Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.05.2008., 17:14   #1
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Zakon vožnje ''poslije 23h''?

E, mene zanima, pošto sam tek sad uspio nekak spojit kraj s krajem i upisat vozački, dal se od 01.06. ukida onaj zakon o vožnji za ''friške'' vozače poslije 23h?
Znam da se nešto pričalo da od 01.06. više neće trebat one 2 godine iskustva za to, a ne znam dal to sad fkt vrijedi il je to sam ovak, nagađanje...?
JVC MX-GT88 je offline  
Staro 27.05.2008., 17:24   #2
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
ja sam cuo da da,a juce slusam da ipak ne...:S takodjer molim pravu informaciju
TomG je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2008., 17:36   #3
-=_GTI_=-
Premium
Moj komp
 
-=_GTI_=-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Osijek/Ansfelden
Postovi: 225
Citiraj:
Autor JVC MX-GT88 Pregled postova
E, mene zanima, pošto sam tek sad uspio nekak spojit kraj s krajem i upisat vozački, dal se od 01.06. ukida onaj zakon o vožnji za ''friške'' vozače poslije 23h?
Znam da se nešto pričalo da od 01.06. više neće trebat one 2 godine iskustva za to, a ne znam dal to sad fkt vrijedi il je to sam ovak, nagađanje...?
Ukida se
cito sam prijedlog tog zakona...
al u biti konačni zakon neće biti puno drugačiji...
-=_GTI_=- je offline  
Staro 27.05.2008., 17:43   #4
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
ukida se koliko sam ja cuo tak da svi sad mogu ić jebat poslije 23:00
timmy je offline  
Staro 27.05.2008., 17:44   #5
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
ja sam isto tak cuo.a juce na grackom radiju pricaju da nis od toga.widicemo za koji dan.
dao bog da ukinu dost mi je skrivanja
TomG je offline  
Staro 27.05.2008., 17:51   #6
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
word,citao sam u haku da se ukida,iskreno nadam se da oce jer tek sam pola godine odradio
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 27.05.2008., 18:20   #7
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
haha psst , u BiH se moraju jos nositi naljepnice sa oznakom L ako imas manje od 2 god iskustva, neznam sad kako je ovdje u HR ... al šta jest jest 10 KM i pilaj dalje
__________________
___________________
DjedMraz je offline  
Staro 27.05.2008., 19:07   #8
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Citiraj:
Autor timmy75 Pregled postova
svi sad mogu ić jebat poslije 23:00
napokon
Crash009 je offline  
Staro 27.05.2008., 19:11   #9
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor timmy75 Pregled postova
ukida se koliko sam ja cuo tak da svi sad mogu ić jebat poslije 23:00
A jebemu sad jebem do 23.00 i jedva izdržavam, neznan kako ću sad po cijelu noć...
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 27.05.2008., 19:12   #10
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,550
Citiraj:
Autor MaCiC Pregled postova
haha psst , u BiH se moraju jos nositi naljepnice sa oznakom L ako imas manje od 2 god iskustva, neznam sad kako je ovdje u HR ... al šta jest jest 10 KM i pilaj dalje
Nikada se nisu morale nositi, pa ne moraju ni sada. A i kod nas policija više nije jeftina. Nece da te pusti bez 50KM
WraGG je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2008., 20:38   #11
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor MaCiC Pregled postova
haha psst , u BiH se moraju jos nositi naljepnice sa oznakom L ako imas manje od 2 god iskustva, neznam sad kako je ovdje u HR ... al šta jest jest 10 KM i pilaj dalje
ja sam mislio da tamo ni netreba vozacka
Problem je offline  
Staro 27.05.2008., 20:52   #12
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
kad mi je frka i potreba, ne gledam na sat.
bilo bi ok kad bi ga ukinuli, jer oni koji rade nered na cestama se voze bez obzira na zakon(e).
ali to je tek prijedlog, treba proci jos dosta vremena da se on uvede... :S

Željac je offline  
Staro 27.05.2008., 21:01   #13
Odojak
Premium
 
Odojak's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Dokle god ne uvedu plaćanje kazni prema poreznoj prijavi neće ljudi trzati kod nas.
Odojak je offline  
Staro 27.05.2008., 21:09   #14
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
I onda ti rvatski poduzetnik (ili tatin sin istoga) koji je prijavio cca 500kn poreza prošle godine (firma, jahta, mlaznjak i auti su na raznu rodbinu) uleti u auto sa 230 km/h sa brabusom i ubije ti familiju i za to dobije 3mj uvjetno i 6mj bez vozačke...

