Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.12.2002., 22:57   #1
JoyCat
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zadar
Postovi: 16
Question Preporuka

Moze preporuka za plocu? Ovako treba mi nesto jakooooo dobro, pouzdano, izdrzljivo ...
Unaprijed hvala
JoyCat je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 00:50   #2
Trash
Premium
 
Trash's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 786
Pogledaj u moj potpis i sve ce biti dobro
__________________
Trash je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.12.2002., 15:50   #3
STRMX
Premium
 
STRMX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: kuca
Postovi: 1,567
Re: Preporuka

Citiraj:
Originally posted by JoyCat
Moze preporuka za plocu? Ovako treba mi nesto jakooooo dobro, pouzdano, izdrzljivo ...
Unaprijed hvala
EpoX
__________________
STRMX je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 17:01   #4
JoyCat
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zadar
Postovi: 16
a sto kazete na abit at7-max2? ili ona soyo dragon neznam tocno koji je model
JoyCat je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 17:41   #5
Le0n
Groarrr
Moj komp
 
Le0n's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pula
Postovi: 432
Meni se osobno najvise svida Msi i ona Chaintech apogee-ludnica ploca,malkice mi je zao sta sam si kupio svoju, ali s druge strane 1200kn za plocu,ne hvala.
Le0n je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 17:55   #6
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Originally posted by JoyCat
a sto kazete na abit at7-max2? ili ona soyo dragon neznam tocno koji je model


Abit je odlična ploča. IMa gomilu dodataka. Samo bih joj zamjerio 4PCI utora ali oni ti najverovatnije neće ni trebati.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 20:14   #7
JoyCat
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zadar
Postovi: 16
da abit mi se cini ok ali soyo mi je nekako pouzdaniji prijasnja iskustva sa soyo-m su bila ok, iako je to bilo davno, a sto se tice pci utora 4 su skroz ok zvuk je integriran grafika je agp, a za sve drugo je 4 dosta, a sto mislite o chaintech 7njs? s njom isto dode hrpa stvari, samo mi je taj nforce chipset sumljiv tu je nforce2 ali ipak nisam bas sigurna imam jednu dleadtek k7n420da u pc-u od maloga pa me bas i ne odusevljava.
JoyCat je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 20:28   #8
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
EPoX 8K9A2+ definitivno.
Zadnja je dosla od KT400.
Nastabilnija,najbolja,najoverclockabilnija...
ABIT AT7-MAX2 9/10
EPoX 8K9A2+ 9.5/10
musso je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2002., 20:37   #9
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
nakon iskustva s epoxicom moram reci chaintech 7VJL iz apogee serije.........ako ti je cijena problem probaj naci verziju bez dodatne opreme.brzo do jaja i stabilno ko kockasta stijena
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2002., 19:09   #10
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Leadtek nforce2 u ve-mila za fenomenalno povoljnih 999 kuna. Baš idem malo pogledat jesu li došle nforsice i od drugih proizvođača.
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2002., 19:33   #11
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Citiraj:
Originally posted by aurellie
Leadtek nforce2 u ve-mila za fenomenalno povoljnih 999 kuna. Baš idem malo pogledat jesu li došle nforsice i od drugih proizvođača.
Ima ih, a mislim da svakako ti nforce 2 predstavljaju stvarno OK izbor.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2002., 20:26   #12
Trash
Premium
 
Trash's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 786
Citiraj:
Originally posted by JoyCat
a sto kazete na abit at7-max2? ili ona soyo dragon neznam tocno koji je model
Osobno, iako sam nekada bio veliki obozavtelj Abita, cinjenica je da se novije ploce u vecem postotku vracaju na servis zbog losih kondenzatora. Naime - Abit je odlucio prosiriti svoju proizvodnju sa sirim spektrom ploca i chipseta i na kraju se ukakio. Uspjeli su prosiriti proizvodnju sklopivsi ugovor o proizvodnji nekih poluvodickih dijelova sa ECS-om.

