Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2004., 10:41   #1
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Dobio maxdsl-izvjestaj

Eto, brzi su bili...tocno 5 dana im je trebalo.Sada testiram "najsporiji" paket.Odmah da razjasnimo-brzina je varka,
odn nije kao reklamirano.Brzine downloada iznose i preko 41kb/sec, ako nadjete dobar server, ne silazite ispod 40.upload kao sto i treba biti.Kako su mi dosli 30. , ja sam poceo 1., pa imam full 2 mjeseca flat.do sada sam skinuo dosta giga.Veza je super-stabilna i nista ne puca i ne stuca, koliko god ju mucio.Skinuo sma si sve najnovije sto sam trebao, ukljucujuci par test igrica, photoshop, norton 2004, i sve brze nego pirat(bittorrent servis).Za podivc brzinu, samo ih nazovete, date neki broj i to je to.Nista hardver ne treba dirati.propusnost bar ovog modema je 8Mbit DL.Mislim da si vec dignem, sada kada je flat.
dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2004., 12:05   #2
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
pazi da na kraju ne ispadne da nisi imao flat rate
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2004., 13:41   #3
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Ali imam, sigurno.kada potrosim to-onda cu vjerojatno na ISKON, ako im ponude budu bolje...hardverski-mogu do 8Mbit DL, tako da nema problema.
dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2004., 15:02   #4
knezigor
Premium
 
knezigor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 412
Citiraj:
Originally posted by dr.fiksi
Ali imam, sigurno.kada potrosim to-onda cu vjerojatno na ISKON, ako im ponude budu bolje...hardverski-mogu do 8Mbit DL, tako da nema problema.
A da li si baš siguran.... ili je uvijet da koristiš NJIHOVU (HT) uslugu godinu dana - ako se ne varam!!!!
I još jedna "sitnica" znaš li da će ti sad telefonski račun biti minimalno cca 230 kn, surfao ti (ili ne); ili telefonirao ti (ili ne)...
Kako - jednostavno: mjesečna pretplata za DSL = oko185 kn + minimum minimuma za fiksnu liniju 45 kn bez da si razgovarao = 230 - isplati li se to???
Naravno da se isplati prvih 2 mjeseca, ali nakon toga...
230 x 12 = 2760 dlakavih (a i više...) Ipak je Bog (čitaj HT) prvo sebi stvorio bradu... :confused:
Vozdra i uživaj dok možeš!
knezigor je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2004., 17:14   #5
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Bez brige-ja sam dobo racunao prije nego sam uskocio u to-placam net i preko 400kn mjesecno-samo surf, ovako samo surf-
prepolovila mi se skoro cijena, i da, pretplatu za liniju ne racunam-jer ju i inace stalno moras placati-sto kazes na 400kn+pretplata za liniju i 20 Mb download najveci?Ovako, ako se klonim velikog downloada, nemam tarife, nema impulsa ->meni se itekako isplati jer sve ovisi o prifilu korisnika...a mogu stalno biti online.Daleko od toga da HT ne pljacka, ovo je pljacka, pogledajte kod slovenaca 200 i nesto kn, 1024k, flat...jest, ali ovo je puno bolje od isdn-a ili modema...ovo nije posteno, ovo je samo bolje nego sto je bilo.
dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2004., 21:04   #6
knezigor
Premium
 
knezigor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 412
Citiraj:
Originally posted by dr.fiksi
.... ovako samo surf-
prepolovila mi se skoro cijena, i da, pretplatu za liniju ne racunam-jer ju i inace stalno moras placati-sto kazes na 400kn+pretplata za liniju i 20 Mb download najveci?....
U tom slučaju stvarno ti zavidim....
ja ne surfam tako često, a obzirom da su mi prihodi trenutno limitirani, pazim da nisam duže od 30 min. dnevno on line - naravno samo kad je niža tarifa....
Uspio sam cijenu telefonskog računa svesti u okvire 250-280 kn mjesečno.....
Vozdra!
Evo za zagrižene surfere
knezigor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na