Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2012., 01:07   #4321
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Jel ima možda netko Transcend micro sd karticu u ovom mobu i kako mu radi? Class4 i/ili 6?
Hvala

EDIT:
Našao ADATA class4 što sam i želio.

Zadnje izmijenjeno od: Mihael. 24.12.2012. u 19:23.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2012., 11:58   #4322
Thorax
Doomster
Moj komp
 
Thorax's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Kraj Donji
Postovi: 396
Koristim zadnji Fundowsky (4.1.1) i kad podesim u aplikaciji "On Call End" da mi ode na home screen, a ne u history poziva dogodi se da ponekad ode, a ponekad ne (češće ne ode) pa me zanima dal zna netko zašto funkcionira polovično i ima li neka zamjenska aplikacija koja će mi šljakati. Zahvaljujem
__________________


CPU: AMD Athlon 640 under TX3
MBO: Asrock 870 Extreme3
RAM: 8 GB DDR3 Mushkin @ 1333, CL8
VGA: XFX HD4830
HDD: WD 6400AAKS
Monitor: Samsung 2470H
PSU: Fortron PNF 400W
OS: Win 7 Enterprise x64 SP1
Net: 12 Mbit/1,25 Mbit
Sound: Logitech X-530




CPU: Intel Celeron T3100
MBO: HP 1526
RAM: 2 GB DDR3
VGA: GMA 4500MHD
HDD: WD3200BEVT
Monitor: 15,6“ LCD
PSU: HP 65 W
OS: Win 7 Enterprise x86 SP1
Sound: Arctic Sound P281




CPU: AMD Athlon M320 undervolt @ 0.975 V
MBO: AMD 785
RAM: 2 GB DDR2 800
VGA: Integrated HD4200
HDD: Hitachi 250 GB
Monitor: LCD 15,6“
PSU: Delta Electronics 65 W
OS: Win 7 Ultimate x86
Net: 8 Mbit/768 kbit
Sound: integrated
Thorax je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2012., 15:16   #4323
S@ša
Registered User
Moj komp
 
S@ša's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Jedno pitanjce za one koji imaju zadnjeg Fundovskog na mobu. Jel možete stavit live wallpaper? Ja nemrem. Kad odem na wallpapers, nudi mi samo wallpapers i Quick Pic Wallpapers. Kad skinem s marketa neki live wp, mogu ga pokrenut klikanjem na ikonu i to je to, čim kliknem na home gumb, nestaje.
Thx
Naravno da može

Imao isti problem, trebaš instalirati live wallpapers picker, ja sam ga izvadio iz drugog huawei-a koji je imao od tele2 rom, instalirao na svoj i sve radi normalno!

EDIT
probao sam skinuti par live wallpapers picker-a sa neta ali niti jedan nije radio pa ako ne budeš imao sreće pošalji mi svoj mail na pm pa ti ga pošaljem

Zadnje izmijenjeno od: S@ša. 25.12.2012. u 15:31.
S@ša je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2012., 20:40   #4324
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Da li netko ima link za dl zadnjeg fundowsky roma? Kolko sam skužio ugasio je blog....
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2012., 22:40   #4325
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Thorax Pregled postova
Koristim zadnji Fundowsky (4.1.1) i kad podesim u aplikaciji "On Call End" da mi ode na home screen, a ne u history poziva dogodi se da ponekad ode, a ponekad ne (češće ne ode) pa me zanima dal zna netko zašto funkcionira polovično i ima li neka zamjenska aplikacija koja će mi šljakati. Zahvaljujem
Isti slučaj, rijetko ode na home.

Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
Da li netko ima link za dl zadnjeg fundowsky roma? Kolko sam skužio ugasio je blog....
http://www.roomyshare.com/fundowsky-download.html
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2012., 23:47   #4326
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Malo novih romova ko hoce da isprobava
http://devteamlunar.blogspot.com/?m=1

http://u8650.ru/forum/topic_603/1

meni licno je rus bolji,jos uz malo prerada u njemu i trenutno mi on vrti se na mom sonicu !Ovaj Lunar od talijana se navodno instalira prvo BASIC verzija,a onds ko hoce preko njega ide PRIME bez wipe i format samo install zip!
Probao oba,na talijanu mi je slusalica malo tiha,playeri grme na oba i uglavnom sve fercera ali sam ipak oba otvorio i malo preuredio po svom,ako kome treba kakvih inovacija nek se javi i da obs su na default 600Mhz brzi i onaj xperia launcher me iznenadio brzinom i lakocom!
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 10:42   #4327
pero stres
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: bjelovar
Postovi: 7
POMOĆ... Imam problem..nedavno sam istalirao CyanogenMod-7.2-ICS-5-8-12_02-09 i od njega mi ostao bootloader tj. ona animacija koja se pojavljuje prilikom paljenja mobitela.. dali postoji koja opcija da se vrati ona orginal huawei aninacija s kojom je mobitel i kupljen...jer ga želim prodati a ima garanciju još 14 mj...

