Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Biram konfiguraciju:
AMD-a 54 77.14%
INTEL-a 16 22.86%
Glasači: 70. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.03.2005., 15:23   #1
BlackdoG
Premium
Moj komp
 
BlackdoG's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zabok
Postovi: 48
Question Velika Dilema - A64 ili P4

Znam da je ovo pitanje postavljeno po milijunti put, moje isprike zbog mojeg 1000001..

Ovako:
Mijenjam stari komp (PIII) i sad me samo muči dal uzet AMD-a ili Intel-a..

Komp mi prvenstveno treba za konvertiranje videa i sličnih multimedijalnih stvari, a ponekad si odigram i neku kvalitetnu igru.. znam da tu P4 prednjaći al mi ekipa veli da ak mijenjam komp rađe uzmem 64bitni procesor!?
Gledal sam razne članke i mogu reći da sam zbunjen..

Postavljam glavno pitanje - što su tak velike razlike između rada s multimedijom između A64 i P4.??? Posebice P4 3,4 i A64 3500+ Winchester koji su mi ušli u favorite.. tu su negdje i cijenom, cca 100kn..

DVOJBA:

AMD konf (Ve-Mil)
3500+ winchester (90nm)
MB Soltek Sck939, VIA K8T890
1Gb - DDR 512MB 184 pin, 466MHz,HardCore Series x2
GIGABYTE GeForce 6600GT, 128MB, VIVO, DVI, PCI-X, retail

ili

INTEL konf (Autronic)
Pentium4 550 3,4Ghz
1Gb - 512DDR2 PC4200, 533 MHz, 240pin x2
Mb Intel D915PBLL"Battle Lake", LLG775 (MSI 915G NEO2 Platinum
PCe (Analogbit))
GIGABYTE GeForce 6600GT, 128MB, VIVO, DVI, PCI-X, retail (Ve-Mil)

+++ hard disk i cooler, kućište.. oba dvije konf..


Izračunao sam da bi me te konfiguracije došle oko 7500kn bez monitora, tipkovnice, DVDRW-a koje ne trebam mijenjati..

Što mislite??? (da čekam da još malo cijene padnu ili da krenem u kupovinu)
(Neizmjerno zahvalan)..
BlackdoG je offline  
Staro 17.03.2005., 15:29   #2
cancel
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: somewhere around..
Postovi: 7
Kreni u kupovinu a prije toga pogledaj ovdje..


http://www.pcekspert.com/articles/293-1.html
cancel je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2005., 17:05   #3
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Re: Velika Dilema - A64 ili P4

Citiraj:
Originally posted by BlackdoG
Znam da je ovo pitanje postavljeno po milijunti put, moje isprike zbog mojeg 1000001..

Ovako:
Mijenjam stari komp (PIII) i sad me samo muči dal uzet AMD-a ili Intel-a..

Komp mi prvenstveno treba za konvertiranje videa i sličnih multimedijalnih stvari, a ponekad si odigram i neku kvalitetnu igru.. znam da tu P4 prednjaći al mi ekipa veli da ak mijenjam komp rađe uzmem 64bitni procesor!?
Gledal sam razne članke i mogu reći da sam zbunjen..

Postavljam glavno pitanje - što su tak velike razlike između rada s multimedijom između A64 i P4.??? Posebice P4 3,4 i A64 3500+ Winchester koji su mi ušli u favorite.. tu su negdje i cijenom, cca 100kn..

DVOJBA:

AMD konf (Ve-Mil)
3500+ winchester (90nm)
MB Soltek Sck939, VIA K8T890
1Gb - DDR 512MB 184 pin, 466MHz,HardCore Series x2
GIGABYTE GeForce 6600GT, 128MB, VIVO, DVI, PCI-X, retail

ili

INTEL konf (Autronic)
Pentium4 550 3,4Ghz
1Gb - 512DDR2 PC4200, 533 MHz, 240pin x2
Mb Intel D915PBLL"Battle Lake", LLG775 (MSI 915G NEO2 Platinum
PCe (Analogbit))
GIGABYTE GeForce 6600GT, 128MB, VIVO, DVI, PCI-X, retail (Ve-Mil)

+++ hard disk i cooler, kućište.. oba dvije konf..


