Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.07.2017., 03:48   #30751
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Sve stoji, ali koliko će ti punionica trebati za stambeni blok kao što je recimo zagrebačka Mamutica u najgorem, a u najboljem slučaju nekakva manja stambena zgrada s 4 stana? Već samih parkirnih mjesta nedostaje već godinama

Čak i da su dva auta na istom ulazu, imaš problem tko će kad, koliko dugo, pa treba meni, ti si maloprije i sl.

Poklat će se ljudi oko chargera, a gdje je još održavanje punjača. Nisam imao priliku vidjeti kakvi su kablovi i utikači, tj. kako je spoj kabela i auta izoliran od vanjskih utjecaja. Ne bi mi bilo svejedno da auto ostavim na punjenju, a vani krene olujno nevrijeme.

Sorry, ali ja to još uvijek ne vidim u Zagrebu, ne bez kompletne rekonstrukcije svih kvartova u nekoj dalekoj budućnosti

Recimo, u predgrađu to mogu zamisliti. Kuća, dvorište, pas, prilaz s punjačem...ali u Sloveniji
Vjerojatno imaš pravo, mene boli glupost ljudi i vjerojatno će im trebat da se naviknu i dogovore. Ali riješit će se već nekako.

Vidi ova čudesa, to je tek početak.



Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Sloveniju spominjem jer sam se u zadnjih 5 godina gore nagledao električnih auta koji su kod nas tek sad stigli u ponudu. (Twizy i Zoe). Mislim da sam samo jedan Fluence Z.E. vidio kod nas.

Što uopće trenutno imamo u ponudi? Ono što vidim na cesti osim Tesli su samo poneki rijetki BMW i3, Citroen C-Zero, Mitsubishi i-MIEV, VW e-Golf i e-Up, a prva dva ne mogu ni svrstati pod auto nego pod električna kolica.
Auti koji dijele električni i ICE agregat su nažalost samo sprdnja od strane automakera. Da pokažu "da imaju" i da ne kasne. A zapravo su trenutno debelo iza Tesle koja ih je debelo iznenadila. Chevy Bolt je kakti "super" EV, a nemreš ga nigdje kupit. Sve je to smiješno. Em su underpowered baterijeom, em su underpowered motorom.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 06:16   #30752
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova

Što se tiče AUX-a i adaptera, gledao sam malo tutorijale, ali se ne bi usudio to raditi sam. I još e znam koji bi od tih adaptera radio s mojim autom a da se da nabaviti i ugradit u HR.
Napisao si da nemaš AUX, al ako ga imaš, ovo je rješenje i radi bez greške. Kupio za staru sony liniju, kad imamo tulum da puštam mjuzu s tableta.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 06:31   #30753
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Meni je super kako u ocima ljudi, elektricni auto bez barem 200kW i 0-100 ispod 5s jednostavno nicemu ne vrijedi
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 07:19   #30754
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Ak planirate s dizelašem u Stuttgard sljedeće godine - netje motji. A kolko čujem nije jedini njemački grad koji će zabraniti ulaz dizelašima.
Tipične polu-informacije hrv novinara. Prvo, presuda nije pravomoćna. Drugo, vrijedi za aute sa Euro3 normom i starije.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 07:57   #30755
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Susjed mi ima Teslu S i nikako mi nije jasno kako je mogao dati toliki novac za auto koje nije njemačko. Rekao sam mu da je mogao za te pare uzeti Golfa dizela. Em bi ga manje koštao, em manje troši, bolje ide i lakše ga prodaš. A tek status.... Umirali smo od smijeha
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 09:17   #30756
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Da malo uletim s drugom temom. Znaci imam Hondu Civic 8 gen 2006 i stock radio unutra. Stock radio nema ni Aux, ni USB, a BT je znanstvena fanstastika. Sad bi ja to htio zamjenit nečim moder inijim. I gledam mora se pol auta rastavit, trebam prednju masku koja dodje ko suho zlato i onda jos i 2-din headunit + neke kablove i adaptere. Kad bi to i ugradio vjerojatno ostajem bez gornjeg zaslona na kojem vidim sat i postavke klime/ventilacije. Zna netko di najbolje to pitat da se to kak spada napravi + ak je netko radio nesto slicno na nekoj Hondi iz tog doba nek puca.

Čak bi bio bi zadovoljan sa ovim stock radiom al da se moze spojit na neki adapter pa da dobijem 3.5 mm ulaz ili BT...