Jedino rješenje - treba kupit Hummera, tako da kad se zaleti u tebe da ostane samo naljepnica na vratima od njega i brabusa...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 27.05.2008., 21:14   #15
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
A jebemu sad jebem do 23.00 i jedva izdržavam, neznan kako ću sad po cijelu noć...
Kad nisi cuo za vazelin...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 27.05.2008., 21:19   #16
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Jedino rješenje - treba kupit Hummera, tako da kad se zaleti u tebe da ostane samo naljepnica na vratima od njega i brabusa...
Nemoj mi protiv Brabusa!


Ma taj 23h zakon je glup, jer tjera da se ide vanka prije 23 a vraća u jutro, pa je katastrofa još veća!

Isto tako iskustvo... u jebote glupi zakona!

A zakon od 105KS (mislim da je ~100ks) to znači da ja nemogu vozit Passata (kojeg vozim) od 130 ks, a mogu Swifta od 105ks i 800kg. Jebote da se zalipim sa Swiftom nebi me lopatom skupili
Baja 001 je offline  
Staro 27.05.2008., 21:20   #17
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Jedino rješenje - treba kupit Hummera, tako da kad se zaleti u tebe da ostane samo naljepnica na vratima od njega i brabusa...
Nadam se da ne misliš na ove H2 i H3 Hummere. To je takvo sranje od auta da je to strašno. Izgleda on veliko i čvrsto, ali to je samo iluzija. Bolje prođeš u Mini Cooperu nego u Hummeru ako već doživiš sudar.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 27.05.2008., 21:29   #18
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova

Ma taj 23h zakon je glup, jer tjera da se ide vanka prije 23 a vraća u jutro, pa je katastrofa još veća!
A daj pa tko je vidio ici kuci u sta ja znam 2-3 sata... onda tek pocinje brija

od jutra do sutra
Crash009 je offline  
Staro 27.05.2008., 21:30   #19
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Kad nisi cuo za vazelin...
To je zato da te ne boli guza.....
John Creasy je offline  
Staro 27.05.2008., 22:43   #20
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
super... početkom 7. mi prestaje ta debilna probna vozačka.

fino sam se nagulio, ali sam se pridržavao 23:00h pravila, brzine apsolutno ne i (knock-knock) nisu me ni jednom zaustavili za niš.

dnevno mogu na cesti samo na putu za posel nabrojat 10 likova (zapravo 8 žena i 2 lika) koji ne da trebaju probnu, nego im zabraniti upravljanjem jačih strojeva od jahanja konja na wide-livadi.
syss je offline  
Staro 27.05.2008., 22:50   #21
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
dnevno mogu na cesti samo na putu za posel nabrojat 10 likova (zapravo 8 žena i 2 lika) koji ne da trebaju probnu, nego im zabraniti upravljanjem jačih strojeva od jahanja konja na wide-livadi.
I više njih a ipak nemaju probnu ili sl. Imaju iskustva kao i ja u penjaju na M. Everest

A najgore od svega kada se ekipa nabije glavom na volan da vidi, haubu i da se može razminit s menom na uskom putu, a još idu 34.56km/h!
Baja 001 je offline  
Staro 27.05.2008., 22:57   #22
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Meni probna vozačka istječe za 2 mjeseca pa mi je iskreno svejedno...
Pridržaval sam se pravila zabrane vožnje jer izgleda više na*ebeš vožnjom po noći nego brzom vožnjom
Još me nisu nijednom zaustavili iako rado stisnem po gasu...
A ovo je istina, neki ljudi nikako nisu za vozačku...(se sjeća ko katalenića?)
__________________

potemkin.hr je offline  
Staro 27.05.2008., 23:03   #23
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
u bilo bi lijepo da to ukine iako bas i ne gledam na to,ali jos vise bi bilo lijepo da ukinu i za konjazu, jer imam 2 auta a niti jedan ispod 130 konja, ali me nisu niti jednom jos zaustavili

Zadnje izmijenjeno od: A.J.. 27.05.2008. u 23:20.
A.J. je offline  
Staro 27.05.2008., 23:17   #24
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
ja vozin i po noći. samo radi toga me moru cimat. iako evo sestričnu pustili sad u subotu i bez opomene...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline  
Staro 27.05.2008., 23:25   #25
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Držim fige da će proč ne da mi se gulit još jedna godina do 11...
Nemrem ni na ponoćnu premijeru u kinu otič
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 27.05.2008., 23:34   #26
Odojak
Premium
 
Odojak's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Nemoj mi protiv Brabusa!


