Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.11.2004., 23:33   #1
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Dothan at last!

http://www.gamepc.com/labs/view_cont...ookie%5Ftest=1

Konačno ono pravo od intela!
Još malo twikanja, nek cijena padne, i pa-pa p4.

BTW mislim da mi je ovo prvi topic u kojem sam pohvalio intel
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2004., 23:40   #2
MentalHarikiri
Premium
Moj komp
 
MentalHarikiri's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,560
lol staviš gore hyper6 ili sličnu gromadu bakra i voziš ga pasivno na ispod 35°C

u svakom slučaju bravo intel :clap:
MentalHarikiri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2004., 23:59   #3
Skippa-150
tualatin maniac
 
Skippa-150's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 612
znaći pentium 3 su back!!!!!!!
jadni athloni

budem si priuštio jednog čim dođe
__________________
COMPAQ Presario C500
Skippa-150 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2004., 01:34   #4
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Nemojte se prerano nadat da će grijanje ostati na trenutnoj razini nakon što (i ako uopće) prilagode čip za stolnu uporabu. Pojačavanje FPU jedinica, podrška za EMT64 i slični dodatci koštaju tranzistore što se direktno projcira kroz veće zahtjeve za napajanjem, izraženiji efekt tuneliranja, a time i veću termalnu disipaciju.

Ne kažem da je Dothan loš - dapače. Samo napominjem da nova, stolna verzija procesora vjerojatno neće biti toliko "hladna" kao ova mobilna.

Druga stvar - što čip ima više tranzistora odnosno što je kompleksniji, teže mu je povisivati takt.


Ono što bi mi htjeli vidjeti - nabrijani Pentium M - jest procesor kodnog imena Conroe koji Intel sprema za 2006. godinu.

Naravno, i normalni Dothan u stolnom računalu ima puno potencijala. Samo zavisi za što ga pojedini korisnik namjerava koristiti.

Valja imati na umu i faktor cijene. Nekako mi se čini da Intel baš i nema toliko blaženi yield (postotak upotrebljivih jezgri nakon rezanja sa wafera) Pentium M jezgri.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2004., 09:32   #5
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Beren vidim u sigu da igraš warhammer?

Navrati preko vikenda na #spqr.clan na quakenetu, uvijek nas se skupi 4-5 pa ćemo zaigrat jednu epsku
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2004., 11:35   #6
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by aurellie
Beren vidim u sigu da igraš warhammer?

Navrati preko vikenda na #spqr.clan na quakenetu, uvijek nas se skupi 4-5 pa ćemo zaigrat jednu epsku

Ja ti zasad još imam samo 56k modem tak da ne znam da li ima smisla da se spajam - ping će mi biti očajan.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2004., 23:28   #7
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by Beren
Nemojte se prerano nadat da će grijanje ostati na trenutnoj razini nakon što (i ako uopće) prilagode čip za stolnu uporabu. Pojačavanje FPU jedinica, podrška za EMT64 i slični dodatci koštaju tranzistore što se direktno projcira kroz veće zahtjeve za napajanjem, izraženiji efekt tuneliranja, a time i veću termalnu disipaciju.
...
Mislim da ne shvacas osnovnu bit cijele price: takav kakav je (bez izmjena prema Desktopu koje si nabrojao) je i vise nego interesantna platforma. LJudi su obozavali Tualatina, i dan danas Tualatini rade u mnogim kucnim racunalima. Ne griju se, tako da je jednostano napraviti tiho racunalo za po doma (bez potrebe za ekstremnim hladjenjima), cisto out-of-the-box rijesenje. Tualatini su prvenstveno bili razvijani za laptop racunala, i Intel ih je uveo na Desktop (i kasnije u servere) kada se pokazalo da je Copermine jezgra na 1.0GHz dosla do svojih tehnoloskih granica.
Do sada je Intel vec jednom spasavao svoju Desktop seriju sa Laptop serijom procesora, i povijest se ponavlja. Jos da se ponovi i prica sa serverima...

Osobno vec racunam kako da prodam Asus P4P800 i P4 2.4C, i pribavim si AOpen i855GMEm-LFS i P-M na 2.0GHz.

Jos kada se pojave Dual-CPU ploce za P-M, jedna definitivno ide u moj kucni server.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 00:54   #8
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Ma kužim je da je Dothan super za po doma, za kućne servere, multimedijalne konfiguracije i slično. Samo kažem da bez nadogradnje nema kaj tražiti u ozbiljnim konfiguracijama. A sa tom nadogradnjom neće ostati isti u smislu zagrijavanja.


Mene osobno Dothan u ovom obličju ne zanima. Ne tražim ultra-tiho računalo sa ok performansama.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 12:13   #9
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Toooooooooooooo!!

