Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Želite li uključivanje TeamSpeak opcije na serveru (6$)?
DA 29 60.42%
NE 19 39.58%
Glasači: 48. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.02.2006., 18:03   #1
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
CoD2 Anketa: Team speak

Kako mijenjanje anketa u stickyu ne ide kako bi trebalo!?! Otvoren je novi thread samo za ankete... Kad ona istekne otvara se novi s novom anketom a ovaj ide u zaborav... Moze?
Dakle 2. Anketa (prva je sa 80%-20% otisla u korist novih mapa) je:
Da li zelite da se ukljuci opcija team speak?... kako je RAK rekao ostalo je nesto soldi zbog (pre)velikog interesa pa bi mogli to utrositi u ukljucivanje team speaka koji bi bio koristan za timske igre (CTF,HQ,S&D...)... To bi nas doslo 6$ za mjesec dana...

EDIT: Ovo je javna anketa! Svatko tko glasa za ili protiv biti ce poznat! Ako zelite znati tko je kako glasao kliknite na broj glasova (pored odgovora)!

Toliko od mene...glasajte!
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline  
Staro 28.02.2006., 18:38   #2
dautanecII
el_nino
Moj komp
 
dautanecII's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb-Tresnja
Postovi: 353
ja sam relativno novi na online gejmanju (kad je rijec o COD-u),ali shvatio sam i prije,da dobra kordinacija ekipe bilo da je rijec o TDM,HQ-u,CTF.....donosi onu kljucnu prevagu,posebice kad se nadjete s 'majstorima'
jasno,moj glas ZA.


: goood :
dautanecII je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2006., 18:47   #3
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Nego, kako taj teamspeak izgleda u praksi? Recimo, mitzek satare lonac čobanca i onda dođe igrat cod i onda ga mi slušamo kako puše i jedva dolazi do zraka, ili?
Emissary je offline  
Staro 28.02.2006., 18:49   #4
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Moj glas je ne..iz jednostavnog razloga jer t-com server funkcionira odlično, čestom igram sa team speakom i odličan je feeling kad igraš s ljudima koji se trude
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 28.02.2006., 18:50   #5
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Ja sam trenutno bez kompa koji moze vrtiti cod, ali kada sklepam nesto novo, pridruzujem se vama i uplacujem neke pare...
Sto se tice ts-a to je korisna stvar koja daje poseban gust pa moji prsti idu:
: goood :
M.U.P. je offline  
Staro 28.02.2006., 19:50   #6
dautanecII
el_nino
Moj komp
 
dautanecII's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb-Tresnja
Postovi: 353
......da,treba ovdje dodat,da uglavnom nema vremena za slanje poruka,koje uzgred budi receno vide svi,jer se ne mali put desilo da 'zagines' prilikom pisanja obicne LOL poruke!

:mad:

....s druge strane,ukoliko se izglasa i neaktiviranje TS-a,nece me to bas pogodit pretjerano,jer ionak igram bez toga,trenutno.
TS,mi nedostaje,jer kao stari LAN igrac u igraonici,nedostaju mi legendarne doskocice i postapalice gejmera,tj. njihovi komentari,nakon sto progutaju metak u 'oko'

dautanecII je offline  
Staro 28.02.2006., 20:28   #7
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Autor Newbie Pro
Moj glas je ne..iz jednostavnog razloga jer t-com server funkcionira odlično
Javi RAK-u o tomu! Mislim da te je vec i "prozivao" da mu objasnis kako to radi...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline  
Staro 28.02.2006., 20:28   #8
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Ja sam ZA, dobro bi došlo za koordinaciju...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline  
Staro 28.02.2006., 20:36   #9
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor E.T.
Javi RAK-u o tomu! Mislim da te je vec i "prozivao" da mu objasnis kako to radi...
@Zule molim te da se javiš meni pa da to sredimo jer imam problema sa nalaženjem toga na T-comu.
THX,
M

@Hrconja - jel sam se ja zeznuo pa te imam pod krivim nickom ili si ti tu glasao bezveze:confused: - javi se.
I da nemoj mi spominjat MUP-a jer se čovjek jasno izrazio kada dolazi - ti nisi.
M
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 28.02.2006., 21:16   #10
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Ok MisterM, poslan PM
__________________
Newbie Pro je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2006., 21:22   #11
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
Ja sam isto za t-com
Ne vidim svthu plaćat nešto kad imamo besplatno(da znam da nije neka lova ali opet)
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline  
Staro 28.02.2006., 21:24   #12
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
pokreneš teamspeak, odeš na connection, pa connect, otvori se prozor- desni klik mišem na add server, pojavit će se izbornik desno.