Izračunao sam da bi me te konfiguracije došle oko 7500kn bez monitora, tipkovnice, DVDRW-a koje ne trebam mijenjati..

Što mislite??? (da čekam da još malo cijene padnu ili da krenem u kupovinu)
(Neizmjerno zahvalan)..
Da se mene pita ja bi uzeo Pentium 4, ali ne 5xx seriju nego novi 6xx. Jest da je skuplji, ali ima više cachea, manje se grije te ima 64-bita.

Zašto P4? Generalno pouzdanija platforma s obzirom da Intel radi svoje čipsete, Hyper Threading s obzirom na multi-tasking te brzina P4 arhitekture u dosta programa za obradu i konverziju videa. Naravno...ovaj posljednji argument ponajviše ovisi o tipu softvera koji koristiš. Pogledaj neke recenzije po internetu - preporučam www.xbitlabs.com. Tamo imaš usporedbu P4 5xx, P4 6xx i novih Athlona 64 u par aplikacija za obradu videa.
__________________
Beren je offline  
Staro 17.03.2005., 17:56   #4
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,952
videoobrada intel
sve ostalo amd...sve sam time rekao
ps jedina steta je ta sta 6xx serija nemre pobjedit 5xx tj tocnije prek 3.6...to je jako zalosnio...
amd zaostaje max 5% za intelom u video obradi...a igre teku dosta bolje...blabla bla...inace bolje si uzmi 3200+ jer je jedina razlika u 10 mnozitelju naspram 11(3200 ima 10 a 3500 11)ak kanis klokat ak ne...35 je najbolji izbor
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 17.03.2005., 18:17   #5
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Uzmi Intela
Freek je offline  
Staro 17.03.2005., 19:46   #6
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Ma nema dileme.
Na sck 939.
Samo si uzmi neku NF4 ploču, zbog SLI-a i sva ostala sranja, pa poslij još pukneš jednu 6600 GT...
Sam Fischer je offline  
Staro 17.03.2005., 20:07   #7
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
ako mu komp prvenstveno služi za video obradu i multimediju intel platforma je way to go... sli i nf4 sa svim svojim problemima uopće ne spada u taj kontekst...
Vedran je offline  
Staro 17.03.2005., 21:04   #8
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
nForce4 ne radi probleme ako je u igri prava ploča. Ali da, Intelove platforme su poželjnije. Ono što je također važno je Intelov HT. Videoobrada uključuje mnogo multi-taskinga i Intelovi procesori se tu pokazuju u odličnom svjetlu.
__________________
Beren je offline  
Staro 17.03.2005., 21:25   #9
BrunoZG
Junior Member
 
BrunoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,205
Prvo : Dal opce ima tih procesora za kupit kod nas?


A kad sve predje na 64 bita onda bu se vidlo cija je implementacija iinstrukcija brža..Sad če win samo kaj nisu, a moraju ipak testirat na intelima puno prije neg daju van da ne bu blamaže..
__________________




AMD 3800+x2@2500, 1,375V
MB-ASROCK DUAL SATA(bios 2.2) 2+ENERMAX485W
2x512 Supertalent CL2
HDD-Hitachi 160GB, WD 800JB
ELSA 7600GT
Leadtek-2000XP expert
DVDROM-LITEON-167T ,DVDRW BENQ 1650,DVDRW NEC ND2500A@2510_fw205C
Monitor: Samsung 997MB (19')
Terratec Sky 5.1,EPSON-C42








BrunoZG je offline  
Staro 17.03.2005., 21:32   #10
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by BrunoZG
Prvo : Dal opce ima tih procesora za kupit kod nas?


A kad sve predje na 64 bita onda bu se vidlo cija je implementacija iinstrukcija brža..Sad če win samo kaj nisu, a moraju ipak testirat na intelima puno prije neg daju van da ne bu blamaže..
Ima, jučer sam bio u Max Modusu i vlasnik mi je pokazao da ih drže. Doduše, skuplji su od Pentiuma 4 5xx za finu lovu (3-gigahercni model 5xx košta oko 1300 kn, a 3-gigahercni 6xx oko 1600) pa ko voli...