Nismo li mi još nedavno pričali o tome?
Ustvari, ja sam još bio pokrenuo jedan topic...izgleda da će se to obistiniti.
Jel to Intel shvaća da P4 više nemože dugo ili što?Sad su već odustali od frekve, povećavaju cache...
nekako mi se čini da se vraćaju dobrim starim kratkim "pajpama".
__________________
Svijet je monitor s beskonačnom rezolucijom!

1.a64 3500+,abit av8,1.5gb corsair, leadtek geforce 6800 ultra,2x200gb seagate@raid 0,tagan 480w...
2.mobilac 2600+ na 2332mhz,epox 8rda3i,r9800pro,120gb,512ddr,ener 350w...
3.MSI centrino 1.5(dothan), ati9600,40gb...
-->HDD u externom kućištu USB 2.0+firewire-hitachi 200 giga

dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 13:02   #10
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ako ovaj thread opet postane kao i prošli = prepucavanje između Berena i gpremca ja ću lockat

Samo da se zna
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2004., 13:05   #11
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Bit ćemo dobri.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 14:24   #12
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Originally posted by aurellie
Beren vidim u sigu da igraš warhammer?

Navrati preko vikenda na #spqr.clan na quakenetu, uvijek nas se skupi 4-5 pa ćemo zaigrat jednu epsku
#spqr.clan

I shall tread lightly, and carry a BIG GUN

Ako nađem vremena od WC3 TFT - dođem malko kao svježe topovsko meso za kolinje
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 15:53   #13
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Ma svi ste pozvani



Beren moj frend isto igra sa modemom i radi mu oke!
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 16:04   #14
Skippa-150
tualatin maniac
 
Skippa-150's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 612
kako u tren oka otić off topic=))):clap:
__________________
COMPAQ Presario C500
Skippa-150 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 16:37   #15
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Originally posted by aurellie
Ma svi ste pozvani



Beren moj frend isto igra sa modemom i radi mu oke!

Onda definitivno dolazim da me malo natapijate.

Jel se dijelite na imerium + eldar vs. ork + chaos ili je free for all?
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2004., 17:37   #16
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,626
Citiraj:
Originally posted by LorD ClockaN
Ako ovaj thread opet postane kao i prošli = prepucavanje između Berena i gpremca ja ću lockat
nemoj lockati nego brisi spam postove ovih spamera (i banaj preventivno!), instalirajte si mIRC a ne tu chatate na forumu... imate pm, mail itd...
spameri!
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2004., 10:13   #17
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
http://www.gamepc.com/labs/view_cont...ngaming&page=1

Evo drugi dio reviewa....ipak nije zlato sve što sja =(

U prvom reviewu su na a64 konfiguraciji bile okljaštene latencije što je odrezalo dobrih 15%-ak posto od benchmarka...(1T / 2T) sada čini se da se dothan ipak ne može mjeriti s athlonima.
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2004., 11:43   #18
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by aurellie
http://www.gamepc.com/labs/view_cont...ngaming&page=1

Evo drugi dio reviewa....ipak nije zlato sve što sja =(

U prvom reviewu su na a64 konfiguraciji bile okljaštene latencije što je odrezalo dobrih 15%-ak posto od benchmarka...(1T / 2T) sada čini se da se dothan ipak ne može mjeriti s athlonima.
Osobno nisam niti ocekivao da se P-M 2.0 moze mijeriti sa top procevima P4 i A-64. Ono sto mene najvise zanima/impresionira je tablica na drugoj stranici:

http://www.gamepc.com/labs/view_cont...ngaming&page=2

TDP Rating (Thermal Design Power):
P4-EE 3.4 = 109W
P-M 2.0 = 21W
A-64-FX-55 = 104W

Uostalom, i cijenom su u razlicitim klasama: P-M je upola jeftiniji od procova s kojima je usporedjen.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2004., 12:18   #19
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Da, te brojke s potrošnjom i temperaturom izgledaju impresivno...vjerojatno bi hyper6 ili neki sličan heatsink bez venta lako izašao na kraj sa P-M.

Ostaje sad samo čekat...vjerojatno su se sad u AMD-u usrali pa twikaju winchestere (koji sudeći po prvim brojkama nisu daleko od pentium mobilea...)

Također, bilo je na DFI sajtu 2.8ghz p-m bench koji je rasturio sve živo i neživo.
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2004., 14:41   #20
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,626
ako se ponovi situacija kao sa tualatinima, opet ce intelovi mobile procesori kopati grobove za p4ee i amd64
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2004., 20:37   #21
Skippa-150
tualatin maniac
 
Skippa-150's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 612
Citiraj:
Originally posted by MasterX
ako se ponovi situacija kao sa tualatinima, opet ce intelovi mobile procesori kopati grobove za p4ee i amd64
hvala bogu da nakon 3 godine intel izlazi opet ko pobjednik! živjela p3 arhitektura!!!
__________________
COMPAQ Presario C500
Skippa-150 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2004., 22:14   #22
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Citiraj:
Originally posted by Skippa-150
hvala bogu da nakon 3 godine intel izlazi opet ko pobjednik! živjela p3 arhitektura!!!
Pa ne bih se baš složio...