Tako je fina teta na Abitovom tech supportu rekla da se sve maticne bazirane na KT333 nadalje (ukljucivo i intel i sis chipsete) djelomicno proizvode u ECS-ovim tvornicama, a na kraju se sklapaju u Abitu

To me razocaralo tako da u mojem kucistu od sada stoji Gigabyte 7VAXP, a ne odgovarajuca Abit KD7-RAID.. Uz Gigabyte, tu je uvijek sveprisutni Epox te Asus.

BTW, sto god izaberes dobro ces izabrati sve dok dobijes racun sa jamstvom u pouzdanoj firmi (dakle, tu ne racunamo info-gamu
__________________
Trash je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2002., 22:22   #13
JoyCat
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zadar
Postovi: 16
Citiraj:
Originally posted by tor
Ima ih, a mislim da svakako ti nforce 2 predstavljaju stvarno OK izbor.
ma neznam bas, kao sto rekoh imam leadtek k7n420da u jednom pc-u i stalno mi stvara probleme, te je problem s integriranom zvucnom na 90% igara se blokira, ako pokusa bilo sto s midi-jem koma sve se rusi, sad kad je stavljena druga zvucna, a ona integrirana iskljucena stvar se malo popravila sad se ne blokira u vecini igara, sad stalno javlja dma greske, pogotovu u par programa kao sto je recimo disney magic artist studio i sl, sto na mojoj kanti radi ok tako da nije problem u programu.
JoyCat je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 00:11   #14
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by JoyCat
ma neznam bas, kao sto rekoh imam leadtek k7n420da u jednom pc-u i stalno mi stvara probleme, te je problem s integriranom zvucnom na 90% igara se blokira, ako pokusa bilo sto s midi-jem koma sve se rusi, sad kad je stavljena druga zvucna, a ona integrirana iskljucena stvar se malo popravila sad se ne blokira u vecini igara, sad stalno javlja dma greske, pogotovu u par programa kao sto je recimo disney magic artist studio i sl, sto na mojoj kanti radi ok tako da nije problem u programu.
Ako bas neces nforce2 ( istina da ga nisam probao, ali rekao bih da je dobar) uzmi ili MSI KT4 Ultra (odlicna ploca koja dolazi sa gomilom dodataka, stabilna i dobro zgleda) ili Abit AT7 MAX2 (izuzetno i opako brza + kaj je opremljena sa svim i svacim). Chaintech je ok, ali kad sam je isprobavao imala je problem sa pamcenjem postavki u BIOS-u. Da je brza nes posebno nemre se rec, ali da deluxe verzija ima bundle kako treba ima ga. Soyo nisam probao, ali dobili smo jednog direktno od proizvodjaca i kolega kaze da je super (kaze da u zivotu nije vidio ljepsu plocu ).

Jos da KT400 kao chipset necem vrijedi bilo bi super...ovako bih na tvom mjestu cekao da kod nas dodju nforce2 ploce.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 00:16   #15
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Ili ako oces ziher uzmi Abit AT7 MAX, znaci KT333 plocu i neces pozalit.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 00:17   #16
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by Trash
Osobno, iako sam nekada bio veliki obozavtelj Abita, cinjenica je da se novije ploce u vecem postotku vracaju na servis zbog losih kondenzatora. Naime - Abit je odlucio prosiriti svoju proizvodnju sa sirim spektrom ploca i chipseta i na kraju se ukakio. Uspjeli su prosiriti proizvodnju sklopivsi ugovor o proizvodnji nekih poluvodickih dijelova sa ECS-om.

Tako je fina teta na Abitovom tech supportu rekla da se sve maticne bazirane na KT333 nadalje (ukljucivo i intel i sis chipsete) djelomicno proizvode u ECS-ovim tvornicama, a na kraju se sklapaju u Abitu

To me razocaralo tako da u mojem kucistu od sada stoji Gigabyte 7VAXP, a ne odgovarajuca Abit KD7-RAID.. Uz Gigabyte, tu je uvijek sveprisutni Epox te Asus.