Zadnje izmijenjeno od: pero stres. 28.12.2012. u 11:30.
pero stres je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 15:49   #4328
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor pero stres Pregled postova
POMOĆ... Imam problem..nedavno sam istalirao CyanogenMod-7.2-ICS-5-8-12_02-09 i od njega mi ostao bootloader tj. ona animacija koja se pojavljuje prilikom paljenja mobitela.. dali postoji koja opcija da se vrati ona orginal huawei aninacija s kojom je mobitel i kupljen...jer ga želim prodati a ima garanciju još 14 mj...
Ako hoces da ti ta garancija vrijedi onda na njemu mora biti official rom(a i bootloader ce ti vratiti),znaci,trebas skinuti official verziju,zadnja je 2.3.6 (evo linkovi gdje ces skinuti rom i sta i kako uraditi objasnjnje u PDF-u
ROM- http://www.mediafire.com/?nqmdfcdd49ck5su
PDF- http://www.huaweidevice.co.in/Downlo...-Procedure.pdf
i to bi bilo to,dobices fabricki rom,bootloader,garancija vrijedi i OK.
Ako imas kakvih jos pitanja pitaj,potrudicu se pomoci i sretno sa prodajom
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2012., 19:44   #4329
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
pozdrav svima,
kako mi se neda čitat ovih 100 i kusur stranica , a i nije da vas kužim ... jedno jednostavno pitanje.
imam origigi soft na mobu, htio bi nešto brzo, da radi, da ne šteka, da se baterija ne potroši odmah, i da je stabilno. efekti i gluposti mi ne trebaju, ajmo reć, mob kao stari symbiani, koji jednostavno rade bez da se moram ubijati, neke .apk tražit i instalirat, jer od toga mi je slabo i kad radim na windowsima. zato i dalje koristim nokiu, a ovaj huawei mi je za net i aplikacije.

sad se ruši, osobito kad koristim gps, pa se nakon 20tak minuta restarta. a gps mi je dosta važan.
elem, neki rom koji samo - radi. ima home screen sa onim ikonama u task baru (za data/wifi, gps, autorotate...)...
koliko sam pročitao na par stranica, svakom romu neki drek fali ili šteka. e da, po mogućnosti da nije na ćirilici -.- i da je na engleskom.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 10:57   #4330
s4vgR
Premium
 
s4vgR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Kratko i jasno, vidi gore link za zadnji fundowski. taj rom koristim već par mjeseci i vrlo sam zadovoljan (nije bilo problema niti nedostatka funkcionalnosti). Za instalaciju ROMova ćeš ipak morat malo prosurfati
s4vgR je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 12:03   #4331
darioklc
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 4
Jel tko unlockao mobitel sam?
Jel bi mogao ovaj način upaliti:
http://www.dc-unlocker.com/huawei_u8...lock_procedure
darioklc je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 12:44   #4332
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa kolko vidim iz tutoriala, i ovdje moraš platit. Dakle jednostavnije je kupit kod za otključavanje.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 13:21   #4333
pero stres
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: bjelovar
Postovi: 7
pero stres je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 23:40   #4334
Papcina
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 39
pozdrav ljudi
ovako, imam problem sa vraćanjem podataka...
promijenio sam ROM, sada sam na CyanogenMod 7.2.0. by Spira (Skinuto sa u8650.ru )
ROM je za sada predobar, brz, stabilan... al imam problem za ubacit SMS poruke, kontake, alarme i sve zivo sto sam imao na prijasnjem...
na tom proslom (Fundowsky 4.1.1.) sam backup napravio sa Huawei AllBackup softverom, na ovom Cyanu taj program nikako ne uspijevam instalirat, probao sam 3 verzije i nikako nece... trebao bi mi pod hitno neki slicni program da mogu povratit podatke.... probao sam jedno 10ak sa PlayStorea al svi su za 0....
backup file je u .zip ekstenziji i unutra su .db fileovi...
pomozite ako netko ima ideju!
thx!
Papcina je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 09:25   #4335
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
ja koristim sms backup+ koji ti moze sve redovito bacukupirat na gmail, i onda kad treba povuc nazad na mob... eh, posto si ti napravio backup s ovim huaweijvim alatom, nisam bas siguran kako ce to ic.