Po meni Intel zasad nije pobjednik.Kao što je rečeno, ovo su odlični cpu-i, ali za pravu desktop trku trebaju prave ploče(i ČIPSETE), 64-bit support itd.To nije nikakva pobjeda, već je po meni intel shvatio kako "eksperiment budućnosti" s dugim pajpovima nije that good.AMD ide naprijed, jedan dothan je puno premalo da bi INTEL osvojio utrku...
Istina je da bih i ja ovo htio vidjeti u nekom svom stroju!Ali čini se kako se intel polako vraća na pravu traku.
__________________
Svijet je monitor s beskonačnom rezolucijom!

1.a64 3500+,abit av8,1.5gb corsair, leadtek geforce 6800 ultra,2x200gb seagate@raid 0,tagan 480w...
2.mobilac 2600+ na 2332mhz,epox 8rda3i,r9800pro,120gb,512ddr,ener 350w...
3.MSI centrino 1.5(dothan), ati9600,40gb...
-->HDD u externom kućištu USB 2.0+firewire-hitachi 200 giga

dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2004., 23:28   #23
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Tako je, daleko od toga da je dothan veliki pobjednik. Pogledajte bilo koje rezultate osim gaminga, i slijedi razočaranje...to će se sigurno popravit kada se doda brži fsb, sse3, ht, i silni fičri...ali onda ode temperatura u nebesa...

Athlon je opet gledajući daleko brži procesor za općenitu upotrebu.

Šteta, baš bih volio da intel konačno napravi kick-ass procesor, jer se amd poprilično umislio sa cijenama bržih athlona 64...
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2004., 08:02   #24
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Osobno ne gledam na Dothana kao pobjednika u brzinskim testovima, nego kao iskorak u pravom smjeru, a po meni je pravi smjer platforma koja ne trosi mnogo struje i malo se grije. Ako se malo grije, rijec je o tihom racunalu.

Dali ce P-M postati workstation procesor? Niti to ocekujem, nego ga vidim kao platformu za kucna racunala, multimedijalna (zamjena za postojece VHS rekordere) i servere (bilo blade, bilo malo ozbiljnije).

Niti ne vjerujem da cemo ikada vidjeti HT na P-M procesoru: P4 ima HT jer mu to omogucuje greska u konstrukciji. Od slicne greske u konstrukciji ne pati Pentium Pro platforma (PII, PIII, P-M), niti Athloni i Athloni-64. P-M cemo prije vidjeti kao dvojezgreni procesor, jer ima odlicne predispozicije. Cak i da mu dignu potrosnju sa 21W na 30W, kao dvojezgreni bi (lupam otprilike) trosio oko 55-60W, sto je upola naspram sadasnjih workstation procesora. Pa cak niti u tom slucaju nisam siguran da ce takav nasljednik P-M procesora biti vrhunski workstation procesor (tko zna, mozda i hoce).

Smatram da je jedina prava stvar sve procesore razvijati u smijeru sto manje potrosnje i manjeeg grijanja, performanse ce doci same po sebi napretkom tehnologije. Ipak, smatram da bi se performanse sadasnjih procesora (svih) mogle znacajno unaprijediti da se opet posveti paznja optimizaciji aplikacija i igara (kao u vremena 486 i Pentium vremena). Danas vecina potrebe za procesorskom snagom opada na neoptimizirani GUI samih aplikacija, i igara koje se izbacuju "sto prije" za PC, dok se iste igre (s mizerno manjom kvalitetom slike) fantasticno dobro "vrte" na znacajno slabijim konzolama (PS2 i XBOX).
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2004., 14:02   #25
Skippa-150
tualatin maniac
 
Skippa-150's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 612
Citiraj:
Originally posted by gpremec

Danas vecina potrebe za procesorskom snagom opada na neoptimizirani GUI samih aplikacija, i igara koje se izbacuju "sto prije" za PC, dok se iste igre (s mizerno manjom kvalitetom slike) fantasticno dobro "vrte" na znacajno slabijim konzolama (PS2 i XBOX).
to mora bit tako jer moraju stvorit igricu koja neće štekat an konzolama, zato pati grafika najviše.. ne možemo usporedit PS2 ni sa gf3
__________________
COMPAQ Presario C500
Skippa-150 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2004., 23:03   #26
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by dr.fiksi
...
Kao što je rečeno, ovo su odlični cpu-i, ali za pravu desktop trku trebaju prave ploče(i ČIPSETE), 64-bit support itd.
...
Koliko primjecujem, ne postoji niti 64-bitni OS za Dektop primjenu (Linux je server, ma koliko ga pokusavali ugurati u desktop), tako da ne vidim razlog zasto bi ijedan Desktop procesor morao nuzno imati 64-bitnu podrsku. Workstation procesori da, ali Desktop sljedecih godinu-dvije sigurno ne.
Windows XP 64-bitni je i dalje u Beta verziji, ne postoji podrska za drivere, a o alpikacijama da ne govorim.

