Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2005., 13:01   #1
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Talking Novi najtiši High-End u rvackoj

Evo , da i ja pokažem šta je tišina

Znači konfa je :

1. MBO: DFI UT S754, NF3 H2o cooled
2. CPU: A64 3200@2600mhz, 10.5x250,temp 35-49, H2o cooled
3. VGA: ATI X800XT PE @ 560/590, temp 31/36, H2o cooled
4. MEM: OCZ 3200rev2@ 250FSB
5. HDD: 3xRAPTOR 36GB 10 000rpm
6. PSU: ENERMAX 480w, shit 300w
7. CAS: TT ARMOR
8. MIS: LOGITECH MX1000
9. MON: EIZO 21'
10. OPT: DVD-RW
11. ZALMAN vent kontroler
12. ZALMAN slušalice 5.1

VODENO:
Kanta dim 50x45x40cm, 2 pumpe 650/700l/h, hladnjak sa 120mm 220V PAPST-om i 120mm TT, i tu je još i shit napajanje za sve ventove i neonku u kućištu. jedna pumpa opskrbljuje samo proc, druga VPU/NF3



1. Sa matične je skinut hladnjak sa čipseta jer se komp rušio zbog 50 celzija temperature i stavljen H2o blok kupljen u Linksu. I stavljeni su pasivci na MOSFET-e


2. CPU je dobio Mystiev Blok, koji se pokazao dobrim jer u svim uvjetima drži proc ispod 50stupnjeva čak i kad komp radi cjeli dan. To je djelomično i zbog pumpe koja je 700l/h i koja je spojena samo na njega


3. VGA je dobila DR-Ice-ov blok ( tx Lord clockan ) na VPU, sa gornje strane Silencerov alu mem hladnjak, a ispod pasivce i super.tihi 80mm vent. temp. su pre-dobre, do 31 VPU, a mem do 36 stupnjeva



4. Memorija ništa, pre-dobra je sama od sebe



5. Raptori su nevjerovatni, rade brzinom munje , Glavni je naprijed sa pasivcem odozgor i 120mm odozdo. nemam sliku nažalost. Druga 2 su kraj napajanja, 1200mm puše na njih, a 90mm iza njih vodi zrak vanka


6. Enermax je isto dobar, 120mm unutra i jedan 80 odozada, koji ima kontrolu vrtnje i smanjen je na pola. shit napajanje je u kanti i napaja sve ventove u kućištu, dok je ENER zadužen za komponente

7. TT ARMOR, strava kućište, super izgleda, milion kombinacija ima. posebno mi se sviđa smještaj diskova kraj napajanja. Na njemu su 5x120mm i 1x90mm





8. Miš je odličan, ne laga uopće, sve tipke programibilne tako da je užitak igrati neku igricu gdje ima puno komandi, a sve pri ruci


9. Monitor ko monitor. ravan je

10. Pržilica ko pržilica

11. Zalman vent kontroler je smanjio sve ventove na prihvatljivu ( nečujnu ) razinu. Može se 6 komada spojiti na njega

12. Sluške su super, 5.1 fino radi u svim igricama

Rezultat svega toga je stvarno tiho računalo, jedino se Raptor glavni čuje dok rošta, ali ja ga ne čujem jer imam slušalice , a stvarno je super-brzo računalo koje trenutno tjera sve na iber rezolucijama i detaljima

3D Mark 2005



Sve skupa





Protok u kućištu je maximalan, svi kablovi po uglovima vamo-tamo


Eto gaaa.... Who's the man ???

Zadnje izmijenjeno od: vex. 12.05.2005. u 13:13.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 13:14   #2
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
raptori?? sorry my man ali nis od tisine ali dobar pokusaj
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2005., 13:18   #3
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
: lol2 :
ZAKON!!!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 13:20   #4
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Svaka čast na trudu ali to je daleko od najtišeg. Samo na PCE se logiraju sa 10-tak tiših kompova.

Jednostavno. Zbog raptora i napajanja svaki je laptop tiši a Sky-ev i Trekov ćeš jako teško nadmašiti. A nećeš ni moj.

U svakom slučaju dobar, prilično tih i preskup komp.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 13:22   #5
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Fino, fino...
Nema šta.

Respect.

Raptor je tih? hmmmmm
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 13:23   #6
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
nije mi bilo u cilju napravit nečujan komp, nego što jači a ipak da ne bude preglasan kako inače budu takve konfe

Raptore ne mogu utišati, ali mogu slušalice nabit hehe

Napraviš 7000markova sa tim kompom u sigu ?? možda 2001 , al 2005 teško :burn:
vex je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 13:29   #7
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Originally posted by vex
Napraviš 7000markova sa tim kompom u sigu ?? možda 2001 , al 2005 teško :burn:
2003 što je bio rezultat lošeg gledanja slike. Činilo mi se malo za tvoju karticu pa sam baš zato i napisao.