Ma taj 23h zakon je glup, jer tjera da se ide vanka prije 23 a vraća u jutro, pa je katastrofa još veća!

Isto tako iskustvo... u jebote glupi zakona!

A zakon od 105KS (mislim da je ~100ks) to znači da ja nemogu vozit Passata (kojeg vozim) od 130 ks, a mogu Swifta od 105ks i 800kg. Jebote da se zalipim sa Swiftom nebi me lopatom skupili
Slažem se

Budali za volanom (ne ti ) je svejedno sjeo on u 60ks ili 600ks kad krene s***** radit A sad jel pokupio netkog sa 140 ili 240 je irelevanto jer tog bogca neće više biti
Odojak je offline  
Staro 27.05.2008., 23:35   #27
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
To 23.00 pravilo je najbolje pravilo izmisljeno u svemiru. al naravno pridrzavaju ga se bas oni koji ga se netrebaju pridrzavat jer i ovako i onako imaju mozga u glavi.

Cinjenicno stanje je. Tatin sin (registred trademark) ce u brabusu ic van da ga jebes iza 23.00h. Al onaj decko koji si je sa 28 godina tek skrpao za auto i vozacki ce postivat zakon i nece ici van.

Uglavnom da skratim. Ima par situcija. 23.00h zakon je prokleto dobra stvar za odredjene skupine. To su ove skupine ljudi. Tatini sinovi (tm), tatini sinovi koji NE voze drugim danima osim onim danima kad ima mamek ili tatek daju auto za navecer van - citaj u tih par sati sto imaju auto za sebe moraju se iskurcit pred punim autom ekipe za cijeli tjedan da imaju o cem pricat dok se voze u zetu preko tjedna.

Mozda ce se neko nac uvrijeden (al to me zaboli po obicaju). Al hebo me pas ako ova zadnja grupa ljudi nije veca opasnost od tatinih sinova u bekijima koji su u biti i dosta rijetki.

Taj zakon je genijalan zakon, kolko god bi ga trebalo doradit, samo sto je jebeni problem sto ga se nitko ne prdrzava. Policajci ga ne provode, ili se dogovoris za 100kn ili ako si mu rođo prodjes i mukte i opecnito svi misle da je debilan. al jebemu mater kako jebeno mozes biti tolko nesvijesan da neznas vozit _u normlanim uvjetima_ , a kamoli se _ganjat_ po noci. I tako nastaju jebene nesrece i ljudi ginu.

Da bi taj zakon bio kak treba kazne bi trebale biti abnormalne. Mislim pazi pise ZABRANA UPRAVLJANJA, ne pise nemojte voziti, nesmijes voziti pise ZABRANA. Znaci ista jebena stvar ko da sa b kategorijom ides vozit šleper ili vozis sa oduzetom vozackom. Mislim sto je najgore sto ti se moze dogodit? 500kn kazne? pa tolko masa ljudi potrosi za dva izlaska. Jebote kazne. Trebalo bi bi biti ak imas nesrecu ak i nisi kriv da si kriv, zapljena vozila i slicno.

Evo frend vozio sa tom probnom vozackom i imao sudar. Nezna se tocno ko je kriv i dobit ce spor valjda. Po meni bi on trebao bit kriv. Koj kurac imas radit u autu preko 100ks u 3 ujutro AKO ti pise ZABRANA. to je ko da je sleper vozio. ja bi mu skeljio takvu kaznu da se smrznes.

Uglavnom zakon treba ostavit i doradit. to je to. Kazne postorzit i milina.

