Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2007., 14:16   #151
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,434
ja čekam, ko i uvijek barem mene nije tesko nac... pa zamisli da se jos i krecem, pa bio bi ko skiler
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 14:51   #152
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
A da ti i AMD-ejac negdje popijete nesta hladno na matmati ,ma ja samo cekam ninu da dodje sa mora da baca one svoje poznate nadeove iz carentana u toujane
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2007., 15:06   #153
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,451
Citiraj:
Autor Zmaj000 Pregled postova
A da ti i AMD-ejac negdje popijete nesta hladno na matmati ,ma ja samo cekam ninu da dodje sa mora da baca one svoje poznate nadeove iz carentana u toujane
Ma vec sam bio dvije veceri po pola sata, sve mi nekako cudno, valjda dok se oci opet naviknu na igru , a i nemogu docekat da vas opet kuvam i basham, pogotovo Njuka i gandzu ....a i tebe azdajo
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 15:36   #154
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,434
evo sad smo malo pucali, ja čak nisam ni kempal previše
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 15:56   #155
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
Citiraj:
Autor nino5 Pregled postova
Ma vec sam bio dvije veceri po pola sata, sve mi nekako cudno, valjda dok se oci opet naviknu na igru , a i nemogu docekat da vas opet kuvam i basham, pogotovo Njuka i gandzu ....a i tebe azdajo
Sinoc je opet bilo skoro puno. Ja kad sam dosao bilo nas je 16-17,prije toga zeko spamer mi kaze da je server bio pun i da se polako poceo prazniti.
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 17:52   #156
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,434
evo nasao sam SS-ove bili su u cod2you folderu...

sinoć - odlično...


danas popodne - mnogo dobro




kemp2win
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 17:56   #157
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Caen mi je bio najbolji


I onda krump od KarKilla , i nakon toga mi se više nije dalo pazit da me ne ubiju
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 17:59   #158
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
heh

ja sam danas otkrio najbolje oruzje...


Luger, u deathmatchu za 30 sec. 5 put ubio 0 poginuo



Željac je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 18:19   #159
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
dobro Rak, ne mogu se baš ovaj put složit...

nisam tolika njubina pa da ne znam editirati config file,

a igra je doslovno friški install na frišku instalaciju windoza, ista instalacija s kojom sam prije igrao bez ikakvih problema.
Nisam ni pokušavao spajanje na neke druge servere, jer me ne zanimaju.

ja mogu uploadat config file kome god želi, no nakon promjena koje napravim u nejmu, spremim, odem u igru, i igra je opet na defaultu...
isto tako u igri napravim sve promjene, spremim, normalno igra me izbaci jer ne možeš mijenjati grafičke postavke dok si na serveru (ovo je bilo i prije ovako)
restart igre i opet sve na defaultu...

morat ću reinstalirati igru, možda kojim čudom bude onda radilo.
auf koliko problema oko sitnica.ajd da se i ja javim kao jedan od moderatora sa c2y servera.

Ovako,svi vi koji imate probleme sa confizima i inim sranjima,procitajte dobro ovaj post.


Igra pri spajanju na neki server ucitava vase postavke igre.Te postavke su spremljene u tekstualnom fileu naziva config_mp.cfg . Taj file se nalazi unutar foldera CallofDuty 2/Main/players/player_name gdje je player_name ime vaseg profila (npr. robert,mario,slaven,srđan itd).

Neki serveri kao i COD2YOU,imaju predefiniranu fs_game komandu.Šta to znači? To znači da se pri prvom spajanju na COD2YOU u vašem folderu od igre stvara folder imena cod2you,te u njega smješta svoje postavke igre kako se nebi klale s drugima.On preuzima config iz Main foldera te ga kopira u svoj folder,s eventulanim promjenama koje server zahtjeva (automatsko stavljanje naredbe cl_maxpackets na 60 i sl.).

Tako i mnogi serveri rade,zato nije dovoljno promjeniti postavke unutar main foldera,vec unutar servera na kojem se spajamo.
Najbolji nacin kako to ciniti jest obrisati sve fs_game foldere (cod2you,nomercy,itd itd) te srediti nas config unutar foldera MAIN.Zatim se spojiti na servere te ce on preuzimati nas vec sredeni config.



