Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.12.2012., 10:56   #1
tomy_t
Premium
 
tomy_t's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: neposredna blizina Zagreba, DS9
Postovi: 279
Facebook suspendiran/onemoguce/obrisan

Pozdrav ekipi!

Trebo bi pomoc oko svog facebook accounta. Od samih pocetaka facea imam racun i nikada nisam imao nikakvih problema, ne koristnim nikakve aplikacije igrice, cisto za komunikaciju s prijateljima i obitelji.

U petak mi je face prestao raditi iz cista mira, nisam dobio nikakvu obavijest nikakav notification nista, pregledao sam cijeli spam/trash bin od emaila da nije nesto slucajno mi promaklo al nema nista a moj acc ne radti.

Sto tocno ne radi, jednostavno mi neda unutra, javlja HTTP 500 error, pokusao sam s promijenom sifre, s utvrđivanjem identiteta, poslao sam zalbu, isao sam na sve zivo i mrtvo al nista ne pomaze a facebook support je nesto najusranije sto sam do sada vidio.

Jel se itko susreo s ovakvim necim i na koji nacin je to rjesio, nebi htio raditi novi račun i tražiti sve ljude koje sam imao gore.

dolje sam postavio par SSova s greškama koje dobivam.

http://imgur.com/Pg5LS

http://i.imgur.com/4DnjD.jpg
__________________


||DELL Inspiron 5770 || Intel Core i5-8250U || 240GB NVME + 1TB HDD || DVD RW DL || Intel UHD620@ 17,3" IPS 1920 x 1080 || 16GB (2 x 8096MB) DDR4 || 802.11a/b/g/n/Bluetooth ||2MP Webcam ||HDMI ||Windows 10 Professional ||

Zadnje izmijenjeno od: tomy_t. 11.12.2012. u 11:13. Razlog: Prevelike slike, razbijen layout...
tomy_t je online  
Staro 11.12.2012., 12:04   #2
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 469
Pao fejs. ni prvi ni zadnji put. Sinoć malo zezalo, sad opet uredu. Čemu panika...
__________________
he,he
zlatko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2012., 12:34   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,956
upravo to + ako ti njihov suprt ne može pomoći - tko može? Kao da na FB stranici tražiš pomoć jer ti je acc. na PCE forumu ošo u klinac...
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na