LABEL: (staviš bilo kaj) evo recimo T-COM server
SERVER ADRESS: teamspeak.t-com.hr
NICKNAME: vaš nick u igri/forumu

onda kliknuti anonymous, pa CONNECT!

-ući ćete u glavni kanal, imate gore onda opciju CHANNELS, pa CREATE CHANNEL. U prozoru koji se otvori stavite ime kanala i password za taj kanal. Kad je to gotovo, imate administratorski status u svom kanalu. Ostali će ga nać na listi i uć s lozinkom koju su dobili. Ako 2 tima igraju, otvorit će svatko svoj kanal ako imaju želju za taktiziranjem. To je to!!
-->
Poslao sam Miselu PM, ali stavit cu i ovdje mali tutorial:


Besplatan program skinuti sa www.goteamspeak.com, obavezno CLIENT verziju (oko 5,5MB)!!

Ova je shema, počet ću onako lamens terms, iako se vjerojatno znaš/znate služit ts-om

--> pokreneš teamspeak, odeš na connection, pa connect, otvori se prozor- desni klik mišem na add server, pojavit će se izbornik desno.

LABEL: (staviš bilo kaj) evo recimo T-COM server
SERVER ADRESS: teamspeak.t-com.hr
NICKNAME: vaš nick u igri/forumu

onda kliknuti anonymous, pa CONNECT!

-ući ćete u glavni kanal, imate gore onda opciju CHANNELS, pa CREATE CHANNEL. U prozoru koji se otvori stavite ime kanala i password za taj kanal. Kad je to gotovo, imate administratorski status u svom kanalu. Ostali će ga nać na listi i uć s lozinkom koju su dobili. Ako 2 tima igraju, otvorit će svatko svoj kanal ako imaju želju za taktiziranjem. To je to!!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Newbie Pro. 01.03.2006. u 02:20.
Newbie Pro je offline  
Staro 28.02.2006., 21:52   #13
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
napokon nesh korisno od tebe....
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 28.02.2006., 23:33   #14
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Samo ce od team speaka biti vise stete (citaj konfuzije) nego koristi.

Badava teamspeak ako team igra ko muha bez slezene...
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline  
Staro 28.02.2006., 23:36   #15
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Ja sam protiv...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline  
Staro 01.03.2006., 00:07   #16
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor atha
napokon nesh korisno od tebe....
Pa zato sam odmah uzeo nick Newbie, da se ne moram trudit :burn:
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 01.03.2006., 01:23   #17
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
koliko ja znam teamspeak je besplatan za koristenje. neznam zasto netko od vas nebi mogao pokrenuti team speak server na vasem compu i koristiti ga za igranje igre
gospar je offline  
Staro 01.03.2006., 08:55   #18
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Autor Newbie Pro
Moj glas je ne..iz jednostavnog razloga jer t-com server funkcionira odlično, čestom igram sa team speakom i odličan je feeling kad igraš s ljudima koji se trude
Ako sam dobro shvatio taj teamspeak kod t.coma, morao bi prije svake igre kreirati kanal i on bi se svaki puta gubio gada se diskonektam. Je li tako?

Ne zanima me takvo što. Hoću da imamo to uvijek na usluzi. A i kreiranje podkanala me muči. Jednoga kreiram, ali drugi da se postavim na trepavice. A svaki puta da netko kreira svoj kanal, pa ga autobalansira igra pa...

Postavljanje teamspeak server na svojem kompu ima puno mana. Recimo da zbog veze nije baš najpametnije rješenje. Da ne govorimo o dinamičkom IP-u.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 01.03.2006., 09:07   #19
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
daj Rak pukni to, budem ti ja dal pola love za to, nek Majkl jos nekaj iscijedi i bok...od silne filozofije opet buju pozabili bit...daj to zemi,dodam ti lovu na kup koji bu sutra primopredan MM i mirna bosna.... jebem vas skrte!!! mislim ove kaj truckaju.... ajd sad.....
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline  
Staro 01.03.2006., 09:14   #20
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Nisu novci ni bili problem. Htio sam da se dogovorimo oko korištenja. Da ne bi bilo da to netko koristi a netko ne. Gubi se smisao toga. Trebali bi to imati svi kada se kopčamo na server.