Za sve ostale,ko i gabre-a koji nisu to ucinili,preostaje da promjene naredbu seta cl_allowDownload na 0 u configu unutar foldera Callofduty 2/cod2you/players/player_name


i onda ce sve raditi

isto vrijedi za sve ostale komande koje pozelite ukucati u konzolu.moj savjet je odma to preradite u configu unutar cod2you foldera


do daljnih problema,
Vaš C2Y Revo admin,

Nuke
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 20:12   #160
Vido
[SW]'V^idO
Moj komp
 
Vido's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 424
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
evo nasao sam SS-ove bili su u cod2you folderu...

.
.
.

kemp2win

Samo da objasnim kako je moguća situacija sa ovih slikica:

Ova prva je bila slučajnost...vjerojatno je čitao nekako.
U drugoj da nije bilo mene kao živog štita ništa ne bi napravio
U trečoj je bio drugi jer mu JA nisam dao da diše
Četvrta kao i druga.

Kad nema mene, nema pojma. Očito je čitao u prvoj.

P.S. Ova u staljingradu mi je bila najbolja do sada. Bravo ja!


P.P.S. Nisam mogao quotati slike. Zašto? Pisalo mi je da imam 12 slika u postu, a ima ih 4.
__________________


Member of [SW]' CoD2 clan. Join us!

Moji DIY projekti i sl.: http://vidosprojects.freei.me/
Vido je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2007., 23:13   #161
snake 1
Premium
 
snake 1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Porec
Postovi: 147
Nije mi jasno zasto me server kicka. Igrao sam neke dvije runde i onda me kickao, probao sam opet uci i opet me kicako. Zna li netko zasto?
snake 1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 23:25   #162
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,458
Citiraj:
Autor snake 1 Pregled postova
Nije mi jasno zasto me server kicka. Igrao sam neke dvije runde i onda me kickao, probao sam opet uci i opet me kicako. Zna li netko zasto?
napisi koju je poruku izbacilo nakon kickanja pa ce ti netko moci vise pomoci
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2007., 23:38   #163
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
auf koliko problema oko sitnica.ajd da se i ja javim kao jedan od moderatora sa c2y servera.

Ovako,svi vi koji imate probleme sa confizima i inim sranjima,procitajte dobro ovaj post.


Igra pri spajanju na neki server ucitava vase postavke igre.Te postavke su spremljene u tekstualnom fileu naziva config_mp.cfg . Taj file se nalazi unutar foldera CallofDuty 2/Main/players/player_name gdje je player_name ime vaseg profila (npr. robert,mario,slaven,srđan itd).

Neki serveri kao i COD2YOU,imaju predefiniranu fs_game komandu.Šta to znači? To znači da se pri prvom spajanju na COD2YOU u vašem folderu od igre stvara folder imena cod2you,te u njega smješta svoje postavke igre kako se nebi klale s drugima.On preuzima config iz Main foldera te ga kopira u svoj folder,s eventulanim promjenama koje server zahtjeva (automatsko stavljanje naredbe cl_maxpackets na 60 i sl.).

Tako i mnogi serveri rade,zato nije dovoljno promjeniti postavke unutar main foldera,vec unutar servera na kojem se spajamo.
Najbolji nacin kako to ciniti jest obrisati sve fs_game foldere (cod2you,nomercy,itd itd) te srediti nas config unutar foldera MAIN.Zatim se spojiti na servere te ce on preuzimati nas vec sredeni config.



Za sve ostale,ko i gabre-a koji nisu to ucinili,preostaje da promjene naredbu seta cl_allowDownload na 0 u configu unutar foldera Callofduty 2/cod2you/players/player_name


i onda ce sve raditi

isto vrijedi za sve ostale komande koje pozelite ukucati u konzolu.moj savjet je odma to preradite u configu unutar cod2you foldera


do daljnih problema,
Vaš C2Y Revo admin,

Nuke

e pa fala lipo na objašnjenju, ovo nitko nije spominjao da igra kopira config file, pa više ne prepoznake promjene.

ovo se PRIJE nije događalo na STAROM serveru.