Isto mislim i zakon preko 100ks, samo sto bi ja to podigao do 25 godina, jer kad vidim idiota koj nezna volan drzat u autu od 150ks mrak mi padne na oci. Pogotovo kad taj isti idiot sa masnim iskustvom od 200km po kvartu petkom ode van sa maminim autom i onda se pred punim auto kurvica ide pokazat i nabija gas stvarno mi dodje da izadjem van i spljuskam ga.
Fleks je offline  
Staro 27.05.2008., 23:53   #28
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
mislim da bi nam mogli dat od pol noci tak da neki stignu npr iz kina doc il gdje god bili il npr otic van (neki vole kasnije ici vani da se nakupi ljudi)
ali da se nemoze vozit do 5 ujutro je mozda pretjerano jer ti npr odes sa autom van parkiras ga, provedes se itd, i onda moras cekat jebenih 5 sati da odes doma, i onda se jos umoris il ti vec dojadi van jer je osla cijela ekipa pa ti se pocne spat i opet moze doci do *ranja jer si zaspao za volanom
sto se tice vecih konjaza, tu si i u pravu ali onaj koji se hoce pokazat, radit ce sranja i u jebenom šrotu i dovuc ga preko 120 kmh a posto je auto los nece proc ni jebeni zavoj i tras, opet sranje
problem je u nasem mozgu i moralu, danas svi zivimo u filmovima...
npr kad ja vozim slabiji auto zelim malo potegnut ali kad vozim tatinu limuzinu, onda mi ga je gust polako vozit i sto je najbolje sam auto privlaci poglede, a ne da poglede privlacis sto svih interesira sta to buci i skvici iza ugla
il kao sto si rekao neki zele inspirirat ostale u autu, da bi poslije imali sta pricat, ali zapamti danas si prosao taj zavoj ali sutra mozda neces i to ce ti biti previse...
drugu sansu neces dobit, a ni ostali u autu...
zamisli da ti frend ostane invalid, pa ja nebi htio sebi da sam invalid, najradije bih da sam umro tada a ne da mi netko cijeli zivot pomaze, a kamoli da sam zasluzan za tudu invalidnost, nebi nikad mogao njega ni ikoga drugog pogledat u oci, a zasto je sve to trebalo biti zbog par minuta slave, nije vrijedno toga, nikako

evo jedne dobre pjesme, nemojte odmah ugasit ako ne volite rap ali poslusajte rijeci, dobra stvar i istinita
http://www.youtube.com/watch?v=eIwrrMDtwkY&eurl
A.J. je offline  
Staro 28.05.2008., 00:25   #29
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
mislim da bi nam mogli dat od pol noci tak da neki stignu npr iz kina doc il gdje god bili il npr otic van (neki vole kasnije ici vani da se nakupi ljudi)
Definitvno bi trebalo stavit za vas mlade do 12. Tad jos nije ''nabrijana'' atmosfera. to se slazem.


Citiraj:
ali da se nemoze vozit do 5 ujutro je mozda pretjerano jer ti npr odes sa autom van parkiras ga, provedes se itd, i onda moras cekat jebenih 5 sati da odes doma, i onda se jos umoris il ti vec dojadi van jer je osla cijela ekipa pa ti se pocne spat i opet moze doci do *ranja jer si zaspao za volanom
E vis tu je caka. Zakon predvidja da ti NEJDES van sa autom, a ne da cekas jutro. Kuzis tu je problem. A opet nemozes stavit zabranu do 7 ujutro. Balonje su nesavjesni.

Citiraj:
sto se tice vecih konjaza, tu si i u pravu ali onaj koji se hoce pokazat, radit ce sranja i u jebenom šrotu i dovuc ga preko 120 kmh a posto je auto los nece proc ni jebeni zavoj i tras, opet sranje
Sto je lose ako budala ne prodje zavoj i zavrsi omotan kraj ceste oko drveta? Jedna budala manje i manje sanse da se zaleti glupan u mene ili nekog mog.

na vecu konjazu bi trebalo uvest zabranu na aute popularne za ''divaljake''. Tipa BMW, Honda i slicne u odredjenim dobnim skupinama.