sto se tice drugih stvari. titanium backup ti može sve backupirat i vratit.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 11:49   #4336
dani77
Premium
Moj komp
 
dani77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Val
Postovi: 304
Dok sam imao Huawei backupirao sam i vracao (stock-fundowsky-cyanogen-stock) sa MyPhoneExplorer. Backup sa Huawei-a uredno prosao na Sony XPERIA Tipo.
__________________
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
dani77 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 12:54   #4337
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ja sam primjetil na tom Huawei alatu da na kojem romu napraviš backup, samo na taj rom možeš i vratit
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 13:51   #4338
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Problem je što Huawei Backup ne radi na CM 7.2 (ili bar nije radio dok sam ga ja koristio). Najbolje vrati Fundowskog, napravi backup sa SMS Backup & Restore i Call Logs Backup & Restore sa Play Storea. Slike i muzika bi ti trebale bit na SD kartici, a kontakti i bookmarkovi ti se syncaju sa Google računom.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 14:28   #4339
Papcina
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 39
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Problem je što Huawei Backup ne radi na CM 7.2 (ili bar nije radio dok sam ga ja koristio). Najbolje vrati Fundowskog, napravi backup sa SMS Backup & Restore i Call Logs Backup & Restore sa Play Storea. Slike i muzika bi ti trebale bit na SD kartici, a kontakti i bookmarkovi ti se syncaju sa Google računom.

jbga, onda cu reci pa-pa... ma mislio sam vratit sms poruke, i jedno 140ak kontakata sa mobitela, ostalo mi je na googlu kao sto kazes...
cekat cu dok ne izadje neka verzija za cm7 koja ce radit...
sad kad sam sve namjestio nemam nikakve volje za vracat sve na staro
Papcina je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 01:54   #4340
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Nisam možda dobro napisao. Mislio sam da vratis Fundowskog, vratis sa Huawei backup nazad podatke na njega i onda ih backupiraš ovim alatima koje sam naveo. Instaliraš nazad CM 7 i baciš na njih backupove. Ove dvije aplikacije rade na svim verzijama Androida.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 16:47   #4341
Papcina
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 39
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Nisam možda dobro napisao. Mislio sam da vratis Fundowskog, vratis sa Huawei backup nazad podatke na njega i onda ih backupiraš ovim alatima koje sam naveo. Instaliraš nazad CM 7 i baciš na njih backupove. Ove dvije aplikacije rade na svim verzijama Androida.
je je, shvatio sam sto si htio reci, al sad kad sam sve namjestio na cm7.2 mi se uopce neda vracat natrag...

evo, ukratko dojmovi, rom za sad brz, stabilan, nikad greske, jednostavno wow!
usputno pitanje, dialer na njemu nema opciju biranja kontakata preko dialpada, ono npr ocu zvat marka i stisnem 62756 i on mi izbaci sve s tom kombinacijom... koji dialer ima tu mogucnost da se prebacim?
Papcina je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 16:40   #4342
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Papcina Pregled postova
je je, shvatio sam sto si htio reci, al sad kad sam sve namjestio na cm7.2 mi se uopce neda vracat natrag...