I znači da je ipak do postavki na serveru Rače.

danas sam nakon reinstala, i nekoliko pokušaja ulaska na server uspio da ostanu postavke koje želim.
i to prije nego sam ovo sad pročitao.

Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 01:24   #164
snake 1
Premium
 
snake 1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Porec
Postovi: 147
Imam pitanje zasto nemogu da imam u igri nick himmler. Znam ja sve one stvari o nacizmu i tako. Ali kad bi se to gledalo, u igri nebis smio ni igrati sa njemcima. Molim da mi netko odgovori.
snake 1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 01:31   #165
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,458
ovdje se samo okupljaju igraci sa tog servera... mislim da ces vise informacija naci ovdje:

http://www.cod2you.com/

Da kopiram vijest sa navedene stranice :

"Trenutno se radi na promjeni načina rada cod2you sitea i foruma a največa novost će biti na igračim serverima.

O svemu tome biti ćete obavješteni ovdje.

C2Y MM

PS. Igrači server je postao public i svi ste dobrodošli: 217.172.55.249:29060

Molimo Vas sve da se držite par pravila dobrog ponašanja: nema hackova, psovanja, vređanja i nepoželjnih nickova (npr. Hitler).
Sve to će Vas odvesti na ban listu - hackovi na master ban - PB & GV.

Hvala,

C2Y MM"

Znaci to kazu admini servera. Pa sad ak ti se ne svidaju pravila server kojeg su ti decki postavili, odrzavaju i financiraju nemoj igrat gore...sto drugo da ti kazem
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 07:44   #166
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Hehe, Ren dobio konkurenciju u kempanju , neki lik se u svakoj rundi sd-a mapa Carentan skempa kod ograde kraj B i čeka tako dugo dok ga ne premjesti u spec
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 09:11   #167
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Citiraj:
Autor E.T. Pregled postova
Znaci to kazu admini servera. Pa sad ak ti se ne svidaju pravila server kojeg su ti decki postavili, odrzavaju i financiraju nemoj igrat gore...sto drugo da ti kazem
Bas. Pravila su kakva jesu. Netko je u igri pitao i zasto nema votea. A zasto bi bilo? Ovo je SD server sa odredjenom rotacijom mapa. I tu nema diskusije. Ako se nekome ne svidja, postoje Bihnet, Logosoft i raznorazni klanski serveri koji su preko dana u public modu. Takodjer, probajte i njihove admine pitati - zasto nema votea? Zasto nije DM?

Ovdje nema jer ga nema i jer jer SD server. Simple as that.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 09:19   #168
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor snake 1 Pregled postova
Imam pitanje zasto nemogu da imam u igri nick himmler. Znam ja sve one stvari o nacizmu i tako. Ali kad bi se to gledalo, u igri nebis smio ni igrati sa njemcima. Molim da mi netko odgovori.
Nemojte dozvoljavati vređanje, psovanje i nepoželjne nickove tipa: ustaša, himmler, ante pavelić, četnik, majko***ač i slično

Ovo ti je dio pravila koje vrijede za admine servera. To znaci da se nece tolerirati vrijedjanje suigraca ili protivnika, njihovo psovanje niti bilo kakvo mijesanje igre sa politikom, nacionalizmom, rasizmom i sl. sa bilo cije strane. Takve stvari zadrzite za doma ili neke servere koji ce to tolerirati. Kome ovo nije prihvatljivo a to nismo izmislili mi vec su to opca pravila na svim serverima, ne treba dolaziti.
Promijeni si nick u nesto prihvatljivije i neces imati problema

@edit
u tijeku je priprema pravila na serveru (nece to biti nista specijalno niti izmisljanje tople vode vec par osnovnih stvari) pa ce svima biti malo jasnije o cemu se radi. Kako ste vecina vec igrali ili igrate po raznim serverima, klanovima itd znate o kojim pravilima je rijec
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 14:12   #169
snake 1
Premium
 
snake 1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Porec
Postovi: 147
Pa ako su to pravila, onda cu ih morati postivati.
snake 1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 17:31   #170
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
...Neki serveri kao i COD2YOU,imaju predefiniranu fs_game komandu.Šta to znači? To znači da se pri prvom spajanju na COD2YOU u vašem folderu od igre stvara folder imena cod2you,te u njega smješta svoje postavke igre kako se nebi klale s drugima.On preuzima config iz Main foldera te ga kopira u svoj folder,s eventulanim promjenama koje server zahtjeva (automatsko stavljanje naredbe cl_maxpackets na 60 i sl.).
Ja za svaki server kojeg posječujem uključujući C2Y imam posebni fs_game folder.
Main mi je uvijek čist - ustvari kao da je sada instalirana igra.