Ako sam u krivu i ako se može kreirati kanal koji bi ostao na t-comu ne mislim davati ni lipe za nešto što mogu dobiti besplatno. Jednostavno je glupo, ali ovako kako sam ja shvatio nije korisno previše.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 01.03.2006., 09:25   #21
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
mitzek, nije u novcima problem niti u shkrtosti.
jer ja znam da to nechu koristiti sigurno, iz razloga shto nemam mic,
i shto mi nije bash napet taj razgovor nekako na nashem serveru
jer svatko ionako trchi u svojem smjeru bez ikakve organizacije,
a iskreno sumnjam da che se sa ts to popraviti, vech se se baljezgati o sranjima. sa oproshtenjem.

u krajnjem sluchaju, pretpostavljam da postoji opcija mute ili nehsto,
tako da vas onda ne chujem dok laprdate dok se igra?
jer to je ono shto che mi trebati.....

a shto se tiche placanja, naravno da chu plachati, ionako bih davao tih 10kuna mjesechno, ne bih sigurno 8kn.
ili vi mislite na 30slotova + ts? jer mi se chini da ste govorili o spushtanju na 20?

ako treba kada shto love i dodati, na mene se mozhe rachunati,
a i eto, preko sestrinog net bankinga ubuduche mogu uplachivati odmah-sada-odmah lovu na rachun.

zemite si tega teamspeaka ako van rabi....
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 01.03.2006., 10:10   #22
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Autor atha
jer ja znam da to nechu koristiti sigurno, iz razloga shto nemam mic,
i shto mi nije bash napet taj razgovor nekako na nashem serveru
jer svatko ionako trchi u svojem smjeru bez ikakve organizacije,
a iskreno sumnjam da che se sa ts to popraviti, vech se se baljezgati o sranjima. sa oproshtenjem.
Zato imaš pravo na neke funkcije u rcon-u. To bar nije teško napraviti. Mic si kupiš jer nisi škrt, a trčanje svako u svom smjeru i ko muha bez glave je glupo samo po sebi. Ili možemo odmah prebaciti server na DM pa nek se napucavaju bez reda i poretka. Sa TS se brzo može reagirati na AMD-a koji je zalego negdje sa snajperom. Mene ubije, ali sljedećeg vše neće sigurno. Baš mi se zbog toga trčkaranja ne igra na našem serveru i redovito odlazim na server na kojima sam do sada igrao.

Citiraj:
Autor atha
a shto se tiche placanja, naravno da chu plachati, ionako bih davao tih 10kuna mjesechno, ne bih sigurno 8kn.
ili vi mislite na 30slotova + ts? jer mi se chini da ste govorili o spushtanju na 20?
Nitko nije govorio o spuštanju. Ima 30 slotova a prijavilo se više od 30 ljudi. Ima viška love pa smo jedan dio mislili preusmjeriti na TS. Ostalo ide u fond za idući mjesec i tako dok se ne skupi za jedan mjesec free.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 01.03.2006., 10:14   #23
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Evo, ja povlacim svoj vote za NE i glasam za DA. Nisam odmah skuzio o cem se radi
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 01.03.2006., 10:58   #24
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
nabijem te rak. ok kupiti chu mic.

nema problema, za slijedechi mjesec kada bude trebalo plaiti, smao javi koliko and stuff,
no otom potom, to chemo preko pm.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 01.03.2006., 11:02   #25
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
U tom slučaju, dajem glas za DA. Ionako je to sića kad se podijeli na 30ak strana. Sve je stvar koliko će se tko trudit, opcija mute uvijek postoji
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 01.03.2006., 11:52   #26
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Opet nesporazum. NITKO NIŠTA NE PLAČA VIŠE. Nema naknadnih ili viših uplata. Novci postoje i samo ćemo ih upotrijebiti.