Nije ti bio cilj napraviti nečujan komp ali se po naslovu to dalo zaključiti.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 13:52   #8
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Pa mislim... NEČUJAN komp može biti samo onaj koji nema ni 1 vent, koji ima napajanje u ormaru i koji ima neki super-tihi disk

Ja imam to što imam i stvarno mislim da tiše ne ide bez nekih omotavanja diskova ovim-onim, što bi opet dovelo do povećanja temperature

Ali, za high-end konfiguracije se zna da nemogu bit tihe nikako zbog brzih komponenti koje se griju do yaya.
Ja sam eliminirao najveće proizvođače buke, ostali su samo raptori, tako da je stvarno tih.

Očigledno je na konfi naglasak na performansama, a pokušao sam ga i stišati kolko mogu a da ne utječem na performanse nikako. naravno da je glasniji od vaših konfiguracija, ali vi si možete dozvoliti 0 ventilatora na VGA, 0 u kućištu, 0 na diskovima, i neki malecki na CPU
vex je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 14:26   #9
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
How cute...BUT IT'S WRONG!
Išao si glavom kroz zid za performansama. Sa drukčijim hlađenjem si mogao dobiti tiši komp koji bi bio možda 5-10% sporiji.
Evo kako : na procu XP 120, na grafi Silencer, kućište Antec 3700BQE, Tagan 480W umjesto Enera + šroteks, dva Hitachia 7K250, T model, umjesto 3 Raptora (neprimjetno lošije performanse, a neusporedivo tiše, hladnije i veće), jedan Papst sprijeda i jedan straga, oba na potenciometrima, Noiseblocker izolacija. Uzmi kalkulator i računaj.
Vodeno je eliminirano, drugo napajanje je eliminirano , LED fanovi su eliminirani (još treba doći dan kada ću naći LED fan koji je u potpunosti tih), TT je eliminiran (preotvorena prednja maska, puno je rupa, plexi sastrane ne uklapa se u koncept tišine), stock cooler bi ostao (ja sam sa stock coolerom vozio 250 samo zbog dobrog protoka zraka, tako da znam što pričam), Raptori su eliminirani i voila! Neznatno sporije računalo, a znatno tiše.
Ako sam u krivu, neka me se ispravi.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 14:56   #10
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
vodeno ne treba eliminirati. Ništa tu nema loše.

Papstovi nalo drugačije složeni. A i treba samo jedan jer je uz kantu priložen Antec vent od 12 cm.

2 barice NCQ imaju iste ili bolje performanse od dotičnih (preskupih) Raptora.

I tako dobiješ komp u sigu, gadnih performansi i gotovo nečujan. Osobito otkad je Enhance dobio izgon iz kompa dok ne dođe nešto poput Tagana. I sve se to može postaviti i na A64 i jaču karticu.

A Noiseblocker se čeka. Trek se još nije odlučio rastati od komadića viška.

Bem ti komp za koji znam da radi u susjednoj sobi.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2005., 15:02   #11
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
Rak ovaj vikend dobijes! a vex nice try al sve je receno nego sto se tice antec 12 cm koj se dobije sa BQE ja sam ga se rjesio jer mi je malo bio naporan sad furam papsta jos jednog i razlika u buci je minimalna al papst ima puno bolji protok, 1*C mi je sve hladnije
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 15:11   #12
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
@ RAK : Nemam ništa protiv vodenog, ali sam išao sistemom da onu kantu sastrane maknem, skupa sa ventovima na radijatoru, pumpom i dodatnim šrot napajanjem, a i da dobijem na kompaktnosti/jednostavnosti rješenja.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 15:13   #13
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Good.

Antec je OK. Nije Papst ali ja razmišljam o tih 120 kn. Sada mi stoji isključen. Just in case.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 15:39   #14
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Ejjjj, al ja neću 10% sporiji komp, nego još 10% brži

I zašto, o zašto da maknem vodeno :confused:

zašto da stavim silencera koji ima VENTILATOR ako može bez ikakvih ventova na VGA

Pa jebote neću uzet neko ružno kućište samo zato što ću imati možda malo manju buku ( ne misalim sad da je to tvoje ružno )

Neću sve žrtvovati da bih tišinu složio

UOSTALOM, naslov je najtiši high-end...ako netko ima brži/jači a tiši, nek se odmah javi
vex je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 15:52   #15
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Pročitaj što sam napisao. Gdje je smanjivanje performansi? To je smanjivanje buke. Niti jedna komponenta ne bi bila slabija. Samo daleko tiša.