Treba znati da neki serveri forsju autodownload pa dobivate u main smeče koje vam poslije radi probleme.
Ako server forsa a vaš config brani dobit ćete djelomično smeče - tako vam se može dogoditi da uđete na server a nemate recimo oružje.

Neki fs_game folderi se kolju međusobno - to rješavate na način da preslite nekorišteni folder van \Program Files\Activision\Call of Duty 2 direktorija a vračate ga kad vam zatreba.

Ja sve promjene radim isključivo u:

\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\players\*moj nick/ime*\config_mp

Nikada nisam ni taknuo config u fs_game folderu.
Nemam nikakvih problema ni na jednom serveru.


Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
...Tako i mnogi serveri rade,zato nije dovoljno promjeniti postavke unutar main foldera,vec unutar servera na kojem se spajamo.
Najbolji nacin kako to ciniti jest obrisati sve fs_game foldere (cod2you,nomercy,itd itd) te srediti nas config unutar foldera MAIN.Zatim se spojiti na servere te ce on preuzimati nas vec sredeni config...
Ovo je recept za katastrofu za svakog tko se sa time ne bavi na dnevnoj osnovi.
Iz jednostavnog razloga: i opet ćete kod spajanja na C2Y dobiti cod2you fs_game folder a kod spajanja na druge takve servere njihove fs_game foldere i opet ste na početku. Plus main će vam biti pun smeča = dodatni problemi.

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
...Za sve ostale,ko i gabre-a koji nisu to ucinili...
Gabre je izgubljen slučaj

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
...ovo se PRIJE nije događalo na STAROM serveru...
Zašto meni ne mjenja moje postavke????
I što to nije bilo isto na "STAROM - WTF?" serveru?

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
...isto vrijedi za sve ostale komande koje pozelite ukucati u konzolu.moj savjet je odma to preradite u configu unutar cod2you foldera
Jedini način da nešto promjenite u konzoli je slijedeči:

/seta

Na primjer:

/seta cl_maxpackets "60"

Ovdje je potrebno reči da se zbog bugova same igre a i klanja raznih modova i configa često dogodi da "igra"/config_mp tu naredbu ne zapamti/ne sejva. Ovo nije ni naša ni vaša krivica nego proizvođača igre.

Zato ako ne želite probleme mjenjajte isključivo unutar:

\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\players\*moj nick/ime*\config_mp

Main uvijek držite pure.
Sada sam vam dao drugačiji savjet u odnosu na Nukea - on profesionalno igra CoD 2 i promjene i štelanja mu nisu problem.
Vikend ratnicima će biti.

Sami odlučite koga da poslušate.

Citiraj:
Autor snake 1 Pregled postova
Imam pitanje zasto nemogu da imam u igri nick himmler. Znam ja sve one stvari o nacizmu i tako...
Znaš i još pitaš

Citiraj:
Autor snake 1 Pregled postova
...Ali kad bi se to gledalo, u igri nebis smio ni igrati sa njemcima...
Netočno.
U igri si običan vojnik Axis - čak nisi nazvan Wermacht Soldat (Isus će ispraviti ako je neispravno napisano) - sile osovine (axis) nisu bili samo njemci nego i taljanci i japanci.
U igri nisi ratni zločinac Heinrich_Himmler.

Citiraj:
Autor zippo61 Pregled postova
Nemojte dozvoljavati vređanje, psovanje i nepoželjne nickove tipa: ustaša, himmler, ante pavelić, četnik, majko***ač i slično...
Mislim da je sve jasno.

Moj naklon,

MM
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.

