Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2008., 01:10   #1
Dadox
Premium
 
Dadox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Na moru
Postovi: 127
HP LaserJet 1000 problem

Uglavnom ne postoje još driveri za Vistu x64 za ovaj model printera tako da tražim alternativna riješenja ovom problemu... O čemu se radi... Trebam printer a ovaj mi stoji u podrumu i skuplja prašinu pa reko idem ga upogoniti kao u dobra stara vremena, e problem su driveri jer na HP-ovim stranicama kaže da su kao u izradu za vistux64... u izradi su već 5 mjeseci i ne vidim da će biti tako brzo... Pa me zanima da li postoji možda neka opcija sa dva računala... na jednom računalu imam XP i tu je instaliran printer, na drugom imam Vistu x64 i tu nema drivera... pokušao sam se spojiti preko networka pa da tako nekako printam ali mi vista izbaci da ovaj komp koji je na XP-u ima loš driver.. i tu staje priča.. Međutim da li je ikako moguće da ja imam neki virtualni printer koji je instaliran na računalu sa vistom koji tako reći pošalje podatke ovome na XP-u i onda on sa svojim driverima isprinta to što već printam... znam da je pitanje ovako malo čudno, ali možda netko ima riješenje za mene...
__________________

Dadox je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2008., 01:22   #2
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
FitzTN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2008., 15:32   #3
Dadox
Premium
 
Dadox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Na moru
Postovi: 127
Zahvaljujem na trudu, ne radi mi jer imam vistu x64... nema druge nego instalirati 32 bitnu verziju...
__________________

Dadox je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2008., 16:17   #4
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
Ima li možda drivera za neki HP 5p ili 6p u toj visti, pa da probaš s njima? Taj HP je dosta star pa možda prođe. Baš glupo da ne izdaju drivere, ja osobno imam LJ 1005 i isto nema drivera za xp x64, kao ni za vistu.

Zadnje izmijenjeno od: FitzTN. 08.08.2008. u 16:28.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na