Obicno ekipa u tim jakim autima koja radi sranja izgelda ovako. Verzija 1: Sin profesionalnog kamijonđije (po mogoucnosti alkoholicara) i domacice (sa 7 propalih brakova). IQ svih troje zajedno oko 120 kad se zbroji. decko otiso radit sa 18 i zaradio lovu. Zivi na podrucju krapine i kupio 12 godina starog BMWa. Cuo od decki iz sela da je zadnja vuča uber dojče jako. i tako se decko isao pokazat po selu, zadnji pogon, 200ks, magare bez mozga, celavim gumama i bez iskustva za volanom i magare u najboljem slucaju zavrsilo u kanalu....

Verzija 2: Sin bogatog poduzetnika (isto kamijondija al je ovaj sverao pa je bogat) i sisate majke (tata kupio mami sise) za 18. rodjendan dobio novi m3. Omotao se oko stupa jer mu je tata rekao da ce dobit dobre cice ako stisne gas preko cmroka (njemu upalilo, al je sise morao nadoplatit).

naravno iznimki ima i u gornjim slucajevima. al cinjencino stanje je da obicno sranja rade tulavi cobani i niko drugi. Imam frendova kojima su starci bezobrazno bogati i nepada im napamet da djeci kupuju m3. Nego voze golfove od 75ks, megane od 75ks i tu i tamo koj ljepi moderniji novi autu sa najslabijim motorom. Inteligenatn otac, ma kolko god bio on bogat, nece kupit svom balavom 18 godisnjem sinu auto od 200+ ks....


Citiraj:
problem je u nasem mozgu i moralu
nebi rekao u nasem. al podpuno se slazem. Problem je u mozgu pojedinog idiota za volanom.

Citiraj:
npr kad ja vozim slabiji auto zelim malo potegnut ali kad vozim tatinu limuzinu, onda mi ga je gust polako vozit i sto je najbolje sam auto privlaci poglede, a ne da poglede privlacis sto svih interesira sta to buci i skvici iza ugla
il kao sto si rekao neki zele inspirirat ostale u autu, da bi poslije imali sta pricat, ali zapamti danas si prosao taj zavoj ali sutra mozda neces i to ce ti biti previse..
.

Totalna istina. Al nevidim tu svru stiskanja gasa u slabijem autu. Mislim indenticno se vozim kad vozim tatin auti i svoj auto, a donji je duplo slabiji...

Citiraj:
zamisli da ti frend ostane invalid, pa ja nebi htio sebi da sam invalid, najradije bih da sam umro tada a ne da mi netko cijeli zivot pomaze, a kamoli da sam zasluzan za tudu invalidnost, nebi nikad mogao njega ni ikoga drugog pogledat u oci, a zasto je sve to trebalo biti zbog par minuta slave, nije vrijedno toga, nikako
Da svi ovako razmisljaju, a razmisljas full slicno ko i ja (Sto je nazalost rijetkos u ovoj zemlji) nebi bilo mrtvih na cestama i autolimari bi propadali...


Inace samo mali disclaimer. napisao sam dosta toga sto ce neke uvrijedit. Iskreno, zaboli me, one koje vrijeda spadaju u opasnu skupinu kojoj nije mjesto na cesti di je pitnje zivota i smrti. Moje uvrijede su nikakva kazna. Debile u prometu bi trebalo na licu mjesta kastrirat.
Fleks je offline  
Staro 28.05.2008., 00:26   #30
etna22
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 61
Mislim da je zakon glup. Kakve to veze ima u koju uru ćeš vozit? Ako ne znaš vozit isto ti je vozija u 3 ujutro ili 3 popodne, čak mislim da je 3 ujutro i sigurnije jer je promet rjeđi.... I onaj zakon o 100KS je također glup i nema nikakve logike u njemu jer i auto od 75KS može potegnit daleko preko 100km/h.

Tribali bi uvest zakon po kojem ako te uvate pijanog za volanom ili da divljaš po cesti ili slične idijotarije slijedi ti oduzimanje vozačke i VOZILA! Pa da te vidim kako ćeš se sljedeći put glupirat! A za one koji skrive prometnu nesreću sa smrtnim posljedicama drakonske zatvorske kazne, a ne kao onome liku šta je u Makarskoj ubija dvi curice na putu iz škole, ni dana zavora samo zato jer je iz ugledne obitelji i jer su mu njegovi platili školovanje u Švicarskoj. Tribalo je kaznit i njega i onoga ko mu je da ključeve (njegov otac naravno)...
etna22 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na