Sent from my Pixel using Tapatalk
Pozdrav,

ja sam imao sličnu problematiku na Subaru-u, i na kraju sam kupio kinesko pojačalo d-klase sa bluetoothom i aux-om, ugradio u pretinac gdje se ne vidi, kupio ISO harness i prednje zvučnike u vratima spojio istovremeno na radio i pojačalo sa bluetoothom. Sve ide preko DPDT releja koji prebacuje zvučnike na pojačalo kad se isto upali. Sve skupa nekih 200kn, radi super, jedino je nešto posla i ne mogu se istovremeno slušati radio i pojačalo / bluetooth.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 09:24   #30757
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Tipične polu-informacije hrv novinara. Prvo, presuda nije pravomoćna. Drugo, vrijedi za aute sa Euro3 normom i starije.
Upravo sam mu to htio napisati ali si me preduhitrio...tako lagati ovaj napaćeni narod...

Što se tice eGolfa.... i ja isto cekam sljedeceg, sigurno ce mu cijena biti kikiriki....opce je poznato da je svaki novi golf sve jeftiniji i jeftiniji...a s obzirom da favej ne radi FL vec izbaci nove verzije, trebali bi biti za đabe...

Da odmah sprcam sam sebe, i jesu za đabe....ovi koji su otkupljeni u Americi
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 09:45   #30758
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Kupio bi polovni auto do 40-45k kn, u trenutnu svrhu manjeg gradskog auta, sa povremenim izletima do 100-200km.
Postoji dobra mogucnost da se kroz godinu dana auto bude koristio i kao prijevoz na posao, znaci 100km/radni dan i tako sljedecih 4-5 godina.

U aute se ne kuzim 2% i ovo mi je prvi vlastiti auto. Znam samo da ne zelim iskljucivo city car, a niti preslab/prevelik auto za kraca putovanja.

Mene zanima samo sljedece, kako se informirati o (polovnim) autima? Neki sajtovi, novine, sta da gledam da bi uopce skuzio koji auto uzeti u obzir, a koji ne? Pratim i ovu temu makar sam stekao dojam da jako malo pricate na temu polovnjaka pa...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 09:49   #30759
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
@Magarac - kak si generalno zadovoljan sa Suzukijem? Gledam i ja da starog SX4 slijedeće god napokon zamijenim Scrossom.
Probao sam ga na kratkoj vožnji i naspram starog je maybach, ali me zanima kakav je nakon dužeg druženja.
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ak si bio zadovoljan sa SX4om sa ovim ces bit puno zadovoljniji. Komfor, gepek, podvozje, sve je bolje. SX4 nije bas neki putni auto dok je Cross solidan putni auto po meni a po gradu nije nis losiji od sx4a, preglednost, okretnost i sl..
Ima stvari kaj malo smetaju i koje su specificne za Suzuki kao duplo zakljucavnje, poluge BCa, nema auto sklapanje retrovizora i tak neke finese kaj nisu jaca strana Suzukija generalno.. Megane mi je bolji auto kaj se toga tice..

Ima sad Crosseva dosta po Zg, puno vise nego starog modela. Iznenadila me nova Insignija, isto ih ima puno i izgledaju odlicno, pogotovo naspram stare..
Imam 1.0 turbaka FWD.
Proso 3500km u nesto manje od 3mjeseca.

Zamjerke kao i od Magarca + da se nemrem nikak naviknut na sic. nikak nemrem nac poziciju koja mi pase i na duzim putovanjima se gnijezdim previse. brijem si nabavit neki jastuk da pa da stavim na lumbalni dio.

Jucer se vratio sa puta, vozio 3h u komadu i ledja mi nisu bila zahvalna.

Kaj se tice potrosnje.
U Zagrebu mi je prosjek 7l.

Sada bio u Istri i prosjek mi je bio 6.2l
Klima upaljena cijelo vrijeme i na autoputu do karlovca 130-140 od Karlovca do Rijeke 120-130 sve na tempomatu.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 09:54   #30760
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Kupio bi polovni auto do 40-45k kn, u trenutnu svrhu manjeg gradskog auta, sa povremenim izletima do 100-200km.
Postoji dobra mogucnost da se kroz godinu dana auto bude koristio i kao prijevoz na posao, znaci 100km/radni dan i tako sljedecih 4-5 godina.

U aute se ne kuzim 2% i ovo mi je prvi vlastiti auto. Znam samo da ne zelim iskljucivo city car, a niti preslab/prevelik auto za kraca putovanja.