BTW, sto god izaberes dobro ces izabrati sve dok dobijes racun sa jamstvom u pouzdanoj firmi (dakle, tu ne racunamo info-gamu
To sto tvrdis mozda je istina, ali sumnjam da ECS abitu proizvodi MAX seriju ploca. to su high end ploce i abit si to ne bi dopustio. KD7 i slicne okrljastene primjerke da.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 01:05   #17
Trash
Premium
 
Trash's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 786
Citiraj:
Originally posted by Beren
To sto tvrdis mozda je istina, ali sumnjam da ECS abitu proizvodi MAX seriju ploca. to su high end ploce i abit si to ne bi dopustio. KD7 i slicne okrljastene primjerke da.
Nisam nigdje rekao da ECS proizvodi ploce, vec samo jedan dio poluvodickih elemenata.. Krajnji proizvod se sklapa u Abitovoj tvornici. A buduci da sam se ja visestruko na svojoj kozi uvjerio u defektnost ECS ploca, Abit nece vise u moje racunalo, barem dok ne prodje 6 mjeseci i kada cujem kako stoje stvari oko kontrole kvalitete, postotka vracanja u servis i slicnih statistickih stvarcica.

BTW, MAX serija *NIJE* high end ploca, da se razumijemo, vec samo obicna maticna sa puno dodataka i sa 95% sigurnosti mogu tvrditi da je osnova takvih MAX ploca bas, kako ti kazes, 'okljastrena' ploca.
__________________
Trash je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 10:37   #18
JoyCat
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zadar
Postovi: 16
thnx ionako nije nista hitno tako da cu radije sacekat zadnji put sam napravila kompromis jer mi se nije dalo cekati pa se ves 3 godine gnjavim sa shit plocom.
JoyCat je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 11:26   #19
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Originally posted by JoyCat
napravila


Napokon jedna djevojka na forumu

Pa eto iznimka koja potvrđuje pravilo :clap:
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 15:37   #20
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by Trash
Nisam nigdje rekao da ECS proizvodi ploce, vec samo jedan dio poluvodickih elemenata.. Krajnji proizvod se sklapa u Abitovoj tvornici. A buduci da sam se ja visestruko na svojoj kozi uvjerio u defektnost ECS ploca, Abit nece vise u moje racunalo, barem dok ne prodje 6 mjeseci i kada cujem kako stoje stvari oko kontrole kvalitete, postotka vracanja u servis i slicnih statistickih stvarcica.

BTW, MAX serija *NIJE* high end ploca, da se razumijemo, vec samo obicna maticna sa puno dodataka i sa 95% sigurnosti mogu tvrditi da je osnova takvih MAX ploca bas, kako ti kazes, 'okljastrena' ploca.
ECS inace proizvodi ploce. Ak tvrdis da MAX serija nije ABitova high end serija ploca daj mi onda reci ppar njhovih ploca koje jesu. Ne kuzim kak nesto nije high end kad je nekoj tvrtki udarni proizvod kojim se hvale itd...
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 16:05   #21
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Jako mi je cudno sto nitko iz PC-E ne spominje EP 8K9A2+
Dam zile rezat da je bolja/kvalitetnija od bilo koje Abitove i MSIajke. Bile one MAX,ULTRA,DRAGON, MEGA, TURBO,QADRO,NINJA...
Radila je pri najvecem FSBu sto je odmah odraz kvalitete ploce.
Ploca otkljucava sama po sebi mnozitelje. Pa koja druga ima taj feature? To vrijedi vise nego neki S-ATA koji je zapravo POJAM.

KD7 ploca je radila na vecem fsbu uz manje problema i stabilnija je od MAX serije tako bi prije rekao da MAX slaze ECS... (koliko sam citao po forumima www.amdforums.com)
musso je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 16:25   #22
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by musso
Jako mi je cudno sto nitko iz PC-E ne spominje EP 8K9A2+
Dam zile rezat da je bolja/kvalitetnija od bilo koje Abitove i MSIajke. Bile one MAX,ULTRA,DRAGON, MEGA, TURBO,QADRO,NINJA...
Radila je pri najvecem FSBu sto je odmah odraz kvalitete ploce.
Ploca otkljucava sama po sebi mnozitelje. Pa koja druga ima taj feature? To vrijedi vise nego neki S-ATA koji je zapravo POJAM.