Zadnje izmijenjeno od: MisterM. 10.06.2007. u 19:40.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 17:44   #171
snake 1
Premium
 
snake 1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Porec
Postovi: 147
Bravo sve ljepo objasnjeno. Ali si rekao neke krive stvari sta se tice njemaca. Ali necu te ispraviti jer su to stvari sta tebe i druge clanove ne zanima.
snake 1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 17:53   #172
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor snake 1 Pregled postova
...Ali si rekao neke krive stvari sta se tice njemaca. Ali necu te ispraviti jer su to stvari sta tebe i druge clanove ne zanima.
Slobodno napiši osim ako nije protiv pravila ovog foruma - u tom slučaju pošalji mi PM.

Pozdrav,

MM

EDIT: BTW sadašnji papa je bio pripadnik Wermachta ali ne i ratni zločinac...FTR.

EDIT2: zašto ne igraš kao Snake ili Snake 1 - odličan nick - my 2 cents...
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.

Zadnje izmijenjeno od: MisterM. 10.06.2007. u 19:41.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 18:07   #173
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,451
Netreba Isus, pise se Wermacht...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 18:09   #174
snake 1
Premium
 
snake 1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Porec
Postovi: 147
Ne trebam se bunit. Pravilo mi je u redu i postovati cu ga. A nick ce mi biti snake.
snake 1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 19:38   #175
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
MM - znam kako je bilo prije, nemoj da tako bude uopce vise. mali prijedlog - u ime servera dodajte i link na web, gdje ce pisati pravila. Kao sto postoji masu publica, i kako tamo nema nikakvih raspravljanja, neka bude i ovdje. Nemas se sto objasnjvati zasto i kako. Pravila publica su sasvim jasna, i svuda se temelje na pravilima igre, kulture, odnosno opca pravila ponasanja. Postavili ste public server, napisana su pravila, okacena na web i tu je vasa prica gotova - kada se netko od admina spoji na server, vidi sto je i kako je, ako se pravila krse, objasni se zasto i kako, ako se ponavlja - kick. I amen. Nema diskusije. U tome i je bit publica. Jednom odredis pravila i vise te to ne dira. Cisto da se ustede vlastiti zivci.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 20:03   #176
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
config vam se cesto ne sejva,ko i meni,kada izlazite sa alt + f4 iz igre i inim nacinima.mora se bas na disconnect pa quit ici


@mm ne kuzis sta sam rekao.fs_game folder preuzima config iz maina,a ako ti sredis config u mainu kako treba (paketi,autodownload itd) onda ce svi ostali fs_game to imati.

oni se medusobno nemogu poklat,niti modovi njihovi.osim ako su u mainu.sto se tice toga da je main cist,to stoji.



e da,i njuk ne igra profesionalno cod je to sucksa.
tako da nebi ljudi krivo shvatili.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 20:28   #177
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Odi papaj sarmice njuk.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 20:35   #178
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
MM - znam kako je bilo prije, nemoj da tako bude uopce vise. mali prijedlog - u ime servera dodajte i link na web, gdje ce pisati pravila. Kao sto postoji masu publica, i kako tamo nema nikakvih raspravljanja, neka bude i ovdje. Nemas se sto objasnjvati zasto i kako. Pravila publica su sasvim jasna, i svuda se temelje na pravilima igre, kulture, odnosno opca pravila ponasanja. Postavili ste public server, napisana su pravila, okacena na web i tu je vasa prica gotova - kada se netko od admina spoji na server, vidi sto je i kako je, ako se pravila krse, objasni se zasto i kako, ako se ponavlja - kick. I amen. Nema diskusije. U tome i je bit publica. Jednom odredis pravila i vise te to ne dira. Cisto da se ustede vlastiti zivci.
http://www.cod2you.com


Znam sve stari.
Ovo sada nije ništa samo otvoreni stari server - čak nije ni isključivo S&D.
Ide: novi site + novi forum + novi mod baziran na zadnjem PAM-u + više servera
Sve otvoreno za svakoga tko želi.
I još puno lipih stvari ma nesmem kazat!

I bez brige - vrlo jasna pravila na više načina
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 20:50   #179
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
I još puno lipih stvari ma nesmem kazat!
Don't be naughty.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2007., 15:30   #180
croi1
Premium
Moj komp
 
croi1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 253
Juggernaut(tako nesto) ukrao si mi avatar sa net.hr.....

Obracunat cemo se u cod-u!!!!
croi1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na