Mene zanima samo sljedece, kako se informirati o (polovnim) autima? Neki sajtovi, novine, sta da gledam da bi uopce skuzio koji auto uzeti u obzir, a koji ne? Pratim i ovu temu makar sam stekao dojam da jako malo pricate na temu polovnjaka pa...
Kad si izabereš što ti se sviđa, baci pogled ovdje:
https://www.honestjohn.co.uk/carbycar/

Imaš navedene prednosti, mane, eventualne opozive...

Nema savršenog rabljenog auta, sve ovisi koliko sreće imaš. Svatko će te zavaljati ako mu to dopustiš.

Pogledaj što Neostar ima u ponudi. Vozim službeni auto od Oryxa i svakih godinu dana dobijem novi, a stari se prodaje. Uredno su održavani u njihovom servisu, više manje su svi u odličnom stanju, a svaki nedostatak ti navedu. Većina tih auta u ponudi je bila u dugoročnom najmu (flote) raznih firmi ili kao rent-a-car. Sjećam se kad sam prošle godine išao preuzeti novog Clia, a ekipa je doslovno čekala u redu, jer su se prodavali Golfovi iz najma Zagrebačke banke

Da tražim auto s pouzdanom kilometražom i čistom servisnom knjigom, gledao bih prvo njih. Još dobiješ i 2 godine garancije na auto, mislim da uz to još i plaćeno osiguranje i asistenciju. Čak sam naletio kod pregledavanja nekih auta i da daju dvogodišnje održavanje u cijeni.

http://www.neostar.hr/rabljena

Koliko vidim, za novce kojima raspolažeš trenutno ne možeš dobiti ništa osim Fabie 1.2, pa mislim da nećeš puno koristi imati od njih
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 31.07.2017. u 10:04.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 10:51   #30761
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
U svezi radija u Hondi, fm trasmitere zaboravi. Ako imaš ulaz za cd charger, uzmi yatour. Ja ga koristim 3. Godinu, nije savršen al radi odlično, komande na volanu prebacuju pjesme uredno.
lowrider je online   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 10:58   #30762
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
U svezi radija u Hondi, fm trasmitere zaboravi. Ako imaš ulaz za cd charger, uzmi yatour. Ja ga koristim 3. Godinu, nije savršen al radi odlično, komande na volanu prebacuju pjesme uredno.
Koji točno model?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 11:45   #30763
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Ima usb, sd card i aux in. Ima još utičnicu na sebi di se došteka BT modul, al to nisam uzimao.
lowrider je online   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 12:09   #30764
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

http://www.neostar.hr/rabljena

Koliko vidim, za novce kojima raspolažeš trenutno ne možeš dobiti ništa osim Fabie 1.2, pa mislim da nećeš puno koristi imati od njih
Ovisi, mogao bi se i rastegnuti do 60k (+1 god. duze placati ratu), pogotovo ako je ponuda dobra i ako bi taj auto mogao uredno primiti bebu ili dvije u dogledno vrijeme Hvala za linkove, za pocetak i vise nego dovoljno!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 12:48   #30765
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Baš sam happy Stignem na posao i primjetim da curi kočiona tekućina na zadnjem lijevom kotaču. Puknuo je lajtung i fino slini kad stoji (ne vidi se neko oštećenje izvana).

A ništa, stavio nove lajtunge i naručio nove kompletne Hel lajtunge (prošlu sam uzeo samo za prednje)


Sent from my Nexus 6P
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 12:59   #30766
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Zar ti nemaš neke ojačane/armirane/steel braided/štatijaznam lajtunge?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 13:09   #30767
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Samo sam prednje već stavio. Zadnje nisam ništa dirao. Čim stigne i bit će opeet montirane. Sve novo ću sastaviti.

Sent from my Nexus 6P
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 13:31   #30768
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Koliko km si vec napravio?
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 14:24   #30769
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Misliš li kao ukupno? Trenutno ima 180 tkm. Ili nakon servisa odvozio najmanje 2000km
Obični lajtunzi znaju propasti za deset godina ( tj propucani). Moje stare max 7 godina. Mjenjam tekućinu redovito (obavio servis prije kojih mjesec dana sa novim pločicama). Ode RBF 660 u vjetar.

Sent from my Nexus 6P
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 14:47   #30770
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
U Americi će ići isporuke. Oni koji su odmah rezervirali će dobit auto do kraja godine.
Isporuke u Europi idu tek krajem sljedeće godine. Kao što i vidiš iz slike rezervacije - auto je rezerviran 31.03.16. u Beču u njihovom salonu, na dan kad su iste otvorene, a još nije bilo poznato kakav je to uopće auto.

Nego, ovaj nos na autu netko voli, netko ne voli. Ali jedna stvar mi nije jasna - zakaj je auto tako visok? Pa skoro glavu mogu gurnut između kotača i karoserije.