Komp je odličan ako se tebi sviđa ali NIJE tih. I nije ni približno najtiši High-end u rvatskoj. Pogleč moj u sigu. Meni ne treba zvijer od grafičke. I ovo je daleko previše. Sve ostalo je u rangu ili jače pa imam daleko tiši komp. Kužiš?
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 16:19   #16
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
smanjivanje je sky spominjao

ALI ja radim sa autima, pa kad dodjem kući niš ne čujem i meni je to sve super tiho

kad palim taj komp onda to znači da idem igrati neku igricu, većinom Americas army, a to automacki znači i da ću nataknut slušalice na uši, pa opet ne čujem kako raptor rošta. znači taj komp se pali isključivo zbog igranja, i ako si pržim neke dvd-ove, ali onda opet nisam kraj njega nego ležim na krevetu i mrdam po laptopu kojeg isto ne čujem uopće ( centrino 1.5, sad recimo radi na 792 mhz )

dalje 3x36gb nije puno ali većinu vremena je 1 raptor prazan skroz tako da mi očigledno ne treba prostor,jerbo sam zato i kupio dvd pekač i sve ispekao na dvd-ove

ne treba ni meni naj grafa, ali i ovu sad mislim prodat čim se nadje neko zainteresiran i kupit ati sa 512 rama...nek se nadje..volim bit u toku

A što se tiče "Sve ostalo je u rangu ili jače pa imam daleko tiši komp" sve 5, tvoj je sigurno tiši...ali moja kanta napravi 3DMarka 2003
nažalost to sam slikao sa mobitelom jer nije ništa bilo na kompu instalirano osim drivera + 3DMarka, ali mislim da shvaćaš što sam mislio reći. ne da se sad preseravam s tim ali vidiš da nije ni blizu. šta si se odma narogušio
vex je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 16:27   #17
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Kaj ti znače ti bodovi. Ja ih imam 500 s tim da pola testova ne može proći, a laptop mi je super tih i sasvim dovoljan za sve što ga koristim.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 16:34   #18
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
gle nemozemo sudit vexu jer covjek se voli igrat i za njega je to dobro, svako ima svoje potrebe i nacin na koj to ostvaruje to je subjektivno a proglasit nesto tihim je jako subjekitvno i da bi to netko ucio treba biti objektivan. Sad ce neko rec da serem jer sam ja to isto reko! Al ja to jako dobro mogu podkrjepit i ljudi koji me znaju ili su culi ovo sta sam slozio znaju da ne pricam gluposti...
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 16:37   #19
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
šta znače ??

pa onako oko-otprilike znaš šta može/nemože

upališ doom , pa staviš 1600x1200, pa sve na "high" , pa onda vidiš da sa 15 000 3dmarka 2001 komp doslovno umre na tim postavkama.

može moja kanta i još, samo lijeno mi se zezat s tim..ali morat ću čim uhvatim vremena.

ja sam samo htio pokazat kantu sa vodenim hlađenjem koji jede malu djecu a koji ( po mojim mjerilima ) nije uopće glasan...e sad, ja nikome ne mogu dokazat koliko je on tih, ali mogu pokazat otprilike kako radi



a imam i stvarno, fakat tih komp. Moj laptop sa centrino 1.5 procom se zna spustit jako nisko, tako da mu uopće vent ne radi...tako da se UOPĆE ne čuje...ali ja ga STVARNO ne čujem

i njega prodajem ( pretih mi je )pa ako neko od vas silence-freakova oće....

Zadnje izmijenjeno od: vex. 12.05.2005. u 16:50.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 19:32   #20
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Originally posted by vex
šta znače ??

pa onako oko-otprilike znaš šta može/nemože

upališ doom , pa staviš 1600x1200, pa sve na "high" , pa onda vidiš da sa 15 000 3dmarka 2001 komp doslovno umre na tim postavkama.

može moja kanta i još, samo lijeno mi se zezat s tim..ali morat ću čim uhvatim vremena.

ja sam samo htio pokazat kantu sa vodenim hlađenjem koji jede malu djecu a koji ( po mojim mjerilima ) nije uopće glasan...e sad, ja nikome ne mogu dokazat koliko je on tih, ali mogu pokazat otprilike kako radi



a imam i stvarno, fakat tih komp. Moj laptop sa centrino 1.5 procom se zna spustit jako nisko, tako da mu uopće vent ne radi...tako da se UOPĆE ne čuje...ali ja ga STVARNO ne čujem

i njega prodajem ( pretih mi je )pa ako neko od vas silence-freakova oće....
Ma sve stoji. Imaš jeben komp, i jebeno si ga sredio...To kaj je sad nekaj moglo bit onak, a sad je ovak, to nije bitno...Vidi se da je naglasak na performanse.

Samo kaj ovi nemreju skužit našu tišinu jer je to relativan pojam.
Ja imam pun kurac ventova i najglasniji je na procu, cca 1600 rpm.