KD7 ploca je radila na vecem fsbu uz manje problema i stabilnija je od MAX serije tako bi prije rekao da MAX slaze ECS... (koliko sam citao po forumima www.amdforums.com)

Razlog je zato sto je nije smo probali. Ali sad si me zaintrigirao, ima i epox da uleti u round-up!
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 23:30   #23
Trash
Premium
 
Trash's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 786
Citiraj:
Originally posted by Beren
ECS inace proizvodi ploce. Ak tvrdis da MAX serija nije ABitova high end serija ploca daj mi onda reci ppar njhovih ploca koje jesu. Ne kuzim kak nesto nije high end kad je nekoj tvrtki udarni proizvod kojim se hvale itd...
OK, ECS ne proizvodi ploce za Abit, naravno da ECS (na zalost sviju nas i mojih neugodnih iskustava - za detaljnije potrazi jedan moj stariji post) proizvodi ploce pod vlastitom markom.. A ti nemoj vuc stvari iz konteksta, to je ruzna navika

Recimo, Abit SI-1N, jako fina ploca.. Ili bilo koja ploca bazirana na ServerWorks chipsetima koje, nazalost, Abit ne proizvodi. To je za mene *HIGH END* ploca.. Ove MAX serije su vise drkalice za po doma sa puno perifernih uredjaja.
__________________
Trash je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2002., 23:53   #24
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,739
Citiraj:
Originally posted by Trash
Recimo, Abit SI-1N, jako fina ploca.. Ili bilo koja ploca bazirana na ServerWorks chipsetima. To je za mene *HIGH END* ploca.. Ove MAX serije su vise drkalice za po doma sa puno perifernih uredjaja.
Postoji potrošačka elektronika i hi end elektronika. Između njih je velika provalija. Nema potrebe da se prepirete jer niti jedan nije u pravu.

Abitova MAX serija je namijenjena za kućne korisnike koji žele u svoj komp prištekati kameru, foto aparat, printer, scaner i frižider. Uglavnom sve za je...vanje sa kućnom kolekcijom slinavih trenutaka. Nikako nije namijenjena za servere, ozbiljne radne stanice, servisne strojeve i sl. Iako zadovoljavaju i te uvjete zbog dobre brzine i stabilnosti.

To što druga firma za jednu proizvodi, sklapa i distribuira određeni dio ili kompet je normalna politika u svijetu elektronike. Tako je i SONY stavljao u svoje televizore ISKRA kondenzatore. Ne zbog toga što su jeftini (i nisu bili) nego što su kavalitetni. To su i potvrdili tako što su zalijepili SONY na taj aparat. Da nisu bili zadovoljni rezultatom zalijepili bi nešto drugo. Da su bili oduševljeni zalijepili bi Fisher. Dok je bio u fazi testiranja na njemu je bio SANYO.Tako se može dobiti SANYO televizor koji će pokopati i prave HI END uređaje. Ja sam imao jedan takav Walkman. Taj je bio test poligon za SONY model koji je izašao nakon 1 godinu i bio je duplo skuplji i nešto lošiji. Tada su to bili najskuplji modeli na tržištu.

To je bilo dosta davno, a ista stvar funkcionira i danas. Ako sam kupio ABIT ploču, kupio sam tu kvalitetu. Koji su dijelovi zašvasani gore, nije moja briga. Znam da ću dobiti ono što piše na kutiji (osim kod Info-gamadi).

Svaka firma ima svoju poligon firmu i firmu za škart, a neke i firmu za vrhunske modele.

Tu dakako postoje i alternative. Epox sa svojom pločom sa AMD chipsetom se pokazao kao izuzetno dobra ploča. Krivac je naravno AMD chipset s kojim je ABIT iz nepoznatog razloga u zavadi.