Ne znam...ak lova nije toliki problem ja bih uzeo Pentu, ali činjenica je da se sa istom lovom može složiti jača AMD konfa. Jedine prednosti Intela su čipset, HyperThreading i optimiziranost određenih aplikacija za P4 arhitekturu.

Kao što rekoh...treba vidjet kakvi su rezultati testova u aplikacijama koje se misle koristiti...i naravno, tu je lova.
__________________
Beren je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2005., 21:52   #11
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa ako ciljas na video/audio obradu, obavezno intel, sve ostalo AMD. Kratko i jasno.
 
Staro 17.03.2005., 22:41   #12
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
Citiraj:
Originally posted by Beren
nForce4 ne radi probleme ako je u igri prava ploča.
a prava ploča je? pitam te jer sam švrljajući po raznoraznim forumima pretoklih par tjedana vidio da ljudi imaju masu problema na svim meni poznatim nf4 pločama...
Vedran je offline  
Staro 17.03.2005., 22:50   #13
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by VedranP
a prava ploča je? pitam te jer sam švrljajući po raznoraznim forumima pretoklih par tjedana vidio da ljudi imaju masu problema na svim meni poznatim nf4 pločama...
Pa rekao bih da su DFI-eva i Soltekova ploča sa našeg testa prilično dobar izbor. Naravno, uvijek može biti problema, ali ista stvar je i sa pločama baziranim na Intelovim čipsetima. Problema uvijek ima samo je pitanje koliko su česti i rašireni. Kod ploča baziranih na Intelovima pločama u prosjeku ima manje problema, ali to ne znači da ih nema.
__________________
Beren je offline  
Staro 17.03.2005., 23:12   #14
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
i imao sa feeling da ciljaš na dfi, ali imho njihovom nf4 je glavna karakteristika problematičnost pa tek onda dolaze mogućnosti... uostalom na masi foruma je označen problematičan proizvod, skoro svaki forum ima prostor posvećen dfi nf4 problemima... okay, možda sam ja prezahtjevan po tom pitanju, ali po to meni nije kvalitetna platforma, barem ne zasad... a što se tiče solteka sa testa, nije li to bio via k8t890 čipset u pitanju?
Vedran je offline  
Staro 17.03.2005., 23:34   #15
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Citiraj:
Originally posted by VedranP
i imao sa feeling da ciljaš na dfi, ali imho njihovom nf4 je glavna karakteristika problematičnost pa tek onda dolaze mogućnosti... uostalom na masi foruma je označen problematičan proizvod, skoro svaki forum ima prostor posvećen dfi nf4 problemima... okay, možda sam ja prezahtjevan po tom pitanju, ali po to meni nije kvalitetna platforma, barem ne zasad... a što se tiče solteka sa testa, nije li to bio via k8t890 čipset u pitanju?
Ono kaj je problematično sa DFI su u najvećoj mjeri korisnici kojima je teško pročitati manual.

I oni koji su navikli na NF2 sve poštelati odjedamput u BIOS-u, drmnuti po F10 i vozi.

Koliko sam ja primjetio-glavni stvarni problemi su bili sa kompatibilnošću nekih memorija, i to je riješeno novim BIOS-ima.

Ja sa tom pločom nisam imao nikakvih problema.
A upiknuto je sve što je bilo i na staroj ploči, dakle skoro da i nema konektora u kojem nekaj nije uštekano.
Jelc je offline  
Staro 18.03.2005., 07:18   #16
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
AMD forever..
killah_tm je offline  
Staro 18.03.2005., 10:47   #17
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,952
Citiraj:
Originally posted by killah_tm
AMD forever..
niej bitno koji imas unutra...nego kaj trebas i imas od toga...cinjenica je da amd rastura sve ispred sebe...sa puno jeftinijim modelima
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 18.03.2005., 11:59   #18
BlackdoG
Premium
Moj komp
 
