Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.03.2013., 14:40   #31
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Prva recenzija na popularnoj stranici.Simcity igra pobrala je jako lošu ocjenu.
Razočaravajuća igra i vrlo bugovita.Stalni problemi oko komunikacije između EA servera i usera.
Nisam nešto niti iznenađen pošto je EA.
Nikako ne podržavam piratstvo, ali iskreno svaka igra pod oznakom EA arogancije zaslužuje ne biti kupljena.

http://www.forbes.com/sites/insertco...america-title/
Pazi odgovora od EA. hahaha!

Zadnje izmijenjeno od: donbon. 08.03.2013. u 16:43.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 15:37   #32
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
zadnju EA igru sam kupio davne 1998
sad mi je drago da je to bila zadnja
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.03.2013., 21:01   #33
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,914
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Inače, nisam nikad igrao SimCity ali nakon Anno 2070 (sa idiotskim online DRM-om, bravo Ubisoft) skužio sam da mi se sviđa takva vrsta gradnje grada.

Zato molim neke free alternative
Anno 1404 + Venice? Ako nisi igrao...
Meni nekako i najbolji Anno. Ovi prethodne (1503, 1602, 1701...) je malo vrijeme pregrazilo, dok mi 2070 nikako nije dopao. Nekako mi Anno serijal koji teži dalekoj budućnosti ne drži vodu, možda zato šta ga igran od početka i što sam navikao na jedrenjake, resurse tipa drvo ili kamen, itd. Neprirodno mi je nekako, kao da Total war nakon svih povijesnih epskih nastavaka sad napravi nekakav World war 3 edition

Inače SC5 je loš kao šta se i pretpostavljalo... pokuša san bit optimist misleći da se u zadnje čas nešto do napravit po tom pitanju, ali nula bodova. Cijeli koncept igre koja se igra totalno online mi je ulstra glup, kao i kompletno pojednostavljivanje svega, kao da je ciljano tržište 11 godina. I problem tog online modu nije šta igru neću moć krekirat, nije mi problem platit nešto šta vrijedi, problem je šta je SC serijal, barem meni, nešto šta se jendostavno igra lokalno, jer ne, ne želim se povezivat s ko zna kakvim likovima online, dijelit s njima ceste, vodovom, smeće, kriminal i šta već ne, želim igrat lokalno, na svon PCu i sam kreirat susjedstvo kakvo hoću...
Blaženi SC4, iako je on neigriv sa onim očajnim engineom s kojim se doslovno moraš borit prilikom svakog zoom, svake rotacije, svakog učitavanja... Kad san tek otkrio igru i nije mi smetalo, danas me smeta toliko da je ne želim uopće instaliravat
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 10:56   #34
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Evo pratim danima kako se rEAperi crne sa izlaskom SimCitya. Od zastite, do single player quevea, do tone problema. Pa sve odreda se svelo na takvu katastrofu da sam vise nego ponosan sta nisam dao kune za ovo (a moje YAAR MATEY edition misljenje je poznato).

I izgleda da su opalili novo dno kad su rekli da nece refundirat pare za igru koja ne radi

Ali to jos nije sve, govna se kotrljaju nizbrdo a planina je poprilicna.
http://www.ggmania.com/?smsid=simcit...ing-down-34777

"To be clear we are continuing to payout commissions on all SimCity sales that are referred, however we are requesting that you please stop actively promoting the game,"

Jebote, prodajite igru, mi vam platimo profit al je nemojte reklamirat jer bi to moglo bit lose.

"PCMag.com - An Open Letter to EA on SimCity: You Could Have Prevented This.


quote:

Dear Electronic Arts,

My mother always told me that it's petty to say "I told you so" when proven right. That's why I really hope she isn't reading this, because I have a message for you: I told you so.

But it's not just me; a big chunk of the gaming community feels the same way. I don't want this to seem petty, but I genuinely want you to learn from your mistakes, so you don't repeat what's shaping up to be one of the most embarassing game launches in years.

So far, Amazon has 1,091 one-star user reviews for SimCity out of 1,213 reviews total (and I'm pretty sure several of the five-star reviews are being sarcastic). A Change.org petition has raised over 35,000 signatures in two days demanding that you offer a single-player, offline mode in SimCity and eschew always-on online for games. Polygon has revised its score of SimCity increasingly downward from 9.5 to 4. At PCMag, we even came up with seven SimCity alternatives for players who don't want to deal with server problems. "

Lijepo receno.