Ja ne znam za vas, al meni je to tiho, nije nečujno i čuje se, al je tiho... I zaboli me što se sad neki Haso il Mujo prči s nekom nabrijanom tišinom...

no offense!
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 20:37   #21
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
A moj komp niko ne spominje

Forton 350W, Zalman na procu na 35%, sutra mi dolazi Sharkoon 120mm silent, za koji sam čuo da je stvarno jaaako tih. disk mi je sav u spužvi. uskoro mi stiže i spužva za kantu... I to je to.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 20:41   #22
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Dakle, sad već lagano zaključujemo da je to jedna high end konfa koja uopće nije posebno tiha, već je malo tiša od prosjeka (ako i toliko)...
Gledajte, vex&sam, kad se naslovi thread "Novi najtiši high end u rvackoj" onda se očekuje da je konfa tiha i high end. Ne prosječno bučan, ne uopće-nije-glasan high end nego NAJTIŠI high end.
Ono što priznam je da se vidi da je vex uložio dosta truda i to respektiram. Ali da je komp tih da bi kod mene mogao proći, ne bih rekao.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 20:45   #23
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Originally posted by Sky
Dakle, sad već lagano zaključujemo da je to jedna high end konfa koja uopće nije posebno tiha, već je malo tiša od prosjeka (ako i toliko)...
Gledajte, vex&sam, kad se naslovi thread "Novi najtiši high end u rvackoj" onda se očekuje da je konfa tiha i high end. Ne prosječno bučan, ne uopće-nije-glasan high end nego NAJTIŠI high end.
Ono što priznam je da se vidi da je vex uložio dosta truda i to respektiram. Ali da je komp tih da bi kod mene mogao proći, ne bih rekao.
Da, definitivno je fulo naslov, to stoji! :clap:

Samo da vas noise-freekove pitam, jel su vama u krajnjoj liniji važnije performanse računala ili tišina?
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 21:09   #24
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Sam to ti ide ovak nekako performanse/tisina znaci sve mora biti na prihvatljivoj razini
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 22:15   #25
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Err, sam si dao odgovor na pitanje...ja sam noise freak, ne performance freak
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 23:03   #26
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Sam koja si ti panjina

Ok. Skužili smo da te ne zanima tišina

Move along now


BTW FKTovci očemo neki miting sljedeču subotu.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 23:22   #27
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
sam vidi se da igras previse igrica... jel tebi jasno da ima ljudi kojima stvari koje su tebi vazne opce ne padaju na pamet? tipa da im je cilj igrat igru u 16xAF/6xAA na 1600x1200, ak igram igru onda je igram zato kaj ima dobru radnju ili nesto zanimljivo grafika je sporedna stvar koja dodaje ugođaju, pogledaj moneky island ili neki takav kultni serijal igara...
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2005., 23:53   #28
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by Trek
sam vidi se da igras previse igrica... jel tebi jasno da ima ljudi kojima stvari koje su tebi vazne opce ne padaju na pamet? tipa da im je cilj igrat igru u 16xAF/6xAA na 1600x1200, ak igram igru onda je igram zato kaj ima dobru radnju ili nesto zanimljivo grafika je sporedna stvar koja dodaje ugođaju, pogledaj moneky island ili neki takav kultni serijal igara...
ili sid maires pirates... Uber igra u zadnje vrijeme.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2005., 11:01   #29
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Originally posted by Trek
sam vidi se da igras previse igrica... jel tebi jasno da ima ljudi kojima stvari koje su tebi vazne opce ne padaju na pamet? tipa da im je cilj igrat igru u 16xAF/6xAA na 1600x1200, ak igram igru onda je igram zato kaj ima dobru radnju ili nesto zanimljivo grafika je sporedna stvar koja dodaje ugođaju, pogledaj moneky island ili neki takav kultni serijal igara...
To stoji, i ja uvijek kupujem neku igru zbog radnje,ali onda ju želim vidjeti u ful "condition", znači 1280*1024, max details, barem 2Q*AA i 8 AF...

Ni ja se ne igram previše u zadnje vrijeme, obaveze, jedino kaj ovak prije šk i navečer pregledam forume il igram nešto u multiplayeru sa frendovima. (u zadnje vrijeme Warhammer).

Al da vas pitam, evo, npr. 80mm vent na 1600 rpm. Kaj se to kao nemože trpit? ma daaaajte...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2005., 12:15   #30
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by Sam Fischer

Al da vas pitam, evo, npr. 80mm vent na 1600 rpm. Kaj se to kao nemože trpit? ma daaaajte...
Gle nemože da je neznam kak kvalitetan. Onda je barem motor tih ak je kvalitetan, ali zvuk zraka koj baca me kolje onda. 80mm vent = max 1100rpma da je podnošljivo (moji su na 800 za svaki slučaj)
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na