BlackdoG's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zabok
Postovi: 48
Hvala puno dečki, sad ste mi dali za mislit.. posljednjih par dana intezivno švrljam po razno raznim stranim specijaliziranim sajtovima i forumima i mogu reći da se sve vrti oko bugovitosti ploča za AMd (939), a i ploča za p4(915/925).. Skoro polovica malo stručnijih stranih forumaša predlaže da se pričeka jedno cca 2-6mj. s kupnjom novih konfigurcija zbog sređivanja problema kojih sam naveo na početku (ploče).. sve veće kompanije su najavile nove poboljšane modele tako da sad, kad sam sve zbrojio mogu reć da ću još malo držat kunice u džepu hehehe (možda čak i ojača tečaj haha mož mislit)..
BlackdoG je offline  
Staro 18.03.2005., 12:10   #19
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ono kaj je problematično sa DFI su u najvećoj mjeri korisnici kojima je teško pročitati manual.
ma jelc pa nećeš valjda ti sad branit nv...

činjenica je da dosta ljudi bez obzira na pročitani manual i podeblje iskustvo stvarno imaju problema, poglavito, kao što sam kažeš, s memorijom a to je meni jednostavno neoprostivo... mislim, uvijek je bilo ljudi koji su imali problema neovisno o platformi ali ovo sa nf4 je stvarno premašilo sve granice... ne kažem da se stvari neće zakotrljat nabolje, ali trenutno nf4 je imho platforma koju treba zaobić osim ako nemaš previše slobodnog vremena... općenito je danas postao trend produženje vremena 'liječenja dječjih bolesti' kod friških platformi...
Vedran je offline  
Staro 18.03.2005., 13:51   #20
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,338
Da stanem u obranu dfi-a, comp je proradio iz prve bez ikakvih problema. Problema je bilo sa overclockingom dok nisam skuzio neke stvariu biosu. Jedine mane koje sam dosad uocio su povisena temperatura PWM IC-a al' je to vjerojatno zbog toga sto imam vodeno, i nekad ali stvarno rijetko se ne probudi usb mis kod overclocka, rjesenje je samo ustekat-istekat i radi (mozda je problem u misu?!)
LAcy je offline  
Staro 18.03.2005., 16:25   #21
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
niej bitno koji imas unutra...nego kaj trebas i imas od toga...cinjenica je da amd rastura sve ispred sebe...sa puno jeftinijim modelima
Čovjek je jasno dao do znanja da mu treba za video obradu. Dakle Intel jer to vjerojatno jedino području u kojem Intel vlada.
Freek je offline  
Staro 18.03.2005., 18:30   #22
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,338
Jel' netko zaista testirao oba sistema (ne mislim na reviewe)? Tu pricu o tome da je Intel bolji za video, rendering i sl. slusam vec godinama. Istina do a64 AMD je dosta kaskao za Intelom,htjeli mi to priznati ili ne, ali sada hmm nisam bas siguran...

Citiraj:
Originally posted by Freek
Čovjek je jasno dao do znanja da mu treba za video obradu. Dakle Intel jer to vjerojatno jedino području u kojem Intel vlada.
LAcy je offline  
Staro 18.03.2005., 18:36   #23
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by LAcy
Jel' netko zaista testirao oba sistema (ne mislim na reviewe)? Tu pricu o tome da je Intel bolji za video, rendering i sl. slusam vec godinama. Istina do a64 AMD je dosta kaskao za Intelom,htjeli mi to priznati ili ne, ali sada hmm nisam bas siguran...
Imaš HT, programi su više prilagođeni Intelu, itd..... Jednostavno to je Intelovo područje.
Freek je offline  
Staro 18.03.2005., 18:51   #24
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Intel je oduvijek prednjačio u video obradi i to je to. A njihovi chipsetovi su daleko bolji od onih za AMD. I sam imam AMD ali tko zna. Sve manje i manje mi se sviđa razvoj situacije oko NF4. Pitaj boga što bude sletilo u moj komp kod slijedečeg upgrejda.
tor je offline  
Staro 18.03.2005., 20:23   #25
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,952
Citiraj:
Originally posted by Freek
Čovjek je jasno dao do znanja da mu treba za video obradu. Dakle Intel jer to vjerojatno jedino području u kojem Intel vlada.
je al je isto rekao da oce i poigrat pokoju pravu tj kvalitetnu igricu...a sa 6xx je to malo teze tj ici ce...al ne kao na amd 64 kao1...
kao2 32 bit teh uopce se ne isplati nabaljat vise...zastarilo....ak se ide nek se ide na 64 bit...a tu amd im ajasno glavu naprijed
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 18.03.2005., 21:30   #26
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by mc_fish
je al je isto rekao da oce i poigrat pokoju pravu tj kvalitetnu igricu...a sa 6xx je to malo teze tj ici ce...al ne kao na amd 64 kao1...
kao2 32 bit teh uopce se ne isplati nabaljat vise...zastarilo....ak se ide nek se ide na 64 bit...a tu amd im ajasno glavu naprijed