E sada mi je dosta pisanja.

ABIT - Takes You to the Top. Speed - Stability - Power
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2002., 00:03   #25
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by Trash
OK, ECS ne proizvodi ploce za Abit, naravno da ECS (na zalost sviju nas i mojih neugodnih iskustava - za detaljnije potrazi jedan moj stariji post) proizvodi ploce pod vlastitom markom.. A ti nemoj vuc stvari iz konteksta, to je ruzna navika

Recimo, Abit SI-1N, jako fina ploca.. Ili bilo koja ploca bazirana na ServerWorks chipsetima koje, nazalost, Abit ne proizvodi. To je za mene *HIGH END* ploca.. Ove MAX serije su vise drkalice za po doma sa puno perifernih uredjaja.
Krivo sam te shvatio onda, no frx.

Odmah sam znao da ces se primiti serverskh ploca, daj malo ohladi. To je potpuno druga klasa proizvoda koju nitko normalan nece koristit doma. A mi smo koliko se sjecam razgovarali o "normalnim" plocama...

Baci malo pogled na Abit-ovu sis 648 plocu, ne pada mi sad ime na pamet, to izgleda jeftino. To je recimo neki abitov low-end dok je max serija high-end, high-end za klasu kucno-poslovnih rjesenja.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2002., 13:20   #26
Trash
Premium
 
Trash's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 786
Citiraj:
Originally posted by RAK
Postoji potrošačka elektronika i hi end elektronika. Između njih je velika provalija. Nema potrebe da se prepirete jer niti jedan nije u pravu.
A opet smo obojica u pravu buduci da nigdje nismo spomenuli o cemu konkretno pricamo. Meni je jedino zapalo za oko kad je spomenuo da je MAX serija high-end ploca sto je meni sasvim bezveze.

Citiraj:
[B]Abitova MAX serija je namijenjena za kućne korisnike koji žele u svoj komp prištekati kameru, foto aparat, printer, scaner i frižider. Uglavnom sve za je...vanje sa kućnom kolekcijom slinavih trenutaka. Nikako nije namijenjena za servere, ozbiljne radne stanice, servisne strojeve i sl. [B]
Slazem se.

Citiraj:
To što druga firma za jednu proizvodi, sklapa i distribuira određeni dio ili kompet je normalna politika u svijetu elektronike. To je bilo dosta davno, a ista stvar funkcionira i danas. Ako sam kupio ABIT ploču, kupio sam tu kvalitetu. Koji su dijelovi zašvasani gore, nije moja briga. Znam da ću dobiti ono što piše na kutiji (osim kod Info-gamadi).
Jebga. ECS je za mene smece nad smecima i imam fakat puno neugodnih i losih iskustava. Naravno, moje osobno misljenje je da se firma kroz 12 mjeseci ne moze toliko popraviti da dobiju Abitovo povjerenje. Uostalom, vrijeme ce pokazati..
__________________
Trash je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2002., 12:50   #27
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
musso je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2003., 16:20   #28
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Uzmi Abit ili Gigabyte.
LordNitro je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2003., 23:42   #29
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Nisam bezveze presao sa Abita na EPoX.
GIGABYTE?? buahaha kad vidim onaj AMI bios onda mi se vec smuci
musso je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2003., 23:52   #30
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Originally posted by musso
Nisam bezveze presao sa Abita na EPoX.
GIGABYTE?? buahaha kad vidim onaj AMI bios onda mi se vec smuci
Ma epox je zakon. Imam epox matičnu i skroz sam zadovoljan. Za overclock je odlična. A o stabilnost je odlična također.
Čim skupim novca (zapravo imam ga i sada za matičnu cca.1200kn) kupujem Epox Nforce 2 8RDA+ .
Samo je problem gdje nabaviti tu matičnu. Ako netko zna da je ima kupiti u okolici Metkovića, Dubrovnika, Sarajeva, Mostara, Čapljine i eventualno Splita molio bih ga da mi javi.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na