Nisam mislio da ću to ikad reći, ali registarska tablica će na ovom modelu naprijed uljepšati izgled podosta.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 15:52   #30771
N!NO
Premium
Moj komp
 
N!NO's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 274
A kod Alfe tablica radi upravo suprotno. Sto je ispravno od tog dvojeg? 😃
N!NO je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 16:06   #30772
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Pozdrav,

ja sam imao sličnu problematiku na Subaru-u, i na kraju sam kupio kinesko pojačalo d-klase sa bluetoothom i aux-om, ugradio u pretinac gdje se ne vidi, kupio ISO harness i prednje zvučnike u vratima spojio istovremeno na radio i pojačalo sa bluetoothom. Sve ide preko DPDT releja koji prebacuje zvučnike na pojačalo kad se isto upali. Sve skupa nekih 200kn, radi super, jedino je nešto posla i ne mogu se istovremeno slušati radio i pojačalo / bluetooth.
Imaš možda kakve linkove za ovo?

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
U svezi radija u Hondi, fm trasmitere zaboravi. Ako imaš ulaz za cd charger, uzmi yatour. Ja ga koristim 3. Godinu, nije savršen al radi odlično, komande na volanu prebacuju pjesme uredno.
Može isto link ?
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 19:40   #30773
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
A kod Alfe tablica radi upravo suprotno. Sto je ispravno od tog dvojeg? 😃
Vozimo li se bez tablica?
  Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 19:46   #30774
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Da malo uletim s drugom temom. Znaci imam Hondu Civic 8 gen 2006 i stock radio unutra. Stock radio nema ni Aux, ni USB, a BT je znanstvena fanstastika. Sad bi ja to htio zamjenit nečim moder inijim. I gledam mora se pol auta rastavit, trebam prednju masku koja dodje ko suho zlato i onda jos i 2-din headunit + neke kablove i adaptere. Kad bi to i ugradio vjerojatno ostajem bez gornjeg zaslona na kojem vidim sat i postavke klime/ventilacije. Zna netko di najbolje to pitat da se to kak spada napravi + ak je netko radio nesto slicno na nekoj Hondi iz tog doba nek puca.

Čak bi bio bi zadovoljan sa ovim stock radiom al da se moze spojit na neki adapter pa da dobijem 3.5 mm ulaz ili BT...

Sent from my Pixel using Tapatalk
Jesi možda razmišljao o ovom?
http://m.ebay.de/itm/YT-BTA-Bluetoot...%257Ciid%253A2

To furam na svom avensisu, doduše bez bluetootha (jeftinije), radi uredno i sa komandama na volanu.


Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 20:19   #30775
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Ja sam baš danas naletio na nešto takvo.
http://www.caraudioempire.hr/ostala-...n-gateway-lite

Ovo je model s kabelom baš za Hondu.
Uglavnom, kad to spojiš, koliko sam ja shvatio, tvoj radio to prepoznaje kao CD changer. Uštekaš USB s glazbom i to je to.
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 20:30   #30776
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Isto to radi i Yatour sa gornjeg linka. Treba paziti samo da je konektor onakav kakav vam je na autu za cd-chg. Imam to na autu i radi vec 3g. bez problema. Komande na volanu rade.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 20:34   #30777
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Jesi možda razmišljao o ovom?
http://m.ebay.de/itm/YT-BTA-Bluetoot...%257Ciid%253A2

To furam na svom avensisu, doduše bez bluetootha (jeftinije), radi uredno i sa komandama na volanu.


Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
Koji avensis imas?
Imas takav model samo sa 3.5" prikljuckom i USBom?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 20:46   #30778
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Koji avensis imas?
Imas takav model samo sa 3.5" prikljuckom i USBom?
2008. Avensis T25, 3.5" usb i sd kartica, radi već tri godine bez problema.
Jedini nedostatak je što moraš numerirati foldere od 1-15, jer ih vidi kao cd-e.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 21:22   #30779
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
2008. Avensis T25, 3.5" usb i sd kartica, radi već tri godine bez problema.
Jedini nedostatak je što moraš numerirati foldere od 1-15, jer ih vidi kao cd-e.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Mrak, moj auris je 2007 tak da bi isti odgovarao, pretpostavljam.
Jel imas negdje link na svoj model?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2017., 08:36   #30780
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Mrak, moj auris je 2007 tak da bi isti odgovarao, pretpostavljam.
Jel imas negdje link na svoj model?
http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBa...=0&cspheader=1

Mislim da je to ovaj.

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na