__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 11:19   #35
Mirrim
Registered User
Moj komp
 
Mirrim's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Citiraj:
Autor B-Link Pregled postova
Evo igra se sim city na veliko...ako netko želi se priključiti regiji "Balkan" koji sam ja napravio slobodno uđe...hvala!
Ja na bolovanju 2 tjedna pa msa uzeo. Upravo se skida pa ti se pridruzim!

BTW koji server?
Poceo sam na EU West 4

Zadnje izmijenjeno od: Mirrim. 09.03.2013. u 12:58.
Mirrim je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 16:34   #36
B-Link
Premium
Moj komp
 
B-Link's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Popovača
Postovi: 479
Europe East 2, nick mi je Darac11 pa me dodaj pod friends...
B-Link je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:53   #37
hafthorr
Premium
Moj komp
 
hafthorr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 121
jel to svi igraju na US realmovima ili ?
hafthorr je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 08:14   #38
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Nemogu vjerovat kako prave katastrofa igre zadnjih godina(to je sve samo ne igrivo).. Samo mi jos fali da Rome Total war 2 useru..
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 08:24   #39
Mirrim
Registered User
Moj komp
 
Mirrim's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Pa za razliku od zadnjih gro igri ova čak i ima opako dobar gameplay jedina mana je DRM. Ako se ne gleda DRM igra je stvarno genijalna, što će ugl večina reviewa i reći. Ali opet će se DRM nametnuti kao največi problem.
Ne sječam se kada sam zadnji put se opustio uz neku igru i baš uživao.
Mirrim je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 09:00   #40
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
pa sve 5 jos da je cjena na normalnoj razini a ne preko 300kn i to debelo uzas... Ako netko nade za 200kn i kusur nek javi pa da uzmem
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2013., 09:20   #41
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Iskreno, bio sam kao i svi tu... Čitao o fijasku s serverima, bugovima itd. Jučer slučajno naletio na jedan voucher i ispao me SC Limited za 30€ pa rekao da probam... Igra se skinula u 2 popodne, otišao spavati u 2 ujutro i jedva čekam da dođe 4 i da mogu natrag doma. Nisam imao problema sa serverima, bugova nema, igra klizi glatko na max detaljima i nema ama baš nikakvih problema... Onaj dio s regijama je super napravljen, a igra ima dosta toga u sebi... Problem nastaje kada grad malo preraste mogućnosti i sjebeš specijalizaciju pa kasnije moraš pola grada raskopat da popraviš dio... Došao sam do 100k stanovnika i imam toliko problema da ne znam di da krenem... Fali vode ( voda se može iscrpiti, a meni trebalo za nuklearke pošto industrija žderala struju za poluditi ), ground polution je na nekim dijelovima grada u toksičnoj razini ( čak ni svježe posađena drva ne žive ), konstantno mi fali radnika, gužve su takve da pola grada svijetli crveno ), ugljena i ora imam još za jedno 2 mjeseca i onda će se cijeli lanac proizvodnje raspast Zato šparam na svemu ( skoro 2 milje u banci ) i onda kada nestane svega planiram ga pretvoriti u trading hub pa višak struje davat turist gradu :P Ovo što su stavili da moš s frendom igrat je apsolutna bomba i dobro izvedeno imho.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 11:24   #42
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova
Iskreno, bio sam kao i svi tu... Čitao o fijasku s serverima, bugovima itd. Jučer slučajno naletio na jedan voucher i ispao me SC Limited za 30€ pa rekao da probam... Igra se skinula u 2 popodne, otišao spavati u 2 ujutro i jedva čekam da dođe 4 i da mogu natrag doma. Nisam imao problema sa serverima, bugova nema, igra klizi glatko na max detaljima i nema ama baš nikakvih problema... Onaj dio s regijama je super napravljen, a igra ima dosta toga u sebi... Problem nastaje kada grad malo preraste mogućnosti i sjebeš specijalizaciju pa kasnije moraš pola grada raskopat da popraviš dio... Došao sam do 100k stanovnika i imam toliko problema da ne znam di da krenem... Fali vode ( voda se može iscrpiti, a meni trebalo za nuklearke pošto industrija žderala struju za poluditi ), ground polution je na nekim dijelovima grada u toksičnoj razini ( čak ni svježe posađena drva ne žive ), konstantno mi fali radnika, gužve su takve da pola grada svijetli crveno ), ugljena i ora imam još za jedno 2 mjeseca i onda će se cijeli lanac proizvodnje raspast Zato šparam na svemu ( skoro 2 milje u banci ) i onda kada nestane svega planiram ga pretvoriti u trading hub pa višak struje davat turist gradu :P Ovo što su stavili da moš s frendom igrat je apsolutna bomba i dobro izvedeno imho.
gdje ima najeftinije kupit igru. Steam ili??
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 11:40   #43
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
to i mene zanima ?? kako doci do nekog vauchera da igra bude jeftinija?
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 17:07   #44
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Gledam malo po youtubeu i igra se fakat cini odlicna! I ja trazim neki popust jer mi se nece davat preko 300 kn za igru s drm-om.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 22:44   #45
B-Link
Premium
Moj komp
 