Hej čovječe...pa da na AMD-u ima 20% bolje performanse to ne znači da se na Intelu neće moć super igrati. Kužiš...razlika između 100 i 120 fps se u grafovima vidi jako lijepo, ali korisnika je neće baš često primjetiti. Prema grafovima se treba orijentirati, ali isto tako valja gledati što ti je bitnije - performanse u gamingu ili glađi rad pri multi-taskingu više ozbiljnih aplikacija.
__________________
Beren je offline  
Staro 18.03.2005., 22:57   #27
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,338
A sto se to tebi nesvidja kod nf4?

Citiraj:
Originally posted by tor
Intel je oduvijek prednjačio u video obradi i to je to. A njihovi chipsetovi su daleko bolji od onih za AMD. I sam imam AMD ali tko zna. Sve manje i manje mi se sviđa razvoj situacije oko NF4. Pitaj boga što bude sletilo u moj komp kod slijedečeg upgrejda.
LAcy je offline  
Staro 19.03.2005., 19:58   #28
Brada13
MemBeer
 
Brada13's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: V.G.
Postovi: 70
Velika Dilema - A64 ili P4

Ha da vam i ja ponesto napisem. Za obradu videa nije vazan samo procesor nego i memorija i grafulja i hard. Tu se sad treba zamisliti kako kombinirati.Nesto mi puno pricate protiv NF4,uhvatili se nesto za testove koji su radjeni u ekstremnim uvjetima tj. ploce postaju nestabilne kod velikog OC-a bilo mem ili procesora dok na defaultnim postavkama sve radi bez greske.Sta mislite kako ce Intel radit u takvim uvjetima. Zatim sta mislite postoji li mogucnost da ce obrada videa sa dvije grafulje biti brza nego s jednom i kako mislite na Intelov chipset staviti jos jednu VGA, onda koji diskovi imaju bolje performanse SATA ili SATA2.Neznam kako cete iskoristiti performanse SATA2 diskova (koji samo sto nisu stigli) na Intelovom chipsetu ili imate namjeru zamijeniti plocu kad se pojavi nova verzija chipseta.Vidite sve to na NF4 radi.Pa odlucite sami.
__________________
Brada
Asus A8N-SLI De Luxe
64 x2 4400+
2X1Gb ST CL2
Gainward 7800GT/512Mb
Hitachi T7K250 SATA2 250 Gb
Hitachi SATA 2 320 Gb/16 Mb
Brada13 je offline  
Staro 19.03.2005., 20:04   #29
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Originally posted by tor
Intel je oduvijek prednjačio u video obradi i to je to. A njihovi chipsetovi su daleko bolji od onih za AMD. I sam imam AMD ali tko zna. Sve manje i manje mi se sviđa razvoj situacije oko NF4. Pitaj boga što bude sletilo u moj komp kod slijedečeg upgrejda.
Istina, ja sam "upgradeao" sa NF3 na NF2, da sam dobio NF4 vjerovatno bi se preobratio na intela...
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline  
Staro 19.03.2005., 23:37   #30
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
nitko ni ne spomene... SMP... dva durona 1800, 2 GB ecc registered transcenda, tyan s4260 MB, chieftec enhance 360W, Seagate PATA 160Gb, LG GSA4163B DVD RAM, Creative Live 24bit,Sapphire 9600XT, USB2.0 PCI kontroler, FW kontroler, sve skupa u kucistu chiefovom LCX za ispod 1000 EUR i to dosta... a SMP je ipak SMP...
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na