Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2009., 15:58   #1
Eutelsat W5
Ređistr'd juz'r
 
Eutelsat W5's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Kc/Zg
Postovi: 17
Samsung T220HD samoizazvani problem...

Ovak, kupio sam navedeni monitor u linksu i odlican je, boje su super, sve super... al mene je kopkala pomisao da mi ipak nisu stavili neki kineski panel unutra i isao sam pikat po onome servisnome meniju da vidim jel origigi samsungov, al najveca fora je sto nisam uopce uspio uc u njega nego na odgovarajucu kombinaciju tipki mi se monitor restartao i pisalo je 'shop mode' u cosku gore i to je nestalo i samo se kontrast i svjetlina resetirala na 100 i ok...ALI sve bi bilo ok da mi to ne radi SVAKIH 20 min... - kad god si ga podesim po svojoj zelji i volji on mi ga za 20 min restarta...
Sta da mu radim sad-jel imao ko neki slicni problem ili mozda zna rijesit?

Zadnje izmijenjeno od: Eutelsat W5. 29.04.2009. u 15:48.
Eutelsat W5 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 16:39   #2
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,968
Citiraj:
Autor Eutelsat W5 Pregled postova
Ovak, kupio sam navedeni monitor u linksu i odlican je, boje su super, sve super... al mene je kopkala pomisao da mi ipak nisu stavili neki kineski panel unutra i isao sam pikat po onome servisnome meniju da vidim jel origigi samsungov, al najveca fora je sto nisam uopce uspio uc u njega nego na odgovarajucu kombinaciju tipki mi se monitor restartao i pisalo je shop mode u cosku gore i to je nestalo i samo se kontrast i svjetlina resetirala na 100 i ok...ALI sve bi bilo ok da mi to ne radi SVAKIH 20 min... - kad god si ga podesim po svojoj zelji i volji on mi ga za 20 min restarta...
Sta da mu radim sad-jel imao ko neki slicni problem ili mozda zna rijesit?
nazovi u msan servis, i pitaj serisera kako da to rjesis,

reci mu da si ga tak dobio iz ducana, da je bio u izlogu, bla bla
Cuky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2009., 16:57   #3
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Eutelsat W5 Pregled postova
Ovak, kupio sam navedeni monitor u linksu i odlican je, boje su super, sve super... al mene je kopkala pomisao da mi ipak nisu stavili neki kineski panel unutra i isao sam pikat po onome servisnome meniju da vidim jel origigi samsungov, al najveca fora je sto nisam uopce uspio uc u njega nego na odgovarajucu kombinaciju tipki mi se monitor restartao i pisalo je shop mode u cosku gore i to je nestalo i samo se kontrast i svjetlina resetirala na 100 i ok...ALI sve bi bilo ok da mi to ne radi SVAKIH 20 min... - kad god si ga podesim po svojoj zelji i volji on mi ga za 20 min restarta...
Sta da mu radim sad-jel imao ko neki slicni problem ili mozda zna rijesit?
radio sam istu stvar i dogadja mi se ista stvar...trpim to vec mjesecima i ide mi na zivce, al me nije volja odnit ga na reklamaciju...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 09:08   #4
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,968
kao sto rekoh kolegi gore, nazovi u msanov servis i ispricaj im sta se desava jer ce se mozda dat sredit putem telefona
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 13:44   #5
DonKacunko
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Eutelsat W5 Pregled postova
Ovak, kupio sam navedeni monitor u linksu i odlican je, boje su super, sve super... al mene je kopkala pomisao da mi ipak nisu stavili neki kineski panel unutra i isao sam pikat po onome servisnome meniju da vidim jel origigi samsungov, al najveca fora je sto nisam uopce uspio uc u njega nego na odgovarajucu kombinaciju tipki mi se monitor restartao i pisalo je shop mode u cosku gore i to je nestalo i samo se kontrast i svjetlina resetirala na 100 i ok...ALI sve bi bilo ok da mi to ne radi SVAKIH 20 min... - kad god si ga podesim po svojoj zelji i volji on mi ga za 20 min restarta...
Sta da mu radim sad-jel imao ko neki slicni problem ili mozda zna rijesit?
hahahaa a Bog si

koja loša situacija
DonKacunko je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 13:49   #6
Eutelsat W5
Ređistr'd juz'r
 
Eutelsat W5's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Kc/Zg
Postovi: 17
http://www.samsung.com/us/support/po...ype=&model_nm=

Evoga konacno... guglao sam par dana naslove tipa ''samsung t220hd shop mode'', pa "t220hd shop mode", i milijun kombinacija...osim jedne i sinulo mi danas onak bezveze, nisam ni mislio da cu nac nesto i upisem "samsung shop mode" i odma prvi link na guglu to gore...pa covjece...
Eto, pa ak ima jos znatizeljnih ljudi ko sto sam j a bio-s tim bi trebali moci rijesiti svoj problem...pozdrav
Eutelsat W5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 15:22   #7
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
to care...hvala ti puno, rjesio si me muka...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na