B-Link's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Popovača
Postovi: 479
Opa, vidim da predrasude polako nestaju...ja sam riskirao i kupio igru prvi dan...ako je netko igrao sim city na amigi pa nadalje, onda cijena nije bitna i kao fan žanra kupuje i igra, jer je igra sve, samo ne lagana...

Ovo sta je vec spomenuto...na pocetku je sve super, krasno, prelagano, no kad krene populacija i problemi koje nisi predvidio onda se vidi tko je pravi "major" hehehe...ako netko ima volje: regija "Rio Bravo", 16 gradova, user: Darac11

Hvala!!
B-Link je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 22:56   #46
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Evo ja uplatio za key ovdje:
http://www.facebook.com/pages/Kupi-M...ref=ts&fref=ts

Sutra ga dobivam. 300 kn.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 08:55   #47
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Pridružiti ću ti se ja za dan, dva... Samo da svladam još malo osnove jer kada mi populacija ode preko 100k ide sveopći kolaps svega što postoji... Jučer sam morao satrati pola grada da počistim gužve i stavim avenije s tramvajima jer je čitav grad bio paraliziran... Taman sredio to, rokne potres, pa vatre, pa masovno iseljavanje, pa epidemija i još nestalo vode jer se nalazište iscrpilo pa nuklearka ošla u meltdown... Iz perspektivnog grada s 100k stanovnika i nekih 35k love po satu sam došao do nove Hirošime s 30k preživjelih, negativnom bilancom i mapom u teškom zagađenju... Nego, koji tip grada radiš? Trenutno hranim svoj glavni grad iz susjednog grada s workerima... ( spavaći grad ) jer mi stalno fali radne snage tako da mi je promet blago rečeno u težoj banani... ( high tech industrija s high skilled workers i svim osnovnim stvarima u tom gradu )

Jel bi mogao od tebe kupovati osnovne stvari ( struja, voda, smeće ) pa da stavim 3 grada u regiju blizu tvoje... ( spavaći, turizam i trgovina )

Citiraj:
Autor B-Link Pregled postova
Opa, vidim da predrasude polako nestaju...ja sam riskirao i kupio igru prvi dan...ako je netko igrao sim city na amigi pa nadalje, onda cijena nije bitna i kao fan žanra kupuje i igra, jer je igra sve, samo ne lagana...

Ovo sta je vec spomenuto...na pocetku je sve super, krasno, prelagano, no kad krene populacija i problemi koje nisi predvidio onda se vidi tko je pravi "major" hehehe...ako netko ima volje: regija "Rio Bravo", 16 gradova, user: Darac11

Hvala!!
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 09:33   #48
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
previse je 300kn za igru cekam da dode ispod 300 pa je uzmem. Glup bio sto je nisam uzeo prije 3 tjedna kada je bila 250kn
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 19:16   #49
B-Link
Premium
Moj komp
 
B-Link's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Popovača
Postovi: 479
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova
Pridružiti ću ti se ja za dan, dva... Samo da svladam još malo osnove jer kada mi populacija ode preko 100k ide sveopći kolaps svega što postoji... Jučer sam morao satrati pola grada da počistim gužve i stavim avenije s tramvajima jer je čitav grad bio paraliziran... Taman sredio to, rokne potres, pa vatre, pa masovno iseljavanje, pa epidemija i još nestalo vode jer se nalazište iscrpilo pa nuklearka ošla u meltdown... Iz perspektivnog grada s 100k stanovnika i nekih 35k love po satu sam došao do nove Hirošime s 30k preživjelih, negativnom bilancom i mapom u teškom zagađenju... Nego, koji tip grada radiš? Trenutno hranim svoj glavni grad iz susjednog grada s workerima... ( spavaći grad ) jer mi stalno fali radne snage tako da mi je promet blago rečeno u težoj banani... ( high tech industrija s high skilled workers i svim osnovnim stvarima u tom gradu )