S druge strane, chipset se i dalje pise chipset (cak niti japanci ne prevode informaticke pojmove), i slazem se da bi po tom pitanju definitivno moglo biti velikog napretka. Pitanje je dali bi bio imalo potreban takav napredak (za potrebe Desktop primjene), ali definitivno ima mjesta za napredak.

Nego, cemu tolika fama oko podrske za 64-bitne procesore kada pricamo o Desktop procesorima? Za Workstation i Server procesore 64-bitna podrska definitivno ima smisla (poprilican broj ozbiljnih aplikacija vec postoji u 64-bitno obliku i vrte se u Unix/Linux okolini), ali Desktop trziste je i dalje u mraku po tom pitanju (i ne nazire se svijetlo). Kada se pojevi OS biti ce problem sa driverima. Kada se srede driveri, nece biti aplkacija. Kada dodju upotrebljive aplikacije, proci ce vec toliko vremena, da ce danasnji procesori biti ono sto je danas PIII na 500MHz - radi, ali vise od Office paketa nema smisla vrtiti na njemu.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2004., 23:25   #27
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Istina da 64-bit neće zaživjet još tko zna koliko vremena, no to je prvenstveno microsoftov zajeb.
AMD je napravio sve što treba za guranje 64 bita, a prvi beta testovi obećavaju...

TBH svaka čast amd-u da je to progurao. Ipak je izlaskom K8 amd bio pred bankrotom, a vidi ih sada. S hardwerske strane podrška za 64 bita je potpuna, i sad samo čekamo microsoft (tj intel , koliko sam uspio shvatiti)

Jer pazi sad, da je amd odlučio da K8 bude 32-bitni, 64 bitna na desktopu ne bismo vidjeli NIKAD. Netko treba sve to pogurat.

Što se chipseta tiče, zanimljivo da ih amd ne radi...vjerojatno nemaju gdje, kao što je bio slučaj sa 760MP (mislim da se tako zvao njihov K7 chipset?

Citiraj:
Kada dodju upotrebljive aplikacije, proci ce vec toliko vremena, da ce danasnji procesori biti ono sto je danas PIII na 500MHz - radi, ali vise od Office paketa nema smisla vrtiti na njemu.
I ovo je istina...no to je bilo potrebno. Kada KONAČNO izađu 64bit windowsi već će postojat druga/x generacija 64 bitnog hardwera koji je debelo sazrio (ipak ima ekipe kojima je zadovoljstvo vrtit 15 različitih beta, koje microsoft daje besplatno...) To nije nikakav nedostatak, jer trenutni 64 bitni hardwer je brži od 32 bitnog bilo u 32 ili 64 bitnom svijetu, pa ekipa koja je nabavila 64 bitne athlone nema ionako što izgubiti.
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2004., 23:59   #28
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,626
realno osim za servere 64bitna podrška izostaje na desktopu...
i dalje su svi programi 32bitni, tako da dualcore dothan moze mirno "spavati"

mislim ovdje je sve prepuno "djecice" koja su "ozbiljna" i svoje strojeve od 10k kuna koriste za igranje...

ja se slazem upravo sa ovim sto je gpremec rekao, sa cim ce se sloziti svi iole ozbiljniji korisnici PC-a, dothan rula zbog toga sto je super brz i negrije se(tisina), u dualcore varijatni ce vjerojatno biti predmet zelja svih naprednih korisnika, dok ce "djecica" i dalje vikati JA IMAM 3FPS-a vise od tebe u 3dmarku xx sa svojim amd64 3xxxx, GF6XXX turbo diesel karticama i sve vecim racunima za struju

Zadnje izmijenjeno od: MasterX. 13.11.2004. u 00:17.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2004., 01:05   #29
Skippa-150
tualatin maniac
 
Skippa-150's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 612
Citiraj:
Originally posted by MasterX

i GF6XXX turbo diesel karticama i sve vecim racunima za struju

lolol 1.9 90 ks ili jače=))):clap:
__________________
COMPAQ Presario C500
Skippa-150 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2004., 01:13   #30
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Neda mi se sve čitat, pa evo kpmentar. Rađe pentium 2 nego Athlon 64 4000+...

(Nejdem sutra na info da ne dobijem u glavu).
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na