006., 11:02   #1
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
prelazak na drugog operatera

zanima me kak ide to onda placanje ak predjem sa t-scuma na nekog drugog operatera...

jasno mi je da placam razgovore onda tom drugom operateru, al koju i koliku pretplatu placam t-scumu?
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 11:19   #2
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
evo ja sam presao na optima telekom, placam t-scumu pretplatu telefona onih 60 kn i dsl a optimi placam samo minute razgovora, i smanjio sam za nekih 80 kn i dosta su povoljni,jeftiniji su od naseg dragog t-scuma
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2006., 11:31   #3
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Kako bi to funkcioniralo ako hoću prijeći sa T-Coma na (npr.) Optimu, a imam ISDN? Onda plaćam T-Comu opet samo pretplatu za ISDN (te za DSL što se tiče interneta) a Optimi plaćam impulse od razgovora?
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 11:33   #4
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
thx zmaj

ladybug, da po ovoj logici koju je napisao zmaj to bi tak islo...

btw. ciljam na H1 jer su gro jeftiniji od t-scuma sto se tice inozemstva, a za 11 lp od optime...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 11:44   #5
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
OK, sad još samo moram pokrenuti svoju konformističku guzicu pa to i provesti u djelo
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 11:54   #6
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
A koja glupost... znaci ja ako predjem na H1 jos uvijek placam neko sranje T-Scumu?
Ma iskopcat cu **beni telefon skroz, ne zelim im nista placati!
EDIT: Ispadne me 30% jeftinije pricat prema BiH u H1 nego kod T-Scuma...mozda se prebacim na H1...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 12:14   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,412
Očekuje se da bi do jeseni sva plaćanja trebala preći k novim operaterima, a onda bi oni to rješavali sa t-scumom. Dakle, dobivali bi samo 1 račun, a ne 2 kao do sada. Obzirom gdje živimo, pitanje je hoće li se to ostvariti. Kada imaš DSL, pretplatu plaćaš t-scumu, a promet drugom ISP-u.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 14:49   #8
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
...sa riječi na djela...ja upravo potpisao ugovor za H1...bar da impulse ne plaćam T-comu.........
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 15:20   #9
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Ja imam optimu i ono ok je pojeftinjenja ne osjetim zato kaj mi je račun oko 30kn prošli mjesec bio 18kn LOL ja bi najradije ukinuo telefon al nemrem zbog dsla
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 16:10   #10
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Autor MadBoY
A koja glupost... znaci ja ako predjem na H1 jos uvijek placam neko sranje T-Scumu?
Naravno u tome i je čar T-dikanskog monopola..u najmanju ruku placas dostupnost usluge i koristenje njihovih centrala/instalacija! Lijepo zar ne?! : baad :
G0RKI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2006., 18:30   #11
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Znaci ja ne placam nikakvu pretplatu H1 ako uzmem "H1 PLAVO"? Placam onih 60kn+PDV T-Scumu i impulse sta potrosim placam H1...? 95% razgovora mi se racuna kao "medjunarodni poziv" tako da mi se isplati preci na H1... i mislim da ce tako i biti...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 21:20   #12
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Naravno u svemu t-dikani ima udjela ..zacudia bi se sve..ima dosta ljudi koji misle da kad je dosa drugi operater da sve ide "direktno na ruke njima"..medutim nije,to su ogromne investicije i zato t-đikani ubiru dobru maržu za tu vec spomenutu ulogu..smo zato jer su oni prvi razvili kompletni tel sustav a to je velika prednost u monopolu...takva situacija je i sa mobitelima!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2006., 01:26   #13
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
ja sam presao na optima teleokm...ma nikaj procedure..zakon..i racun za telefon mi je puuuno manji
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2006., 04:11   #14
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Pametan covik ne zna sta bi izabra izmedu pustih promiđbenih paketa za tel i mobitel e ako zovete ovo..ako ste ono... pogodnost...ma sta!!! Samo vataju guske u magli...koliko ljudi ima sta nemaju blage veze sta uzimaj ui sta ce im to a oni mu uliju vode u usi i onda ka magarac pliva...i placa vise! Pusta propaganda i onda da na kraju opet falijes sa odabirom paketa bilo tel ili mobitel...jer budi siguran da oni face u HT-u nece sigurn poslovat sa gubitkom .... LOL oni sanjaju kako ce zajebat postene ljude i na koje pizdarije ce im sve izmust i ono malo para sta imaju a da to ni sami ne zanju..ali dobiju oni i placu za to....
Ja san cak i otpisa ovu glupost od HT-a sta daje mukte nediljon razgovore..sta bi ja ond triba zivit za nedilju a priko sedmice apstinirat da ne dignen slusalicu a onda mi je jos skuplje da da bi mi ovamo (nedilju) dali mukte...ma daj sve su to mucke!
Muka mi je od toga..gledan svaka druga reklama je za mobitel il itel od HT-a a sta mislis koliko kosta ..zapitaj se.. i oce li im se isplatit a da ne govorim jos po tiskovnim izdanjima...reklame ka u prici pogledaj plakate...nisu to mali novci u igri...!
Stari moj sta god izabra izgubija si!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2006., 10:27   #15
dr.z
Premium
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Možeš ukinut liniju i uvest novu optičku if avalible u tvom mjestu od vodatela, onda nemoraš plaćat t-comu ni lipe...ni posredno ni neposredno
dr.z je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2006., 14:18   #16
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
zato san i potpisa za H1 na samo tri miseca..da bi moga preć na vodatel...iako je i H1 potpisa ugovor sa Samsungom tako da će i oni uskoro nudit tripleplay preko wimax-a........pa ko prije.....
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2006., 18:35   #17
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Neće nudit prek wimaxa nikakav triple play jer je 2 mbita premalo za triple play koliko wimax sadašnji može podnijet po korisniku
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na