Jel bi mogao od tebe kupovati osnovne stvari ( struja, voda, smeće ) pa da stavim 3 grada u regiju blizu tvoje... ( spavaći, turizam i trgovina )
Ma sve možeš....nema frke...tak i tak se trebamo svi uskladiti...nema nadmetanja...što nas je više to bolje...svatko vodi svoju filozofiju...ja imam manje ljudi ali više prostora i sadržaja...ma igra je prva liga...
B-Link je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 19:53   #50
Mirrim
Registered User
Moj komp
 
Mirrim's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
B-Link dodao sam te na origin. Ali na Eu East ispod 4 nema sanse da nije full
Eu east 1,2,3 konstantno na full tako da ja sad igram na 4.
Osta koji ti je nick da te dodam na origin?
Mirrim je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 08:35   #51
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Poslao sam req i B-linku i tebi Mirrim, nick je osta07 na Originu. Hoćemo novu mapu startati? Također igram na east 4... Mislim da igra ima fundamentalnu grešku kada se dođe do grada s 100k stanovnika jer odbijam vjerovati da imam toliku nesreću da dobijem 7 katastrofa za redom taman oko te brojke... Btw. kako ste vi riješili problem prometa? Imam tramvaje (16 komda), velike avenije, 2 bus stopa s 36 buseva ( uključujući regionalni ), željezničku stanicu i promet je katastrofa... Da ne pričam da sam probao s stadionom se igrati i kada je došlo vrijeme eventa i nakon njega čitav jedan faking dan se po gradu nije moglo nigdje jel je sve bilo zakrčeno... Znači, grad os 100k stanovnika, nemam neispunjenih praznih poslova ( 9.5k ljudi commuta iz susjednog grada na posao u moj ), public transport je sve ovo gore i grad je u totalnom kolapsu s -6k u crvenom... ( sva sreća da reciklaža donosi neku paru jer bi bio bankrot dok kažeš keks...
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 14:06   #52
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
uff ja se ucim ovo igrat jer sam prije 4 godine tek zadnji put igrao simcity 4. Kad sve polovim do vikenda dodat cu vas na origin pa da rokamo zajedno regije. Igra je super, ali treba joj par fixeva. Jedna stvar mi je za nepovjerovat, a to je da ju na maxed out ne mogu vrtit na 60 fps-a. Hebo cryengine
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 15:06   #53
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Što sve dobivam originalom, pristup čemu? regijama? Kako te regije funkcioniraju? Dal je bolje kupit ovo nego cities xl?
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 17:49   #54
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor poweeer Pregled postova
Dal je bolje kupit ovo nego cities xl?
Nijedno.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 18:24   #55
B-Link
Premium
Moj komp
 
B-Link's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Popovača
Postovi: 479
Citiraj:
Autor poweeer Pregled postova
Što sve dobivam originalom, pristup čemu? regijama? Kako te regije funkcioniraju? Dal je bolje kupit ovo nego cities xl?
Kupi igru, nećeš požaliti ako si igrao stare naslove simcity serijala...
B-Link je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 08:32   #56
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo, modderi izgleda uspješno implementirali igranje offline i neovisnost o EA serverima. Toliko o Maxisovoj izjavi o nemogućnosti offline igranja...
Sad će konačno ljudi moći igrati kak spada
(link)
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 14.03.2013. u 09:22.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 12:13   #57
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Evo, modderi izgleda uspješno implementirali igranje offline i neovisnost o EA serverima. Toliko o Maxisovoj izjavi o nemogućnosti offline igranja...
Sad će konačno ljudi moći igrati kak spada
(link)

Ako pročitaš do kraja vidiš da save game ne radi kako spada te da region play također. Bez regiona nemoš nakucat dovoljno velik ili specijaliziran grad niti se zabavljat s frendovima, a o nedostatku save opcije neću ni pričati. Držim fige da otključaju one teraforming opcije, cracknu igru da regije mogu raditi lokalno ili preko hamachija i povećaju mi mapu.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2013., 13:51   #58
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
jel ima kakvih informacija ako community napreduje u offlineu?
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 20:05   #59
Daedalus
Sir Paški
Moj komp
 
Daedalus's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 355
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
pa sve 5 jos da je cjena na normalnoj razini a ne preko 300kn i to debelo uzas... Ako netko nade za 200kn i kusur nek javi pa da uzmem
Na amazonu je akcija za 40$. Sve šta treba je fejk US adresa.
BTW mislim da se do sutra može claimat jedna free igra sa Origina pa tko hoće...
__________________
Daedalus je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 22:15   #60
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Daedalus Pregled postova
Na amazonu je akcija za 40$. Sve šta treba je fejk US adresa.
BTW mislim da se do sutra može claimat jedna free igra sa Origina pa tko hoće...
meni to nudi i da nejdem pod US adresom..
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na