evo, ukratko dojmovi, rom za sad brz, stabilan, nikad greske, jednostavno wow!
usputno pitanje, dialer na njemu nema opciju biranja kontakata preko dialpada, ono npr ocu zvat marka i stisnem 62756 i on mi izbaci sve s tom kombinacijom... koji dialer ima tu mogucnost da se prebacim?
Ako znas na kojem si to romu imao,raspakuj ga tj. odzipuj i nadji u system\app tu aplikaciju Dialer.apk,prebaci je na SD karticu i root explorerom je stavi u svoj rom koji koristis i ne zaboravi promijeniti permission rw-r-r i trebalo bi da sljaka,u masu romova sam tako nabacao raznih aplikacija kao systemske i samim tim rasteretio malo internu memoriju.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 12:07   #4343
Papcina
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 39
šok i nevjerica
ne dolaze mi sve SMS poruke ni na ovom romu.... wtf?!
inace, cyanogen 7.2 by spira, jako brz i stabilan za sada... 2 mane odmah u startu: ne radi ugradjena e-mail aplikacija.. i ne prima sve SMS poruke... ostalo za 5+
sad mi recite, jel to primanje sms poruka vezano uz ROM ili uz sam hardver u mobitelu?!
Papcina je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2013., 14:07   #4344
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Ako znas na kojem si to romu imao,raspakuj ga tj. odzipuj i nadji u system\app tu aplikaciju Dialer.apk,prebaci je na SD karticu i root explorerom je stavi u svoj rom koji koristis i ne zaboravi promijeniti permission rw-r-r i trebalo bi da sljaka,u masu romova sam tako nabacao raznih aplikacija kao systemske i samim tim rasteretio malo internu memoriju.
Pozdrav,
Ja dialer.apk nemogu naći ni u jednom romu. Možda je neko drugo ime?
btw. Koji je apk za one gore "tipke" za uključivanje wifi-a, bt-a, i ostalog?

dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2013., 19:35   #4345
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor dudum48 Pregled postova
Pozdrav,
Ja dialer.apk nemogu naći ni u jednom romu. Možda je neko drugo ime?
btw. Koji je apk za one gore "tipke" za uključivanje wifi-a, bt-a, i ostalog?

Svi je stavljaju pod drugim imenom ali mislim da ikonica ostaje ista tj. ona slusalica,a gledao sam negdje je nazovu Telephone.apk,Phone.apk pogledaj malo nije je tesko naci,a to sto ti pitas se zove SystemUI.apk,a ako hoces da ih modifikujes da izgledaju malo drugacije (vjerovatno si primjetio da su one od roma do roma malo drugacije) to je vec malo veci posao neke se mjenjaju u samoj apk SystemUI.apk a neke developeri opet spakuju u framework-res.apk zavisi ali ako koristis neki rom koji ima theme chooser mogu ti poslati jednu ICS temu koju sam malo preuredio za sebe,a mozda imam negdje preradjene framework-res.apk i SystemUI.apk ne mogu se bas sjetiti sad.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 08:37   #4346
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
da li postoji aplikacija koja bi kad me netko zove i ja se ne javim ili mi mobitel na punjacu bla bla koja bi automatski poslala sms na taj broj sa nekim mojim predloskom koji napisem?
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 09:34   #4347
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Malo OT, ali u našoj domeni

dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 09:36   #4348
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Svi je stavljaju pod drugim imenom ali mislim da ikonica ostaje ista tj. ona slusalica,a gledao sam negdje je nazovu Telephone.apk,Phone.apk pogledaj malo nije je tesko naci,a to sto ti pitas se zove SystemUI.apk,a ako hoces da ih modifikujes da izgledaju malo drugacije (vjerovatno si primjetio da su one od roma do roma malo drugacije) to je vec malo veci posao neke se mjenjaju u samoj apk SystemUI.apk a neke developeri opet spakuju u framework-res.apk zavisi ali ako koristis neki rom koji ima theme chooser mogu ti poslati jednu ICS temu koju sam malo preuredio za sebe,a mozda imam negdje preradjene framework-res.apk i SystemUI.apk ne mogu se bas sjetiti sad.
Pošalji temu, a ovim drugim ću se većeras pozabaviti.
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 15:39   #4349
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
nasao sam perfektna aplikacija . mislim da bolje se ne moze napraviti

https://play.google.com/store/apps/d...3Jlc3BvbmRlciJ
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 17:08   #4350
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor Papcina Pregled postova
šok i nevjerica
ne dolaze mi sve SMS poruke ni na ovom romu.... wtf?!
inace, cyanogen 7.2 by spira, jako brz i stabilan za sada... 2 mane odmah u startu: ne radi ugradjena e-mail aplikacija.. i ne prima sve SMS poruke... ostalo za 5+
sad mi recite, jel to primanje sms poruka vezano uz ROM ili uz sam hardver u mobitelu?!
Vidio sam da si nahvalio špiru pa sam stavio sestri. Ona je super zadovoljna. Iako sam morao dosta intervenirati po romu jer ima bloata dosta i ne sviđa mi se što je stavljao baš gluposti gore. Ali opera mini, link2sd, holo launcher, quick pic, ics tema za cm7 i brisanje boot animacije i zvuka i wola, rom prva liga.

Jel još imaš problema sa sms-ovima?
Mihael je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na