Nadam se da će i ostali koji su glasali protiv promijeniti mišljenje.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 01.03.2006., 12:04   #27
grizli
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Ja sam protiv jer mi ti glasovi na teamspeak sugavo zvuce i pola ih puta niš ne razumijaem te me ometaju u igrici ali ukoliko se nesto moze sloziti da pocne zvučiti kako tako normalno ja sam definitivno za i kupit ću mic
__________________
A64 3000+@2,5Ghz // Epox 9NPA+ // 512 MB Geil // XFX 6600 // Bara 120gb + WD 40gb // Chieftek 360W
grizli je offline  
Staro 01.03.2006., 12:04   #28
grizli
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Ja sam protiv jer mi ti glasovi na teamspeak sugavo zvuce i pola ih puta niš ne razumijem te me ometaju u igrici ali ukoliko se nesto moze sloziti da pocne zvučiti kako tako normalno ja sam definitivno za i kupit ću mic
__________________
A64 3000+@2,5Ghz // Epox 9NPA+ // 512 MB Geil // XFX 6600 // Bara 120gb + WD 40gb // Chieftek 360W
grizli je offline  
Staro 01.03.2006., 12:11   #29
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Evo da i ja velim nešto pametno : suicide
To sa TS je postupku glasanja. Kad izglasamo/dogovorimo se negdje oko 2345 godine i ovak će tehnologija biti naprednija a i CoD Path to Delta kvadrant 564: lol2 :
Ja garantiram ako se to može sredit bez stalnog namještavanja svaki put kad idemo u igru osobno ću to sredit pa ko hoče nek koristi.
Mene muči nešto drugo - da ljudi nisu savladali ono što svako več ima - funkcijska tipka u igri za team speak - možete ju nači u options od igre - mislim tam vam piše koja je tipka za to: bonker2
Vjerujte mi da i pod najžečom paljbom možete napisati važnu poruku za tim - to nije bitno u DM i TDM ali je u drugim igrama. Korištenje onog menija koji je u igri za mene nije dobro jer protivnik ne vidi što piše ali ČUJE kad se viče. Osim toga nema svega što trba npr. - zsatava je u/na tom mjestu, snajper je tu i tu...itd.
Zato cijenjeni suborci ajde da savladamo osnove igre
Kad se konačno skupimo nas više od 10 odjednom i zaigramo kak spada, timovi će se uigrat pa da vidiš napetosti. Ja piso pravila niko ne čita. Primjer - NHF Zule - igramo jedan dan HQ i nakon nekoliko minuta kad po treči puta nismo sačuvali HQ dve minute Zule vikne "Neeee" kao da pušmo jer su nam uništili treči HQ, ja gljedam i čudim - velim Zule pogledaj rezultat - bilo je nešto kao 245 prema 45 za nas - on veli ups dobro je: sweating
Stalno ponavljam da nisu u svim igrama bitni SAMO killovi nego i timski rad - ono da recimo nosioc zastave nije sam pa da neko može popit metak umjsto njega ili da ga štiti, da neko brani zastavu ili kaj god se igra.
Primjer - igram vani CTF na onoj livadi koju mnogi mrze - je sranje je kad nas je 6 - tip (nebitan nick ali bitno je da vara) hvali se sa killovima protiv nas - imao je omjer 175 killova prema 13 ili 15 smrti a mi pobjeđujemo 5 : 0 ili 5 : 1 sad se ne sječam dobro . Frajer ni ne hebe zastavu samo ganja killove - mislimo si mi na drugoj strani samo ti tuci (aimbot + wallhack) a mi čemo igrat. Da nas je ispizdio je ali je najbitnije da smo pobjedili.
Razmislite o tome.
Hvala.
M: CoolRamb
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 01.03.2006., 12:19   #30
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Dobro podešavanje zvučne kartice i dobar mikrofon čine čuda u sprezi sa kvalitetnim codecom i odgovarajućim bitrateom. Ove potonje stvari su odlično riješene u programu teamspeak. Prve dvije stvari moramo samo riješiti. Treba samo naglasiti da su ljudski glasovi u rasponu srednjih tonova.

Mikrofon nije nuklearna fizika i ne košta previše ali nemojmo pretjerivati i kupovati smetje. Slušalice sa mikrofonom koje zadovoljavaju uvijete koštaju od 100 kn na više. Ima takvih CL i Logitech. Osobno koristim Platonics ili neke koje imaju profi mikrofon na sebi. Glasovi zvuče realno.

U krajnjem slučaju možeš stvar provjeriti sa t-com TS om jer se isti program koristi. U njemu postoje i opcije za podešavanje svega i svačega, pa tako i mikrofona. Može se podesiti da se mikrofon aktivira na tipku ili automatski na glas. Tako će Mitzek koristiti tipku da se ne čuje preživanje, kao i ja da se ne čuje nerviranje.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na